Jump to content

ΕΦΥΓΕ Ο ΘΡΥΛΙΚΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ . ΑΙΩΝΙΟΣ ΠΥΛΩΝΑΣ ΤΗΣ Α.Ε.Κ.


Nestoridis21
 Share

Recommended Posts

20 hours ago, AG21 said:

Έκλαψε και ο ουρανός ... 

Δεν πέρασε από το μυαλό κανενός ούτε το δικό μου φυσικά 😞

Από το δικό μου φυσικά και πέρασε, αλλά μετά σκέφτηκα ότι πρέπει να σας κυνηγάω για να έρθει έστω ένας να μην πάω να το αφήσω μόνος μου, γέλασα στη σκέψη και το άφησα 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, stavros 9-11 said:

Από το δικό μου φυσικά και πέρασε, αλλά μετά σκέφτηκα ότι πρέπει να σας κυνηγάω για να έρθει έστω ένας να μην πάω να το αφήσω μόνος μου, γέλασα στη σκέψη και το άφησα 

Άμα σου έλεγα ότι έχεις άδικο θα έλεγα ψέματα . Μιλωντας για το εαυτό μου δυστιχως πλέον ο χρόνος και η ενασχόληση για την ΑΕΚ περιορίζεται μόνο ηλεκτρονικά και όποτε μπορώ με διάρκειας στη μπάλα με τόσα τρεξίματα και προβλήματα . Πλέον και αυτό όσο πάει γίνεται και πιο δύσκολο και το κρατάω με νύχια και με δόντια   .  Κάποτε άφηνα τη μέλλουσα  σύζυγό μου Κυριακή πρωί από εκδρομή για να προλαβω ένα πούλμαν η να γυρίσω νωρίς από βολτα το Σάββατο για να πάω βόλλεϋ γυναικών και πλέον με ντροπή δεν μπορώ πλέον ούτε στη μπάλα να πάω προσπαθώντας να προλάβω τα πάντα και να είναι όλοι ευχαριστημένοι , που δεν είναι φυσικά , μέχρι συγγενείς δεύτερου βαθμού  εκτός από μένα . Εκτός φυσικά που με τα έξοδα το κάθε ευρώ έχει αξία . Οι δικές μου ανάγκες και ενδιαφέρονται είναι στο πάτο της λίστας κάτι που το έχω αποδεχθεί .

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, AG21 said:

Άμα σου έλεγα ότι έχεις άδικο θα έλεγα ψέματα . Μιλωντας για το εαυτό μου δυστιχως πλέον ο χρόνος και η ενασχόληση για την ΑΕΚ περιορίζεται μόνο ηλεκτρονικά και όποτε μπορώ με διάρκειας στη μπάλα με τόσα τρεξίματα και προβλήματα . Πλέον και αυτό όσο πάει γίνεται και πιο δύσκολο και το κρατάω με νύχια και με δόντια   .  Κάποτε άφηνα τη μέλλουσα  σύζυγό μου Κυριακή πρωί από εκδρομή για να προλαβω ένα πούλμαν η να γυρίσω νωρίς από βολτα το Σάββατο για να πάω βόλλεϋ γυναικών και πλέον με ντροπή δεν μπορώ πλέον ούτε στη μπάλα να πάω προσπαθώντας να προλάβω τα πάντα και να είναι όλοι ευχαριστημένοι , που δεν είναι φυσικά , μέχρι συγγενείς δεύτερου βαθμού  εκτός από μένα . Εκτός φυσικά που με τα έξοδα το κάθε ευρώ έχει αξία . Οι δικές μου ανάγκες και ενδιαφέρονται είναι στο πάτο της λίστας κάτι που το έχω αποδεχθεί .

