Jump to content

ΑΕΚΑΡΑ - ΠΑΟΚ (9η αγ.): 30/10/23, 19:30, Cosmote Sport 2


SpiRos
 Share

mvp - Κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου  

83 members have voted

  1. 1. mvp

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Σιντιμπέ
      0
    • Βίντα
    • Μουκουντί
    • Μοχαμάντι
      0
    • Σιμάνσκι
    • Ελίασον
    • Γιόνσον
      0
    • Πινέδα
    • Μάνταλος
    • Πόνσε
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Τσούμπερ
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Πισάρο
      0
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
    • Μέτριο
      0
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
    • Σιντιμπέ
    • Βίντα
      0
    • Μουκουντί
      0
    • Μοχαμάντι
    • Σιμάνσκι
      0
    • Ελίασον
      0
    • Γιόνσον
      0
    • Πινέδα
      0
    • Μάνταλος
    • Πόνσε
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Τσούμπερ
      0
    • Άμραμπατ
    • Πισάρο
      0
    • Γκατσίνοβιτς
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

51 minutes ago, Bluesman said:

2023-11-01-022150571.png

 

βλέπεις σειρες με γράμματα και να ξεκινανε με νούμερα και πρώτα σκεφτεσαι "συνταγη για μαγειρευτο θα είναι" και μετα απο 15 δευτερολεπτα καταλαβαινεις οτι προκειται για στατιστικα παικτών

  • Δικεφαλάκι 2
  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, DimiKVA said:

Αυτά θα έγραφα και εγώ για γκατσι .

Παρατηρούσα τα χαιλαιτ.

Σε φάση στο 95 να κάνεις τέτοια βουτά να αποτρέψεις αν μη τι άλλο ένα σουτ ψιλό άσχετο είτε έμπαινε είτε όχι , πρέπει να έχεις καύλα μέσα σου.

Τι Σκατα γίνεται μπορεί κάποιος να μας πει ...

received_306855792129431.jpeg

received_351673887384236.jpeg

Τίμιος . Σου λέει εγώ θα τα δώσω όλα αλλα μην περιμένετε να ξεπεράσω έτσι εύκολα την ιστορία . Μπράβο του. 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, aris2168 said:

θυσαυρος το παοκμανια,

 

Ζουνε σε παραλληλο σύμπαν 😁😁😁

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, nikos said:

κι από εκεί και περα ένα πανί 5 ατόμων που καταδικάστηκε από ολους δεν γίνεται να σηκώνει τόση κουβέντα, ούτε για την ομάδα ούτε για τον συγκεκριμένο παίκτη.

Καλά, δεν είναι και ότι σκαλώσαμε με κάτι που έγινε πρόπερσι. Πριν δυο μέρες ο παίχτης έκανε πάλι μανούρα (δεν την είδα προσωπικά, disclaimer). Να σταματήσει να την κάνει και θα σταματήσουμε ν'ασχολούμαστε. Κατα τ'άλλα, ούτε το 1% της κουβέντας που σήκωσαν τα γεμιστά δεν έχει σηκώσει.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης το "να κάνει τη δουλειά του και όλα οκ, αν βάλει και γκολ είμαι χάπι" εμένα δεν μου φτάνει, αλλά έχει να κάνει με τους λόγους για τους οποίους εγώ προσωπικά καίω τόσες ώρες από τη ζωή μου να ασχολούμαι να βλέπω 20 χρυσοπληρωμένους μαλάκες να κλωτσάνε ένα τόπι. Αλλά ας μην το ανοίξουμε αυτό γιατί θα γίνει του τσελεμεντέ. Ως αστερίσκο το βάζω.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

δεν υπαρχει θεμα με γκατσινοβιτς εχει κλεισει οτι ειχε ανοιξει δεν χρειαζεται να το συζηταμε καν 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, amd said:

δεν υπαρχει θεμα με γκατσινοβιτς εχει κλεισει οτι ειχε ανοιξει δεν χρειαζεται να το συζηταμε καν 

Κ να υπάρχει ας φέρει πρόταση να ανοίξει κ ο χώρος για τον Τασαρα

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, BillR21 said:

Κ να υπάρχει ας φέρει πρόταση να ανοίξει κ ο χώρος για τον Τασαρα

να πλυνεις το στομα σου με σαπουνι μασσαλιας φιλε 

Link to comment
Share on other sites

Υποψιάζομαι ότι με Γκατσίνοβιτς έχουμε κάνει μόνοι μας την τρίχα τριχιά.

