Jump to content

mvp - Κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου  

81 members have voted

  1. 1. mvp

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Σιντιμπέ
    • Βίντα
    • Κάλενς
    • Ρότα
    • Σιμάνσκι
    • Άμραμπατ
    • Πινέδα
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Τσούμπερ
    • Γκαρσία
    • Γιόνσον
      0
    • Ελίασον
      0
    • Μήτογλου
      0
    • Φερνάντες
      0
    • Πόνσε
      0
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
    • Σιντιμπέ
    • Βίντα
      0
    • Κάλενς
    • Ρότα
    • Σιμάνσκι
      0
    • Άμραμπατ
    • Πινέδα
      0
    • Γκατσίνοβιτς
    • Τσούμπερ
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Γιόνσον
      0
    • Ελίασον
      0
    • Μήτογλου
      0
    • Φερνάντες
      0
    • Πόνσε
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 01/09/2024 at 08:15 PM

Recommended Posts

Αυτός ο δημοσιογράφος ο θεός να τον κάνει δημοσιογράφο έκανε την ερώτηση στον προπονητή μας.Δείτε επίπεδο δημοσιογράφου.

 

IMG_2225.png

IMG_2224.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Και ο κανονισμός για το χέρι. Βαγγέλη βάλε να το μεταφράσουν. Θα επανέλθω.

χερι ωμος.jpg

Link to comment
Share on other sites

αμυντικα παντως εκτος του γκολ και μιας στημενης μπαλας ο στανκοβιτς εκανε ισως απο τα πιο ξεκουραστα ματς 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, AG21 said:

Κέρασε όλο το μαγαζί ο πρόεδρος στο Ρέμο εχθές . Προφανώς απο σα βγάλει ακόμα στο σφυρί απο τα ακίνητα του Κούγια με όσα είπε εχθές .  

Χάρηκε που δε θέλουμε μεταγραφές 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, bladerunner21 said:

Kαι ένα πράγμα για τον Ρότα. Ευθύνεται κ στο 1-2 κ στο ακυρωθέν γκολ του Μασούρα που κρατάει το βάθος. Μη σκέφτεσαι μόνο το μουνί Λάζαρε, υπάρχει κ η δουλειά. ΞΥΠΝΑ επιτέλους πριν να είναι αργά. 

@theo

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα , με καθαρό μυαλό πλέων και οντάς στην δουλειά μετά το χθεσινό , προφανώς δεν γίνεται να δουλέψω γιατί κοιμήθηκα στις 3 από την καύλα , έχω κάποια σχόλια για το παιχνίδι.

 

Ο Ολυμπιακός σε ένα ματς που πάνε να μας πασάρουν ότι είχε την ανατροπή στο χέρι του ( κλάμα ) έπαιξε τα τελευταία πέντε λεπτά το 1ου ημιχρόνου και 20 λεπτά από το 2ο. Και έχει να λέει για ένα καθαρό χέρι γκολ που ακυρώθηκε πριν καν εκτελέσει ( αν κάποιος βλέπει να κοντρολαρει μπάλα σε φυσική θέση χεριού πραγματικά να μας το πει )και ένα πέναλτι που αν το έπαιρνε σε αυτό το ματς που ο διαιτητής έχει επιτρέψει ξύλο που θα ζήλευε και ο Πάολο Μοντέρο, θα ήταν προσβολή, και μια κεφαλιά . Αυτά .

Η ΑΕΚ από την άλλη με ένα κάρο τραυματισμούς στην πλάτη ( πραγματικά έχω χάσει το μέτρημα ) και πρόγραμμα βουνό έπαιξε το 70% του ματς στο Ρυθμό της και θα μπορούσε μια χαρά να βάλει τρίτο γκολ ειδικά μετά το 70' αν δεν μαλακισζομασταν σε αντεπιθέσεις 3 με 3 η 4 με 4 κλπ .

Αλλά εκτός από όλα τα παραπάνω θέλω να σταθώ στο DNA της ομάδας που έχει αλλάξει . Από το δεν παίρνουμε ντέρμπι ούτε με θαύμα ακόμα και καλοί να είμαστε ( φωτό παρακάτω ) πλέον όπου πάνε πραγματικά νιώθω ότι πρέπει να γίνουν θαύματα η εγκλήματα για να χάσουμε ( μιλάω καθαρά για ντέρμπι).

Ριζική αλλαγή στη ταυτότητα της ομάδας . Έργο Αλμέιδα και μόνο .

Όσο για το θέμα πρωτάθλημα , εφόσον ο ΠΑΟ έχει παίξει πολιτικά παιχνίδια φέτος μόνο εύκολα δεν θα είναι τα πράγματα. Ο επίσης διαγαλαξιακός ΠΑΟΚ όπως είδατε χθες δεν είναι κάποιο τρομερό φόβητρο , δεν εμφανίστηκε καν στο άδειο Βικελίδης. Για τον γαύρο του -8 δεν θα πω κάτι , ούτε στα πιο υγρά μου όνειρα δεν φανταζομουν τέτοια κατάσταση για το σιχαμενο αυτό σωματείο . Να έρχονται να κάνουν βόλτα στο λυόμενο τους όλοι και στα καπάκια να γίνονται δηλώσεις αυτογκόλ για παράγκες, μακάρι πιο κάτω εύχομαι .

giannikis-2.jpg

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο άλλος του γαύρου γιατί ζαχαρώνει την poocha του Λιβάι;

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ άλλο. Εχω πολύ καιρό να γελάσω έτσι. 