Άσε και εγώ κάπως έτσι την έχω πατήσει.....είμαι 6 χρόνια στην Κρήτη, και είναι δύσκολο να αφήσω μόνη τη γυναίκα με το παιδί για ένα τριήμερο και να ανέβω για τη μπάλα, καθώς για τη μικρή έχουμε καθημερινά συνεδριες για διάφορα θεματα υγείας......και όποτε ανεβαίνω πάνω παίζουμε εκτός.....τεσπα

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, AG21 said:

Άμα σου έλεγα ότι έχεις άδικο θα έλεγα ψέματα . Μιλωντας για το εαυτό μου δυστιχως πλέον ο χρόνος και η ενασχόληση για την ΑΕΚ περιορίζεται μόνο ηλεκτρονικά και όποτε μπορώ με διάρκειας στη μπάλα με τόσα τρεξίματα και προβλήματα . Πλέον και αυτό όσο πάει γίνεται και πιο δύσκολο και το κρατάω με νύχια και με δόντια   .  Κάποτε άφηνα τη μέλλουσα  σύζυγό μου Κυριακή πρωί από εκδρομή για να προλαβω ένα πούλμαν η να γυρίσω νωρίς από βολτα το Σάββατο για να πάω βόλλεϋ γυναικών και πλέον με ντροπή δεν μπορώ πλέον ούτε στη μπάλα να πάω προσπαθώντας να προλάβω τα πάντα και να είναι όλοι ευχαριστημένοι , που δεν είναι φυσικά , μέχρι συγγενείς δεύτερου βαθμού  εκτός από μένα . Εκτός φυσικά που με τα έξοδα το κάθε ευρώ έχει αξία . Οι δικές μου ανάγκες και ενδιαφέρονται είναι στο πάτο της λίστας κάτι που το έχω αποδεχθεί .

Με τη ζωή που κάνεις είναι μαθηματικά βέβαιο ότι στο τέλος θα μισήσεις τη ζωή σου. Μπορεί να μη συμβεί τώρα, αλλά είναι δεδομένο ότι κάποτε θα συμβεί. Αυτό που κάνεις σταμάτησε το, τώρα. Με το να καταπιέζεις όλες τις δικές σου ανάγκες για να είναι οι άλλοι χαρούμενοι, θεωρείς ότι πράττεις το σωστό, αλλά με δεδομένο ότι κάποια στιγμή θα σου γυρίσει άσχημα, τότε θα δεις ότι δεν κάνεις καλό ούτε στους άλλους. Ποιοι συγγενείς δεύτερου βαθμού ρε συ, την ΑΕΚ μόνο για τα παιδιά μας τη στερουμαστε. Αλλά ακόμα και αυτό με μέτρο, όλα μπορούν να συνδυαστούν αν υπάρχει καλή θέληση.

ΥΓ: Ένας άνθρωπος που έχει θέμα με τη χαρά σου, δεν σε αγαπά και πιθανότατα δεν σε αγάπησε ποτέ. Και το ποια είναι η χαρά μας, το ξέρουμε και το ορίζουμε μόνο εμείς οι ίδιοι και κανένας άλλος. Για το λόγο αυτό, οποιαδήποτε νύξη γίνει για αυτά που αγαπώ, είτε γίνει από γκομενα, είτε από τη μάνα μου πιο παλιά, η απάντηση είναι πάντα γείωση χωρίς κανένα περιθώριο συζήτησης του θέματος. Νιώθω ευτυχής γιατί αν και ο πατέρας μου γενικά δεν ασχολείται με ΑΕΚ πέρα από το να βλέπει τα ματς του ποδοσφαίρου, αναγνωρίζει πια ότι αυτό είναι το πάθος μου και είναι της λογικής ότι εφόσον αυτό κάνεις στη ζωή σου, κάνε το καλά. Κι έτσι δεν με πρήζει με γκρίνια κάθε φορά. Γενικά βρες το, δεν θα βγει έτσι η ζωή

ΥΓ2: 20 χρόνια φόρουμ κι ένα στεφάνι στον σημαντικότερο ποδοσφαιριστή της ΑΕΚ δεν σταθήκαμε άξιοι να στείλουμε

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Νικολα ετσι κι αλλιως δεν τα προλαβαινουμε ολα οποτε και να γραψεις κατι σταρχιδια σου και να κανεις το γουστο σου δεν αλλαζει κατι. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos unpinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×