Jump to content

ΑΕΚΑΡΑ - ΠΑΟΚ (9η αγ.): 30/10/23, 19:30, Cosmote Sport 2


SpiRos
 Share

mvp - Κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου  

83 members have voted

  1. 1. mvp

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Σιντιμπέ
      0
    • Βίντα
    • Μουκουντί
    • Μοχαμάντι
      0
    • Σιμάνσκι
    • Ελίασον
    • Γιόνσον
      0
    • Πινέδα
    • Μάνταλος
    • Πόνσε
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Τσούμπερ
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Πισάρο
      0
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
    • Μέτριο
      0
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
    • Σιντιμπέ
    • Βίντα
      0
    • Μουκουντί
      0
    • Μοχαμάντι
    • Σιμάνσκι
      0
    • Ελίασον
      0
    • Γιόνσον
      0
    • Πινέδα
      0
    • Μάνταλος
    • Πόνσε
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Τσούμπερ
      0
    • Άμραμπατ
    • Πισάρο
      0
    • Γκατσίνοβιτς
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Δεν ξέρω τι θέμα τέθηκε εδώ με Σιντιμπε αλλά ήταν θετικός σήμερα. Επίσης να πούμε άλλη μια φορά το προφανές ότι θέλει συνεχόμενα ματς να δείξει τι μπορεί να κάνει. Δεν έκανε κάτι το τρομερό σήμερα αλλά ήταν σταθερός αμυντικά και τσουλησε την μπάλα μπροστά σωστά όσο μπορούσε. Εξακολουθώ να τον θεωρώ πολύ πιο μπροστά από Ρότα.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, moukie said:

Για τον Σιντιμπε που λεγατε νωριτερα, εγω live δεν τον ειδα να εχει κανενα προβλημα. Ο Ζιφκοβιτς, ο οποιος θεωρητικα ειναι σε καλη φορμα, εξαφανιστηκε απ το γηπεδο κι ο ιδιος αντεξε κι εβγαλε ολο το ματς. Κι επιθετικα ειχε καποιες καλες εμπνευσεις χωρις να λεω οτι μαγεψε αλλα δε βλεπω και που υστερηαε. 

Εμένα με ενοχλει ότι δειχνει συχνά αργοστροφος. Εκεί ειδικά  που έδωσε ένα κορνερ προσωπικά ..εξερράγην. 
 

Αλλα στο β ανέβηκε πολύ, δεν τον ψηφισα καν χειρότερο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Vagos21 said:

Τι είδαμε μωρή κουραδα; Τσαπου είδαμε. ΤΣΑ ΠΟΥ

Είδαν την διαφορά Conference με Europa για αρχη.

Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Εμένα με ενοχλει ότι δειχνει συχνά αργοστροφος. Εκεί ειδικά  που έδωσε ένα κορνερ προσωπικά ..εξερράγην. 
 

Αλλα στο β ανέβηκε πολύ, δεν τον ψηφισα καν χειρότερο.

Μιλαμε για τυπο που έχει πανηγυρίσει πριμ Μελισσανιδη πιο έξαλλα απο το πρωταθλημα.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 15
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Ρε σεις ενας ΠαπαραΧμαν που χε η μπουγατσα τι κρέας ηταν αυτο;

Γιατί ο άλλος ο Ekong; Έχουν μαζέψει πολλα σαπακια οι ξαδερφες, ξεχάστηκαν λίγο από τις ψεύτο-ευρωπαϊκές ομάδες που ανταγωνίζονται αλλά σήμερα έκανε μπαμ. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, giorgos911 said:

Γιατί ο άλλος ο Ekong; Έχουν μαζέψει πολλα σαπακια οι ξαδερφες, ξεχάστηκαν λίγο από τις ψεύτο-ευρωπαϊκές ομάδες που ανταγωνίζονται αλλά σήμερα έκανε μπαμ. 

Εμεις τουλαχιστον κοροιδευαμε τα τούνελ της Χαμας οταν φέρναμε Σιμαους, αυτπι το χουν πιστέψει ότι φέραν παιχτουρες.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Είδαν την διαφορά Conference με Europa για αρχη.

