Jump to content

Βόλος - ΑΕΚΑΡΑ (3η αγ.): 03/09/23, 21:30, Cosmote


SpiRos
 Share

mvp - Κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου  

75 members have voted

  1. 1. mvp

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Ρότα
      0
    • Βίντα
    • Μουκουντί
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Ελίασον
    • Γιόνσον
    • Τσούμπερ
    • Μάνταλος
    • Πόνσε
      0
    • Ζίνι
      0
    • Αραούχο
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Άμραμπατ
    • Πινέδα
      0
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Ρότα
      0
    • Βίντα
      0
    • Μουκουντί
    • Χατζισαφί
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Ελίασον
      0
    • Γιόνσον
      0
    • Τσούμπερ
    • Μάνταλος
    • Πόνσε
    • Ζίνι
      0
    • Αραούχο
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Πινέδα
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Έρχεται διακοπή μετά και ευκαιρία για μεγάλη αποφόρτιση.Σε συνδυασμό με την σεβάσμια ομάδας του Αχιλλέα και της πίεσης για ένα θετικό αποτέλεσμα,δε βλέπω πολύ μεγάλο ροτεισον.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε @agelos έχω κρούσει επανειλημμένα τον κώδωνα του κινδύνου. Δεν ακούει κανείς. @MITSAKLAS προέβη στην αχαρακτήριστη ενέργεια της αφαίρεσης του "ΓΙΔΙΑ" από την καθιερωμένη ανάρτηση. Απόγνωση. Δεν υπάρχει όραμα πλέον. Οι σατανικές αναρτήσεις των εγκάθετων περί -δήθεν- ύπαρξης προληπτικών εντός του ΚουΜου είχαν τελικώς αποτέλεσμα. Μορφές του χώρου έκαναν πίσω ...

Προβλέπεται ζοφερή χρονιά ...

  • Δικεφαλάκι 1
  • Sad 1
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, SlobodanNugatinovic said:

Έρχεται διακοπή μετά και ευκαιρία για μεγάλη αποφόρτιση.Σε συνδυασμό με την σεβάσμια ομάδας του Αχιλλέα και της πίεσης για ένα θετικό αποτέλεσμα,δε βλέπω πολύ μεγάλο ροτεισον.

ε ναι . Θα παίξουμε σαν τελικό ώστε να αποφορτιστεί και η πίεση που δεχόμαστε.

Link to comment
Share on other sites

@agelos και @Νονός ή Νουνός ή Μπίλιας. 

Έχω κάνει μετά το ντάμπλ βαρυσήμαντη δήλωση άρσης των πράξεων βουντού όπως εσείς τις βλέπετε τουλάχιστον και έχω επίσης δηλώσει ρητώς πως αν κρίνω ότι χρειάζεται να εκλογικευτούν οι καταστάσεις θα επανέλθω. 

  • Δικεφαλάκι 2
  • Sad 2
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

κάνω έκκληση για να επικρατήσει η λογική!

ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΗΝ ΑΡΜΑΔΑ ΤΩΝ ΤΣΙΠΟΥΡΑΔΙΚΩΝ ΛΕΜΕ....

 

download.jpg

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, MITSAKLAS said:

@agelos και @Νονός ή Νουνός ή Μπίλιας. 

Έχω κάνει μετά το ντάμπλ βαρυσήμαντη δήλωση άρσης των πράξεων βουντού όπως εσείς τις βλέπετε τουλάχιστον και έχω επίσης δηλώσει ρητώς πως αν κρίνω ότι χρειάζεται να εκλογικευτούν οι καταστάσεις θα επανέλθω. 

Μήπως πρόκειται για περίπτωση βουντού επί του βουντού??

images?q=tbn:ANd9GcRuTl3SZQOdXsHpMXmQ7Wz

Link to comment
Share on other sites

Με έχει πιάσει παράξενη ανυπομονησία για την Κυριακή, να παίξουμε, να κερδίσουμε , να σπάσει αυτή η απαισιοδοξία και η κατήφεια αυτών των ημερών.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kami said:

Μήπως πρόκειται για περίπτωση βουντού επί του βουντού??

 

Ελα ας σταματησει πια αυτο το παραμυθι. Βαφτισατε το ρεαλισμο βουντου γιατι δε θελετε (φοβαστε?) να δειτε την πραγαμτικοτητα.

