Jump to content

ΑΕΚΑΡΑ - Royal Antwerp FC (Champions League, playoff, ρεβάνς): 30/8/23, 22:00, MEGA


SpiRos
 Share

mvp - Κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου  

60 members have voted

  1. 1. mvp

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Ρότα
      0
    • Βίντα
    • Μουκουντί
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμάνσκι
    • Άμραμπατ
      0
    • Πινέδα
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Τσούμπερ
      0
    • Πόνσε
      0
    • Ελίασον
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Πισάρο
      0
    • Γιόνσον
      0
    • Αραούχο
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
    • Ρότα
    • Βίντα
      0
    • Μουκουντί
      0
    • Χατζισαφί
    • Σιμάνσκι
    • Άμραμπατ
      0
    • Πινέδα
    • Γκατσίνοβιτς
    • Τσούμπερ
    • Πόνσε
    • Ελίασον
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Πισάρο
      0
    • Γιόνσον
      0
    • Αραούχο
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ
      0

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

56 minutes ago, MITSAKLAS said:

Μητσακο που πήγατε μήνα του μέλιτος;

Πριν σου απαντήσω, να σου πω ότι απ όταν παντρευτηκα όλα μου πανε στραβα. Φέραμε Χ με τις Σέρρες το βράδυ του γάμου, αποκλειστηκαμε, κόλλησα κοβιντ και τη βδομάδα που θα χαλαρωνα και θα έκανα διακοπές στα Χανιά το περναω κλεισμένος στο σπίτι. Και μέσα σ όλα αυτά ο πουσταρας ο γαυρος ενισχυεται κι εμείς το παιζουμε τρελίτσα. 

Μεξικό λέμε να παμε προς το Δεκέμβριο. 

1 hour ago, amd said:

που θυμασαι εσυ ρε μλκ το ποδοσφαιρο του κοκκαλη πρεπει να πηγαινες προνηπιο ρε μλκ 

Πήγαινα δημοτικό και γυμνάσιο τότε. Ξέρεις με τι χαρά πηγαινα σχολείο την επομένη? 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, parakmiakos said:

Πριν σου απαντήσω, να σου πω ότι απ όταν παντρευτηκα όλα μου πανε στραβα. Φέραμε Χ με τις Σέρρες το βράδυ του γάμου, αποκλειστηκαμε, κόλλησα κοβιντ και τη βδομάδα που θα χαλαρωνα και θα έκανα διακοπές στα Χανιά το περναω κλεισμένος στο σπίτι. Και μέσα σ όλα αυτά ο πουσταρας ο γαυρος ενισχυεται κι εμείς το παιζουμε τρελίτσα. 

Μεξικό λέμε να παμε προς το Δεκέμβριο. 

Πήγαινα δημοτικό και γυμνάσιο τότε. Ξέρεις με τι χαρά πηγαινα σχολείο την επομένη? 

αφου ειχες βγαλει δοντια παλι καλα

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Navas said:

Τελικά για τον αποκλεισμό χρεώνω αποκλειστικά την ΟΥΕΦΑ. Εξαιτίας της παίξαμε 3 πολύ δυνατά ματς σε 7 μέρες. Έτσι κατάφεραν οι Βέλγοι να φέρουν το σκορ εκεί που θέλανε και να διαχειριστουν πιο άνετα τη ρεβάνς.

Παρόμοιες ομάδες είμαστε σε δυνατότητες. Δεν ήθελε και πολύ.

Γιατί οκ μπορεί να λέμε για λάθη αμυντικών, δυστοκια επιθετικών αλλά σε πόσες μέρες πρέπει να παίζονται αυτά τα ματς δεν θα το πούμε; Δεν θα γίνουν λάθη από οποιαδήποτε ομάδα στον κόσμο αν της ορίσεις τέτοιο πρόγραμμα.

Κι όλο αυτό επειδή δεν τολμάει να αποκλείσει την Ντιναμό. Δίκαιος αποκλεισμός θα ήταν αφού παρανομησε σε νόμους της ΟΥΕΦΑ. Τελείως τυπικά το γράφω.

Αποκλειστική υπεύθυνη είναι η μαφιοζοΟΥΕΦΑ! Η ΑΕΚ μια χαρά στάθηκε.

Το γράφω αυτό αφού πέρασε λίγο χρόνος και ηρέμησα.

