Jump to content

Poll: μεταγραφές Ιανουαρίου 2024


nikos
 Share

2 θέσεις που καιγόμαστε άμεσα για μεταγραφές   

84 members have voted

  1. 1. Θέσεις που καιγόμαστε (διαλέξτε 2)

    • Τερματοφύλακας
    • Δεξιός μπακ
    • Αριστερός μπακ
    • Στόπερ
    • Αμυντικός χαφ
    • Κεντρικός χαφ
    • Δεξιός μεσοεπιθετικός
    • Αριστερός μεσοεπιθετικός
    • Δεκάρι / Δεύτερος επιθετικός
    • Σέντερ φορ
    • Δεν είναι απαραίτητο να πάρουμε κανέναν


Recommended Posts

4 minutes ago, mporat said:

Νομίζω ότι έχει ξενερώσει που χτύπησε τον Πινεδα, πριν αυτό το ματς ήταν τρομερός, με Μπράιτον εδώ ας πούμε. Στα βίντεο έκτοτε δηλαδή τον βλέπω πολύ αμηχανο.

Μπορεί αλλά εγώ έχω δώσει και μια εξήγηση ότι είναι βαρύ κορμί και σε τόση ένταση ισως είναι από αυτους που τα χρειάζονται λιγο κι απο την κουραση.

Βεβαια να πω ότι παρακολούθησα 2 ευρωπαϊκά ματς εντος σε κονσέρβα (χωρίς άγχος δλδ), δεν θυμαμαι ποια 2, νομιζω Μπράιτον και Μαρσειγ, κι έτριβα τα ματια μου με το ποσο καλος ήταν.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, nikos said:

Μπορεί αλλά εγώ έχω δώσει και μια εξήγηση ότι είναι βαρύ κορμί και σε τόση ένταση ισως είναι από αυτους που τα χρειάζονται λιγο κι απο την κουραση.

Βεβαια να πω ότι παρακολούθησα 2 ευρωπαϊκά ματς εντος σε κονσέρβα (χωρίς άγχος δλδ), δεν θυμαμαι ποια 2, νομιζω Μπράιτον και Μαρσειγ, κι έτριβα τα ματια μου με το ποσο καλος ήταν.

Mε τον Άγιαξ εδώ ήταν απίστευτος. Τον είχε σβήσει τον Μπρομπει που είναι από τους λίγους παίκτες που σαν σωματοδομή έχουν να πουν κάτι στον Μουκουντί.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν υπάρχει παίκτης να είναι σε όλα τα ματς πάντως καιρού και συνθηκών πάντοτε καλός. Ο Μουκουντι έχει κάνει και άσχημα ματς φέτος και ειδικά την εβδομάδα των παθών που έπεσε Χριστούγεννα φέτος με Παναιτωλικό/Σέρρες και έκανε όσα δεν είχε κάνει μαζεμένα 1.5 χρόνο τώρα αλλά το πρόσημο του είναι πολύ πολύ θετικό. Έχει τρομερά προσόντα και πολύ αυτοπεποίθηση. Ειδικά το δεύτερο σε στοπερ δεν το συναντάς εύκολα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Δεν άνοιξα κουβέντα παντως αν κάνει ο Μουκουντι, προς θεου δλδ.

Απλα πρέπει ο Κάλενς  να αρχίσει να βγάζει 90λεπτα για να πεις ότι είσαι σιγουρα οκ. Τωρα δείχνεις μάλλον οκ.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω τέρμα πρέπει να πάρουμε, αλλά μόνο αν βρούμε διαφοράς. Μετριότητες έχουμε ( καλά το μέτριος είναι κοπλιμέντο) . Αριστερό μπακ επίσης γιατί το καλοκαίρι θα πάμε σε πλήρη ανανέωση της πλευράς. 
μακαρι να γίνουν αυτές οι δυο κινήσεις με σωστό ποιοτικό τρόπο. 

