Jump to content

Ζαλιστήκαμε και πέσαμε κάτω Vol.2... Μεταγγραφές Νταμπλούχου χειμωνας 2024!


Araujo21
 Share

Recommended Posts

Παντως πιστευω οτι την υποθεση αριστερος μπακ πρεπει να την κλεισει η ομαδα τωρα τον Ιανουαριο.

Ανεξαρτητα αν ο παικτης ερθει καλοκαιρι ή τωρα.

Αν δηλαδη βγει αυριο ειδηση οτι υπεγραψε ο Γιαννουλης, 1 Ιουλιου ειναι Σπατα, το δεχομαι. Αν τον αγορασουμε απο τώρα, ακομα καλυτερα.

Αν μας πει περιμενετε να μιλησουμε το καλοκαιρι, αστο γαματο. Είναι οιο δυσκολο να τον φερουμε με συμφωνια το καλοκαιρι, ή θα τον φερουμε αργα.

Link to comment
Share on other sites

Κλασσική ΑΕΚ. Μόλις συμβιβάζεσαι με τη μιζέρια σου, κάνει κάτι για να σε κάνει να ελπίζεις. Έτσι για να ξενερώσεις περισσότερο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εμένα αυτό που με ανησυχεί,δεν είναι το αν θα πάρουμε μπακ τώρα.Το αποκλείω..

Αυτό που με ανησυχεί είναι το ότι αν δείξει καλό πρόσωπο ο Πήλιος,δεν θα πάρουμε ούτε το καλοκαίρι..

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, SlobodanNugatinovic said:

 

Αυτό που με ανησυχεί είναι το ότι αν δείξει καλό πρόσωπο ο Πήλιος,δεν θα πάρουμε ούτε το καλοκαίρι..

αν ηξερες ποσο κοντα στην αληθεια εισαι 😎

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια δεν καταλαβαίνω γιατί να μη μας κάνει ο Πηλιος αν έχει εξέλιξη. Πώς θα δούμε αν έχει εξέλιξη; Με το να παίξει 30 παιχνίδια, όσα είπε ο Αλμειδα. Αλήθεια δεν καταλαβαίνω πώς γίνεται τη μια μέρα να λέμε ότι είμαστε με τον Αλμειδα κι όσα λέει και την ακριβώς επόμενη να ζητάμε πράγματα που είπε ότι δε θα γίνουν. 

Με κάνετε να αμφισβητω πολλά πράγματα καλοί μου φίλοι.

  • Δικεφαλάκι 12
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mporat said:

Αλήθεια δεν καταλαβαίνω γιατί να μη μας κάνει ο Πηλιος αν έχει εξέλιξη. Πώς θα δούμε αν έχει εξέλιξη; Με το να παίξει 30 παιχνίδια, όσα είπε ο Αλμειδα. Αλήθεια δεν καταλαβαίνω πώς γίνεται τη μια μέρα να λέμε ότι είμαστε με τον Αλμειδα κι όσα λέει και την ακριβώς επόμενη να ζητάμε πράγματα που είπε ότι δε θα γίνουν. 

Με κάνετε να αμφισβητω πολλά πράγματα καλοί μου φίλοι.

Αν ο Πήλιος κάνει , μπορει ενα αλλο μπακ ( Γιαννουλης ) να αντικαταστήσει τον ΧΧσαφί το καλοκαίρι.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Αν ο Πήλιος κάνει , μπορει ενα αλλο μπακ ( Γιαννουλης ) να αντικαταστήσει τον ΧΧσαφί το καλοκαίρι.

 

 

Ακριβώς αυτό είναι το σχέδιο του προπονητή. Εγώ πάντως αριστερό μπακ δεν πιστεύω να πάρει τώρα. Γενικά δηλαδή δεν περιμένω μεταγραφή αλλά κυρίως εκεί δε βλέπω κάτι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, mporat said:

Αλήθεια δεν καταλαβαίνω γιατί να μη μας κάνει ο Πηλιος αν έχει εξέλιξη. Πώς θα δούμε αν έχει εξέλιξη; Με το να παίξει 30 παιχνίδια, όσα είπε ο Αλμειδα. Αλήθεια δεν καταλαβαίνω πώς γίνεται τη μια μέρα να λέμε ότι είμαστε με τον Αλμειδα κι όσα λέει και την ακριβώς επόμενη να ζητάμε πράγματα που είπε ότι δε θα γίνουν. 