 

Όπως έχω εγώ στο μυαλό μου το θέμα δεν θεωρω ότι έπρεπε να αποκλειστεί η ομαδα τους, αλλά σιγουρα ήταν ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ να μας ….τιμωρήσουν εμας με τόσα ματς σερι. Και ναι, επαιξε ρολο, στο πρώτο ματς ήμασταν πολύ κουρασμένοι.Έχουμε φάει πολλες κατάρες μου φαίνεται και μας πάνε πολλά πραγματα στραβα για αρχη.

9 hours ago, tzav said:

Δεν έχει και 100% άδικο ο Μπορμπόκης... γυμνασμένοι τρεχαλατζήδες ήταν ως επί το πλείστον οι Βέλγοι με περιορισμένα τεχνικά χαρίσματα... 

Η άκαμπτη φιλοσοφία του Πελάδο να τους παίξεις κι αυτούς στην ένταση και στην πίεση ψηλά (ακόμη και στο πρώτο ματς που ήσουν κουρασμένος) αντί να κλεισεις τους χώρους και να τους δώσεις τη μπάλα ήταν βούτυρο στο ψωμί τους...

Αν το πήγαινε όπως ο γαύρος με τη Γκενκ ίσως να ήταν αλλιώς...

Εγώ δεν κατάλαβα γιατί δεν τους έπαιξες όπως επαιζες τον βαζελο περυσι και το πηγες πιο κοντά στο πώς επαιζες τον γαυρο.

Ακομα και σε πρόσωπα, πχ Πινεδα κι όχι Γιονσον στο 8, αλλά και σε στυλ. 

Link to comment
Share on other sites

Τον ανέφερε ο Μπουκο νομίζω όταν ξεκινούσε το  ματς.

Ο Μπαλικουϊσά σχημάτισε το "Μ" με τα δάκτυλά του στην ανάκρουση του ύμνου του Champions League.

Μπράβο του!

image.png.c239348472d2c91dbce4e2822226fa47.png

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Navas said:

Τον ανέφερε ο Μπουκο νομίζω όταν ξεκινούσε το  ματς.

Ο Μπαλικουϊσά σχημάτισε το "Μ" με τα δάκτυλά του στην ανάκρουση του ύμνου του Champions League.

Μπράβο του!

image.png.c239348472d2c91dbce4e2822226fa47.png

Κατι τετοια σαν ομαδα δεν πρεπει να τα αφηνεις.

Καλεσε την ομαδα για κανα φιλικο, καλεσε τον παικτη για βραβευση, κανε κατι.

Ξες οτι υπαρχει κροατικο λομπι? Γαμησε του τα πρέκια με όλα τα μέσα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, parakmiakos said:

Πριν σου απαντήσω, να σου πω ότι απ όταν παντρευτηκα όλα μου πανε στραβα. Φέραμε Χ με τις Σέρρες το βράδυ του γάμου, αποκλειστηκαμε, κόλλησα κοβιντ και τη βδομάδα που θα χαλαρωνα και θα έκανα διακοπές στα Χανιά το περναω κλεισμένος στο σπίτι. Και μέσα σ όλα αυτά ο πουσταρας ο γαυρος ενισχυεται κι εμείς το παιζουμε τρελίτσα. 

Μεξικό λέμε να παμε προς το Δεκέμβριο. 

Μάλλον κάποιος από τους ... καλεσμένους είχε το κακό το "μάτι" που λένε.

Κανόνισε να τονΕ βάλεις βύσμα για να πάρεις trip tips για το Μεξικό από καναν Πινέδα. Καλά θα πάει -μάλλον- κι αυτό .....

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Ton arpaksa kai ego ton Covid thn Tetarth kai gera dystixos. Apo exthes kati katalava shmera eimai na me klaine oi reges. 39 pyreto, vhxas kai myikous ponous se olo to soma.

Akousa kai gia arketo kosmo pou  arpakse  Covid thn Tetarth.

Edo sto KM oloi kala?

  • Sad 5
Link to comment
Share on other sites

Ετσι όπως είναι γεμάτο το γήπεδο και ουρλιάζουμε όλοι, κανείς δε θα γλιτώσει.. 

Κολλάει σα διάολος η καινούργια

Μας το έφερε τέλη Ιουλίου ο γιός που το τσίμπισε σε ανοιχτό παιδότοπο!!

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, felman said:

Ton arpaksa kai ego ton Covid thn Tetarth kai gera dystixos. Apo exthes kati katalava shmera eimai na me klaine oi reges. 39 pyreto, vhxas kai myikous ponous se olo to soma.

Akousa kai gia arketo kosmo pou  arpakse  Covid thn Tetarth.

Edo sto KM oloi kala?

