Jump to content

Στάνκοβιτς ή Αθανασιάδης;


Evolve
 Share

Στάνκοβιτς ή Αθανασιάδης;  

52 members have voted

  1. 1. Ποιος είναι ο καλύτερος τερματοφύλακας;

    • Στάνκοβις
    • Αθανασιάδης


Recommended Posts

3 hours ago, Pelado Alme said:

Βλέπω και ξαναβλέπω την φάση του δεύτερου γκολ δεν γίνεται να μη βγαίνει να μαζέψει την μπάλα ο παλιοχέστης.Μετά του τα χώνει ο βίντα και ο χατζησαφί όταν έδιωξε την μπάλα με τις γροθιές.

Η φάση του δεύτερου γκολ δεν θα έπρεπε να έχει υπάρξει σαν ιστορική στιγμή στην πορεία της ανθρωπότητας, αν ο άλλος δεν έκοβε σαν λοβοτομημένος. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

διαφωνω με αυτο μια κακη αποκρουση μπορει να γινει απο τον οποινδηποτε στην περιοχη οτι η μπαλα εμεινε κανα 2 λεπτο στον αερα και ο αρχιδαμος ειχε βιδωθει στην γραμμη με ξεπερναει 

ο γιος μου οταν βγαινει κλεινει τα ματια φωναζε βγες και ξυπνησαν και οι γειτονες 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, amd said:

διαφωνω με αυτο μια κακη αποκρουση μπορει να γινει απο τον οποινδηποτε στην περιοχη οτι η μπαλα εμεινε κανα 2 λεπτο στον αερα και ο αρχιδαμος ειχε βιδωθει στην γραμμη με ξεπερναει 

ο γιος μου οταν βγαινει κλεινει τα ματια φωναζε βγες και ξυπνησαν και οι γειτονες 

Το ότι ολοκλήρωσε ο Γιωργαργος αυτό το αριστούργημα, αυτό το έργο τέχνης, δε σημαίνει ότι δεν είναι τέτοιο από την αρχή μέχρι το τέλος.

Ο ιστορικός του μέλλοντος θα το τοποθετήσει δίπλα στο Χιώτης - Φερουζεμ, όπως έχουμε ήδη πει.

Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω ου φερουζεμ ειναι 100 κλασεις πανω 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, amd said:

δεν νομιζω ου φερουζεμ ειναι 100 κλασεις πανω 

Ναι, εκεί είχαμε και σύγκρουση.

Δεν μπορούσαν οι ασφαλιστικές να βγάλουν άκρη.

Μου φαίνεται με συνυπαιτιότητα τα βρήκαν.

Αλλά και το προχθεσινό είναι ανθολογία.

Link to comment
Share on other sites

Έχοντας φαινομενικά καλές σχέσεις με μπούση το καλοκαίρι θα είχες τέρμα για 10 χρόνια με 1 εκατομμύριο.

Έμεινες με τους clown και τα αποτελέσματα γνωστά. 

Screenshot_6.png

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Antiviosis21 said:

Έχοντας φαινομενικά καλές σχέσεις με μπούση το καλοκαίρι θα είχες τέρμα για 10 χρόνια με 1 εκατομμύριο.

Έμεινες με τους clown και τα αποτελέσματα γνωστά. 

Screenshot_6.png

Τότε είχε γραφτεί ότι σιγά μην δώσουμε τόσα χρήματα για κάποιον που δεν είναι καλύτερος του Στάνκοβιτς, μπορεί και του Αθανασιάδη. 

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αλλά δεν νομίζω ότι υπήρχε ποτέ περίπτωση Μανδρα εκτός από τα δικά μας σενάρια. Είχαμε άλλες προτεραιότητες το καλοκαίρι όπως να αγοράσουμε Πινέδα και φορ ..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αυτό που ξέρω από φίλο είναι ότι ο Μανδας είχε προτάσεις από όλες τις ελληνικές ομάδες (όπως και ΑΕΚ) αλλά ήθελε εξωτερικό. 

Link to comment
Share on other sites

εγω θα ξαναπω για τζολακη, ελευθερος μένει, ιδανικα να τον κλεισεις και ανακοινώσεις αποψε

Link to comment
Share on other sites

Μόλις ανακάλυψα ότι 4 συμφορουμιτες μας και συμπολίτες μας υπο την ευρεία έννοια,  ψήφισαν ως καλύτερο τερματοφύλακα το υβρίδιο Φραγκίσκου Μανελη και Άννας Μαρίας Λογοθέτη 

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Duck_Season said:

Μόλις ανακάλυψα ότι 4 συμφορουμιτες μας και συμπολίτες μας υπο την ευρεία έννοια,  ψήφισαν ως καλύτερο τερματοφύλακα το υβρίδιο Φραγκίσκου Μανελη και Άννας Μαρίας Λογοθέτη 

#Me_to_Mogli

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά Γιώργο και σου εύχομαι καλή επιτυχία στην επόμενη ομάδα σου . 

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Τώρα είναι καλός ο Τσιτσαν?

