Jump to content

Αστέρας Τρίπολης - ΑΕΚΑΡΑ (8η αγ.): 22/10/23, 16:00, Novasports


SpiRos
 Share

mvp - Κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου  

55 members have voted

  1. 1. mvp

    • Στάνκοβιτς
    • Ρότα
      0
    • Βίντα
      0
    • Κάλενς
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Ελίασον
    • Γιόνσον
    • Τσούμπερ
    • Μάνταλος
      0
    • Αραούχο
      0
    • Πινέδα
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Ζίνι
      0
    • Μοχαμάντι
      0
    • Φαν Βέερτ
      0
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
    • Μέτριο
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Ρότα
    • Βίντα
      0
    • Κάλενς
      0
    • Χατζισαφί
    • Σιμάνσκι
      0
    • Ελίασον
      0
    • Γιόνσον
    • Τσούμπερ
      0
    • Μάνταλος
    • Αραούχο
      0
    • Πινέδα
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Ζίνι
      0
    • Μοχαμάντι
      0
    • Φαν Βέερτ
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

18 minutes ago, amd said:

εδωσε λυση ο παχυδερμος ουτε απο την τηλεοραση δεν θα το προλαβω

Τίναξε τα όλα στον αέρα!

Το κμ θα στηρίξει ..

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, amd said:

εδωσε λυση ο παχυδερμος ουτε απο την τηλεοραση δεν θα το προλαβω

Να πάρω παραμονή στο σταθερό και να παρουσιαστώ ως το αφεντικό σου και να πω οτι κρίνεται το μέλλον εταιρίας από την προσωπική σου παρουσία εκείνη τη μέρα;

  • Hahaha 7
Link to comment
Share on other sites

Πες μας που γίνεται η βάπτιση καί θα πάρουμε τηλ για βόμβα. Όλως τυχαία καθώς θα αδειάζετε την εκκλησία θα περάσω με το αμάξι, θα σταματήσω, θα κάνω τον έκπληκτο, θα πούμε 5 μαλακίες στη γυναίκα σου και θα φύγουμε για Τρίπολη 

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, stavros 9-11 said:

Πες μας που γίνεται η βάπτιση καί θα πάρουμε τηλ για βόμβα. Όλως τυχαία καθώς θα αδειάζετε την εκκλησία θα περάσω με το αμάξι, θα σταματήσω, θα κάνω τον έκπληκτο, θα πούμε 5 μαλακίες στη γυναίκα σου και θα φύγουμε για Τρίπολη 

S:AMD?

A:Stavre 9-11?

S:Που εισαι ρε θηρίο πως και απο δω

A:Ε να, ημασταν εδω για μια...

S:Ασε ασε μη λες τιποτα, κερναω καφεδακι να μου τα πεις ανετα.

A:Κολωνάκι?

S:Τριπολάρα?

A:Ότι προτιμας φιλε μου

A: Αγάπη μου, θα τα πουμε το βράδυ οταν γυρίσω απο τον καφέ.

  • Hahaha 8
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, gybe21 said:

amd παντόφλα κλαμπ.

Est. October  23

Υγ Μη κοροϊδεύετε  ρε μαλακες.

φιλε εγω εχω αυτογνωσια γι αυτο και εχω βγαλει ζαχαρη 16 χρονια εγγαμου βιου 

εκει που με παιρνει θα κανω τον γκαρσια εκει που δεν με παιρνει κανω τον μανταλο 

  • Δικεφαλάκι 2
  • Hahaha 19
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

  • SpiRos changed the title to Αστέρας Τρίπολης - ΑΕΚΑΡΑ (8η αγ.): 22/10/23, 16:00, Novasports

Γκατσινοβιτς βασικός με εθνική Σερβίας στην Ουγγαρία σήμερα, μέτριος μέχρι στιγμής.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, TheNarrator said:

οποτε παιζουμε αυτο το ματς , παντα μου ρχεται αυτο το καταραμενο ματς στο μυαλο

 

Μορέτο... χεχ.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει ακούγεται πολύ κλισέ αυτό το όλοι παίζουν με όλους και εν τέλη έτσι είναι αλλά εδώ μιλάμε πάλι για πρόγραμμα βουνό. Μετά το Ολυμπιακός/Μπράιτον/Παναθηναϊκός πάμε με Τρίπολη/Μασσαλία/Παοκ. Ελπίζω να πήραν γερές ανάσες όσοι έμειναν πίσω (γιατί οι διεθνείς θα έρθουν πτώματα) και να γυρίσουν Τσουμπερ πρώτιστα και μετά Γκαρσία απόλυτα υγιείς. Όσο πιο αλώβητη βγεί η εβδομάδα 22-29 ύστερα θα συζητάμε σε αλλη βάση.

