Jump to content

Προμηθέας-ΑΕΚ(BCL 1η αγων.)Τρίτη 19.30 Cosmote4HD


Stylianopoulos
 Share

Recommended Posts

13 minutes ago, Navas said:

80-79 τις έβαλε και τις 2.

Δεν καταλαβάινω! δεν του είπαν να χάσει τη δεύτερη;

Έλα μου ντε ... Και εγώ αυτό δεν κατάλαβα ... Φάνηκε να βάζει μεγαλύτερη καμπύλη αλλά και πάλι λάθος τρόπος να χάσει τη βολή 

Link to comment
Share on other sites

Και να πω κ κάτι ακόμα για τον Πλαθα. Δεν συζητάμε ότι είναι εξαιρετικός προπονητής. Άσχετα τι λέμε στην ένταση εγώ θα τον κρατούσα 2-3 χρονια να φτιάξει ομάδα. 
 

το Σάββατο μετά την ήττα τον πέτυχε ο κολλητός μου, ΑΕΚ κ αυτός, σε μαγαζί στο κέντρο. Του έπιασε κουβέντα για την τωρινή κατάσταση και του απάντησε: σε όλη μου την καριέρα είχα 0.7 αλλαγές παικτών στην σαιζόν. Φέτος έχω ήδη 4. 
 

 

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, Vagos21 said:

Και να πω κ κάτι ακόμα για τον Πλαθα. Δεν συζητάμε ότι είναι εξαιρετικός προπονητής. Άσχετα τι λέμε στην ένταση εγώ θα τον κρατούσα 2-3 χρονια να φτιάξει ομάδα. 
 

το Σάββατο μετά την ήττα τον πέτυχε ο κολλητός μου, ΑΕΚ κ αυτός, σε μαγαζί στο κέντρο. Του έπιασε κουβέντα για την τωρινή κατάσταση και του απάντησε: σε όλη μου την καριέρα είχα 0.7 αλλαγές παικτών στην σαιζόν. Φέτος έχω ήδη 4. 
 

 

Σίγουρα παίζουν τεράστιο ρόλο οι συνεχόμενες αλλαγές ...Όσοι είναι στην διοίκηση ευθύνονται για το πήγαινε εσύ έλα εσύ 

Link to comment
Share on other sites

ισχύει αυτό και απόδειξη είναι πως πριν τις αλλαγές η ομάδα ήταν σε πολύ καλή κατάσταση

Link to comment
Share on other sites

Μα ειδικά όταν ήταν οκ ο καμπεγκελε είχαμε θετικό πρόσημο αποτελεσμάτων στο πρωταθλημα ενώ είχαμε περάσει Ευρώπη αέρα ... 

Link to comment
Share on other sites

Να γυρίσει ο κουζμινσκας τον χρειάζεται πολύ η ομάδα ειδικά το μακρινό του σουτ 

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να βλεπω χατζηδακη στην 5αδα

Μοργκαν χειροτερος κ απο τιλμαν κ στις 2 πλευρες, μεγαλη πετυχεσα κ αυτη η επιλογη

Ενα 10λεπτο παιξαμε σημερα

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Vagos21 said:

Και να πω κ κάτι ακόμα για τον Πλαθα. Δεν συζητάμε ότι είναι εξαιρετικός προπονητής. Άσχετα τι λέμε στην ένταση εγώ θα τον κρατούσα 2-3 χρονια να φτιάξει ομάδα. 

Ούτε τη σεζόν δε θα βγάλει.

Και τι ομάδα να φτιάξει;

100% άλλο ρόστερ θα έχει η ομάδα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kamikaze21 said:

Να γυρίσει ο κουζμινσκας τον χρειάζεται πολύ η ομάδα ειδικά το μακρινό του σουτ 

στο 4 υστερούμε πολύ χωρίς κουζμινσκας, σήμερα Αγραβάνης, Κουζέλογλου, Χατζηδάκης ήταν τόσο κακοί που τελειώσαμε με Μακ Ρει στο 4...

Link to comment
Share on other sites

Just now, MITSAKLAS said:

Ούτε τη σεζόν δε θα βγάλει.

Και τι ομάδα να φτιάξει;

100% άλλο ρόστερ θα έχει η ομάδα.

Αυτό είναι το θέμα. Για μη αγωνιστικούς λόγους δεν κρατάς κορμό. Και δεν λέω να κρατήσεις 7 ξένους. Αλλά κρατά 2-3 Έλληνες και 2-3 ξένους να έχεις μια βάση έστω. 
 

