Jump to content

ΑΕΚΑΡΑ - Παναιτωλικός (1η αγ.): 08/10/23, 19:30, Cosmote


SpiRos
 Share

mvp - Κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου  

50 members have voted

  1. 1. mvp

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Ρότα
    • Βίντα
    • Κάλενς
    • Χατζισαφί
      0
    • Γιόνσον
    • Ελίασον
    • Πινέδα
    • Πισάρο
    • Μάνταλος
    • Αραούχο
    • Μουκουντί
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Ζίνι
      0
    • Πόνσε
      0
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
    • Μέτριο
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Ρότα
      0
    • Βίντα
      0
    • Κάλενς
      0
    • Χατζισαφί
    • Γιόνσον
      0
    • Ελίασον
      0
    • Πινέδα
      0
    • Πισάρο
    • Μάνταλος
    • Αραούχο
      0
    • Μουκουντί
      0
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Ζίνι
      0
    • Πόνσε
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Θα ειναι τραγικο λαθος για την ομαδα να παρει θεση η οργανωμενη μεριδα των οπαδων σε αυτό που συμβαινει σημερα.

Σκεφτείτε πάρα πολύ καλά.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Άλλο Φατάχ, PLO (Οργάνωση  για την απελευθέρωση της Παλαιστίνης) και Αραφάτ, άλλο Χαμάς...

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, TheNarrator said:

Γενικα πρεπει να το κοιταξουμε το θεμα των σημαιων κ θεσεων μετα απο το προσφατο με το Κοσοβο. Εναντια σε καθε ειδους εθνικισμο, Αραβικο, Αλβανικο κλπ Αλλα οκ απο την αλλη δικαιωμα του καθενα να πιστευει κ να στηριζει οτι θελει. 

Δεν ξερω, γενικά δυσκολεύομαι. Από την μια, τους έχουν στοιβαγμένους σε μια γκραν open air φυλακή για χρόνια, πόλιτες δεύτερης  κατηγορίας. Αυτό δεν μπορούμε να το αγνοήσουμε και προσωπικά είμαι  χαρούμενος που υπάρχει σε μια γωνίτσα στο πέταλο μια σημαία της Παλαιστίνης. Από την άλλη δεν γίνεται να υπάρχει κανονικοποίηση της τυφλής φρικωδίας της Χαμάς. Συμφωνώ ότι πρέπει να υπάρχει προσοχή και ρέγουλα.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, TheNarrator said:

κ αλλο Χεζμπολα, κ αλλο Φατιμε κ αλλο χιλιες κ μια νυχτες. Η ΑΕΚ τι σχεση εχει με ολο αυτον τον συρφετο θα θελα να ξερα.

αρχιδια καπαμά λενε στην κωμόπολή μου..

Link to comment
Share on other sites

Για μπάλα θα μιλήσουμε καθόλου?  η σε κάθε αγώνα θα ασχολούμαστε με διαφορετικά γεωπολιτικά . Να το ξέρω γιατί μου αρέσουν και εμένα . 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, AG21 said:

Για μπάλα θα μιλήσουμε καθόλου?  η σε κάθε αγώνα θα ασχολούμαστε με διαφορετικά γεωπολιτικά . Να το ξέρω γιατί μου αρέσουν και εμένα . 

θα νικησουμε θα παρουμε 3 ποντους..ΑΕΚ μανα ολων των προσφυγων

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, TheNarrator said:

γαμησετα

φωναζεις για χαφ μια 10ετια κ ασχολουμαστε με σημαιες κ εθνικια. ΡΕ ΧΑΦ ΡΕ ΤΙ ΖΗΤΑΜΕ. ΑΜΑ ΕΧΕΙΣ ΧΑΦΑΡΟ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΠΑΝΙΑ.

Ο γιονσον φέτος μέχρι τωρα νομίζω μπορεί να σε καλύπτει λίγο.

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω σε

Στανκοβιτς
Ροτα - Βιντα - Μουκουντι - Χατζησαφι
Γιονσον - Ηλιοπουλος - Φραουλένιος - Πινεδα
Μανταλος - Πονσε.

