Jump to content

Κηφισιά - ΑΕΚΑΡΑ (10η αγ.): 04/11/23, 20:00


SpiRos
 Share

mvp - Κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου   

44 members have voted

  1. 1. mvp

    • Αθανασιάδης
      0
    • Σιντιμπέ
    • Μήτογλου
      0
    • Κάλενς
    • Μοχαμάντι
      0
    • Γιόνσον
      0
    • Ελίασον
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Τσούμπερ
      0
    • Πισάρο
      0
    • Πόνσε
      0
    • Πινέδα
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Πήλιος
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Αθανασιάδης
    • Σιντιμπέ
    • Μήτογλου
      0
    • Κάλενς
      0
    • Μοχαμάντι
    • Γιόνσον
      0
    • Ελίασον
      0
    • Γαλανόπουλος
    • Τσούμπερ
    • Πισάρο
    • Πόνσε
    • Πινέδα
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Πήλιος
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Πρέπει να είμαστε όσο γίνεται συγκεντρωμένη σε αυτό το αγώνα να περάσουμε εύκολα και ανώδυνα γιατί κακα τα ψέματα τα μυαλά όλων όσο και αν δεν το θέλουμε είναι στον στον κρίσιμο για την ευρωπαϊκή πορεία αγώνα της Πέμπτη .

11αδες λογικά θα έχουν και αυτό το παράγοντα άρα δεν αποκλείω να δούμε πάλι καμία 11αδα με αρκετούς παίκτες από αυτούς που δεν θα ξεκινήσουν τη Πέμπτη . 

 

                    

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Όπως έγραψε αυτος ο σατανάς ο @Abraham21r

πρόβλημα έχουμε στα ματς ΠΡΙΝ τους ευρωπαικούς.  
Ε, καιρος να λυθεί κι αυτό να κομπλαρουμε. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, nikos said:

Όπως έγραψε αυτος ο σατανάς ο @Abraham21r

πρόβλημα έχουμε στα ματς ΠΡΙΝ τους ευρωπαικούς.  
Ε, καιρος να λυθεί κι αυτό να κομπλαρουμε. 

Ε εντάξει, τα φιλικά δεν μετράνε ρε.:ph34r:

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Abraham21r said:

Ε εντάξει, τα φιλικά δεν μετράνε ρε.:ph34r:

Από ο,τι φαίνεται και από ο,τι διαβαζουμε από δασκαλο δεν πρόκειται για φιλικό ομως  

Link to comment
Share on other sites

Πάμε από την αρχή. Η ομάδα έχει 20κατι παίχτες για να παίζουν ανά πάσα στιγμή όταν πρέπει. 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Stylianopoulos said:

Πριτσ όχι δαχτυλίδι αλλά μην πω τι φίλησε ..τον ανεβάσαμε τρένο τόσες κατηγορίες και αφού ανέβηκε λέει είμαι ανεξάρτητος ουδέτερος μη με βάζετε σε κανένα μπλοκ εμένα.

 Έχει φάει 3 πιστολιές ήδη φέτος ,τελευταία με Βόλο προχθές έπαιζε με 9. 

 Να δούμε ,λογικά θα ξανασκεφθει μέσα στη χρονιά ποιος τον έκανε άνθρωπο. 

Πάντως δάσκαλε , πραγματικά δεν μπορώ να μπω στην ψυχολογία κάποιων ανθρώπων..... 

Είσαι ΑΕΚ  με ακριβά διαρκείας από όσο λέγεται και στο φέρνει η ζωή κάνοντας το χόμπι σου σαν ιδιοκτήτης μιας ομάδας γειτονιάς , να αντιμετωπίσεις την ομάδα της καρδιάς σου .... Πώς γίνεται να κάνεις κορδελακια αδιαφορώντας για το συναίσθημα ;;;

Οι πύλες του ανεκδιήγητου κοινώς!

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι Παρασκευή που θα βγεί η αποστολή της Κηφισιάς μετά βίας θα συμπληρώνουν 18. Έχουν δηλώσει 2 να εκτίσουν, ο Μποτια είναι ο ένας, έχασαν με κόκκινη 2 προχθές και ένας ιλιεφ έπαθε ζημιά. Τώρα αν είναι να σκεφτόμαστε μήπως με όλα αυτά βρεθεί στην μέρα του ο Αντρίκος ο Τετει να μας το καρφώσει όταν προερχόμαστε από τέτοιες εμφανίσεις ας μην ασχολούμαστε καθόλου.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, APOSPERITIS_21 said:

Πάντως δάσκαλε , πραγματικά δεν μπορώ να μπω στην ψυχολογία κάποιων ανθρώπων..... 

Είσαι ΑΕΚ  με ακριβά διαρκείας από όσο λέγεται και στο φέρνει η ζωή κάνοντας το χόμπι σου σαν ιδιοκτήτης μιας ομάδας γειτονιάς , να αντιμετωπίσεις την ομάδα της καρδιάς σου .... Πώς γίνεται να κάνεις κορδελακια αδιαφορώντας για το συναίσθημα ;;;

Οι πύλες του ανεκδιήγητου κοινώς!

