Jump to content

ΑΕΚΑΡΑ - ΠΑΟΚ (9η αγ.): 30/10/23, 19:30, Cosmote Sport 2


SpiRos
 Share

mvp - Κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου  

83 members have voted

  1. 1. mvp

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Σιντιμπέ
      0
    • Βίντα
    • Μουκουντί
    • Μοχαμάντι
      0
    • Σιμάνσκι
    • Ελίασον
    • Γιόνσον
      0
    • Πινέδα
    • Μάνταλος
    • Πόνσε
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Τσούμπερ
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Πισάρο
      0
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
    • Μέτριο
      0
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
    • Σιντιμπέ
    • Βίντα
      0
    • Μουκουντί
      0
    • Μοχαμάντι
    • Σιμάνσκι
      0
    • Ελίασον
      0
    • Γιόνσον
      0
    • Πινέδα
      0
    • Μάνταλος
    • Πόνσε
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Τσούμπερ
      0
    • Άμραμπατ
    • Πισάρο
      0
    • Γκατσίνοβιτς
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

12 minutes ago, Toni Black said:

20231030_092932.jpg

Χωρίς να θέλω να θίξω την προσπάθεια των παιδιών, αλλά δεν είναι για εμάς τα κορεο.

  • Δικεφαλάκι 6
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, nikos said:

Τουλάχιστον ο Γκατσινοβιτς προπονήθηκε  κανονικά, άρα λογικά θα είναι ετοιμος είτε να ξεκινήσει είτε  να πάρει πολύ χρόνο.

Μια χαρά. Θα παίξει 20 λεπτά σήμερα και μετά θα ξεκουραστεί με Κηφισιά που δηλώσαμε τις κάρτες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αλλαγή μέρας με Κηφισιά. Σάββατο τελικά αντί για Δευτέρα. Δόξα τον πανάγαθο δεν θα την πάλευα και 2ο ΣΚ χωρίς ΑΕΚ.

Link to comment
Share on other sites

Α δηλαδή μετά την τελευταία απόπειρα και μετά απ' όσα είδαν στη Μασσαλία, θέλουν να ξανακάνουν κορεο. Χαρά στο κουράγιο σας παιδιά, ειλικρινά

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Νταξειβκαπνογονα φωτοβολιδες μπομπακια απαγορευονται. Καπως πρεπει να ξεκαβλωσουνε😅😅

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, felman said:

Teleftea apopeira pote htan? Me ton gavro sta play off?

Νομίζω με τη ζέλα εις μνήμην του Μίμη μας

Link to comment
Share on other sites

Με κατι αεροπλανακια που επεσαν με γαυρο η τελευταια αποπειρα. Το σημερινο μαλλον ειναι test event για το ματς με μαρσειγ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Toni Black said:

Με κατι αεροπλανακια που επεσαν με γαυρο η τελευταια αποπειρα. Το σημερινο μαλλον ειναι test event για το ματς με μαρσειγ

Αν γινόταν κανονικά το κορεό, θα έπεφταν.
Τότε, απογειώθηκαν.

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Υπεροχη η τελευταια αποπειρα, που ανεβηκε αναποδα και 15 λεπτα το εφερναν βολτα δεξια αριστερα.

Με μαρσειγ ειναι υποχρεωση ενα δυνατο κορεο.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι εγω ο ασχετος?

 

η ανικανοτητα στα κορεο οφειλεται σε ελλειψη χρηματων, σε απουσια καταλληλων ατομων, τι φαση ακριβως?

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, nikos said:

να ρωτησω κατι εγω ο ασχετος?

 

η ανικανοτητα στα κορεο οφειλεται σε ελλειψη χρηματων, σε απουσια καταλληλων ατομων, τι φαση ακριβως?

Ειναι και τα δυο, σιγουρα, παρολα αυτα νομιζω οτι γενικα το πανε ολο λαθος.

Με τον γαβρο και που σηκωθηκε τελικα στο 2ο ημιχρονο, ηταν απλωμενο σαν πανι πανω απο τα ατομα της εξεδρας. Σε συνδυασμο με τα φωτα που επεφταν απο την πισω πλευρα πραγματικα δεν ηξερες τι εβλεπες.

Νομιζω για να φανει ενα κορεο σωστο και ωραιο πρεπει να σηκωθει ορθιο, αλλιως μενουμε στα χρωματιστα χαρτονακια στην καθε καρεκλα και ολα καλα.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Agent HAF said:

Αλλαγή μέρας με Κηφισιά. Σάββατο τελικά αντί για Δευτέρα.  Δόξα τον πανάγαθο δεν θα την πάλευα και 2ο ΣΚ χωρίς ΑΕΚ.