IMG_20240507_110821.jpg

  • Δικεφαλάκι 2
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Α ρε κατακαημένη Αυστρία, θα φας όλα τα γκολ που ήταν να φας και δεν θα ξέρεις τι σου φταίει.

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Θες 2 τερματάδες. Το θέμα είναι ότι ο ένας πρέπει να είναι Έλληνας. Αν υποθέσουμε ότι έκλεισες τον Μπρινιόλι-δεν είμαι τόσο βέβαιος- ψάχνεις Έλληνα για δεύτερο-λόγω Ευρώπης-. Αν πάρεις 2 ξένους τότε πρέπει ο ένας να είναι έμπειρος κ ο δεύτερος με προοπτικές. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, bladerunner21 said:

Θες 2 τερματάδες. Το θέμα είναι ότι ο ένας πρέπει να είναι Έλληνας. Αν υποθέσουμε ότι έκλεισες τον Μπρινιόλι-δεν είμαι τόσο βέβαιος- ψάχνεις Έλληνα για δεύτερο-λόγω Ευρώπης-. Αν πάρεις 2 ξένους τότε πρέπει ο ένας να είναι έμπειρος κ ο δεύτερος με προοπτικές. 

Μπάρκας ότι καλύτερο για δεύτερο τέρμα. Δικός μας παιδί και τους τωρινούς στο ρόστερ μας δεν τους βλέπει κάν 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Γκίνης, Θεοχάρης καλό θα ήταν να ετοιμάζονται ήδη για τα επόμενα 2 ματς της ΑΕΚ, αν δεν μπορεί ο Στάνκοβιτς. Αλλιώς θα πούμε βαριές κουβέντες για τον άνθρωπο που πάει η μπάλα πάνω του κ την αφήνει να περάσει. Καλύτερα με τα παιδάκια που ξέρεις ότι είναι μαζί σου στον πόλεμο κ θα δώσουν ότι έχουν.

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι να πάμε με Γκίνη Θεοχάρη καλύτερα να μην ασχοληθούμε. Γκίνης τέρμα β Εθνικής και κάτω , Θεοχάρης ακόμα όχι έτοιμος . 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, bladerunner21 said:

Γκίνης, Θεοχάρης καλό θα ήταν να ετοιμάζονται ήδη για τα επόμενα 2 ματς της ΑΕΚ, αν δεν μπορεί ο Στάνκοβιτς. Αλλιώς θα πούμε βαριές κουβέντες για τον άνθρωπο που πάει η μπάλα πάνω του κ την αφήνει να περάσει. Καλύτερα με τα παιδάκια που ξέρεις ότι είναι μαζί σου στον πόλεμο κ θα δώσουν ότι έχουν.

Παντα στην ΑΕΚ υπαρχει "το χειροτερο".

Το μαθα αυτο το μαθημα το '13 και δεν το ξεχναω ποτε μου

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Απ το να πάμε με το παλληκάρι που τα τρώει μέσα απ τα χέρια καλύτερα με μπακότερμα. Νταξ αρκετά με τον συγκεκριμένο. Να δούμε κ πια θα είναι η επόμενη ομάδα του.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AlexKR21 said:

Παντα στην ΑΕΚ υπαρχει "το χειροτερο".

Το μαθα αυτο το μαθημα το '13 και δεν το ξεχναω ποτε μου

Χειρότερο είναι να πας με ένα τέρμα που παέι η μπάλα πάνω κ την... αφήνει στο τελευταίο λεπτό. Πολλαπλές φορές. Αρκετά με τον συγκεκριμένο. Καλύτερα μπακότερμα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, bladerunner21 said:

Χειρότερο είναι να πας με ένα τέρμα που παέι η μπάλα πάνω κ την... αφήνει στο τελευταίο λεπτό. Πολλαπλές φορές. Αρκετά με τον συγκεκριμένο. Καλύτερα μπακότερμα.

Κανεις δεν μας εγγυαται οτι Γκινης-Θεοχαρης ειναι καλυτεροι

Επισης εκτος των αλλων ειναι και απειροι

Και στο λεω εγω που δεν μπορω ουτε να τον βλεπω τον τροχονομο

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, AlexKR21 said:

Κανεις δεν μας εγγυαται οτι Γκινης-Θεοχαρης ειναι καλυτεροι

Επισης εκτος των αλλων ειναι και απειροι

Και στο λεω εγω που δεν μπορω ουτε να τον βλεπω τον τροχονομο

Δεν έπιασες το post μου οπότε κατανοώ τις ανησυχίες σου. Όμως το ποιός είναι καλύτερος είναι το τελευταίο που παίζει ρόλο στο δίλημμα Οποισδήποτε άλλος/μπακότερμα ή Αθανασιάδης. Τον συγκεκριμένο δεν θα τον εμπιστευόμουν ούτε για τις προπονήσεις κ ακόμη περισσότερο να είναι στην ανάλυση της τακτικής. Φυσικά είναι προσωπική άποψη.

Link to comment
Share on other sites

Στάνκοβιτς> δοκάρι>Αθανασιάδης 

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×