 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, bladerunner21 said:

Kαι ένα πράγμα για τον Ρότα. Ευθύνεται κ στο 1-2 κ στο ακυρωθέν γκολ του Μασούρα που κρατάει το βάθος. Μη σκέφτεσαι μόνο το μουνί Λάζαρε, υπάρχει κ η δουλειά. ΞΥΠΝΑ επιτέλους πριν να είναι αργά. 

Ήταν κάκιστος. Δεν αποτελεί δικαιολογία αλλά του δίνω λίγα ελαφρυντικά που κάλυψε την αριστερή πλευρά και το πάλεψε όσο μπορούσε γιατί τόσο μπορούσε.

Μακάρι να κάνουν κίνηση γιατί δεν βγαίνει με Πήλιο και μπαλώματα τύπου Ρότα αριστερά.

Link to comment
Share on other sites

Just now, bladerunner21 said:

Βαγγέλη πια η γνώμη σου γι αυτό ? 

 

Κανείς δεν μίλησε για αυτή την φάση.Ο διαιτητής κοιμάται όρθιος.Δεν ξέρει τι του γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Ο διαιτητης ητο βλαξ. Φανηκε απτο μαρκαρισμα του ροντινει στον αστραγαλο του ροτα. 

 

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Pelado Alme said:

Αυτός ο δημοσιογράφος ο θεός να τον κάνει δημοσιογράφο έκανε την ερώτηση στον προπονητή μας.Δείτε επίπεδο δημοσιογράφου.

 

IMG_2225.png

IMG_2224.jpeg

Καλά αυτός είναι μεγάλο σκουπίδι,  πριν κανένα χρόνο  απειλούσε τον αδελφό μου ότι θα ειδοποιήσει την δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος για να τον χωσουν μέσα επειδή έγραψε σε σχόλιο στο φβ το χοντρό ως ναρκεμπορα. Μεγάλος επιστήμονας. 

Link to comment
Share on other sites

Και μεγαλος κολοτουμπας. Αδερφη

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nf28 said:

Καλά αυτός είναι μεγάλο σκουπίδι,  πριν κανένα χρόνο  απειλούσε τον αδελφό μου ότι θα ειδοποιήσει την δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος για να τον χωσουν μέσα επειδή έγραψε σε σχόλιο στο φβ το χοντρό ως ναρκεμπορα. Μεγάλος επιστήμονας. 

Θέλω να ακούσετε την συνέντευξη τύπου που αφού του κάνει την ερώτηση και τρώει τάπες μετά λέει ότι ουδέποτε είπε ότι μεροληπτησε ο διαιτητής υπέρ Ολυμπιακού ή ΑΕΚ. Απλά ρώτησε για τον διαιτητή.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, nf28 said:

Καλά αυτός είναι μεγάλο σκουπίδι,  πριν κανένα χρόνο  απειλούσε τον αδελφό μου ότι θα ειδοποιήσει την δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος για να τον χωσουν μέσα επειδή έγραψε σε σχόλιο στο φβ το χοντρό ως ναρκεμπορα. Μεγάλος επιστήμονας. 

Γενικά στον γαύρο έχουν μία φάμπρικα και καταφεύγουν σε μηνύσεις και αγωγές έχοντας σκοπό όχι την καταδίκη ή την ικανοποίηση τους, αλλά να μάθουν τα στοιχεία της ταυτότητας κόσμου που γράφει τέτοια πράγματα. Τώρα αυτό το πουτανάκι (κάνε μου μήνυση να γίνεις μανούλα μωρή πούστρα) προφανώς και δεν αποφασίζει τέτοια πράγματα, αλλά γενικά θέλει προσοχή με αυτούς.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Pelado Alme said:

Κανείς δεν μίλησε για αυτή την φάση.Ο διαιτητής κοιμάται όρθιος.Δεν ξέρει τι του γίνεται.

Μλκ απιστευτη φαση. Ουτε σε τοπικο.

Ετσι δικαιολογειται και η ανισορροπια στην αμυνα εκεινη τη φαση

Link to comment
Share on other sites

Just now, TheNarrator said:

Αναρωτιεμαι γιατι εξεταζετε τις φασεις κ αμα ειναι κ δεν ειναι.

ΓΑΜΗΣΙ ΑΣΑΛΙΩΤΟ. Μονη απογοητευση οτι δεν εγραψαν αλλα 2 μπαλακια.

ΤΡΟΜΠΟΝΙ ΒΕΝΤΟΥΖΑ

Καλυτερα ετσι. Να σκουζουν

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, TheNarrator said:

oles oi poutames melagxoloyn k meta kelahdane re

to brhka k me shma gavrou re mlk, milame xrusafi

Ααααχαχαχα. Μλκ το χα γραψει πριν αλησμονητα χρονια.

Οι μελαγχολικες πουτανες του πειραια.

Link to comment
Share on other sites

Ρε τι θυμηθηκες. Πωπω τι ειχα σκεφτει τοτεβες

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, bladerunner21 said:

Βαγγέλη πια η γνώμη σου γι αυτό ? 

 

Αδιανόητο. Και κανένας δικός μας δεν αντέδρασε σοβαρά.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Αρδ του γαβρου λεει πως ο καλςνς ειχε παιξει τη μπαλα και φωναζαν απο το παγκο του γαβρου στον φορτουνη

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×