Η ομαδα παει στο Βολο κουρασμενη και αδεια ψυχικα, παικτες και προπονητης ανορεχτοι και απογοητευμενοι και κοσμος σοκαρισμενος απ το καταστροφικο ξεκινημα.

Ναι, δεν ειναι υπερομαδα ο Βολος, αλλα θα στην κατασταση που θα σε βρει θα σου την κανει τη ζημια. Ειναι μοιραιο.

Ολοι το βλεπετε, αλλα αμα τα γραφουμε εμεις, ειναι βουντου. Οταν θα ναι 2-0 στο ημιχρονο τα ξαναλεμε.

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, nf28 said:

Με έχει πιάσει παράξενη ανυπομονησία για την Κυριακή, να παίξουμε, να κερδίσουμε , να σπάσει αυτή η απαισιοδοξία και η κατήφεια αυτών των ημερών.

Βρες να κανεις κατι το σκ να ξεχαστεις. Μην ασχοληθεις καθολου. Πηγαινε εκδρομη, παρε σχολικα, δες τον οπενχαιμερ, οργανωσε το κινημα #forotuni_come_back, κατι, δε ξερω. Με ΑΕΚ μονο μην ασχοληθεις. Για την ψυχικη σου υγεια το λεω.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Μπεος φιλος ακομα?

 

κατι οτι πηρε δανεικο απο τον γαυρο πηρε το ματι μου. τελικα με ολους φιλος ειναι?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, MITSAKLAS said:

@agelos και @Νονός ή Νουνός ή Μπίλιας. 

Έχω κάνει μετά το ντάμπλ βαρυσήμαντη δήλωση άρσης των πράξεων βουντού όπως εσείς τις βλέπετε τουλάχιστον και έχω επίσης δηλώσει ρητώς πως αν κρίνω ότι χρειάζεται να εκλογικευτούν οι καταστάσεις θα επανέλθω. 

Ποστ καταστροφής. Λες και το ΤΣΙ είναι Αρσενικό Νάξου να πηγαίνεις στο μπακάλη όταν σου τελειώσει και να λες "βάλε ένα κιλό" και βλέπουμε.

21 minutes ago, aris2168 said:

Ελα ας σταματησει πια αυτο το παραμυθι. Βαφτισατε το ρεαλισμο βουντου γιατι δε θελετε (φοβαστε?) να δειτε την πραγαμτικοτητα.

Η ομαδα παει στο Βολο κουρασμενη και αδεια ψυχικα, παικτες και προπονητης ανορεχτοι και απογοητευμενοι και κοσμος σοκαρισμενος απ το καταστροφικο ξεκινημα.

Ναι, δεν ειναι υπερομαδα ο Βολος, αλλα θα στην κατασταση που θα σε βρει θα σου την κανει τη ζημια. Ειναι μοιραιο.

Ολοι το βλεπετε, αλλα αμα τα γραφουμε εμεις, ειναι βουντου. Οταν θα ναι 2-0 στο ημιχρονο τα ξαναλεμε.

Ποστ ΜΕΓΑΛΗΣ αληθείας. Μπορεί να λιγοστέψαμε, αλλά θα κυνηγήσουμε με μανία ΚΑΙ το φετινό ΝΤΑΜΠΛ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, MITSAKLAS said:

@agelos και @Νονός ή Νουνός ή Μπίλιας. 

Έχω κάνει μετά το ντάμπλ βαρυσήμαντη δήλωση άρσης των πράξεων βουντού όπως εσείς τις βλέπετε τουλάχιστον και έχω επίσης δηλώσει ρητώς πως αν κρίνω ότι χρειάζεται να εκλογικευτούν οι καταστάσεις θα επανέλθω. 

Με έριξες στα τάρταρα. Έφερες την ΘΟΥΛΙΠΣΗ πάνω από το κεφάλι μου ....

Για να ξεχαστώ, φεύγω για την χρυσή αμμουδερή παραλία του Μώλου με 2-3 παγωμένες μπύρες στο ψυγειάκι παραλίας. Είθε τα καταγάλανα Παριανά νερά να μου απαλύνουν τον πόνο στην ψυχή μου ...

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, agelos said:

Περισσότερο από τα μεταγραφικά και τις όχι και τόσο πειστικές εμφανίσεις της ομάδος, με επηρεάζει η αλλαγή συμπεριφοράς από συγκεκριμένα μέλη του ΚΜ.

