Jump to content

ΑΕΚΑΡΑ - Brighton & Hove Albion FC (Europa League, 5η αγ.) 30/11/23, 19:45


SpiRos
 Share

mvp-κόουτσινγκ-βραβείο Μάνταλου  

52 members have voted

  1. 1. mvp

    • Στάνκοβιτς
    • Ρότα
      0
    • Βίντα
    • Μουκουντί
    • Χατζισαφί
    • Σιμάνσκι
    • Άμραμπατ
    • Πινέδα
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Μάνταλος
    • Τσούμπερ
    • Ελίασον
      0
    • Αραούχο
      0
    • Πόνσε
      0
    • Πισάρο
      0
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Ρότα
    • Βίντα
      0
    • Μουκουντί
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Άμραμπατ
    • Πινέδα
      0
    • Γκατσίνοβιτς
    • Μάνταλος
    • Τσούμπερ
      0
    • Ελίασον
      0
    • Αραούχο
      0
    • Πόνσε
    • Πισάρο
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Απο το παιχνιδι με τον παοκ η ομαδα εχει στρωσει και παιζει πολυ καλα,στην ευρωπη τους πιανει ιλιγγος και κανουν συνεχεια μαλακιες και αδικουν τους εαυτους τους.

Επισης πονσε οτι ναναι μεταγραφη,και τον φορτωθηκες και εφαγες τον ζινι που θα ηταν ο ιδανικος αντι γκαρσια

Link to comment
Share on other sites

Παιδες μην ελπιζετε για Αγιαξ αγαπημενη ομαδα της Ουεφα, θα γινει οτι πρεπει για να περασει , Το ειδαμε και στην Γαλλια. Ας κανουμε ιδια εμφανιση με αποψε και οτι γινει. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Bukowski said:

 

Έχουμε γκινια

 

Ακόμα και με δέκα μπορούσε να το κολλήσει ο Πινέδα ή να εύρισκε μια κεφαλιά ο Βιντα

 

Η ομάδα είναι καλή και στέκεται καλά.

 

Κακη ομάδα είναι ο γαύρος που δεν κέρδισε το χωριό και έφαγε ταληρο

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, goku21 said:

Εγω εχω να πω ότι πρωτη φορα βλέπω ελληνική ομάδα να παιζει επίθεση όλους τους αντιπάλους της σε ομίλους Europa. 

Σαν την ομάδα του Σέρβου το '94 ένα πραγμα.

Ποτε ξανα αλχημείες στο Πρωτάθλημα όσο το επίπεδο της ομάδας είναι παντελως ανεπαρκες για την Ευρώπη, λέω εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Ξενερωνω που στο ημίχρονο λένε όλοι ότι μόνο το γκολ μας λείπει και θα τους ρίξουμε 2 μπαλακια.Κατα τα αλλά οκ. Όμως. Αλλά. 

Link to comment
Share on other sites

Τρομερές εμφανίσεις οι περισσότερες φέτος στην Ευρώπη αλλά το ποδόσφαιρο θέλει γκολ.Ειμαι αισιόδοξος για το ματς στο Αμστερνταμ αν θέλουμε νίκη θα παρουμε νίκη, είναι άδικο να μην περάσουμε.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sepultura21 said:

Σαν την ομάδα του Σέρβου το '94 ένα πραγμα.

Ποτε ξανα αλχημείες στο Πρωτάθλημα όσο το επίπεδο της ομάδας είναι παντελως ανεπαρκες για την Ευρώπη, λέω εγώ.

Μονο που του Σερβου του πηρε μια 5ετια να φτάσει σε αυτο το λεβελ. Ο Ματιας το χει πετύχει σε ουτε 2 χρονια.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μαγική εικόνα η βαθμολογία . Πολύ καλη  εμφάνιση και δυστυχώς πλήρωσες τα 2 από τα 3 λάθη στο ματς . Τα της αποτελεσματικότητας είναι γνωστά δυστυχώς . 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Karagimi said:

Τι διαβάζω γαμώ τα πάντα μου

image.png.f36b0280410d03236b6013e8a11c1f03.png

Γι αυτο ακριβως ειμαι τοσο ξενερωμενος, παρα την εμφανισαρα.

Βαρεθηκα.

Στο ποδοσφαιρο το σημαντικοτερο ειναι το γκολ.

Link to comment
Share on other sites

Κατατασω τη σημερινη εμφανιση στις 2 καλυτερες της ΑΕΚ με μεγαλους αντιπαλους.με κιεβο κ σημερα κ συν με λοκομοτιβ

Link to comment
Share on other sites

Κρατάμε ότι έπαιξες μια ομάδα την Πρέμιερ λιγκ μονοτερμα πληρώνεις όμως ότι τα φορ σου δεν βάζουν γκολ...Δεν γίνεται ο βιντα να έχει περισσότερες τελικές από τον Πόνσε..Σιμανσκι όσο καλό παιχνίδι είχε κάνει το γκρέμισε με το χαζό πέναλτι που έκανε..Αυτό το πράγμα να ξεκινάει βασικός ο μανταλος δεν εξηγείται δεν ταιριάζει στο στυλ που θέλει να παίξει η ομάδα.Ο ελιασον επειδή είναι σε φόρμα καλό θα ήταν να ξεκινάει βασικός.. περιμένουμε να κάνει το καθήκον του ο Άγιαξ 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που κρατάω από σήμερα είναι πως πάμε στην Ολλανδία να τα δώσουμε όλα για ένα Χ2 ( ή 2πλο εξαρτάται από το Μαρσέιγ Αγιαξ) για να πάμε Κονφερενς όπου είμαι σίγουρος ότι θα κάνουμε πορεία αν πάμε. Η ΑΕΚ σήμερα έδειξε πάρα πολλά πράγματα μέσα στο γήπεδο. 
 

