Jump to content

Παίκτες που θα θέλατε να αποκτήσει η ΑΕΚ


bladerunner21
 Share

Recommended Posts

7 hours ago, Geologos said:

Και γω κατι τετοια εκανα. Και χωρις σπατάλες, παντα γυριζα το μπατζετ πίσω.

Ψυχαναγκαστικους μας έκανε.

Και στο σούπερ μάρκετ το ίδιο.

Μόνο Μπακακηδες και Σβαρνες ψωνίζουμε.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Geologos said:

Και γω κατι τετοια εκανα. Και χωρις σπατάλες, παντα γυριζα το μπατζετ πίσω.

Ψυχαναγκαστικους μας έκανε.

Άσε άσε, προχθές αγόρασα παίχτη, έδωδα μια περιουσία και νιώθω ενοχές από τότε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Skepastos said:

Έχω πάρει 15 συνεχόμενα ΤσΛ με την ΑΕΚ. Θα σέβεσαι 

Την χρονιά που αποκλειστήκαμε από τον Άρη για την ευρώπη είχα κάνει save και είχα πάρει την πρώτη μου χρονιά double. Και λέω , καλά επιστημονικής φαντασίας προπονητής πρώτη χρονιά μπαμ double , ειδικά στην ΑΕΚΑΡΑ. Τελικά ήταν οιωνός μάλλον.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Αρναούτογλου ανέφερε ότι το έχει ακούσει καιρό αυτό για μόντρις και όχι τώρα που γράφεται ( από ΚΜ εννοούσε προφανώς).

Ανέφερε ότι το βλέπει τρομερά δύσκολο ενώ είπε ότι ο βίντα ίσως βοηθήσει σε μία άλλη περίπτωση φέτος το καλοκαίρι. Μακάρι λιβάκοβιτς θα πω εγώ.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Evolve said:

Μια χρονιά με Αλμέιδα χρειάζεται αυτός.

Μπορεί να φαίνεται ακραίο σε κάποιους αλλά νομίζω ότι δεν θα βρει σε ανώτερο επίπεδο το χώρο και το χρόνο να επανέλθει. Σε μια ομάδα όπως η ΑΕΚ και με τον Αλμειδα δίπλα θα βρει γρήγορα τον εαυτό του και θα έπρεπε να δουλεύουμε μια τέτοια περίπτωση.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mporat said:

Μπορεί να φαίνεται ακραίο σε κάποιους αλλά νομίζω ότι δεν θα βρει σε ανώτερο επίπεδο το χώρο και το χρόνο να επανέλθει. Σε μια ομάδα όπως η ΑΕΚ και με τον Αλμειδα δίπλα θα βρει γρήγορα τον εαυτό του και θα έπρεπε να δουλεύουμε μια τέτοια περίπτωση.

Κοίτα, παίζει πολύ σοβαρά να είναι "καμένα λάδια" ο συγκεκριμένος και να μην επανέλθει ποτέ. Αλλά ήταν μεγάλη μου καψούρα στις καλές του στη Τότεναμ και ελπίζω κάπως να βρει έναν τρόπο να σώσει την καριέρα του. Εννοείται εγώ για εδώ θα καραγούσταρα, αλλά θα ήταν και disaster waiting to happen, να φέρεις παίχτη με ψυχολογικά προβλήματα στην ΑΕΚ από όλες τις ομάδες του κόσμου. Για ομάδα με κόσμο τύπου μπράιτον είναι αυτός.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Evolve said:

Κοίτα, παίζει πολύ σοβαρά να είναι "καμένα λάδια" ο συγκεκριμένος και να μην επανέλθει ποτέ. Αλλά ήταν μεγάλη μου καψούρα στις καλές του στη Τότεναμ και ελπίζω κάπως να βρει έναν τρόπο να σώσει την καριέρα του. Εννοείται εγώ για εδώ θα καραγούσταρα, αλλά θα ήταν και disaster waiting to happen, να φέρεις παίχτη με ψυχολογικά προβλήματα στην ΑΕΚ από όλες τις ομάδες του κόσμου. Για ομάδα με κόσμο τύπου μπράιτον είναι αυτός.

Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω παρακολουθήσει ακριβώς τι συμβαίνει, αν έχει ξέρω γω κατάθλιψη ή καμιά διπολικη διαταραχή. Δεν ξέρω καν αν κάνει θεραπεία και μπορεί να επανέλθει στην ενεργό δράση. Η γρήγορη αποτυχία του στη Μπεσικτας δεν είναι πολύ θετική, ωστόσο αν όλα είναι καλά, γιατί όχι; 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, mporat said:

Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω παρακολουθήσει ακριβώς τι συμβαίνει, αν έχει ξέρω γω κατάθλιψη ή καμιά διπολικη διαταραχή. Δεν ξέρω καν αν κάνει θεραπεία και μπορεί να επανέλθει στην ενεργό δράση. Η γρήγορη αποτυχία του στη Μπεσικτας δεν είναι πολύ θετική, ωστόσο αν όλα είναι καλά, γιατί όχι; 

Μέχρι στιγμής δεν υπάρχει ψυχική διαταραχή που να μην θεραπεύεται ακούγοντας 32.500 παλαβούς μέσα στην Αγιά Σοφιά να φωνάζουν ρυθμικά το όνομα σου σε αδιανόητα ντεσιμπέλ ενώ ταυτόχρονα έχεις ως (life) coach - σαμουράι mentor τον τιτανοτεράστιο Πελάδο. Μιλάμε για εγγυημένα αποτελέσματα.

Φέρτε τον. 

Link to comment
Share on other sites

τον φώτη θα ήθελα μετά από δύο χρόνια τιμωρίας που θα ναι και τζάμπα

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
1 hour ago, VaGucci21 said:

ο αρχηγος της μπιλμπαο για αριστερο χαφ?? αμαααν αμαν

Ανακοινωσε οτι το καλοκαιρι φευγει απο την Μπιλμπαο

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, thodoris19 said:

Ανακοινωσε οτι το καλοκαιρι φευγει απο την Μπιλμπαο

θα ηταν μεγαλη κινηση αν και λεμε τωρα ψαχνουμε μικροτερους ηλικιακα

Link to comment
Share on other sites

Καλυτερα μικροτερους πανω στις καβλες τους να θελουνβνα τρέξουν και να δειξουν. Φερτε Ελιασονηδες και Λιβαηδες.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Πάντως για Παναγίδη που είχε συζητηθεί εδώ μέσα παλιότερα, στα μεταξύ μας ματς δεν μου φάνηκε κάτι ιδιαίτερο.

Σίγουρα στα χέρια του Ματίας θα έστρωνε αλλά αν είναι πχ να δαπανηθεί και μεγάλο ποσό, δεν είμαι τόσο σίγουρος αν αξίζει.

Όχι ότι έχω πλήρη εικόνα βέβαια.

Link to comment
Share on other sites

Έδωσε 800 για Χρυσόπουλο που ΑΝ γίνει παίκτης θα χρειαστεί 1-2 χρόνια τουλάχιστον "αγροτικό".

Όσο για τον Mady που γράφτηκε είναι καλός παίκτης αλλά έχω την αίσθηση ότι μπορεί να βγεί "προβληματικός".

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×