Jump to content

Στάνκοβιτς ή Αθανασιάδης;


Evolve
 Share

Στάνκοβιτς ή Αθανασιάδης;  

48 members have voted

  1. 1. Ποιος είναι ο καλύτερος τερματοφύλακας;

    • Στάνκοβις
    • Αθανασιάδης


Recommended Posts

Δεν βάζω σκόπιμα επιλογές "κάνενας", "Γκίνης/Θεοχάρης". "για τον πούτσο καβάλα όλοι τους", "φέρτε πίσω Τσιντώτα".

Το poll αφορά μόνο Γιώργαρο και Τσιτσάναρο.

Link to comment
Share on other sites

O Stankovic δεν καλυπτει την φιλοδοξια που εχουμε για την ομαδα μας. δεν ειναι ο ιδανικος τερμας για μας. Δεν εχει κατι σουπερ, δεν γαμει και δεν δέρνει.

Ο Αθανασιάδης ειναι υπερκλόουν. Ειναι αχρηστος, με περικεφαλαία.

 

Δεν τιθεται καν συγκριση

Link to comment
Share on other sites

Δεν θεωρώ πως η διαφορά μεταξύ τους είναι χαώδης καθότι μέτριοι προς ΑΠΛΩΣ καλοί και οι δύο.

Ψήφο εμπιστοσύνης στον Στάνκοβιτς.

Link to comment
Share on other sites

"Καλυτερος" με τα ποδια ο Αθανασιαδης, "καλυτερος" στις αντιδρασεις ο Στανκοβιτς.

Και οι δυο ειναι γκολκιπερς επιπεδου Λαμιας μαξ. 

Link to comment
Share on other sites

Το poll έγινε ακριβώς επειδή από άλλες συζητήσεις φαίνεται να υπάρχει πολύ μεγαλύτερη εμπιστοσύνη στον Στάνκοβιτς και ήθελα να το δω σε αριθμούς. Προσωπικά θεωρώ ότι η ΑΕΚ θα έπρεπε να έχει καλύτερο βασικό τερματοφύλακα και από τους δύο, αλλά αφού αυτούς έχουμε, προτιμώ Αθανασιάδη μόνο και μόνο γιατί μου φαίνεται καλύτερος με τα πόδια και ότι συμμετέχει καλύτερα στο build up της ομάδας. Σε επίπεδο επεμβάσεων βλέπω μικρή διαφορά υπέρ του Τσιτσάν, αλλά οι πάσες του στην άμυνα είναι πιο αγχωτικές και τα βολέ του μου φαίνονται yolo ενώ του Αθανασιάδη συχνά πάνε συστημένα.

 

Link to comment
Share on other sites

Stankovits.

Λοιπον και περσι στανκοβιτς ηταν ο 1ος. Αλλα γκρινιαξε καποια στιγμη και ο ροα του πε θα παιζεις κυπελλο. Και απτου χρονου βλεπουμε. Τετοια ομαδα θελω να χω. Κανεις υπερανω των προπονητων και της Αεκ

Link to comment
Share on other sites

Πάρ'τον έναν χτύπα τον άλλον...

Ίδια φάση με προ διετίας που τις μονές αγωνιστικές γέλαγες με Αθανασιάδη και τις ζυγές με Τσιντώτα... βασικά το μόνο που έχει αλλάξει είναι η τεράστια αναβάθμιση στα στόπερ και τα χαφ που (στην Ελλάδα) καλύπτει την ανεπάρκεια των κλόουν...

Link to comment
Share on other sites

Οι αλλοι γκολκιπερς των ανταγωνιστων μας, τι συμβολαια εχουν; 

Ζητημα να παιρνουν τα μισα απο τον Στανκοβιτς...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, chris manousopoulos said:

Stankovits.

Λοιπον και περσι στανκοβιτς ηταν ο 1ος. Αλλα γκρινιαξε καποια στιγμη και ο ροα του πε θα παιζεις κυπελλο. Και απτου χρονου βλεπουμε. Τετοια ομαδα θελω να χω. Κανεις υπερανω των προπονητων και της Αεκ

δεν γκρινιαξε κολλησε covid πριν το ματς με τον αρη στην θεσσαλονικη, μπηκε ο αθανασιαδης επαιξε 2 βδομαδες επαιξε καλα κρατησες το 0 και συνεχισε αυτος

προς το τελος δεν γκρινιαξε ειπε οτι αν φερω προταση να φυγω 

Link to comment
Share on other sites

Ρε για μετα λεω. Που επαιζε ο αθανασιαδης.

Εβγαλε βαλκανιλα και ο ροα τον γαμησε.

Link to comment
Share on other sites

Στάνκοβιτς είναι ο τέλειος δεύτερος/τρίτος τερματοφύλακας.

Αθανασιάδη δεν σχολιάζω.

Link to comment
Share on other sites

Στάνκοβιτς γιατί ο Αθανασιάδης τις μισές φορές που πάει να δώσει πάσα σε αμυντικό με κάνει να θέλω υπογλώσσια.

Για να μην για τα υπόλοιπα για τα οποία με καλύψατε.

Link to comment
Share on other sites

τωρα που σταματησαν καπως οι στρακα στρουκες στο Ναο , ανοιξε και ο δρομος για Μπρινιολι

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ψήφισα Αθανασιάδη.

Το σκεπτικό μου απλό. Κόστος vs αξία/προσφορά.

Για Νο1 και ξένο, προφανώς θέλω καλύτερο από τον Cican και μπαλαδόρο.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ο Στάνκοβιτς είναι ένας ΟΚ τερματοφύλακας. Δεν έχουμε δει γκέλες από αυτόν αλλά δεν έχει πιάσει και κάτι άπιαστο ποτέ.

Τον Αθανασιάδη δεν τον μπορώ γιατί δεν μπορώ επαγγελματίες που είναι ή του ύψους ή του βάθους. Για τον ίδιο λόγο που δεν μπορώ τον Μάνταλο. Και για τον ίδιο λόγο που δεν μπορούσα τον Λιβάγια, παρ΄ότι παικτάρα δεν ήξερες ποτέ αν θα κάνει μαγικά ή αν θα σε κρεμάσει.

Η σταθερότητα και το να ξέρεις τι να περιμένεις από έναν παίκτη είναι πολύ πιο σημαντικό από μεμονωμένα μαγικά.

 

ΥΓ.: Το αν είναι ξένος κλπ ή club trained δε με ενδιαφέρουν. Αυτά είναι για τον σχεδιασμό της ομάδας.

Link to comment
Share on other sites

Αργό,βασανιστικό θάνατο απ' τη μετριότητα και την ξινόφατσα του Τσιτσάν ? Ή ακαριαίο θάνατο από γκάφα ολκής Αθανασιάδη?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×