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Atlas21 said:

Δεν ξερω, γενικά δυσκολεύομαι. Από την μια, τους έχουν στοιβαγμένους σε μια γκραν open air φυλακή για χρόνια, πόλιτες δεύτερης  κατηγορίας. Αυτό δεν μπορούμε να το αγνοήσουμε και προσωπικά είμαι  χαρούμενος που υπάρχει σε μια γωνίτσα στο πέταλο μια σημαία της Παλαιστίνης. Από την άλλη δεν γίνεται να υπάρχει κανονικοποίηση της τυφλής φρικωδίας της Χαμάς. Συμφωνώ ότι πρέπει να υπάρχει προσοχή και ρέγουλα.

Ισως να δικαιουνταν να γκρινιαζουν για τη φυλάκιση τους αν δεν ήταν κατά πλειοψηφια αουγκανοι κατσαριδανθρωποι.

Τεσπα, λήξη συναγερμου, μας προλαβαν άλλοι μαλακες από τη μουλτικουλτι κ προχω Ευρωπη, όποτε δε θα ξεχωρίσουμε κ αυτή τη φορα, εκτός ίσως αν κάψουμε καμία σημαία η παιξουν βιντεάκια με καμια βιασμενη Εβραία στα ματριξ.

Είμαστε τουλάχιστον γελοίοι που μπλεκομαστε σε τέτοιες συζητήσεις 2 μήνες μετά την επιδρομή των Ναζί, ενώ όλοι μας περιμενουν στη γωνια με συμψηφισμός κ ισαποστακισμους. Εκτός των άλλων, δείχνουμε ανίκανοι να εκμεταλλευτούμε την ευκαιρία να προβληθουμε επικοινωνιακά σαν συλλογος κανονικών ανθρώπων, σε μια περιοδο που οι οπαδοί των άλλων 3 αναδεικνύουν σε κάθε ευκαιρία ότι είναι βδελυροι υπανθρωποι

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Atlas21 said:

Πιστευω σε

Στανκοβιτς
Ροτα - Βιντα - Μουκουντι - Χατζησαφι
Γιονσον - Ηλιοπουλος - Φραουλένιος - Πινεδα
Μανταλος - Πονσε.

Ηλιόπουλος;

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Ακριβως ετσι. Δε τους τα χαρισε κανεις των οβραιων.

Εριξαν τη ζαρια τους αραβες και εφεραν ασσο δυο. Ας ρουφηξουν τωρα τη.τσαπου

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, felman said:

Afton ton magiko zomo pote tha ton keraseis😁

Ηρθα γιογκα...ουδεις ΚΜ....την εκανα με πηδηματάκια..

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ΚΑΤΟΎΝΑ 21 said:

Ηρθα γιογκα...ουδεις ΚΜ....την εκανα με πηδηματάκια..

Στο 11 πανε.

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρή αμυνα, σοβαρό κέντρο ελπίζω να δουλέψει το Μάνταλος Αραουχο Πιζάρο μπροστά 

Link to comment
Share on other sites

Την ώρα που σταυρωνα το ψηφοδέλτιο έφαγα φλασια ότι ο πιζαρος θα σκοράρει σήμερα και θα κάνει πανηγυρισμό "ενομπακαρε" δηλ. 'ΝΤΑΞΕΙ ΔΕΝ ΜΕ ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΈΡΕΙ ΚΙΟΛΑΣ'

 

Πάμε για ένα ήρεμο απόγευμα .

Link to comment
Share on other sites

11αδα με όλους τους καλούς χειριστές μπάλας. Ίσως φοβάται ότι ο Πετρακης θα πάει σε αλλαγή σχηματισμού με 5αδα πίσω και τον θορύβησε η έλλειψη κυκλοφορίας με ΟΦΗ. Επίσης άνετα οι Μάνταλος-Πισαρο-Πινεδα αλλάζουν ρόλους με Μάνταλο στο 8, Πινεδα αριστερά και Πισαρο δίπλα σε Αραουχο. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×