ΥΓ. Αν αποκλειστούμε, έχουμε πάρει το πρωτάθλημα πριν τα playoffs 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Brom21 said:

Γι αυτο ακριβως ειμαι τοσο ξενερωμενος, παρα την εμφανισαρα.

Βαρεθηκα.

Στο ποδοσφαιρο το σημαντικοτερο ειναι το γκολ.

Στο ποδόσφαιρο το σημαντικότερο είναι η χεις υγεία ως οργανισμός και να προοδεύεις σταθερα. Τα αλλα έρχονται. Ας μείνουμε πχ 5 σερι χρονιες αξιομαχοι σε ευρωπαικα ματς και τα αλλα θα ερθουν.

  • Δικεφαλάκι 2
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Brom21 said:

Γι αυτο ακριβως ειμαι τοσο ξενερωμενος, παρα την εμφανισαρα.

Βαρεθηκα.

Στο ποδοσφαιρο το σημαντικοτερο ειναι το γκολ.

Μην μασας ειμαστε πρωτοι στα xgoals αυτα μετρανε, Τα κνονικα ειμαι μπαναλ πλεον . Θα ειμαστε και στους πινακες του Europa. με τις περισσοτερες φασεις σε δημιουργια. Α και στα πεναλτι 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Sepultura21 said:

Σαν την ομάδα του Σέρβου το '94 ένα πραγμα.

Ποτε ξανα αλχημείες στο Πρωτάθλημα όσο το επίπεδο της ομάδας είναι παντελως ανεπαρκες για την Ευρώπη, λέω εγώ.

Από που προκυπτει ότι είναι ανεπαρκές? Αν μαζεψεις καναν βαθμό σιγά σιγά. Και πας στο τρίτο γκρουπ. Δεν θα έχεις τέτοιες κληρώσεις για να πας στα νοκ αουτ.... 

Ο όμιλος φέτος που παιξαμε είναι υπερβολικά δυσκολος. 

Link to comment
Share on other sites

Συγκλονιστική ΑΕΚαρα, όμως αδικεί τον εαυτό της με την αστοχία και κάποια ατομικά λάθη…

Αν χάσει ο Άγιαξ σήμερα στην Γαλλία μας κάνει και το Χ στην Ολλανδία;

Link to comment
Share on other sites

Ενώ σ όλο το ματς υπήρχε καλό κλίμα και ανταλλαγή κασκόλ κάποιοι τα γαμησαν. Από τύχη δεν έφαγε γεμάτο μπουκαλάκι ένα δεκάχρονο αγγλακι

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Bukowski said:

Εγω παλι θεωρω πως μιανχαρα καυλιαρης ειναι. Απλα βλεπουμε φαντασματα επειδη η κερκίδα μας έκανε μαλακια με το κωλόπαανο και ψάχνουμε να βρούμε ευθύνες στον Γκατσινοβιτς. Και οχι δεν ηταν για 2 κίτρινες αποψε.

Φαντασμα ειναι οτι φετος δε βλεπεται και οτι σημερα που επισης δε βλεποταν φταιει κιολας;

Δηλαδη αν ειναι μια χαρα παιχτης φετος , περισυ ηταν για χρυση μπαλα;

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Zizou said:

Συγκλονιστική ΑΕΚαρα, όμως αδικεί τον εαυτό της με την αστοχία και κάποια ατομικά λάθη…

Αν χάσει ο Άγιαξ σήμερα στην Γαλλία μας κάνει και το Χ στην Ολλανδία;

Ναι

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Κάποια στιγμή θα γυρίσει ο τροχός και θα αρχίσει να ξεπληρώνει η μοίρα. Μπορεί σε 2 εβδομάδες στο Άμστερνταμ και μετά στο Κόνφερενς, μπορεί σε 5 χρόνια, αλλά θα γυρίσει ο πούστης είμαι σίγουρος. 

  • Δικεφαλάκι 2
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Man Of Faith said:

Από παλιά είναι αυτο

Εγώ τέτοια μπάλα λίγες χρονιές θυμαμαι. Αφελής και ρισκαδόρικη ισως για τέτοιο επίπεδο, αλλά σε χορταίνει. Όχι σε ποιότητα τόσο, σε αθλητικότητα, σε σύγχρονο ποδόσφαιρο (οποτε δύσκολη και η σύγκριση γενικά με το παρελθόν).

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ΤΗΝ ΑΕΚΑΡΑ

ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΩ

ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΠΑΙΖΕΙ

ΘΑ ΕΙΜΑΙ 

ΚΙ ΕΓΩ ΜΑΖΙ

ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΑΧΑ

ΑΥΤΗ Η ΟΜΑΔΑ

ΜΟΥ ΟΜΟΡΦΑΙΝΕΙ ΤΗ ΖΩΗ

 

  • Δικεφαλάκι 6
  • Μπομπίτσα 3
Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos unpinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×