Jump to content

Αυτοκόλλητα και διάφορα οπαδικά εμπορεύσιμα είδη


AG21
 Share

Recommended Posts

Δεν ήμουν ποτέ φάν των αυτοκόλλητων ούτε τα μάζευα αλλα αξίζει να αποτυπωθούν ηλεκτρονικά ( δεν βρήκα αντίστοιχο τόπικ )  . Όσοι έχετε και μπορώ να φανταστώ 2-3 με μεγάλη συλλογή ας τα ανεβάσουν εδώ ( τα μοιράζουν και σε ΚΜΜΜ ) . Φυσικά μπορούμε να τα τραβάμε και φώτο απο δρόμους , πέταλα κτλ Πέρνω αφορμή γιατι βρήκα μερικά της Γλυφάδας στο πατάρι που εκανα ξεκαθάρισμα σε κάτι ξεχασμένες κούτες  . Τα έδωσα ήδη σε παιδάκια ΑΕΚτζίδες φίλους του γιού μου και σε ανίψια . 

Υγ το άνοιξα το τοπικ και για άλλα οπαδικα πράγματα  που έχουμε . 

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

  • AG21 changed the title to Αυτοκόλλητα και διάφορα οπαδικά εμπορεύσιμα είδη

Ψάχνω μπλουζάκι με Αλμέιδα, έχουμε κάτι; Οχι γνήσια προιοντα να δώσουμε μια περιουσια, από αυτά που πουλανε έξω απ το γήπεδο μια χαρά είναι. Έχει δει κανείς, γιατι εγώ οχι.. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, AEKPetroupoli said:

Ψάχνω μπλουζάκι με Αλμέιδα, έχουμε κάτι; Οχι γνήσια προιοντα να δώσουμε μια περιουσια, από αυτά που πουλανε έξω απ το γήπεδο μια χαρά είναι. Έχει δει κανείς, γιατι εγώ οχι.. 

βυζαντινη νομιζω

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Tsak said:

βυζαντινη νομιζω

Πουλάνε κ τέτοια στη βυζαντινή γωνια, δε το ξερα.. Καλη φαση, θενξ. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Για ανεβάστε παιδιά τπτ πράγματα να βλέπουμε η ακόμα και πράγματα των κλαμπ που μπορούν να πουληθούν . 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, AEKPetroupoli said:

Ψάχνω μπλουζάκι με Αλμέιδα, έχουμε κάτι; Οχι γνήσια προιοντα να δώσουμε μια περιουσια, από αυτά που πουλανε έξω απ το γήπεδο μια χαρά είναι. Έχει δει κανείς, γιατι εγώ οχι.. 

Ο συχωρεμένος ο Αννίβας είπε ότι "αν δεν υπάρχει ο δρόμος, θα τον φτιάξουμε εμείς".

Τι ψάχνεις για "γνήσια", "έξω από το γήπεδο" κλπ. ?

Διάλεξε μπλούζα και βρες ένα ΚΑΛΟ σταμπάδικο.

Οι εικόνες ΔΩΡΟ από μένα.

mc.jpg

matmoh.jpg

Άμα θες κάτι "συγκεκριμένο", δεχόμεθα και παραγγελιές .... :lol:

And the rest is history ....

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Νονός said:

Ο συχωρεμένος ο Αννίβας είπε ότι "αν δεν υπάρχει ο δρόμος, θα τον φτιάξουμε εμείς".

Τι ψάχνεις για "γνήσια", "έξω από το γήπεδο" κλπ. ?

Διάλεξε μπλούζα και βρες ένα ΚΑΛΟ σταμπάδικο.

Οι εικόνες ΔΩΡΟ από μένα.

mc.jpg

matmoh.jpg

Άμα θες κάτι "συγκεκριμένο", δεχόμεθα και παραγγελιές .... :lol:

And the rest is history ....

 Ευρηματικό το ποστ αλλά θα αρκεστώ στο in matias we trust από τη βυζαντινή.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, AEKPetroupoli said:

 Ευρηματικό το ποστ αλλά θα αρκεστώ στο in matias we trust από τη βυζαντινή.

Άρα είσαι κομπλέ. ΟΚ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, stavros 9-11 said:

Πω πω φοιτητικό δωμάτιο προ δεκαετιών 

Ακριβώς το ίδιο, το ειχα κολλημένο στην πορτα από μέσα στο φοιτητικό σπιτι. Αυτό το έκανα σκρινσοτ από yt. 

Εχω την εντυπωση ότι ήτανε από Κορυδαλλό. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Όντως κλασσικό αυτοκόλλητο αυτό και το έχουμε συνδέσει με το είμαστε άρρωστοι . 

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν επειδή στις ανταλλαγές που έκανα με Μασσαλους έτυχε η μία μπλούζα να ναι Μ και να μη μπω ποτέ μέσα ,θα σας τη βγάλω φωτό μετά το πλυντήριο μήπως τη θέλει κανείς σας ,πιο συλφιδα

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Tsosmi said:

Λοιπόν επειδή στις ανταλλαγές που έκανα με Μασσαλους έτυχε η μία μπλούζα να ναι Μ και να μη μπω ποτέ μέσα ,θα σας τη βγάλω φωτό μετά το πλυντήριο μήπως τη θέλει κανείς σας ,πιο συλφιδα

A ωραία 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/4/2023 at 1:17 PM, Νονός said:

Ο συχωρεμένος ο Αννίβας είπε ότι "αν δεν υπάρχει ο δρόμος, θα τον φτιάξουμε εμείς".

 

mc.jpg

 

Άμα θες κάτι "συγκεκριμένο", δεχόμεθα και παραγγελιές .... :lol:

 

Θα ήθελα παρακαλώ αυτό αλλά με φάτσα κυρ γιάννη και σήμα στον μπερέ το ηρωικό της ιπποβεντούρι που θυμήθηκα και δάκρυσα  χάρη στο post του @blanco21

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Μηπως εχει κανεις καμια φωτο μ εκεινο το πανο στα 90s που γραφε original μ ωραια γραμματοσειρα με γκραφιταδικα χρωματα, νομιζω του βυρωνα ηταν

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Toni Black said:

Μηπως εχει κανεις καμια φωτο μ εκεινο το πανο στα 90s που γραφε original μ ωραια γραμματοσειρα με γκραφιταδικα χρωματα, νομιζω του βυρωνα ηταν

Για καποιο λογο δν μ αφηνει να βαλω τη φωτο οποτε βαζω το λινκ.αυτο πρεπει να λες

https://m.facebook.com/102056961687111/photos/a.191603679399105/371801981379273/?type=3

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, CHⓇIS said:

Για καποιο λογο δν μ αφηνει να βαλω τη φωτο οποτε βαζω το λινκ.αυτο πρεπει να λες

https://m.facebook.com/102056961687111/photos/a.191603679399105/371801981379273/?type=3

Θενξ αδερφε για την αποπειρα, δυστυχως δεν εχω φουμπου

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×