Το πρόβλημα με κάτι βαζελομπαογκς είναι ότι πάνε να συγκριθούν με μας με μέτρο σύγκρισης τους Πανσερραϊκους και τα κονφερενς.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει πάντως κακή ομάδα ο Π.Α.Ο.Κ.

Σε σχέση με πέρσι π.χ., είναι πολύ καλύτερος, με περισσότερες επιλογές και πιο σοβαρός.

Για αυτό μου έκανε τρομερή εντύπωση η σημερινή τους παρουσία.

Ίσως λόγω απουσιών, της κόπωσης, και όλων των προβλημάτων της Α.Ε.Κ., πίστευα ότι θα είχαμε δύσκολο έργο σήμερα.

Αυτό βέβαια κάνει ακόμα πιο μεγάλη την εμφάνιση τόσο των παιχτών, όσο και της τακτικής του προπονητή.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως τους θέλω δυνατούς τους βου. Είναι σημαντικό σε ένα πρωτάθλημα που οι μισοί στήνουν κωλο να υπάρχουν κάποιοι που θα χτυπήσουν μερικά παιχνίδια. Οι Κρητικές ξαδερφες σήμερα , ξέχασαν την λεβεντιά τους  στο σπίτι 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Το πρόβλημα με κάτι βαζελομπαογκς είναι ότι πάνε να συγκριθούν με μας με μέτρο σύγκρισης τους Πανσερραϊκους και τα κονφερενς.

Να ευχονται ολοι αυτοί να κανει πορεια στην Ευρωπη η ΑΕΚ μπας και χωθούν στην διεκδίκηση του Πρωταθληματος.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθω απλα να σκεφτω τι θα γινει οταν επιστρεψει ο Αραουχο και κυριως ο Λιβαι. Με αλλαγες Γκατσι ή Τσουμπερ και Πονσε. Βαλε και αυτον το Μανταλο, Πισαρο και Αμραμπατ. Βαλε και οτι 2-3 ματς τωρα βλεπουμε τον καλυτερο Ελιασον που εχουμε δει. Ανυπομονω απλα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Και για να συμπληρώσω το βασικότερο, είναι προφανές ότι ο Ρουμάνος δεν μπορεί να αντιμετωπίσει τον Almeyda.

Δεν.. "κουμπώνει" και φαίνεται ότι πλέον υπάρχει μεγάλη πελατειακή σχέση.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Είδα πάλι το γκολ του Πινεδα στα χαιλαιτς, αυτός ο Βιειρινια το έχει κόψει το άθλημα; Γιατί ταλαιπωρειται; 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Abraham21r said:

Δεν έχει πάντως κακή ομάδα ο Π.Α.Ο.Κ.

Σε σχέση με πέρσι π.χ., είναι πολύ καλύτερος, με περισσότερες επιλογές και πιο σοβαρός.

Για αυτό μου έκανε τρομερή εντύπωση η σημερινή τους παρουσία.

Ίσως λόγω απουσιών, της κόπωσης, και όλων των προβλημάτων της Α.Ε.Κ., πίστευα ότι θα είχαμε δύσκολο έργο σήμερα.

Αυτό βέβαια κάνει ακόμα πιο μεγάλη την εμφάνιση τόσο των παιχτών, όσο και της τακτικής του προπονητή.

Νομίζω και οι αλλαγές που έκανε δεν του βγήκαν. Δεν ξέρω αν τους άφησε εκτός μερικούς λόγο κούρασης η τακτικής αλλά θεωρώ με γαύρο θα είναι άλλη 11αδα και προσέγγιση.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agent HAF said:

Νομίζω και οι αλλαγές που έκανε δεν του βγήκαν. Δεν ξέρω αν τους άφησε εκτός μερικούς λόγο κούρασης η τακτικής αλλά θεωρώ με γαύρο θα είναι άλλη 11αδα και προσέγγιση.

