Jump to content

Ζαλιστήκαμε και πέσαμε κάτω Vol.2... Μεταγγραφές Νταμπλούχου χειμωνας 2024!


Araujo21
 Share

Recommended Posts

Just now, agelos said:

ΟΧΙ

Γιατί τόσο απέχθεια; Γρήγορος είναι, μαμουνι είναι, θα ταιριάξει στον παιχ ίδια του Αλμειδα. Ναι δεν θα κουβαλήσει μπάλα, δεν είναι το χαφ της αναβάθμισης, αλλά για αντι-Γαλανοπουλος μια χαρά ειναξ. Είναι και έλληνας για της λίστες.

Link to comment
Share on other sites

Για να βγήκαν να λένε έτσι σημαίνει ότι ζοριστηκσν πολύ με τον τραυματισμό Σιμανσκι και Γαλανόπουλος δεν το έχει να γυρίσει ή να είναι έτοιμος σύντομα οπότε με Γιονσον μόνο στο 6 το επόμενο δίμηνο δεν βγαίνει.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Atlas21 said:

Γιατί τόσο απέχθεια; Γρήγορος είναι, μαμουνι είναι, θα ταιριάξει στον παιχ ίδια του Αλμειδα. Ναι δεν θα κουβαλήσει μπάλα, δεν είναι το χαφ της αναβάθμισης, αλλά για αντι-Γαλανοπουλος μια χαρά ειναξ. Είναι και έλληνας για της λίστες.

Θες ταχυδυναμικους παίκτες.

Το μαμούνι είναι αργός και φτερό στον άνεμο.

Μακριά.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Atlas21 said:

Σιωπής θα ήταν ταμάμ για 3ος.

Τι παραπάνω έχει να προσφέρει από τον Γαλανόπουλο δηλαδή;

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται πρέπει να πάρουνε χαφ μετά τα νέα με Σιμανσκι . Έπρεπε έτσι κι αλλιώς δηλαδή αλλά τώρα δε γίνεται να μη πάρεις, είσαι με 1 παίχτη 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αν μείνουμε μόνο με γιονσον θα του προτείνω να του βγάζω βόλτα το σκύλο μέχρι να επιστρέψει ο νταμιαν.

Μην επιβαρύνεται το παιδί μας.

  • Hahaha 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Agent HAF said:

Για να βγήκαν να λένε έτσι σημαίνει ότι ζοριστηκσν πολύ με τον τραυματισμό Σιμανσκι και Γαλανόπουλος δεν το έχει να γυρίσει ή να είναι έτοιμος σύντομα οπότε με Γιονσον μόνο στο 6 το επόμενο δίμηνο δεν βγαίνει.

 

melissanidisd11-640x426.jpg

  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

Αν έρθει, ελπίζω να είναι παίχτης που είχαν στα υπόψη κι όχι αντε να βρούμε έναν στα γρήγορα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AlexKR21 said:

Τι παραπάνω έχει να προσφέρει από τον Γαλανόπουλο δηλαδή;

Τίποτα, πέρα από το ότι δεν είναι τραυματίας κάθε ματς. Με όλη μου την καρδία θα ήθελα να είναι καλά ο Κώστας και να γίνει εμβληματικός μας χαφ. Νιώθει την ΑΕΚ τρομερά. Όμως, για άλλη μια χρονιά αποτελεί επισφαλή επιλογή. Θα χεστώ από την χαρά μου να τον δω βασικό με τον Αστήρ να μασάει σίδερα. Δυστυχώς, δεν το βλέπω και δεν γίνεται η ΑΕΚ να περιμένει τον Γαλανό για πάντα.

@agelosΛίγο στην Τραμπζονσπορ και στην Εθνική που τον είχα δει, θα τον χαρακτήριζα ταχυδυναμικό. Αν δεν είναι, προφανώς δεν τον θέλω. Είναι και κοντός που δεν βοηθάει το ήδη κοντό κέντρο μας με Πινέδα, Γκάτσι, Ελιασόν.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mporat said:

Αν έρθει, ελπίζω να είναι παίχτης που είχαν στα υπόψη κι όχι αντε να βρούμε έναν στα γρήγορα.

Γραφουν οτι ειναι παιχτης που θελουμε για το καλοκαιρι και δινεται η ευκαιρια να ερθει τωρα.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Brom21 said:

Γραφουν οτι ειναι παιχτης που θελουμε για το καλοκαιρι και δινεται η ευκαιρια να ερθει τωρα.

Μακάρι να ξέρουν τι λένε γιατί 2 χρόνια τώρα δεν ξέρουν τι τους γίνεται.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Brom21 said:

Γραφουν οτι ειναι παιχτης που θελουμε για το καλοκαιρι και δινεται η ευκαιρια να ερθει τωρα.

