Jump to content

Ζαλιστήκαμε και πέσαμε κάτω Vol.2... Μεταγγραφές Νταμπλούχου χειμωνας 2024!


Araujo21
 Share

Recommended Posts

2 minutes ago, Brom21 said:

Ε τοτε μην κραζουμε Ροτα Μανταλο Αθανασιαδη Μητογλου γιατι ειναι αναγκαιοι για την ευρωπαικη λιστα.

Κοιτα, πιστευω οτι θα τους κραζουμε γιατι ειναι για τα μπαζα ως παιχτες αλλα οκ, παιζουν στην ΑΕΚ οποτε απλα κανουμε κρατει στους χκτηρισμους

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nea makri neo afm said:

ναι αλλά παίζουν πια ζεράλδοι

Το τι θα παίξουν δε στο εγγυάται κανείς. 

Με αυτή τη λογική μπορεί και οι Κασέτες στο βάζελο να βγουν Ζεράλδοι. 

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το Ζεράλδος-Ζεράλδοι το κρατάω. Θα το χρησιμοποιήσω για τον Πιζάρο.

Link to comment
Share on other sites

τέλος πάντων,δεν θέλω να σκορπίσω μιζέρια αλλά ήρθε το  2019. Αν βρούμε 6 καλές και πετυχημένες μεταγραφές το καλοκαίρι για να σταθούμε στον ανταγωνισμό, να πάμε να παίξουμε κ τζόκερ.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nea makri neo afm said:

τέλος πάντων,δεν θέλω να σκορπίσω μιζέρια αλλά ήρθε το  2019. Αν βρούμε 6 καλές και πετυχημένες μεταγραφές το καλοκαίρι για να σταθούμε στον ανταγωνισμό, να πάμε να παίξουμε κ τζόκερ.

Δεν ήρθε το 2019 ρε Τζωρτζ. Πώς ήρθε;

Το αν είναι ντεφορμέ η ομάδα, το να ταβάνωσαν οι παίκτες, το να κάνει λάθη ο Αλμέιδα, το να βρίσκονται όλοι σε κακό φεγγάρι και να ξανασυνέλθουν δε σημαίνει επιστροφή στο 2019. 

Καμιά μεταγραφική σου κίνηση τα τελευταία δύο καλοκαίρια και αρκετές από το καλοκαίρι του 2021, δε δείχνουν επιστροφή στο 2019.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, MITSAKLAS said:

Δεν ξέρω γιατί πρέπει να ακούσει καντήλια. 

Γιατί πουλούσε μαγκια το καλοκαίρι στον Σιμανσκι. Για αρχή. Και βλέπουμε.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, agelos said:

Γιατί πουλούσε μαγκια το καλοκαίρι στον Σιμανσκι. Για αρχή. Και βλέπουμε.

Γι' αυτό ναι. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, agelos said:

Γιατί πουλούσε μαγκια το καλοκαίρι στον Σιμανσκι. Για αρχή. Και βλέπουμε.

A μπράβο.

 

Επίσης να πω ότι υπάρχει ελλιπές σκάουτινγκ απόλες τις ομάδες στην Κύπρο. 

Ήρθαν Ρώσοι έδωσαν χρήματα έχουν φέρει καλούς παίχτες και ήδη ο πρώτος (που είναι παιχταράς) πήγε στην Τουλούζ με 2.5μ. 23 χρονών, 5 συμμετοχές 3  γκολ Γιουρόπα (φέτος 24συμμετοχές 5 γκολ / 8 ασσιστ) , πέρσι 37 συμμετοχές (8γκολ/8ασσιστ).

 

Τώρα υπάρχει και η περίπτωση Λοίζου που με 1-1.3μ φεύγει. Ήδη έχει προτάσεις από Χέρενφεν και Καμπιονάτο.

