Jump to content

Στο διάολο Αθανασιάδη


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Εγώ θα έλεγα να ξεκουμπιστουνε και οι δύο. Κάθε μεγάλη ομάδα ξεκινάει από τον άσσο 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Προπονητή αλλάζουμε όλοι τόσο εύκολα, συχνά δύο φορές το χρόνο, απολύονται Σάντοι, Φερέρς, Ζαρντίμς κλπ επειδή "δεν πήγαινε καλά και πράμα"... Τερματοφύλακες γιατί για να αλλάξουν πρέπει να πεθάνουνε; Ούτε ο Πάπας δεν αλλάζει πλέον τόσο αραιά.

  • Δικεφαλάκι 2
  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Η Ρεαλ εντωμεταξυ οποιος παικτης δεν της κανει πια τρωει ποδι, ας ειναι και σημαια της ομαδας (Ραμος, Κασιγιας, Μοντριτς κλπ). Αλλα εμεις να προσεξουμε μην στεναχωρησουμε τον Γιωργακη και χαλασουμε το κλιμα.

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να πιστεύω ότι το χθεσινό ήταν το τελευταίο του παιχνίδι. 

Αλμευδα έτσι και τον ξεκινήσεις, δε θα σε λυπηθώ 

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

Ο τερματοφυλακας μεγαλης ομάδας χρειάζεται να εχει και λιγο προσωπικοτητα και νομίζω εκει υστερεί χαρακτηριστικά. Φαίνεται σε ολες τις αντιδράσεις του. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Η αντιδραση του αθανασιαδη στο δευτερο, μου θυμισε αυτο το κλασσικο που λεγανε για τους κνιτες και το iq τους.

Οταν το δαχτυλο δειχνει το φεγγαρι, ο κνιτης κοιταει το δαχτυλο.

Ετσι κι ο γιωργαρος, οταν ο καλενς κοιτουσε τη μπαλα, αυτος κοιταγε τον καλενς.

  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

Μιλαμε  τώρα για άνθρωπο που μετά τον γαυρο στην ίδια δηλωση είπε ότι 1) δεν έχει να αποδείξει τίποτα 2) ότι ήταν ετοιμος να τα παρατήσει αν δεν είχε το παιδί του κλπ

το 1) με το 2) πώς συνδέονται; Ότι τον αδικούμε ως άλλον Μιχάλη Μπακακη; 
 

Τελος πάντων ας βγει η χρονια και το προπονητικο τημ ας βάλει λιγο  μυαλό στο συγκεκριμένο θέμα, δεν χρειάζεται να τους χαϊδεύουμε στα πάντα, έχουν κάνει μλκια στο συγκεκριμένο θέμα ο Αλμειδα και ο Ροα. 

Link to comment
Share on other sites

Οι μεγάλοι τερματοφυλακες παντως, συνηθως δεν είχαν φατσα "αγαπουλη". Δηλ ακομα και ο Νοιερ ξερω γω, οταν τον έβλεπες λες "ωπ να ενας χρονοταξιδιωτης.... Γρεναδιερος των SS".

97.jpg

7298c0cd0ac97db07d1573b554c3174e.jpg

PETER-SCHMEICHEL-MANCHESTER-UNITED-scale

17259-1702419450.jpg?lm=1

Dino_Zoff_-_1972_-_Juventus_FC_(cropped)

1200px-Gianluigi_Buffon_(31784615942)_(c

64565974.jpg

Πρεπει ο αντίπαλος φορ, να βλεπει λιγο πριν εκτελέσει, να βλεπει μια οχι και τοσο ευχάριστη φατσα. Ποιος Αθανασιάδης τωρα ξερω γω...

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, nikos said:

έχουν κάνει μλκια στο συγκεκριμένο θέμα ο Αλμειδα και ο Ροα. 

Διαχρονική η μαλακια της ΑΕΚ στον Ασσο. Αλλανεδω φτασαμε ξερω γω 2023 να σηκώσει ξένος παιχτης μας ως αρχηγός (Αραουχο) Πρωταθλημα.

Link to comment
Share on other sites

Για του χρόνου θεωρω σχεδον σίγουρο τον Μπρινιολι εγώ. Καλως ή κακως.

Προεχουν τα 2 ματς φετος, ελπίζω να παιξει ο Στάνκοβιτς και να είναι καλος.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nikos said:

Για του χρόνου θεωρω σχεδον σίγουρο τον Μπρινιολι εγώ. Καλως ή κακως.

Προεχουν τα 2 ματς φετος, ελπίζω να παιξει ο Στάνκοβιτς και να είναι καλος.

Εγω θεωρω θα κανουμε κινηση για Λιβακοβιτς.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Bukowski said:

Οι μεγάλοι τερματοφυλακες παντως, συνηθως δεν είχαν φατσα "αγαπουλη". Δηλ ακομα και ο Νοιερ ξερω γω, οταν τον έβλεπες λες "ωπ να ενας χρονοταξιδιωτης.... Γρεναδιερος των SS".

97.jpg

7298c0cd0ac97db07d1573b554c3174e.jpg

PETER-SCHMEICHEL-MANCHESTER-UNITED-scale

17259-1702419450.jpg?lm=1

Dino_Zoff_-_1972_-_Juventus_FC_(cropped)

1200px-Gianluigi_Buffon_(31784615942)_(c

64565974.jpg

Πρεπει ο αντίπαλος φορ, να βλεπει λιγο πριν εκτελέσει, να βλεπει μια οχι και τοσο ευχάριστη φατσα. Ποιος Αθανασιάδης τωρα ξερω γω...

image.png.4ac6f73d697f7694659a487c33a65e0d.png

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 15
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, nikos said:

Για του χρόνου θεωρω σχεδον σίγουρο τον Μπρινιολι εγώ. Καλως ή κακως.

