Jump to content

Κακή απόδοση ΠιΣάρο...


AG21
 Share

Recommended Posts

7 minutes ago, To Kitrino Tsakali said:

Εσύ ρε δεν ντρέπεσαι λίγο????

Σσστ! Μη χαλάς το γούρι.. Εδώ έβαλε 3 γκόλ ο Πόνσε, δε θα βάλει 2 + 2 ασίστ ο Ροδόλφος???

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kami said:

Σσστ! Μη χαλάς το γούρι.. Εδώ έβαλε 3 γκόλ ο Πόνσε, δε θα βάλει 2 + 2 ασίστ ο Ροδόλφος???

Φαντάζομαι είναι στη λογική του Λέμε που και που καμια μαλακια . Οκ για τον πονσε ήμουν σίγουρος ότι θα το βρει αλλά γι'αυτόν δεν υπάρχει ελπίδα . 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AG21 said:

Φαντάζομαι είναι στη λογική του Λέμε που και που καμια μαλακια . Οκ για τον πονσε ήμουν σίγουρος ότι θα το βρει αλλά γι'αυτόν δεν υπάρχει ελπίδα . 

Ξαναδιάβασε τις δηλώσεις Αλμέιδα..

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Kami said:

Ξαναδιάβασε τις δηλώσεις Αλμέιδα..

Ήταν όντως ο Αλμέιδα αυτός που έκανε τις δηλώσεις γιατί εγώ δεν είμαι σίγουρος . 

 

almeida1-768x514.jpg

  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, AG21 said:

Ήταν όντως ο Αλμέιδα αυτός που έκανε τις δηλώσεις γιατί εγώ δεν είμαι σίγουρος . 

 

almeida1-768x514.jpg

 

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

@nikosόταν γίνει ο τίτλος "απόδοση Πισάρο" να γίνει ΠιΣάρο αντί για ΠιΖάρο

  • Hahaha 1
  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, steluckyy said:

@nikosόταν γίνει ο τίτλος "απόδοση Πισάρο" να γίνει ΠιΣάρο αντί για ΠιΖάρο

Μπομπίτσα για το αβαταρ.

Πισάρο, estamos embarasadas para esperarte jugar futbol bueno. No estas marica. Juege o vuelve a Mexico, cabron

Link to comment
Share on other sites

  • nikos changed the title to Κακή απόδοση ΠιΣάρο...

Στο επόμενο κιόλας παιχνίδι, ήρθε η στιγμή να δούμε το joker face απο τον Ροδολφο! 

Link to comment
Share on other sites

Συνεχίζουμε δυναμικά...

Μέχρι το τέλος της σαιζόν μέχρι κι ο Μοχαμαντί θα περνάει ολόκληρη εντεκάδα για να σκοράρει με δεξί πλασέ .

 

ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΕΚ 

ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΣΙ 

ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΜ

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα ο πουτσαρος χθες. 8αρι επαιξε. Ετρεξε εκοψε πασαρε. Συνεργαστηκε με φερναντεζ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αργός ειναι, σε σκέψη, σε κοντρόλ, σε σουτ σε όλα. Κουραστικος πριζόμπαλος. Δεν παλευεται αλλο, δεν αντεχεται ο ανθρωπος.

Πιζάρο κουραστηκε και η κουραση απο το να σε περιγράφουμε.

Link to comment
Share on other sites

Σας γαμάει όλους ο Πιζάρο/Πισαρο πως σκατά γράφεται.

Κατ' αρχάς είναι μεγάλος μυστης, της μιλάει της μπάλας κατευθείαν στην καρδιά γιατί είναι γεννημένος εραστής. Παρεμπιπτόντως χθες μια χαρά έπαιξε όντως.

Νιώστε λίγο το vibe γαμώ το στανιό σας. Μεγάλωσε με τέτοιες μουσικές στο αίμα του, προφανώς ξέρει να γαμάει καλά. Δώστε χρόνο 

 

  • Hahaha 2
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, stavros 9-11 said:

Κατ' αρχάς είναι μεγάλος μυστης, της μιλάει της μπάλας κατευθείαν στην καρδιά γιατί είναι γεννημένος εραστής.

Τέτοιος ήταν το πατριωτάκι του ο Ούγκο Σάντσες που κάποιοι προλάβαμε.

Ο Πιζάρος είναι στεκάκιας, κοτσιδάκιας και καλτσάκιας. Γνώμημο, κύριε Σταύρεμο. 👀

 

 

Link to comment
Share on other sites

Κοτσιδακιας έχω υπάρξει κι εγώ, τις ελάχιστες φορές που τα εδενα τέλος πάντων. Δεν μας τα λες καλά Φωτη

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, stavros 9-11 said:

Σας γαμάει όλους ο Πιζάρο/Πισαρο πως σκατά γράφεται.