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξύ ως τι το εκ-ένωση μεταδίδει λεπτό λεπτό, με κομμένη την ανάσα τις μεταγραφικές εξελίξεις του βαζελου σε πρώτο θεμα? Χάζεψε τελείως ο Καζάν ντιπι. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Λευτέρης Πέκινπας said:

Εντωμεταξύ ως τι το εκ-ένωση μεταδίδει λεπτό λεπτό, με κομμένη την ανάσα τις μεταγραφικές εξελίξεις του βαζελου σε πρώτο θεμα? Χάζεψε τελείως ο Καζάν ντιπι. 

Γιατί όλοι οι ΑΕΚτζηδες είναι με τεντωμένα νεύρα και μπαίνουν και βρίζουν στα σχόλια. Όσα περισσότερα views τόσα περισσότερα λεφτά. Ξέρει τι κάνει ο καζαμπούμπου 

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Brom21 said:

Εδω στο Μπακασετα που ειναι ΑΕΚτζης, πρωην παιχτης σου και ο καλυτερος παιχτης της Εθνικης μεσοεπιθετικα και αρχηγος της, ζητημα αν θα εδινες τα μισα απο οσα του δινει ο βαζελος. Για ποια λεφτα μιλαμε ακριβως;

Κι εγώ ΑΕΚτζης είμαι αλλά μόνο πληρώνω και βλέπω να θέλουμε επανασυνδεση της ομαδαρας του 18-19. Σιγά τον παίχτη που δεν πήραμε, έλεος. Έχουμε 2 καλύτερους στην ίδια θέση, Τσουμπερ κι Αραουχο. Τι τον θες; 

Link to comment
Share on other sites

Που θα τον χωρέσει η ΑΕΚ τον Μπακασετα; Από κει και πέρα δεν είμαι υπέρ των επιστροφών, ελάχιστες αποδίδουν (βλέπε Τσιάρτα)

Link to comment
Share on other sites

Just now, mporat said:

Κι εγώ ΑΕΚτζης είμαι αλλά μόνο πληρώνω και βλέπω να θέλουμε επανασυνδεση της ομαδαρας του 18-19. Σιγά τον παίχτη που δεν πήραμε, έλεος. Έχουμε 2 καλύτερους στην ίδια θέση, Τσουμπερ κι Αραουχο. Τι τον θες; 

Μόνο κάτι ρομαντικοί ΑΕΚτζήδες θέλανε τον τασούλη στην ΑΕΚ. Ο οποίος δεν ήταν καν καμία σημαία της ομάδας. Οι περισσότεροι θέλουμε 2 - 3 μεταγραφές αξίας στις θέσεις που πονάμε. Αν είχανε γίνει αυτές ή αν είμασταν σίγουροι ότι θα γίνουν δεν νομίζω καν να ανοίγαμε θέμα μπακασέτα. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Antiviosis21 said:

Γιατί όλοι οι ΑΕΚτζηδες είναι με τεντωμένα νεύρα και μπαίνουν και βρίζουν στα σχόλια. Όσα περισσότερα views τόσα περισσότερα λεφτά. Ξέρει τι κάνει ο καζαμπούμπου 

Αηδιας είναι ο τύπος, να μεταδίδει και ρεπορτάζ γαβριελας τοτε

Link to comment
Share on other sites

Ρε τι γκομενιστικα είναι αυτά με το Μπακασετα; Αλλού είναι οι ανάγκες μας, να τον κάνουμε ΤΙ; 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν θέλω καν να βλέπω Μπακασέτα αλλά όταν μείνουμε με Πιζάρο , Μάνταλο, Γαλανόπουλο μην φωνάζετε.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Antiviosis21 said:

Μόνο κάτι ρομαντικοί ΑΕΚτζήδες θέλανε τον τασούλη στην ΑΕΚ. Ο οποίος δεν ήταν καν καμία σημαία της ομάδας. Οι περισσότεροι θέλουμε 2 - 3 μεταγραφές αξίας στις θέσεις που πονάμε. Αν είχανε γίνει αυτές ή αν είμασταν σίγουροι ότι θα γίνουν δεν νομίζω καν να ανοίγαμε θέμα μπακασέτα. 