Με κάνετε να αμφισβητω πολλά πράγματα καλοί μου φίλοι.

Ακριβώς. Ο Αλμέιδα είναι ο πρώτος προπονητής που μου/μας έχει δείξει ότι γνωρίζει και πράττει σαν εμάς ίσως και καλύτερα. Οπότε ας τον αφήσουμε να κάνει τη δουλειά του, αρκεί να μας μιλάει μια φορά τη βδομάδα γιατί δεν το έχουμε συνηθίσει και μας πιάνει η ανασφάλεια κάθε τυχάρπαστου Γιαννίκη που πέρασε τα τελευταία χρόνια.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Skepastos said:

Νομίζω ότι κάποτε που το είχα κοιτάξει από περιέργεια, σπάνια ανακοινώνει η ομάδα παίχτες πριν αγώνα, εννοώ 1-2 μέρες πριν έτσι; Μπορεί να λέω μαλακιες 

Σπάνια ανακοινώνει παίκτη και χωρίς αγώνα 

  • Hahaha 6
Link to comment
Share on other sites

Γιαννουλη λένε ότι έχει περισσότερες πιθανότητες να πάει βαζελο παρά σε μας

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, giorgospalataki said:

Γιαννουλη λένε ότι έχει περισσότερες πιθανότητες να πάει βαζελο παρά σε μας

Εχει και το κολλητο του τον Μπακασετα στην ομαδα πλεον.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, giorgospalataki said:

Γιαννουλη λένε ότι έχει περισσότερες πιθανότητες να πάει βαζελο παρά σε μας

Πηλιος καλυτερος από Γιαννουλη 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, mporat said:

Αλήθεια δεν καταλαβαίνω γιατί να μη μας κάνει ο Πηλιος αν έχει εξέλιξη. Πώς θα δούμε αν έχει εξέλιξη; Με το να παίξει 30 παιχνίδια, όσα είπε ο Αλμειδα. Αλήθεια δεν καταλαβαίνω πώς γίνεται τη μια μέρα να λέμε ότι είμαστε με τον Αλμειδα κι όσα λέει και την ακριβώς επόμενη να ζητάμε πράγματα που είπε ότι δε θα γίνουν. 

Με κάνετε να αμφισβητω πολλά πράγματα καλοί μου φίλοι.

Και γιατί φίλε μου να μην έρθει αντικαταστατης του χατζισαφι? Ο οποίος θα είναι κ νεότερος κ καλύτερος και σαν δεύτερο τον Πήλιο. Λουμπισιτς θα ήταν ο ιδανικός για εμένα κ μετά Γιαννούλης. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Almeidanis21 said:

Και γιατί φίλε μου να μην έρθει αντικαταστατης του χατζισαφι? Ο οποίος θα είναι κ νεότερος κ καλύτερος και σαν δεύτερο τον Πήλιο. Λουμπισιτς θα ήταν ο ιδανικός για εμένα κ μετά Γιαννούλης. 

Μα δεν σχολιάζει αν πρέπει να έρθει και κάποιος βασικός.

Εμένα πάντως μου αρέσει περισσότερο το δίδυμο Χατζισαφί/ Πηλιος από το Χατζισαφί/ Μοχαμαντι. Χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν χρειαζόμαστε αναβάθμιση.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, To Kitrino Tsakali said:

Μα δεν σχολιάζει αν πρέπει να έρθει και κάποιος βασικός.

Εμένα πάντως μου αρέσει περισσότερο το δίδυμο Χατζισαφί/ Πηλιος από το Χατζισαφί/ Μοχαμαντι. Χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν χρειαζόμαστε αναβάθμιση.

Το δεδομένο είναι ότι χρειάζεσαι αναβάθμιση στα αριστερά. 
Ένα δεύτερο δεδομένο είναι ο χατζισαφι που φέτος δεν έκανε καλή χρονια, λείπει κανα μήνα κ δεν ξέρουμε κ ποσό καιρό θα του πάρει να βρει ρυθμό μόλις γυρίσει.