Link to comment
Share on other sites

On 10/13/2023 at 8:41 PM, amd said:

φιλε εγω εχω αυτογνωσια γι αυτο και εχω βγαλει ζαχαρη 16 χρονια εγγαμου βιου 

εκει που με παιρνει θα κανω τον γκαρσια εκει που δεν με παιρνει κανω τον μανταλο 

Ακούτε και καναν πιο "ψημένο" (30 χρ.).

Ούτε Γκαρσία, ούτε Μανταλος. ΜΙΑ είναι η "χρυσή συνταγή" για ανώδυνο και ευτυχισμένο έγγαμο βίο.

ΠΙ-ΖΑ-ΡΟ κύριοι. "Σκιά". Άνευ peaks, τόσο up όσο και down. Τρίτο γκολ στο Brighton = στα όρια του "κοιμάμαι ήσυχος στον πάγκο". 59 σφυγμοί μπετόν.

________________________________________________

Μωρό στην κολυμπήθρα, @amd: "ΒΓΕΣ !!!"

  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα αδέρφια και καλώς σας βρήκα.

 

Αυτό είναι το πρώτο μου ποστ, ωστόσο παρακολουθώ το φόρουμ καθημερινά εδώ και αρκετό καιρό και μπορώ να πω πως έχω εντυπωσιαστεί απο το επίπεδο και τις γνώσεις όλων. Είναι τιμή μου να αποτελώ μέλος της παρέας σας και ελπίζω να προσθέσω αξία με την, ενεργή πλέον, παρουσία μου. 

 

Λίγα λόγια για τον εαυτό μου και μετά θα πάω στο ζουμί του ποστ :) 

Κόλλησα το κιτρινόμαυρο μικρόβιο, ως νεαρός έφηβος, το μακρινό 1993 και πέρασα τα επόμενα 10 χρόνια ανεβασμένος στα κάγκελα της σκεπαστής. Πλεον είμαι ένας ταπεινός προγραμματιστής και πατέρας ενός 9χρονου τρελαμένου ΑΕΚτζή. Αυτά τα ολίγα.

 

- Ζουμί του ποστ :

Το ματς στην Τρίπολη πρέπει να το πάρουμε έστω και με μισό μηδέν. Είναι κλασσικό ματς ΑΕΚτζήδικης αυτοχειρίας, απο αυτά που εξειδικεύεται η ομάδα μας να γκελάρει. Έχουμε συνηθίσει, τα προηγούμενα χρόνια, να χάνουμε βαθμούς σε αγωνιστικές που έχουμε την ευκαιρία να πλησιάσουμε. Με Αλμέιδα αυτό έδειχνε να αλλάζει, αλλά μετά ήρθε το ματς με ΟΦΗ για να μας το θυμήσει.

Η λογική λέει πως δεν θα ξεκινήσει κανείς που πρόκειται να παίξει σε Εθνική μέσα στην εβδομάδα, οπότε θα πάμε με μία ενδεκάδα πολύ κοντά σε αυτή του Ηρακλείου και φυσικά την προηγούμενη μέρα, ένας η παραπάνω ανταγωνιστές θα έχουν χάσει βαθμούς. Τέλειο σενάριο για αυτοκτονία. 

Βέβαια ο Αστέρας δεν είναι φετινός ΟΦΗ και μία απλά ικανοποιητική ΑΕΚ μπορεί να το πάρει το ματσάκι εύκολα χωρίς να αποτελεί κανα σπουδαίο κατόρθωμα. Αλλά... αν το πάρουμε, για εμένα θα αποτελεί ισχυρότατο σημάδι πρωταθλήματος αφού θα έχουμε ξεπεράσει το μεγαλύτερο εμπόδιο, τον ίδιο μας τον εαυτό.