Χρόνια με ακριβό διάρκειας ο ίδιος είχε προσπαθήσει να βοηθήσει τότε με το Θωμά Μαύρο για τη σωτηρία  . Προσωπικός φίλος του Μελ ο πατέρας που ήταν και από τους ιδρυτικους μετόχους της νέα ΠΑΕ και βοήθησε και στο γήπεδο μέσω της κατασκευαστικής εταιρίας . 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Αυτό για Γκαρσία που γράφτηκε πάντως εγώ ρώτησα άνθρωπο της ομάδας κ δεν υπάρχει καμία πιθανότητα να συνέβη.. πίνει σπάνια κ λιγο.. επίσης είναι έτοιμος κ εχτες μπορούσε να παίξει αλλά για κάποιον λόγο τον κρατάνε. Ίσως τον ξαμολησει την Πέμπτη. 

  • Δικεφαλάκι 4
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nilsen21 said:

Αυτό για Γκαρσία που γράφτηκε πάντως εγώ ρώτησα άνθρωπο της ομάδας κ δεν υπάρχει καμία πιθανότητα να συνέβη.. πίνει σπάνια κ λιγο.. επίσης είναι έτοιμος κ εχτες μπορούσε να παίξει αλλά για κάποιον λόγο τον κρατάνε. Ίσως τον ξαμολησει την Πέμπτη. 

Ακόμα στ' αμάξι είναι και κοιμάται.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 8
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Nilsen21 said:

Αυτό για Γκαρσία που γράφτηκε πάντως εγώ ρώτησα άνθρωπο της ομάδας κ δεν υπάρχει καμία πιθανότητα να συνέβη.. πίνει σπάνια κ λιγο.. επίσης είναι έτοιμος κ εχτες μπορούσε να παίξει αλλά για κάποιον λόγο τον κρατάνε. Ίσως τον ξαμολησει την Πέμπτη. 

Ελπίζω την Πέμπτη να είναι ξεμεθυστος

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, chris manousopoulos said:

που χαθηκε ο χρηςστης dimap να μας πει?

ρε γαμάτε εσύ

όταν το εγραψα αυτό ,έγραψα πως ακριβώς είχα και την πληροφορία και κράτησα και την πισινή μου

τα είδες όλα ή μονο αυτά που ήθελες να δεις?

και γενικά έχεις πρόβλημα με κάθε τι άγνωστο στη ζωή σου ή μόνο στο φόρουμ σου συμβαίνει αυτό?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, In A.E.K We Trust said:

Levi επέστρεψε! Θα τους γαμήσει όλους...

Το θέμα είναι να επιστρέψει,γιατί και με Μπράιτον επέστρεψε,έπαιξε 2 ματς και έχουμε να τον δούμε από την Λεωφόρο 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, fanch21 said:

Το θέμα είναι να επιστρέψει,γιατί και με Μπράιτον επέστρεψε,έπαιξε 2 ματς και έχουμε να τον δούμε από την Λεωφόρο 

Ρε άνθρωπε μου γάμησες την ψυχολογία, χαμογέλα λίγο

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kamikaze21 said:

Πάει για βασικός με Μαρσέιγ 

Το θέμα είναι να επιστρέψει,γιατί και με Μπράιτον επέστρεψε,έπαιξε 2 ματς και έχουμε να τον δούμε από την Λεωφόρο 

  • Hahaha 7
Link to comment
Share on other sites

Διακρίνω έναν αδικαιολογητο εφησυχασμο, τον οποίο ο Αντρικος ο Τετει δεν θα μας συγχωρήσει.

Κριμα.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Nilsen21 said:

Αυτό για Γκαρσία που γράφτηκε πάντως εγώ ρώτησα άνθρωπο της ομάδας κ δεν υπάρχει καμία πιθανότητα να συνέβη.. πίνει σπάνια κ λιγο.. επίσης είναι έτοιμος κ εχτες μπορούσε να παίξει αλλά για κάποιον λόγο τον κρατάνε. Ίσως τον ξαμολησει την Πέμπτη. 

Αν του νοθευσαν το ποτό με ρετσίνα κόλα?

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, In A.E.K We Trust said:

Ρε άνθρωπε μου γάμησες την ψυχολογία, χαμογέλα λίγο

Χαμογελαστός το έγραψα

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Agent HAF said:

Νομίζω ότι Παρασκευή που θα βγεί η αποστολή της Κηφισιάς μετά βίας θα συμπληρώνουν 18. Έχουν δηλώσει 2 να εκτίσουν, ο Μποτια είναι ο ένας, έχασαν με κόκκινη 2 προχθές και ένας ιλιεφ έπαθε ζημιά. Τώρα αν είναι να σκεφτόμαστε μήπως με όλα αυτά βρεθεί στην μέρα του ο Αντρίκος ο Τετει να μας το καρφώσει όταν προερχόμαστε από τέτοιες εμφανίσεις ας μην ασχολούμαστε καθόλου.

Ακόμα κλαίει στα ντουζ των αποδυτηρίων με λυγμούς? 

Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos unpinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×