αλλα σκάνε τα κανόνια κ μπαίνουν στα προς είσπραξη 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vagos21 said:

Αυτό είναι το θέμα. Για μη αγωνιστικούς λόγους δεν κρατάς κορμό. Και δεν λέω να κρατήσεις 7 ξένους. Αλλά κρατά 2-3 Έλληνες και 2-3 ξένους να έχεις μια βάση έστω. 
 

αλλα σκάνε τα κανόνια κ μπαίνουν στα προς είσπραξη 

Λογικά τον όμιλο δεν τον περνάς.

Η εικόνα είναι οικτρή.

Μόλις οριστικοποιηθεί ο αποκλεισμός, θα ηχήσουν και τα κανόνια του Λυκαβηττού.

Link to comment
Share on other sites

Οι άλλοι μας κέρδισαν με κάτι τυχάρπαστους ξένους του σωρού. Εναν παίκτη έπρεπε να κλείσει κ πάλι αυτός μας κέρδισε μόνος του. Τι αλλαγές παικτών κτλ μου λέτε.

  2η φορά που χάνει απτο προμήθεα.  Μια φταιει ο διαιτητής την αλλη οι αλλαγές παικτών . Την επόμενη θα φταίει ο καιρός .

Τελειώσε κ το παραμύθι ότι φταίνε τα κοράκια του λιολιου

Link to comment
Share on other sites

H περιφερειακή μας άμυνα είναι για τον πέοντα στα τελευταία ματς. Αν δεν βελτιωθεί δεν βλέπω προκοπή στον όμιλο. Όπως κ τα λάθη.

Link to comment
Share on other sites

Ειχε λιγο νευρο η ομαδα σημερα, αλλα ειχε την κλασσικη μαλακια με καταληξη -γλου κ την κλασσικη σιεστα φραπε. Οποιος ελληνας κ να ρθει ανεκδοτο θα ειναι, δεν υπαρχει ελληνας μπασκετμπολιστας, οι μισθοφοροι αλλοδαποι σιγα μην ερθουν για να σκοτωθουν, ποσο να ακολουθησει κ ο κοσμος αυτη την παρωδια;

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, bladerunner21 said:

H περιφερειακή μας άμυνα είναι για τον πέοντα στα τελευταία ματς. Αν δεν βελτιωθεί δεν βλέπω προκοπή στον όμιλο. Όπως κ τα λάθη.

Ένα δεκάλεπτο σήμερα χάσαμε . Απλά ήταν τόση η κατάρρευση που χάσαμε τονπιχνιδι. Επίσης ο Προμηθέας έβαλε κ τρελα σουτ, αλλά δεν έχασε κ σχεδόν κανένα εύκολο. Σε αντίθεση με εμάς. 
 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν το είδα, αλλά ήττα με ένα πόντο, με την προϋπόθεση ότι θα κερδίσουμε όλα τα εντός και θα κάνουμε ένα διπλό επί της χολον, δεν είναι καταδικαστικη.

Βέβαια όταν σε έχει κάνει πελάτη ο Προμηθέας και κάνεις εμφανίσεις αντίστοιχες με των τελευταίων παιχνιδιών, δεν έχεις και πολλές ελπίδες.

Κριμα και η ομάδα φαινόταν να δένει πριν τις αλλαγές τόσων παικτών.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πάμε για το διπλό την επόμενη κ μετά θα έχουμε σιγουρα θεαματικά καλύτερη εικόνα 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vagos21 said:

Και να πω κ κάτι ακόμα για τον Πλαθα. Δεν συζητάμε ότι είναι εξαιρετικός προπονητής. Άσχετα τι λέμε στην ένταση εγώ θα τον κρατούσα 2-3 χρονια να φτιάξει ομάδα. 
 

το Σάββατο μετά την ήττα τον πέτυχε ο κολλητός μου, ΑΕΚ κ αυτός, σε μαγαζί στο κέντρο. Του έπιασε κουβέντα για την τωρινή κατάσταση και του απάντησε: σε όλη μου την καριέρα είχα 0.7 αλλαγές παικτών στην σαιζόν. Φέτος έχω ήδη 4. 
 

 

Είναι σαφές πως δεν μπορείς να ζητάς από τον καλό κυριούλη να σου φτιάξει σύνολο όταν οι καλοί παίχτες ανοίγουν την πόρτα και φεύγουν.

Καλό σύνολο που φτιάχνεται με παίχτες που δεν θέλει κανείς, απλά δεν υπάρχει.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, agelos said:

Κριμα και η ομάδα φαινόταν να δένει πριν τις αλλαγές τόσων παικτών.

Όποιος θέλει φεύγει όποτε θελήσει. Πλήρης ανυποληψία.

Link to comment
Share on other sites

το χθεσινο ηταν υπερβαση η χρονια φτανει στο τελος της 

Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos unpinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×