Link to comment
Share on other sites

Τερμας πρεπει να ερθει και ας ειναι και απο ομαδα τυπου Λαμιας και ας ειναι και δανεικος.

Ο κλοουν δε πρεπει να ξαναφορεσει φανελα της ΑΕΚ.

Link to comment
Share on other sites

εχει παρθει αποφαση να ερθει βασικο αριστερο μπακ τωρα σαν αγορα και οχι με δανεισμο 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, amd said:

εχει παρθει αποφαση να ερθει βασικο αριστερο μπακ τωρα σαν αγορα και οχι με δανεισμο 

Καλη είδηση.εχεί εντοπιστεί ο παίκτης;Για αριστερό εξτρεμ εφόσον θα φύγει ο γκατσι.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pelado Alme said:

Καλη είδηση.εχεί εντοπιστεί ο παίκτης;Για αριστερό εξτρεμ εφόσον θα φύγει ο γκατσι.

οχι δεν ξερω για παιχτες φανατζομαι γιαννουλης βαγκνερ θα ειναι σε καλη θεση στην λιστα, αριστερα δεν ξερω τιποτα εγω δεν μου ειπανε τιποτα δεν εχει ακουστει τιποτα οτι εγραψε ο Στυλ

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, amd said:

οχι δεν ξερω για παιχτες φανατζομαι γιαννουλης βαγκνερ θα ειναι σε καλη θεση στην λιστα, αριστερα δεν ξερω τιποτα εγω δεν μου ειπανε τιποτα δεν εχει ακουστει τιποτα οτι εγραψε ο Στυλ

Μάλιστα.Μακάρι να φέρουν έναν απο τους δυο ή κάποιον ισάξιο.Τέρμα οι μετριότητες αν θέλουμε να ανέβουμε επίπεδο και να δώσεις τα κατάλληλα εργαλεία στον αλμέιδα.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, amd said:

οχι δεν ξερω για παιχτες φανατζομαι γιαννουλης βαγκνερ θα ειναι σε καλη θεση στην λιστα, αριστερα δεν ξερω τιποτα εγω δεν μου ειπανε τιποτα δεν εχει ακουστει τιποτα οτι εγραψε ο Στυλ

Πάντως κοιτάζουμε αθλητές τουλάχιστον. Πριν μερικά χρόνια που μου ρώτησες γνώμη για διεθνή Ούγγρο σεντερφόρι, πάγωσα λίγο με τις γνώσεις του τμήματος σκάουτινγκ. 😆

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

  • nikos unpinned this topic

Με δεδομένο ότι θα λείψουν για κάποιοι διάστημα οι Χατζησαφι, Μοχαμαντι, Μουκουντι, και επειδή δεν ξέρουμε και σε τι κατάσταση θα επιστρέψουν, θα έλεγα αριστερό μπακ και στόπερ για τώρα και το καλοκαιρι άλλες κινήσεις. 

Link to comment
Share on other sites

Με δεδομένο ότι θα λείψουν για κάποιοι διάστημα οι Χατζησαφι, Μοχαμαντι, Μουκουντι, και επειδή δεν ξέρουμε και σε τι κατάσταση θα επιστρέψουν, θα έλεγα αριστερό μπακ και στόπερ για τώρα και το καλοκαιρι άλλες κινήσεις. 

Link to comment
Share on other sites

Φέτος έχουμε:

Το καλύτερο γήπεδο στην Ελλάδα

Τον καλύτερο προπονητή στην Ελλάδα

Το καλύτερο σύνολο που ταυτόχρονα έχει μάθει να κατακτά τίτλους

Σταθερή οικονομικά ΠΑΕ

Θεωρώ τον εαυτό μου ΑΣΧΕΤΟ να εκφέρω γνώμη όταν από τους υπόλοιπους ανταγωνιστές -αν εξαιρέσω 4-5 παίχτες-

δεν πιστεύω πως υπάρχει κάτι που θα μπορούσε να προσθέσει αξία σε αυτή την ΑΕΚΑΡΑ των 100 χρόνων.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×