Γενικά βλέπω πολύ καλό κλίμα στην ομάδα, πχ στην παρακάμερα όλοι οι τραυματίες ήταν στα αποδυτήρια για συγχαρητήρια στους συμπαίκτες τους.

Το σκηνικό με Στάνκοβιτς στην αρχή επίσης δείχνει ότι είσαι οικογένεια.

Όλα καλά για μένα. Όποιος κάνει μουτράκια να του περάσει. Προχωράμε.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, amd said:

να πλυνεις το στομα σου με σαπουνι μασσαλιας φιλε 

Δεν μου έφεραν τα κωλοπαιδα. Με ένα κασκολακι την έβγαλαν την υποχρέωση. Ο μόνος που έμεινε πίσω να φυλαει τις Θερμοπύλες, κ ανταπέδωσαν με ένα κασκόλ οι πουστηδες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, BillR21 said:

Κ να υπάρχει ας φέρει πρόταση να ανοίξει κ ο χώρος για τον Τασαρα

"ΟΤΑΝ CΑΛΠΙCΕΙ Ο ΤΕΤΑΡΤΟC ΑΓΓΕΛΟC ΘΑ ΠΙCΤΕΨΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΑΠΙCΤΟΙ"

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, BillR21 said:

Ο μόνος που έμεινε πίσω να φυλαει τις Θερμοπύλες, ......

pant.jpg  :ph34r:

  • Hahaha 3
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Νονός said:

pant.jpg  :ph34r:

Κ όμως όχι. Ήθελε μάλιστα να μου κάνει το ταξίδι δώρο.

Τώρα που το σκέφτομαι ανησυχητικό αυτό. Ήθελε να με ξεφορτωθεί 3 ημέρες.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, BillR21 said:

Κ όμως όχι. Ήθελε μάλιστα να μου κάνει το ταξίδι δώρο.

Τώρα που το σκέφτομαι ανησυχητικό αυτό. Ήθελε να με ξεφορτωθεί 3 ημέρες.

Ρε, τι μιλάμε τώρα ....

Γυναίκες, δεν υπάρχει πιο τοπ κλας κατηγορία επιστημόνωνΕ !!!

Σου πασάρουνε πρώτα καΝιά κοράκλα να χάσεις το φως σου και να μην έχεις μάτια για τίποτα άλλο και μετά το παίζουνε Μικρούτσικος στο "Μεγάλο Παζάρι". Το κουτί Α  ή την κουρτίνα 3 με δώρα ταξίδια, αυτοκίνητα και κρις κραφτ.

Κι εσύ εκεί, "τι ώρα σχολάει το παιδί να πάω να το πάρω" .....

Μάστιγα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Evolve said:

Καλά, δεν είναι και ότι σκαλώσαμε με κάτι που έγινε πρόπερσι. Πριν δυο μέρες ο παίχτης έκανε πάλι μανούρα (δεν την είδα προσωπικά, disclaimer). Να σταματήσει να την κάνει και θα σταματήσουμε ν'ασχολούμαστε. Κατα τ'άλλα, ούτε το 1% της κουβέντας που σήκωσαν τα γεμιστά δεν έχει σηκώσει.

Όταν λεω να κάνει την δουλειά του δεν εννοώ να κάνει μανουρες αλλά να κάνει συνολικά την δουλειά του χωρίς καραγκιοζιες. Προχθες δεν ξερω τι έκανε που λες, αν έκανε θα το φάει το κεφάλι του αν συνεχίσει. 

Οτι ασχολείστε υπερβολικα δεν το εγραψα υπέρ του.

Αρα κατοπιν των διευκρινησεων αυτών φανταζομαι δεν διαφωνεί κανεις, ούτε εσυ.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

 

επισης καλο ειναι και να μενουμε on topic.