Περαστικά Αλεξ. 1 μέρα από ότι λένε είναι δύσκολη από αύριο θα είσαι σιγά σιγά καλά. Θενξ για την ενημέρωση ώστε να προειδοποιησω το πατέρα μου στο επόμενο εντός που πηγαίνει χαλαρά ... 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, felman said:

Ton arpaksa kai ego ton Covid thn Tetarth kai gera dystixos. Apo exthes kati katalava shmera eimai na me klaine oi reges. 39 pyreto, vhxas kai myikous ponous se olo to soma.

Akousa kai gia arketo kosmo pou  arpakse  Covid thn Tetarth.

Edo sto KM oloi kala?

Περαστικά ρε και περαστικά σε όλους τους ΚΜητες.

Γενικά γίνεται της πόρνης σε ιώσεις, εμείς χωρίς γήπεδα κτλ, περάσαμε όλοι και δεν ήταν κοβιντ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, felman said:

Ton arpaksa kai ego ton Covid thn Tetarth kai gera dystixos. Apo exthes kati katalava shmera eimai na me klaine oi reges. 39 pyreto, vhxas kai myikous ponous se olo to soma.

Akousa kai gia arketo kosmo pou  arpakse  Covid thn Tetarth.

Edo sto KM oloi kala?

Λυπουμαι...και γληγορα περαστικα.

Ταθελε και σενα ο κωλος σου..

Ηθελες μπυρες  στις γιογκες ..

Link to comment
Share on other sites

κι εγω περασα μετα τον Βελγο..

απλη ιωση με υδρορροες & λαιμο γυαλοχαρτο 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ΚΑΤΟΎΝΑ 21 said:

Λυπουμαι...και γληγορα περαστικα.

Ταθελε και σενα ο κωλος σου..

Ηθελες μπυρες  στις γιογκες ..

More oi Joges htan aneta. Ston dromo kathomastan kai paragelies apo eksoteriko xoro.

Sto gefyraki htan to xali logo metron pou sproxnomastan kana misaoro o enas pano ston allon gia na boume ston perigyro. Kai sthn lhxh fysika...

Telos panton

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, felman said:

Joges

Στο επομενο ματς θα ελθω να σε κερασω μπυρα..

προμις

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Έχετε υπόψη σας ότι μπορεί να χρειαστούν 2 και 3 τεστ μέχρι να βγεις θετικός. Αν είχα μείνει στο πρωτο θα έλεγα κι εγώ ότι περναω ίωση. 

Παίζει πολυ κοβιντ παλι δυστυχώς. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, parakmiakos said:

Έχετε υπόψη σας ότι μπορεί να χρειαστούν 2 και 3 τεστ μέχρι να βγεις θετικός. Αν είχα μείνει στο πρωτο θα έλεγα κι εγώ ότι περναω ίωση. 

Παίζει πολυ κοβιντ παλι δυστυχώς. 

Μεταπτυχιακό έχουμε ακόμα και στο δευτερόλεπτο που πρέπει να γίνει το πρώτο τεστ.😁😁😁

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Μην ασχολείστε με κόβονται, έληξε σαν σοβαρή ασθένεια. Απλώς μη βρίσκεστε με υπερήλικες όταν έχετε ιωση

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, felman said:

Ton arpaksa kai ego ton Covid thn Tetarth kai gera dystixos. Apo exthes kati katalava shmera eimai na me klaine oi reges. 39 pyreto, vhxas kai myikous ponous se olo to soma.

Akousa kai gia arketo kosmo pou  arpakse  Covid thn Tetarth.

Edo sto KM oloi kala?

Ήμουν σχεδόν σίγουρος ότι θα κολλήσει η μισή Αγια Σοφια. Απορώ που τη γλίτωσα.

Για όσους δικαιολογημένα ανησυχούν, ίσως είναι καλή ιδέα μια ffp2. Να τη φοράς στα ΜΜΜ αν κυκλοφορείς με αυτά, στο πήγαινε έλα έξω όταν μπαίνεις στο γήπεδο και όταν φεύγεις αλλα και στο μεγαλύτερο μέρος του αγώνα. Προσωπικά δε μπορώ να φορέσω μάσκα στο γήπεδο με τόση ζέστη και ενώ φωνάζω και ιδρώνω.

Αν αρχίσει η ομάδα να τους γαμάει πάλι, θα ιδρώνω λιγότερο και θα μπορώ να βάλω μάσκα. Πελάδο κάνε τα κόλπα σου, είναι θέμα υγείας!

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, parakmiakos said:

Αν είχα μείνει στο πρωτο

Ωχχχχ,,,

Ματακάνω τωρα..! 

ΘενΞ 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×