Μία χαρά θα άνοιγε θέμα πάλι γιατί οι πιο πολλοί είναι ρομαντικοι.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Antiviosis21 said:

Μόνο κάτι ρομαντικοί ΑΕΚτζήδες θέλανε τον τασούλη στην ΑΕΚ. Ο οποίος δεν ήταν καν καμία σημαία της ομάδας. Οι περισσότεροι θέλουμε 2 - 3 μεταγραφές αξίας στις θέσεις που πονάμε. Αν είχανε γίνει αυτές ή αν είμασταν σίγουροι ότι θα γίνουν δεν νομίζω καν να ανοίγαμε θέμα μπακασέτα. 

 

Σωστός

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nea makri neo afm said:

Εγώ δεν θέλω καν να βλέπω Μπακασέτα αλλά όταν μείνουμε με Πιζάρο , Μάνταλο, Γαλανόπουλο μην φωνάζετε.

Άρα τον ήθελες για παγκιτη; Γιατι αυτοί που λες είναι παγκιτες, οι βασικοί είναι άλλοι 2 με κάτι αρχιδια ΝΑ.

Link to comment
Share on other sites

Just now, mporat said:

Ρε τι γκομενιστικα είναι αυτά με το Μπακασετα; Αλλού είναι οι ανάγκες μας, να τον κάνουμε ΤΙ; 

Τις ανάγκες μας δεν θα καλύψουμε όμως, το όλο θέμα μοιάζει με τον Μπρινιόλι που μας μυρίζει σε αυτήν την τιμή, ναι οκ αλλά θα μείνεις με Αθανασιάδη, με σκάουτινγκ τιμ Κονέ, Ναλιτζή είσαι, ας αφήσουμε τα όνειρα

Link to comment
Share on other sites

Just now, mporat said:

Μία χαρά θα άνοιγε θέμα πάλι γιατί οι πιο πολλοί είναι ρομαντικοι.

Και ψυχοπονιαρηδες, μαζεύουνε γαυροβαζελικα αδεσποτα από τις φιλοζωικες για φιλους όπως μάθαμε χτες

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Pelado Alme said:

Έχουμε clubgrown  ικάνα  παικτάκια η σαπάκια;

μοναδικο club grown παιχτης που εχει συμμετοχες στην 1η ομαδα ειναι ο Γαλανοπουλος κατι το οποιο τον κανει ΥΠΕΡΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ.

δεν εχεις clubgrown και δεν αναμενεται να εχεις σοβαρα club grown για τα επομενα 5 + χρονια 

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνούμε με Γαλανόπουλο, θέλουμε 4ο χαφ και 5ο Γαλανόπουλο οκ απαραίτητος.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nea makri neo afm said:

Τις ανάγκες μας δεν θα καλύψουμε όμως, το όλο θέμα μοιάζει με τον Μπρινιόλι που μας μυρίζει σε αυτήν την τιμή, ναι οκ αλλά θα μείνεις με Αθανασιάδη, με σκάουτινγκ τιμ Κονέ, Ναλιτζή είσαι, ας αφήσουμε τα όνειρα

εισαι αδικος Γιωργο καταρχην ο ναλιτζης δεν ειναι στο scouting team, 2ον εχεις εξαιρετικους ανθρωπους να ψαχνουν Kuharski / Kone / alves μονιμα στο επιτελειο σου και πανω απο 15 ατομα freelancers που στελνουν reports για παιχτες που ζητας 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nea makri neo afm said:

Τις ανάγκες μας δεν θα καλύψουμε όμως, το όλο θέμα μοιάζει με τον Μπρινιόλι που μας μυρίζει σε αυτήν την τιμή, ναι οκ αλλά θα μείνεις με Αθανασιάδη, με σκάουτινγκ τιμ Κονέ, Ναλιτζή είσαι, ας αφήσουμε τα όνειρα

Αυτό προφανώς είναι το θέμα μας και συμφωνώ αλλά τόση ώρα βλέπω γκρίνια που πήρε ο βαζελος κάποιον που δεν θέλαμε και το παραδεχομαστε όλοι.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×