 

δεν ειναι  προστυχο, προστυχα μυαλα να μην υπαρχουν 😄

 

 

Μπορεί να είναι εικόνα 1 άτομο και κείμενο που λέει "o Παοκ κοίταξε στα μάτια την ΑΕΚΑΡΑ!"

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

Έκανα μια βόλτα χθες βράδυ στα σέρβικα ΜΜΕ και με τη βοήθεια του Google translate προσπάθησα να δω τι ακριβώς είχε γραφτεί για το θέμα του Γκατσινοβιτς μετά τον Άγιαξ. Το θέμα σηκώθηκε το ίδιο βράδυ και υπήρξαν αναφορές σε πανό ενάντια της Αλβανίας που είχε κάποτε σηκωθεί (δεν το θυμάμαι), ενώ αναρωτιούνταν γιατί άλλαξε στάση ο κόσμος μας. Στις 7 και 8 Οκτώβρη ανέβασαν την ανακοίνωση της ΠΑΕ και της Original και το θέμα έσβησε. Ονομαστική αναφορά στον Γκατσι και τον Στανκο δεν υπήρξε.

Έχω αδυναμία στον Γκατσινοβιτς και τον θεωρώ από τους πιο κομβικούς παίχτες της ομάδας. Δεν πρόσεξα στο γήπεδο το περιστατικό που γράψατε πολλά παιδιά μετά το ματς, ωστόσο θέλω να πιστεύω ότι θα το αφήσει πίσω του όλο αυτό. Η ΑΕΚ καταδίκασε, η Original καταδίκασε, έγινε κατανοητό ότι ότι ήταν μεμονωμένο περιστατικό, δεν μπορεί να γίνει κάτι άλλο.

Πιστεύω ότι ένα κομμάτι του εκνευρισμού του οφείλεται στο ότι θέλει να πάει στο Euro και βλέποντας ότι η χρονιά που κάνει δεν είναι σαν την περσινή έχει έξτρα άγχος. Δεν έχει παίξει ποτέ σε μεγάλη διοργάνωση με την εθνική (μόνο με τις ελπίδες). Τέλος, με τον Τσουμπερ πρέπει να είναι κολλητοί, είχε φανεί κι από το αφιέρωμα που του έκανε το καλοκαίρι η Άιντραχτ στην Αθήνα όπου μιλούσαν μεταξύ τους στο τηλέφωνο.

Περιμένω να δω την αντίδραση του στο επόμενο γκολ, πιστεύω ότι θα καταλάβουμε. Θεωρώ πως όπως μαλάκωσε ο Στανκο με τη στάση ολόκληρης της ομάδας, θα ηρεμήσει κι αυτός.

Βάζω και μερικά λινκ από κάτω για όποιον θέλει να ρίξει μια ματιά.

https://www.politika.rs/scc/clanak/576090/Sport/Navijaci-AEK-a-istakli-transparent-Kosovo-je-Albanija-na-utakmici-protiv-Ajaksa

https://www.koha.net/sr/спорт/394742/АЕК-трајно-искључује-два-навијача-за-транспарент-Косова-је-Албанија/

https://www.novosti.rs/c/sport/fudbal/1288950/aek-navijaci-transparent-saopstenje-najnovije-vesti

Και το βίντεο της Άιντραχτ:

Κι εδώ ένα screenshot από τη στιγμή που μιλάει με τον Τσουμπερ:

Screenshot_20231101_043736_com.google.android.youtube_edit_815775593954165.thumb.jpg.51e0758ab1f52fb74ca743189fd88c6a.jpg

  • Δικεφαλάκι 16
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Yossarian said:

Έκανα μια βόλτα χθες βράδυ στα σέρβικα ΜΜΕ και με τη βοήθεια του Google translate προσπάθησα να δω τι ακριβώς είχε γραφτεί για το θέμα του Γκατσινοβιτς μετά τον Άγιαξ. Το θέμα σηκώθηκε το ίδιο βράδυ και υπήρξαν αναφορές σε πανό ενάντια της Αλβανίας που είχε κάποτε σηκωθεί (δεν το θυμάμαι), ενώ αναρωτιούνταν γιατί άλλαξε στάση ο κόσμος μας. Στις 7 και 8 Οκτώβρη ανέβασαν την ανακοίνωση της ΠΑΕ και της Original και το θέμα έσβησε. Ονομαστική αναφορά στον Γκατσι και τον Στανκο δεν υπήρξε.