Κατ' αρχάς είναι μεγάλος μυστης, της μιλάει της μπάλας κατευθείαν στην καρδιά γιατί είναι γεννημένος εραστής. Παρεμπιπτόντως χθες μια χαρά έπαιξε όντως.

Νιώστε λίγο το vibe γαμώ το στανιό σας. Μεγάλωσε με τέτοιες μουσικές στο αίμα του, προφανώς ξέρει να γαμάει καλά. Δώστε χρόνο 

Δεν τον κρίνουμε με βάση την κουλτούρα του.

Είναι τόσο καλοζωισμένος εκατομμυριούχος, που δείχνει να απορεί με την ματαιότητα του τρεξίματος μέσα στο γήπεδο.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά έπαιξε όσο έπαιξε χθες ο καβλιάρος. Αν παει προς τα πάνω η απόδοση, θα είναι καλά. Αν αυτό είναι ταβάνι, δώστε του ελευθέρας. Αλλά δεν νομίζω. Υπάρχουν παραδείγματα παικτών που ήθελαν πολύ χρόνο προσαρμογής και μετά κέντησαν σταυροβελονιά. Υπομονή. Κάτι ξέρει κι ο Προφήτης.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Janjanin said:

Δεν τον κρίνουμε με βάση την κουλτούρα του.

Είναι τόσο καλοζωισμένος εκατομμυριούχος, που δείχνει να απορεί με την ματαιότητα του τρεξίματος μέσα στο γήπεδο.

Στα late 80ς θα ήταν legent, κάτι μεταξύ  Michel Platini και Paulo Futre

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω πραγματικά πως αυτός ο παίκτης θα βγάλει μάτια όπως ελπίζουν καποιοι αλλά κατι τέτοια έλεγα και για το μπακασετα τη πρώτη του χρονιά στην ΑΕΚ και τη δεύτερη έκανε ματσαρες άρα αν δουλέψει και προσαρμοστεί ίσως να υπάρχει ελπίδα  . 

Στα δικά μου μάτια είναι η Μεξικάνικη έκδοση του Μασούντ αλλά ο Μασούντ έβγαζε που και που καμία ασσίστ . 

Link to comment
Share on other sites

Ότι ξέρει πολύ μπάλα νομίζω ότι δεν το αμφισβητεί κανείς... Απλά φαινόταν δύο ταχύτητες πίσω από τους υπόλοιπους.... Στα τελευταία δύο παιχνίδια μου φαίνεται ότι έχει ανεβεί ένα επίπεδο.... Αν συνεχίσει έτσι πιστεύω ότι θα μας κάνει να αλλάξουμε πάλι όνομα στο topic

Link to comment
Share on other sites

Πολύ στεναχωρηθηκαμε με τον δάσκαλο σε έναν μεσημεριανό καφέ για την περίπτωση του. Ως εκ τούτου, τώρα που ο υποτιθέμενος βοηθός-ξυπνητήρι απουσιάζει, ας στείλουμε έναν γρίφο: "Τι ήξερε η Πατσούκα που δεν θα μάθουμε εμείς;"

Τζόκερ τον εφωνάζουνε, goal poacher δεν τον πολυείδαμε, μήπως είναι τελικά (μια ακόμα) εσωτερική μεταγραφή;

Screenshot_20240122_211849_com.android.chrome_edit_404677459770020.thumb.jpg.2b96811b0b7701c5bcd34fb420c71890.jpg

Μπόνους για τους ισπανομαθεις του ΚΜ εδώ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Είμαστε πίσω σε σχόλια σε σχέση με Πόνσε/Άρη. Θέλουμε λίγο περισσότερη προσπάθεια ακόμα και την Κυριακή να σκοράρει κανένα ή να δώσει 2 πάρε βάλε και να μην βρούμε γωνία να κρυφτούμε.

Έχω καταλάβει ότι η όλη αδυναμία οφείλεται στο look του. Αν κόψει το Μάλι, εμφανιστεί σαν άνθρωπος και σταματήσει να φοράει αυτά τα παπούτσια Micky mouse γυρίζει το παιχνίδι.

Link to comment
Share on other sites

Πισαρο πρέπει να φοράει φιλέ στο μαλλί όταν κοιμάται και μεταξωτή  robe du chambre.

Φύγε χθες!!

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 5
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×