Αυτό θα ήταν το ιδανικό.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Tanilas said:

Δεύτερη θητεία Μοράν, ή έστω Φράνσον ❤️

Αστριτ ρε σεις. Που να ναι αυτή η ψυχή. Μπροστά σε Μοράν και Φράνσον έμοιαζε Πίρλο 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Geologos said:

Οποιος έρθει να μην ειναι πανω απο 26

Σωστός να μην πληρώσει και τριετίες ο Μελ.

  • Hahaha 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Agent HAF said:

Αστριτ ρε σεις. Που να ναι αυτή η ψυχή. Μπροστά σε Μοράν και Φράνσον έμοιαζε Πίρλο 

Αστρίτ Αϊντάρεβιτς, έχω να το λέω οτί τον έχω δει να κάνει σπρίντ. Μια φορά μπερδεύτηκε και έτρεξε στο μάτς με τον Πλατανιά για τους πλυμυρροπαθείς.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Atlas21 said:

Αστρίτ Αϊντάρεβιτς, έχω να το λέω οτί τον έχω δει να κάνει σπρίντ. Μια φορά μπερδεύτηκε και έτρεξε στο μάτς με τον Πλατανιά για τους πλυμυρροπαθείς.

και δεν το ξαναματακανε τετοιο κακο

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Agent HAF said:

Αστριτ ρε σεις. Που να ναι αυτή η ψυχή. Μπροστά σε Μοράν και Φράνσον έμοιαζε Πίρλο 

Ελεύθερος από τον Αύγουστο του 2021. Εκτός αν πέθανε και δεν το είδα.

  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

Διαβάζω για Αστριτ, για Μοραν και Φρανσον και απορώ πως ο Παναής δεν κυνηγά να φέρει για δεύτερη θητεία τον Δαβιδάκο τον Σιμάο, που δεν τους βλέπει καν όλους αυτούς που λέτε... 🤓

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Atlas21 said:

Τίποτα, πέρα από το ότι δεν είναι τραυματίας κάθε ματς. Με όλη μου την καρδία θα ήθελα να είναι καλά ο Κώστας και να γίνει εμβληματικός μας χαφ. Νιώθει την ΑΕΚ τρομερά. Όμως, για άλλη μια χρονιά αποτελεί επισφαλή επιλογή. Θα χεστώ από την χαρά μου να τον δω βασικό με τον Αστήρ να μασάει σίδερα. Δυστυχώς, δεν το βλέπω και δεν γίνεται η ΑΕΚ να περιμένει τον Γαλανό για πάντα.

@agelosΛίγο στην Τραμπζονσπορ και στην Εθνική που τον είχα δει, θα τον χαρακτήριζα ταχυδυναμικό. Αν δεν είναι, προφανώς δεν τον θέλω. Είναι και κοντός που δεν βοηθάει το ήδη κοντό κέντρο μας με Πινέδα, Γκάτσι, Ελιασόν.

Προσωπικά είμαι από τους ελάχιστους που θεωρούν ότι δεν θέλουμε 6αρι αλλά 8-10αρι, δηλαδή έναν «Πινέδα»

Πάντως αν πάρουμε 6αρι θέλουμε παίκτη με τελείως διαφορετικά χαρακτηριστικά από του Σιώπη, δηλαδή ύψος, όγκο και δύναμη. Στο ύψος ειδικά θεωρώ ότι έχουμε ήδη θέμα οπότε δεν θεωρώ ότι μας παίρνει να πάρουμε άλλον μικρόσωμο παίκτη

  • Δικεφαλάκι 6
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, AlexKR21 said:

Προσωπικά είμαι από τους ελάχιστους που θεωρούν ότι δεν θέλουμε 6αρι αλλά 8-10αρι, δηλαδή έναν «Πινέδα»

Πάντως αν πάρουμε 6αρι θέλουμε παίκτη με τελείως διαφορετικά χαρακτηριστικά από του Σιώπη, δηλαδή ύψος, όγκο και δύναμη. Στο ύψος ειδικά θεωρώ ότι έχουμε ήδη θέμα οπότε δεν θεωρώ ότι μας παίρνει να πάρουμε άλλον μικρόσωμο παίκτη

Σωστός. Κάποιον αθλητή που θα μπορεί να σταθεί κ σε ευρωπαϊκά παιχνίδια απαιτήσεων. 

Link to comment
Share on other sites

Μηπως εδω κολλαει και του Κεφτε365 "μπορει να αξιοποιηθει σε αλλη θεση ο μη κοινοτικος" ;;

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Brom21 said:

Μηπως εδω κολλαει και του Κεφτε365 "μπορει να αξιοποιηθει σε αλλη θεση ο μη κοινοτικος" ;;

Βασανίζεις το μυαλό σου για να λύσεις τον γρίφο 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×