Jump to content

Στο διάολο Αθανασιάδη


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Φύγε από την ΑΕΚ ρε πέταμα. Πούλο, δεν θα κάτσουμε να το συζητήσουμε. Τερψιπρωκτοι που ζητούν στήριξη στον Αθανασιάδη πούλο απ' την ΑΕΚ κι αυτοί 

  • Δικεφαλάκι 16
  • Μπομπίτσα 3
Link to comment
Share on other sites

Ολη η μιζέρια της ΑΕΚ σε 2 μόλις ποστ...

Ναι αλλα είναι δικα μας παιδιά, καλλλα παιδιά κι αιλυνακια... (3 ποστ) 

Link to comment
Share on other sites

Μάγκες θα ήταν ενδιαφέρον να δούμε και την απόδοση τερματοφυλάκων στις προηγούμενες ομάδες του Αλμέυδα, να δούμε τι δουλειά έχει κάνει στο παρελθόν ο Ρόα σαν προπονητής τερματοφυλάκων. 

Αθανασιάδης αντικατάσταση άμεσα, παρόλο που είναι ήδη αργά 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Leon21 said:

Μάγκες θα ήταν ενδιαφέρον να δούμε και την απόδοση τερματοφυλάκων στις προηγούμενες ομάδες του Αλμέυδα, να δούμε τι δουλειά έχει κάνει στο παρελθόν ο Ρόα σαν προπονητής τερματοφυλάκων. 

Αθανασιάδης αντικατάσταση άμεσα, παρόλο που είναι ήδη αργά 

Γιατί ο Στάνκοβιτς δεν παίζει καλά;

Μην τα ισοπεδώνουμε όλα!

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξύ διάβασα στο Reddit αυτό. Δεν ξέρω αν είναι αξιόπιστο απλά το παραθέτω. 

IMG_1068.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου φταις εσυ αλλά το προπονητικο τημ που σε κράτησε το καλοκαιρι.

Για κανέναν Παναιτωλικο εισαι και δεν εισαι.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, thodoris19 said:

Εντωμεταξύ διάβασα στο Reddit αυτό. Δεν ξέρω αν είναι αξιόπιστο απλά το παραθέτω. 

IMG_1068.jpeg

Πηδάει σερβιτόρες αυτός που προσεύχεται 3 φορές στην Παναγία πριν κάθε ματς σε τελετουργικό και κανεί αναρτήσεις από αποφθέγματα με παρεκκλήσεις στον Κύριο ότι τον δοκιμάζει επειδή είναι δυνατός ύστερα από κάθε μαλακία;

Δεν το πιστεύω το άρθρο. Ας βγούν να πουν ότι τον παράτησαν τα γάντια του, πιο τίμιο θα είναι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Παρασκευή 22 Δεκεμβρίου 2023 

Ώρα 6:45 

Ο κλόουν των 5 ηπείρων και των εφτά θαλασσών αμοίβεται ακόμη από το ποδόσφαιρο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πάντα είναι χρήσιμοι οι Αθανασιάδηδες σε αυτό τον κόσμο. Ειδικά όταν κατέχουν θέση κλειδί σε μια εταιρεία. Σε αυτή την περίπτωση, αν θέλετε, παίζει τον ρόλο της σερβιτόρας. Καλημέρα παιχτούρα με υγεία, μην πάθεις ότι κ ο.... Τσίτσαν να πούμε κ αγχωθεί το αφεντικό. Πρόσεχε στις γιορτές, έχει.... μεγάλα ματς στην συνέχεια.

 

Link to comment
Share on other sites

Από τότε ρε Γιωργάρα μου μπήκαν ψύλλοι στα αφτιά ότι έχουν στραβωσει τα ρουλεμάν στο κεφάλι σου .

Στο συγκεκριμένο κουίζ αν σε ρωτούσε ο Συκεωτης γείτονας παρουσιαστής σε ποιο πρωτάθλημα παίζει η ΑΕΚ θα έπαιρνες τον μάνταλο τηλέφωνο και θα λέγατε league a με μια φωνή γαμω τον στανιό σας .

Όπως και να χει μετά το οργισμένο ΜΗΔΈΝ στην απόδοση του από τον Κετσε χθες νομίζω έχει τελειώσει το πανηγύρι.

Μη πάθει Γιαννικη μόνο ο εθνάρχης και τον ανανεώσει μέχρι το 29 με το έτσι θέλω γιατί βλέπω αεκτζιδες ανά την Ελλάδα να χορεύουν χορό του Ζαλόγγου από τα μπαλκόνια τους μετα το χριστουγεννιάτικο τσιμπούσι.

Screenshot_2023-12-22-10-15-52-731-edit_com.google.android.youtube.jpg

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Καμένο χαρτί είναι πλέον αν το βάζουν για να το στηρίξουν κακό στην ομάδα και στον ίδιο θα κάνουν . Ας του δώσουν αποζημίωση το συμβόλαιο μέχρι τέλος της χρονιάς και ας βρει μια ομάδα . 

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο ή για το μόνο που ευχαριστώ το σύμπαν είναι, ότι σε εκείνο το ματς στην Νίκαια που κάνεις την ίδια χοντρομαλακία με τα μανταλάκια που έχεις για χέρια, ασυνάισθητα σηκώνεις λίγο το χέρι κ δεν τρώμε γκολ. Ευτυχώς για τα υπόλοιπα σε όλο το πρωτάθλημα φρόντισε ο Ματίας που τους κατάπινε πριν καν πατήσουν στο κέντρο. 

Τώρα για τον Δημάτο, ας κάνει 3-4 λάθη χοντρά εκεί που βρίσκεται τώρα, που να κοστίσουν λεφτά, πρεστίζ κ δουλειά στην ΟΥΕΦΑ κ όταν τον απολύσουν-γιατί θα τον απολύσουν- ας βάλει καρδούλα στο ινστα στο σχόλιο συμπαράστασης του... κέρβερου στο ινστα. Αδιάφορες οι καζαντδιδοκωλιες.

Link to comment
Share on other sites

Οποιος λεει στηριξη στον Αθανασιαδη, ειδικα και με τη παραδοχη του προπονητη οτι καποια πραγματα δε διορθωνονται, ειναι εχθρος της ΑΕΚ.

Αντε φυγε ρε ανθρωπε. Ειναι απιστευτο οτι πληρωνεσαι τα 10πλασια απο οσα αξιζεις.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×