 Παιζουμε εκει μετα απο 22 χρόνια ρε συ . Πολλές και δυνατες οι θυμησες απο Καισαριανή .

 Οι πιο πολλοι θα το θυμουνται ή θα εχουν δει τη συμβολική εικόνα με τον αρχηγό στο καγκελο της κερκιδας να δινει το σύνθημα. Παίζει παντου οταν μιλαμε για Χατζηχρηστο και τις ημερες του στην Original21.

 Άλλοι που δεν ηταν της οργανωσης θα το θυμουνται για την επική πουτσα που φαγαμε απο τον Εθνικό Αστερα με προπονητη τον Αλεφαντο 2-0 . Εμείς με Φερνάντου Βέλιτς.  Αγωνας με άθλια εμφάνιση Ατματζιδη να πιανει μόνο αέρηδες και μποφόρια.. με χαμενο μπενάλτυ Τσαρτα , δοκάρια και τον μαγικό κοσμο μας να φευγει μαραζωμένος .

 Μετά πηγαμε και φαγαμε/ηπιαμε στην Καισαριανή ψηλά στην τελευταια ανηφόρα με άλλους 20 απο Δ και εκει νικησε η ΑΕΚ ..οποτε χαλαρωσε λιγο η κατασταση.

 ΥΓ.Το γηπεδακι χωράει καμια 4άρα και κάτι χιλιαδες . Να δω ποιος θα πρωτομπεί .

  • Δικεφαλάκι 11
  • Μπομπίτσα 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Stylianopoulos said:

 Παιζουμε εκει μετα απο 22 χρόνια ρε συ . Πολλές και δυνατες οι θυμησες απο Καισαριανή .

 Οι πιο πολλοι θα το θυμουνται ή θα εχουν δει τη συμβολική εικόνα με τον αρχηγό στο καγκελο της κερκιδας να δινει το σύνθημα. Παίζει παντου οταν μιλαμε για Χατζηχρηστο και τις ημερες του στην Original21.

 Άλλοι που δεν ηταν της οργανωσης θα το θυμουνται για την επική πουτσα που φαγαμε απο τον Εθνικό Αστερα με προπονητη τον Αλεφαντο 2-0 . Εμείς με Φερνάντου Βέλιτς.  Αγωνας με επική καλτ εμφανιση Ηλια Ατματζιδη να πιανει μόνο αέρηδες και μποφόρια.. με χαμενο μπενάλτυ Τσαρτα , δοκάρια και τον μαγικό κοσμο μας να φευγει μαραζωμένος .

 Μετά πηγαμε και φαγαμε/ηπιαμε στην Καισαριανή ψηλά στην τελευταια ανηφόρα με άλλους 20 απο Δ και εκει νικησε η ΑΕΚ ..οποτε χαλαρωσε λιγο η κατασταση.

 ΥΓ.Το γηπεδακι χωράει καμια 4άρα και κάτι χιλιαδες . Να δω ποιος θα πρωτομπεί .

Νομίζω είχαμε παίξει στην Γ ή στην Β παιχνίδι Καισαριανή. Είμαι σχεδόν σίγουρος δηλαδή.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, BillR21 said:

Νομίζω είχαμε παίξει στην Γ ή στην Β παιχνίδι Καισαριανή. Είμαι σχεδόν σίγουρος δηλαδή.

Mε τον Άλιμο αν δεν κάνω λάθος.

Link to comment
Share on other sites

Θυρα 35 αποψε και είμαι φουλ χαηπαρισμένη.

Όποιος φίλος θα ναι εκει ας μου στείλει να πουμε ένα γεια.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Προπερσι παίξαμε Καισαριανή με την Κηφισιά κύπελλο, ψωλοκρυο, 2 μέρες πριν τα Χριστούγεννα. Μετά φάγαμε προβατίνα στη Χαρίκλεια να ζεστάνει το μέσα μας

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, vamos bien said:

Εφόσον αναγγελθεί θεωρείται ΚΜΜΜ επομένως πάμε για ολική καταστροφή στο ματς

Κροτίδα στο Ρουμάνο κατά τη διάρκεια της προνθέρμανσης, -10 η ΑΕΚ , το βλεπω το ματς όπως σας διαβάζω.

Και έχω παίξει 2-1 στα απίδια, επιτακτική ανάγκη edit.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Τι θα δείχνει το κορεο ξέρει κανείς ινσαιντάκιας; 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×