Οι κύριοι

@MITSAKLAS

@aris2168

@Νονός

φαίνεται να βρίσκονται ακομα σε μουντ καλοκαιρινών διακοπών, με αποτέλεσμα να κινδυνεύει να καταστραφεί το τσι, από αρχές Σεπτέμβρη κι ολας.

Κύριοι, σοβαρευτειτε, η ομάδα σας χρειάζεται.

Δεν μπορεί να βλέπω μόνο εγώ ότι βαδίζουμε προς τον όλεθρο.

Πολύ δύσκολο το ματς στον ανεβασμένο Βόλο. Μακαρι να τσιμπήσουμε ένα βαθμουλακι.

Μην ανησυχάς, με Βόλο θα έχω περάσει τα σύνορα της Ελλάδας, όλα θα κυλήσουν ομαλά πλέον. Με τους Κροάτες πρώτο ματς ήμουν σπίτι, ρεβάνς κάπου στην Αδριατική ακόμα, από τότε άρχισαν τα... άλλα που πάτησα το ποδάρι μου εδώ. Κουράγιο ΚΜ τελειώνουν οι διακοπές μου... :(

  • Δικεφαλάκι 1
  • Sad 2
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Ειμεθα τελικά πραγματιστες στο ΚΜ..

Ηδη απο αντνβερπεν αρχισαν οι απωλειες συμμετοχων..

Τρομος εκθεσης στην ηλιακη ακτινοβολια...ή απλά αμέλεια ??

Cc @Νονός

image.png.7206cbc79d794d7def9a52bdfb142bbb.png

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, aris2168 said:

Ελα ας σταματησει πια αυτο το παραμυθι. Βαφτισατε το ρεαλισμο βουντου γιατι δε θελετε (φοβαστε?) να δειτε την πραγαμτικοτητα.

Η ομαδα παει στο Βολο κουρασμενη και αδεια ψυχικα, παικτες και προπονητης ανορεχτοι και απογοητευμενοι και κοσμος σοκαρισμενος απ το καταστροφικο ξεκινημα.

Ναι, δεν ειναι υπερομαδα ο Βολος, αλλα θα στην κατασταση που θα σε βρει θα σου την κανει τη ζημια. Ειναι μοιραιο.

Ολοι το βλεπετε, αλλα αμα τα γραφουμε εμεις, ειναι βουντου. Οταν θα ναι 2-0 στο ημιχρονο τα ξαναλεμε.

Ας ελπίσουμε τουλάχιστο σε περίπτωση νέου στραβοπατήματος, να συνειδητοποιήσουμε επιτέλους τα χάλια μας και να  μην αρχίσουμε τα "μα τους πατήσαμε στα Xgoals". 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Γκατσινοβιτς πάλι έξω;Επίσης δεν καταλαβαίνω και γιατί δεν πήρε Πιζάρο. Από τους λιγο διακριθέντες με Σερρες

Link to comment
Share on other sites

Just now, fanch21 said:

Γκατσινοβιτς πάλι έξω;Επίσης δεν καταλαβαίνω και γιατί δεν πήρε Πιζάρο. Από τους λιγο διακριθέντες με Σερρες

με ενοχλησεις και οι 2 ο γκατσινοβιτς στα πλευρα και ο πισαρο στο αριστερο ποδι 

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι λογιζεται σαν 3ος οποτε δεν υπαρχει λογος να εχεις 3 αριστερα μπακ στην αποστολη εδω εχει 3 στοπερ ολα και ολα 

Link to comment
Share on other sites

Στην προπόνηση της ομάδας εμφανίστηκαν νέα προβλήματα τραυματισμού, καθώς Μιγιάτ Γκατσίνοβιτς και  Ροντόλφο Πισάρο, δεν συμμετείχαν. Ο πρώτος έχει ένα μυϊκό πρόβλημα στο δεξί πλευρό, κάτι που επηρέασε και την μη κλήση του στην Εθνική Σερβίας.

Από την άλλη ο Μεξικανός είχε ενοχλήσεις στο αριστερό πόδι και προτιμήθηκε να μείνει εκτός. Παράλληλα εκτός είναι και ο Λιβάι Γκαρσία, ο οποίος όπως σας είχαμε ενημερώσει είχε αποφασιστεί να προφυλαχθεί και να μην αγωνιστεί στον Βόλο.

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Αθανασιαδης

Σιντιμπε - Μητογλου - Μουκουντι - Μοχαμαντι

Ελιασον - Γιονσον - Γαλανοπουλος - Ζινι

Αραουχο - ΦανΦερτ

 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×