Jump to content

ΑΕΚ-ΑΡΗΣ 15η Αγωνιστική (20/1 17:15 ΕΡΤ3)


aekolatris
 Share

Recommended Posts

Νίκη για να ξεχαστεί κάπως η ξεφτίλα στη πατρα 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ματς μεγαλης βαθμολογικης σημασιας αν δεν κερδισεις θα βλεπεις την εξαδα με τα κυαλια και μπλεκεις σε περιπετειες play out

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos changed the title to ΑΕΚ-ΑΡΗΣ 15η Αγωνιστική (20/1 17:15 ΕΡΤ3)
  • Stylianopoulos pinned this topic

Έχουμε πολύ καιρό να τους κερδίσουμε. Αν δεν κάνω λάθος, απ το σουτ του Πετρόπουλου;

Πολλοί λόγοι πέρα από αυτόν, πρώτα απ όλα για να συνέλθουμε μετά την κακή εμφάνιση της Πάτρας και γενικά να πάρει χαμπάρι η ομάδα αγωνιστικά πως πατάει.

Link to comment
Share on other sites

Όποιος θέλει να πάει αύριο,το διαρκείας μου είναι διαθέσιμο να του το στείλω. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Και μαζορέτες έχουμε και Άρη έχουμε και panda έχουμε και από όλα έχουμε.

Θα είμαι γήπεδο σε άλλη θέση αν υπάρχει κανείς που θέλει να πάει για να γνωρίσει τα μαγευτικά Άνω Λιόσια να μου στείλει ένα μύνημα να πάρει το διαρκείας μου ή να έρθει κάτω μαζί μου.

 

Link to comment
Share on other sites

Λογικα οσους ειχαμε.

Ο κολινς θα μπει με προμηθεα την τριτη λενε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Έχει πολύ κόσμο το κλειστό και σήμερα. Βάλσαμο για το μπάσκετ ότι γίνονται τα ποδοσφαιρικά κεκλεισμένων,πλέον μαζευόμαστε στα Λιόσια.

 Ο Άρης στηρίζεται πολύ στον σκορερ Γκάλινατ ,αν τον κλείσουμε θα κερδίσουμε και πιθανολογω χωρίς πολλά πολλά. Έχουν επίσης και 2 βασικές απουσίες.

 Είμαστε κάτω  απτον Άρη οπότε θέλουμε και το +12 σήμερα ε.

 Μεγάλη διακοπή γιατί χάλασαν πίνακες& κουμπάκια.

 Θέλει συντήρηση το γήπεδο.

  • Δικεφαλάκι 9
Link to comment
Share on other sites

Πώς το κατάφεραν πάλι να φέρουν παίκτη χειρότερο Άπτον Χολ. Τουρίστας ολκής αυτός ο ναιτ

Link to comment
Share on other sites

Just now, giorgospalataki said:

Πώς το κατάφεραν πάλι να φέρουν παίκτη χειρότερο Άπτον Χολ. Τουρίστας ολκής αυτός ο ναιτ

Θα ανεβεί ο Ναιτ 

Link to comment
Share on other sites

Δε βλεπόμαστε , παρόλαυτα με τις απουσίες του ΑΡΗ θα το πάρουμε. 4η περίδο θα κουτουλάνε απο την κούραση αυτοί + οτι κάποια στιγμή θα αρχίσεις να βρίσκεις και στόχο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Άμα προσθέσουμε τα τρίποντα κ από το προηγούμενο πρέπει να έχουμε περίπου 4-30 

Link to comment
Share on other sites

Ας ελπίσουμε ο Κόλλινς να είναι καλός στα τρίποντα γιατί εκτός του κουζμινσκας που είναι εκτός όλοι οι άλλοι παίκτες δεν είναι καλοί στις προσπάθειες των τριών πόντων 

Link to comment
Share on other sites

Μονο θετικο αρχιζει να μπαινει στο κλιμα ο μοργκαν.

Ναιτ και αγραβανης θελουν χρονο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kamikaze21 said:

Ας ελπίσουμε ο Κόλλινς να είναι καλός στα τρίποντα γιατί εκτός του κουζμινσκας που είναι εκτός όλοι οι άλλοι παίκτες δεν είναι καλοί στις προσπάθειες των τριών πόντων 

Κοιτα θεωρητικά κ ο Ναιτ κ ο Κόλινς είναι εξαιρετικοί στο σουτ. Επίσης κ ο Ραντλ. Τώρα γιατί έχουμε χτισει νεο κλειστο στα τελευταία παιχνίδια… 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×