Ραπτοπουλος βέβαια το έριξε στις φιλικές σχέσεις κι ότι μας το έδωσαν λέγοντας ότι ο Λουτσεσκου διαλέγει μόνο Ευρώπη.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

O Τσίτσαν Στάνκοβιτς δήλωσε συγκινημένος για τη στήριξη που αισθάνθηκε από τον κόσμο και τον οργανισμό της ΑΕΚ, ενώ αποκάλυψε ότι θέλει να κλείσει την καριέρα του στην Ένωση και τόνισε ότι πουθενά αλλού δεν έχει νιώσει τόσο όμορφα όπως στους «κιτρινόμαυρους».

  • Δικεφαλάκι 2
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Το βασικό είναι να μην το βάλει κάτω ο μεγάλος ΠΑΟΚ και να πάει μεθαύριο στο Καραϊσκάκη ετοιμος να δώσει απαντήσεις. Κλεφτοκοτά πάντα πίστευα 

  • Hahaha 1
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, panther-21- said:

Να πάει να γαμηθει και αυτός, αν δεν του αρέσει να πάει στην Ρεντ Σταρ να πουλήσει πατριδιλα. Η θα είσαι μέλος της αγέλης και θα νιώθεις η άντε και γαμησου. 

Να πανε να γαμηθουν αυτοι που ανεβασαν το πανο. Αν δεν τους αρεσει να πανε στην Σκεντερμπεου να το παιξουν επανασταση. Η θα σεβεσαι την ΑΕΚ και το συμφερον της η αντε και γαμησου

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Agent HAF said:

Νομίζω και οι αλλαγές που έκανε δεν του βγήκαν. Δεν ξέρω αν τους άφησε εκτός μερικούς λόγο κούρασης η τακτικής αλλά θεωρώ με γαύρο θα είναι άλλη 11αδα και προσέγγιση.

Νομίζω το μεγάλο του λάθος ήταν ο Sastre.

Όλοι οι άλλοι θα έπαιζαν βασικοί.

Δηλαδή ο Zivkovic, o Despotov, o Κωνσταντέλιας, είναι ποιοτική τριάδα.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mporat said:

Ραπτοπουλος βέβαια το έριξε στις φιλικές σχέσεις κι ότι μας το έδωσαν λέγοντας ότι ο Λουτσεσκου διαλέγει μόνο Ευρώπη.

Ραπτοπουλος επισης ελεγε οτι ο αλφζ εβαλε δικο του να ριξει την κροτιδα στο τηγανι για να φυγει, ετσι ωστε να μην τον λενε υπαλληλο του χοντρου. Πουλανε οι συνωμοσιες και τα δωσμενα ματς και γι'αυτο συνεχιζει να τα λεει.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, mporat said:

Ραπτοπουλος βέβαια το έριξε στις φιλικές σχέσεις κι ότι μας το έδωσαν λέγοντας ότι ο Λουτσεσκου διαλέγει μόνο Ευρώπη.

Αλλα ελεγε το πρωι η καραφλη καρακαξα. Οτι ειναι ευκαιρια να χτυπησεις αυτη την ΑΕΚ με το αργο αμυντικο διδυμο και μπορεις να παρεις αποτελεσμα με Κωσταντελια και Ζιβκοβιτς. Οτι το Μειτε Οζντοεφ ειναι καλυτερο διδυμο απο Σιμασκι Γιοσον 

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

O Τσίτσαν Στάνκοβιτς δήλωσε συγκινημένος για τη στήριξη που αισθάνθηκε από τον κόσμο και τον οργανισμό της ΑΕΚ, ενώ αποκάλυψε ότι θέλει να κλείσει την καριέρα του στην Ένωση και τόνισε ότι πουθενά αλλού δεν έχει νιώσει τόσο όμορφα όπως στους «κιτρινόμαυρους».

ΩΝΑΣΟΥΓΑ 

Τσίτσαν, στο επόμενο θα σου ρίχνω Παναγίες για να αλλάξεις γνώμη.

  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos unpinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×