Έχω αδυναμία στον Γκατσινοβιτς και τον θεωρώ από τους πιο κομβικούς παίχτες της ομάδας. Δεν πρόσεξα στο γήπεδο το περιστατικό που γράψατε πολλά παιδιά μετά το ματς, ωστόσο θέλω να πιστεύω ότι θα το αφήσει πίσω του όλο αυτό. Η ΑΕΚ καταδίκασε, η Original καταδίκασε, έγινε κατανοητό ότι ότι ήταν μεμονωμένο περιστατικό, δεν μπορεί να γίνει κάτι άλλο.

Πιστεύω ότι ένα κομμάτι του εκνευρισμού του οφείλεται στο ότι θέλει να πάει στο Euro και βλέποντας ότι η χρονιά που κάνει δεν είναι σαν την περσινή έχει έξτρα άγχος. Δεν έχει παίξει ποτέ σε μεγάλη διοργάνωση με την εθνική (μόνο με τις ελπίδες). Τέλος, με τον Τσουμπερ πρέπει να είναι κολλητοί, είχε φανεί κι από το αφιέρωμα που του έκανε το καλοκαίρι η Άιντραχτ στην Αθήνα όπου μιλούσαν μεταξύ τους στο τηλέφωνο.

Περιμένω να δω την αντίδραση του στο επόμενο γκολ, πιστεύω ότι θα καταλάβουμε. Θεωρώ πως όπως μαλάκωσε ο Στανκο με τη στάση ολόκληρης της ομάδας, θα ηρεμήσει κι αυτός.

Βάζω και μερικά λινκ από κάτω για όποιον θέλει να ρίξει μια ματιά.

https://www.politika.rs/scc/clanak/576090/Sport/Navijaci-AEK-a-istakli-transparent-Kosovo-je-Albanija-na-utakmici-protiv-Ajaksa

https://www.koha.net/sr/спорт/394742/АЕК-трајно-искључује-два-навијача-за-транспарент-Косова-је-Албанија/

https://www.novosti.rs/c/sport/fudbal/1288950/aek-navijaci-transparent-saopstenje-najnovije-vesti

Και το βίντεο της Άιντραχτ:

Κι εδώ ένα screenshot από τη στιγμή που μιλάει με τον Τσουμπερ:

Screenshot_20231101_043736_com.google.android.youtube_edit_815775593954165.thumb.jpg.51e0758ab1f52fb74ca743189fd88c6a.jpg

Μπραβο φίλε, παρακολουθω τα ποστ σου γιατί παντα έχουν περιεχόμενο με ουσία. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Skepastos said:

@Yossarian αν θες κάνε και μια έρευνα για την προσωπική ζωή του Λιβαι να δούμε κάτι…

Η τελευταίος ερευνητής με κίνδυνο ζωής εξασφάλισε αυτές τις φωτογραφίες από την καθημερινότητα του κυρίου Γκαρσία.

( απομακρύνετε τα παιδιά από τις οθόνες)

dsf8004.jpg

81d7959d6ac82061e9b059ba05e22fc8_XL-large.jpg

  • Hahaha 6
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Skepastos said:

Μπραβο φίλε, παρακολουθω τα ποστ σου γιατί παντα έχουν περιεχόμενο με ουσία. 

 

1 minute ago, MITSAKLAS said:

@Yossarian ξεκάθαρα μεταγραφή αΡεοδρομίου για το ΚΜ. 

Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά, να είστε καλά! Όλα για την ΑΕΚΑΡΑ και το ΚΜ.

  • Δικεφαλάκι 15
  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

Ωραίο βίντεο της Αιντράχτ, ενδιαφέρον η στιγμή που ο Γκατσίνοβιτς καλεί τον Τσούμπερ στο τηλέφωνο για να έρθει για φαγητό και αυτός του απαντάει "είμαι στον δρόμο για Θεσσαλονίκη" 🧐 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×