 

υ.γ. Κερασμένο το gifακι :) Έχω όλο το ματς απο CBS. όποιος το θέλει pm me.

nukiller.gif

  • Δικεφαλάκι 23
  • Μπομπίτσα 4
Link to comment
Share on other sites

On 10/13/2023 at 8:41 PM, amd said:

που με παιρνει θα κανω τον γκαρσια εκει που δεν με παιρνει κανω τον μανταλο 

Εμπειρια 20 χρονων :

Kaνεις τον Γκαρσια ? ... Δυστυχία τουλαχιστον 1 εβδομαδας..

Κανεις Μανταλο ? ... Επίγειος παραδεισος...

Συμπερασμα...με τον ΠΡΟΕΔΡΟ δεν κανεις ποτε τον Γκαρσία...γιατι δεν ειναι μονο η διαβολοβδομαδα...

Ειναι και τα τουβλακια που μαζευονται που κτιζουν τείχη γκεημ οφ θροουνς  ..... 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

20 ευρώ γενική είσοδος και μόνο από τα εκδοτήρια η απόκτηση των εισιτηρίων. 7 χιλιάδες χωράει το γήπεδο,βλέπω όμως ότι πολλοί ενδιαφέρονται να πάνε. Ελπίζω να μην μείνει κόσμος απέξω 

Link to comment
Share on other sites

Ενοχλήσεις ο Γκατσίνοβιτς λένε οι Σέρβοι δεν παίζει με το Μαυροβούνιο.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, bladerunner21 said:

Ενοχλήσεις ο Γκατσίνοβιτς λένε οι Σέρβοι δεν παίζει με το Μαυροβούνιο.

Πέφτω από τα συννεφα

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, bladerunner21 said:

Ενοχλήσεις ο Γκατσίνοβιτς λένε οι Σέρβοι δεν παίζει με το Μαυροβούνιο.

για 2 εβδομάδες έξω γράφουν...

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, tzav said:

για 2 εβδομάδες έξω γράφουν...

Το ανέλυσαν τόσο? Να δούμε όταν γυρίσει γιατί κ το καλοκαίρι που έλεγαν διάφορα δεν είχαν πέσει μέσα.

Link to comment
Share on other sites

παπαριες καμαρωτες, αν δεν εχει κανει μαγνητικη δεν παιζει να βγει χρονος απουσιας σιγουρα δεν θα παιξει στην τριπολη 

Link to comment
Share on other sites

Ένιωσε ενοχλήσεις στην προθέρμανση του αγώνα με την Ουγγαρία, αλλά ο ΜΑΛΑΚΑΣ, έπαιξε (και κάπου εκεί σταμάτησα να διαβάζω...)

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

 Ο Γκατσινοβιτς έπρεπε ο ίδιος αφού ένιωσε θέμα από την προθέρμανση να πει δε θέλω να παιξω.Ειναι θέμα εμπειρίας να καταλάβεις ότι μπορεί αν παίξεις τελικά να ρθουν πολύ χειρότερα.

Επίσης ο Γκατσινοβιτς έχει καψούρα για τη Σερβία, ίσως δεν ήθελε να πει δε μπορώ άσε με έξω. 

 Όταν δεν τον είχε καλέσει την άλλη φορά είχε πέσει σε μελαγχολία δε μιλιόταν 

ΥΓ.Θυμάστε που σας είχα γράψει ότι ο ΟΦΗ κατεβαίνει να το χτυπήσει κανονικά ε; Και η Τρίπολη τα ίδια την Κυριακή.

  • Δικεφαλάκι 17
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Stylianopoulos said:

ΥΓ.Θυμάστε που σας είχα γράψει ότι ο ΟΦΗ κατεβαίνει να το χτυπήσει κανονικά ε; Και η Τρίπολη τα ίδια την Κυριακή.

Αρχίζουν να μας ζώνουν τα φίδια ΞΑΝΑ.

Άρα έχουμε εκτός για το επόμενο διάστημα Γκαρσία, Γκατσίνοβιτς, Τσούμπερ, και όποιον άλλο προκύψει μέχρι την Κυριακή.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×