Jump to content

Λαύριο-ΑΕΚ 14η Αγωνιστική (30/12 20:15 ΕΡΤ3)


Stylianopoulos
 Share

Recommended Posts

Καράμπελας έπαιξε σαν τον Στοκτον κ έδωσε 13 ασσίστ.

Κανονιστε να αφήσετε απλήρωτο τον Τιλμαν κ φύγει. 31 πόντους για πλάκα εβαλε

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Στο ρελαντί 31 ο Τιλμαν, η ομάδα πάντως θελει ενίσχυση,είναι απώλειες Κουζμι και Καμπενγκέλε. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, bladerunner21 said:

Άσσο θέλει η ομάδα κ να δούμε τον Μόργκαν. Ο Χολ είναι για τον πέοντα.

Στον Προμηθέα τον θυμάμαι εντελώς διαφορετικά πάντως. Τώρα γιατί έχει ξεπέσει έτσι δεν ξέρω 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, fanch21 said:

Στον Προμηθέα τον θυμάμαι εντελώς διαφορετικά πάντως. Τώρα γιατί έχει ξεπέσει έτσι δεν ξέρω 

Εκεί ηταν καλός εδώ δείχνει να βαριέται. Ελπίζω να τον πληρώνουν τι να πω.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, bladerunner21 said:

Άσσο θέλει η ομάδα κ να δούμε τον Μόργκαν. Ο Χολ είναι για τον πέοντα.

Και τριάρι

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kamikaze21 said:

Και τριάρι

 

Tριάρι δεν θα δούμε εκτός κ αν φέρουν ασσοδυο στην θέση του Χολ κ πάρουν κ έβδομο ξένο σαν 3. Λεφτά δεν ξέρω αν υπάρχουν για όλα αυτά.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, bladerunner21 said:

Tριάρι δεν θα δούμε εκτός κ αν φέρουν ασσοδυο στην θέση του Χολ κ πάρουν κ έβδομο ξένο σαν 3. Λεφτά δεν ξέρω αν υπάρχουν για όλα αυτά.

Ναι δεν θα γίνει άμεσα η μεταγραφή στη θέση 3...

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Kamikaze21 said:

Ναι δεν θα γίνει άμεσα η μεταγραφή στη θέση 3...

Πάντως ο Γκάι που μένει ελεύθερος από βαζελο θα ταιριαζε πολύ καλά σε εμάς νομίζω. Αξιόλογος σουτερ 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fanch21 said:

Πάντως ο Γκάι που μένει ελεύθερος από βαζελο θα ταιριαζε πολύ καλά σε εμάς νομίζω. Αξιόλογος σουτερ 

θα τον πληρωσουμε με φασολια, εδω παλευουν να πληρωσουν τον τιλμαν για να μην φυγει 

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fanch21 said:

Πάντως ο Γκάι που μένει ελεύθερος από βαζελο θα ταιριαζε πολύ καλά σε εμάς νομίζω. Αξιόλογος σουτερ 

ναι θα ταιριαζε δεν εχουμε αξιοπιστο σουτερ

Link to comment
Share on other sites

Η επίδοση των 13 ασίστ του Ζώη Καράμπελα ξεχώρισε από τη στατιστική του αγώνα της ΑΕΚ Betsson με το Λαύριο Megabolt αφού ο διεθνής γκαρντ έβαλε το όνομα του σε μία πολύ μικρή λίστα παικτών της «Ένωσης». Έγινε μόλις ο 3ος που έφτασε τις 13+ σε αγώνα της Stoiximan Basket League.

Είναι μία λίστα στην οποία μπήκαν πρώτοι…

*Ο Κρις Ουόρεν που κρατάει και το ιστορικό ρεκόρ από τις 24 Οκτωβρίου 2015 όταν μοίρασε 14 ασίστ στο εντός έδρας παιχνίδι με τα Τρίκαλα BC (82-65).

*Ο Μάικ Γκριν με τις 13 ασίστ που είχε στις 13 Φεβρουαρίου 2018 και στο εκτός έδρας παιχνίδι με το Ρέθυμνο Cretan Kings (90-95).

Αυτή ήταν η 10η διψήφια επίδοση ασίστ στην ιστορία της ΑΕΚ Betsson και σε αυτήν τη λίστα εκτός των τριών, έχουν ακόμη θέση οι Βασίλης Ξανθόπουλος (2 επιδόσεις 10+), ο Ντι Τζέι Κούπερ (2 επιδόσεις 10+), ο Νίκος Ζήσης και ο Τιμ Φρέιζιερ (είχαν από μία).

https://www.aek365.org/a-967454/aggikse-to-istoriko-rekor-asist-th-aek-o-karampela.htm

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Μαντζούκας του βάζελου ακούστηκε από κάποιους αρδ για την ΑΕΚ σαν δανεικός αλλά μάλλον ήταν μούφα γιατί κατέληξε στον Προμηθέα-καϋμένοι Αφοι τι έχετε να πάθετε-

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, bladerunner21 said:

Η επίδοση των 13 ασίστ του Ζώη Καράμπελα ξεχώρισε από τη στατιστική του αγώνα της ΑΕΚ Betsson με το Λαύριο Megabolt αφού ο διεθνής γκαρντ έβαλε το όνομα του σε μία πολύ μικρή λίστα παικτών της «Ένωσης». Έγινε μόλις ο 3ος που έφτασε τις 13+ σε αγώνα της Stoiximan Basket League.

Είναι μία λίστα στην οποία μπήκαν πρώτοι…

*Ο Κρις Ουόρεν που κρατάει και το ιστορικό ρεκόρ από τις 24 Οκτωβρίου 2015 όταν μοίρασε 14 ασίστ στο εντός έδρας παιχνίδι με τα Τρίκαλα BC (82-65).

*Ο Μάικ Γκριν με τις 13 ασίστ που είχε στις 13 Φεβρουαρίου 2018 και στο εκτός έδρας παιχνίδι με το Ρέθυμνο Cretan Kings (90-95).

Αυτή ήταν η 10η διψήφια επίδοση ασίστ στην ιστορία της ΑΕΚ Betsson και σε αυτήν τη λίστα εκτός των τριών, έχουν ακόμη θέση οι Βασίλης Ξανθόπουλος (2 επιδόσεις 10+), ο Ντι Τζέι Κούπερ (2 επιδόσεις 10+), ο Νίκος Ζήσης και ο Τιμ Φρέιζιερ (είχαν από μία).

https://www.aek365.org/a-967454/aggikse-to-istoriko-rekor-asist-th-aek-o-karampela.htm

Κρις Γουορεν ο άνθρωπος που ήταν πιο κοντός και από μαθητή γυμνασίου.  Το 69 στην πλάτη αν θυμάμαι καλα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos unpinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×