Ένα τρίτο δεδομένο ειναι ότι ο Πηλιος έχει παίξει 2 - 3 παιχνίδια μέχρι τώρα και στα ντέρμπι δεν έπαιξε. 

Ενα τέταρτο δεδομένο είναι ότι παίζεται το πρωτάθλημα πλέον με απανωτά παιχνίδια ντέρμπι στα πλει οφ. 

 

  • Δικεφαλάκι 2
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Η ομάδα είχε 3 αρ. μπακ και έμεινε με 2. Αυτό δεν μπορεί να είναι καλό. Θυμίζω σε όσους πήραν φόρα, ότι μπορεί να υπάρχει πλέον μόνο μια διοργάνωση, αλλά έχει play-off όπου παίζεις 3 ντέρμπι σε 8 ημέρες.. Αν τραυματιστέι ο ένας, δεν θα έχεις εναλλακτική. Ο Μοχαμαντί είναι έμπειρος παίκτης και οταν χρειάστηκε, βοήθησε και ας μην μας ενθουσίασε.

Αν δεν φέρνει αντικαταστάτη, προφανώς η ΠΑΕ αποδέχθηκε αίτημα του παίκτη για αποχώρηση και δεν είχε εναλλακτική. Οπότε πάμε για πρωτάθλημα με ένα κεράκι αναμένο για την υγεία του Χατζισαφί

Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω να μην εχουν κανα παρτυ για γενεθλια εκει στο Ιραν και μας γυρισει τραυματιας ο Χατζισαφι. 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Kami said:

Η ομάδα είχε 3 αρ. μπακ και έμεινε με 2. Αυτό δεν μπορεί να είναι καλό. Θυμίζω σε όσους πήραν φόρα, ότι μπορεί να υπάρχει πλέον μόνο μια διοργάνωση, αλλά έχει play-off όπου παίζεις 3 ντέρμπι σε 8 ημέρες.. Αν τραυματιστέι ο ένας, δεν θα έχεις εναλλακτική. Ο Μοχαμαντί είναι έμπειρος παίκτης και οταν χρειάστηκε, βοήθησε και ας μην μας ενθουσίασε.

Αν δεν φέρνει αντικαταστάτη, προφανώς η ΠΑΕ αποδέχθηκε αίτημα του παίκτη για αποχώρηση και δεν είχε εναλλακτική. Οπότε πάμε για πρωτάθλημα με ένα κεράκι αναμένο για την υγεία του Χατζισαφί

 Δεν ΗΘΕΛΕ να εχει εναλλακτική γιατι δεν θέλει να κανει μεταγραφη

Link to comment
Share on other sites

O παίκτης έχει συμβόλαιο έως το 27 οπότε είτε είναι παπάτζες ατζουνέικες έιτε ο παίκτης επωλήθη.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Λευτέρης Πέκινπας said:

 Δεν ΗΘΕΛΕ να εχει εναλλακτική γιατι δεν θέλει να κανει μεταγραφη

Η ΑΕΚ δεν είναι το ίδιο με τους απαταιώνιους, αυτοί παίρνουν παίκτες με το κιλό γιατί ο μεν gay δεν έχει ομάδα και φέρνει υλικό για να φτιάξει, η δε ζέλα δεν έχει ποιότητα, οπότε μπορεί να βάλει σέτα βασικό με 2 προπονήσεις. 
 

Εμείς θέλουμε λίγους αλλά καλούς. Μέχρι στιγμής δεν τσουλάει το μεταγραφικό team και το ότι τους κάλυψε ο Πελάδο δεν αλλάζει την ουσία.. είναι η 3η σερί μεταγραφική περίοδος που δεν ενισχύεται η ομάδα, αυτοί οι παίκτες λείπουν απο το ρόστερ και όσο οι υπάρχοντες μεγαλώνουν και κάποιοι θα φύγουν, δεν υπάρχει ομαλή μετάβαση και έτσι θα πας το καλοκαίρι για 5-6 αλλαγές στον βασικό  κορμό!

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

αν φύγει ένας από τους πιο κομβικούς μας παίκτες για να πάει στην 14η Τουρκίας τι να πω. 

Πάντως φαντάζομαι για πώληση θα πρέπει να σκάσουν αρκετά λεφτά αφού τον αγοράσαμε για 2εκ

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×