 

Μέτρια επιλογή ίσα για να βγει η υποχρέωση στη θέση που ιστορικά θεωρείς αναγκαίο κακό.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, nikos said:

Για του χρόνου θεωρω σχεδον σίγουρο τον Μπρινιολι εγώ. Καλως ή κακως.

Προεχουν τα 2 ματς φετος, ελπίζω να παιξει ο Στάνκοβιτς και να είναι καλος.

υπαρχει προσυμφωνο με τον μπρινιολι θα δουμε αν θα ενεργοποιηθει 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, amd said:

υπαρχει προσυμφωνο με τον μπρινιολι θα δουμε αν θα ενεργοποιηθει 

Καλύτερα να μη ενεργοποιηθεί ας βρουν καλύτερο απο μπρινιόλι.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Pelado Alme said:

Καλύτερα να μη ενεργοποιηθεί ας βρουν καλύτερο απο μπρινιόλι.

Να ενεργοποηθεί χθες, θα φέρεις χειρότερο ή θα πας με το δίδυμο ξανά. 

 

Link to comment
Share on other sites

ναι θα φερουν τον λιβακοβιτς με 10Μ μεταγραφη και μετα να αλλαξουμε πλευρο να δουμε αλλο ονειρο 

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, amd said:

ναι θα φερουν τον λιβακοβιτς με 10Μ μεταγραφη και μετα να αλλαξουμε πλευρο να δουμε αλλο ονειρο 

Καλά στην ΑΕΚ, μπορει να φέρεις Λιβάκοβιτς ή αντίστοιχο, δίδυμο με Αθανασιάδη και να παίζει ο Γιωργάρας. 

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

δεν εχιε καλες εξοδους ο λιβακοβιτς ο γιωργηε καθαριζει τα παντα ψηλα 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, amd said:

δεν εχιε καλες εξοδους ο λιβακοβιτς ο γιωργηε καθαριζει τα παντα ψηλα 

Δεν είναι η δικαιολογία το πρόβλημα. 

Θα παίζει γιατί έτσι. 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν είπα να φέρει λιβάκοβιτς είναι ανέφικτο λόγω χρημάτων και ο ίδιος θα θέλει να πάει σε καλύτερο πρωτάθλημα.Τόσοι τερματοφύλακες υπάρχουν παγκοσμίως γιατί να κολλήσουμε στον ιταλό;Δεν ξέρω αν φέρουν χειρότερο ας βρουν καλύτερο του ας το ψάξουν τα τελευταία 2 χρόνια έχουμε βελτιωθεί στις μεταγραφές στο σκαουτινγκ και σε επαφές με μαναντζερ.

Δεν γίνεται και οι δυο να είναι του χρόνου στην ομάδα.Αν είναι να φύγει ένας απο τους δυο το ιδανικό είναι να φύγει ο κώνος.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Pelado Alme said:

Εγώ δεν είπα να φέρει λιβάκοβιτς είναι ανέφικτο λόγω χρημάτων και ο ίδιος θα θέλει να πάει σε καλύτερο πρωτάθλημα.Τόσοι τερματοφύλακες υπάρχουν παγκοσμίως γιατί να κολλήσουμε στον ιταλό;Δεν ξέρω αν φέρουν χειρότερο ας βρουν καλύτερο του ας το ψάξουν τα τελευταία 2 χρόνια έχουμε βελτιωθεί στις μεταγραφές στο σκαουτινγκ και σε επαφές με μαναντζερ.

Δεν γίνεται και οι δυο να είναι του χρόνου στην ομάδα.Αν είναι να φύγει ένας απο τους δυο το ιδανικό είναι να φύγει ο κώνος.

Ο Ιταλός είναι η εύκολη λύση, ούτε ψάξιμο, ούτε πολλά μανατζερικά, ούτε και που σε νοιάζει η θέση. 

Τον ξέρεις, σε ξέρει, ξέρει το πρωτάθλημα και τον πουλάς και εύκολα σαν τον καλύτερο τερματζή της σεζόν 2022-23. 

Τι μπορεί να πάει στραβά; 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, MITSAKLAS said:

Ο Ιταλός είναι η εύκολη λύση, ούτε ψάξιμο, ούτε πολλά μανατζερικά, ούτε και που σε νοιάζει η θέση. 

Τον ξέρεις, σε ξέρει, ξέρει το πρωτάθλημα και τον πουλάς και εύκολα σαν τον καλύτερο τερματζή της σεζόν 2022-23. 

Τι μπορεί να πάει στραβά; 

Δεν μπορεί να πάει κάτι στραβά έτσι πιστεύω αλλά στο τέρμα δικιά μου γνώμη θέλω κάτι καλύτερο.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pelado Alme said:

Δεν μπορεί να πάει κάτι στραβά έτσι πιστεύω αλλά στο τέρμα δικιά μου γνώμη θέλω κάτι καλύτερο.

Εσύ θες κάτι καλύτερο σε μια θέση που κανείς δεν την παίρνει σοβαρά ανέκαθεν. 

Δλδ είναι σαν να προσπαθείς να πείσεις έναν Ελληνάρα ότι το αμάξι θέλει αλλαγή λαδιών μετά τα 50.000χλμ που έχει κάνει και ο τύπος να σου λέει σιγά μη με πιάσουν εμένα κορόιδο οι μάστορες και οι αντιπροσωπείες. 

Το καλύτερο που μπορεί να γίνει είναι ο Ιταλός, αλλιώς ξανά το δίδυμο. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×