Jump to content

Ηapoel Holon-AEK BCL Φάση των 16 2η αγωνιστική ( 30/1 19:00 COSMOTE )


aekolatris
 Share

Recommended Posts

Just now, Vagos21 said:

Νονέ δεν έχω ξαναδεί τέτοιο χαλι. Μιλάμε ένα πλει δεν είδαμε, μια άμυνα δεν είδαμε

Ξέρεις τι μου θυμίζουνε ?

Όταν μαζευόμασταν στον Άγιο Κοσμά 8 ΑΓΝΩΣΤΟΙ και παίζαμε μονό 4-4 και ο πιο μεγάλος στην ηλικία έκανε και χρέη -ας πούμε- κόουτς. "Πιάσε εσύ αυτόν, εγώ εκείνον" και πάει λέγοντας.

Link to comment
Share on other sites

Τέλος η Ευρώπη. Του χρόνου ξανά.

Άιντε καλά τα πήγαμε κ φέτος Μάκη μας. Αν και φάνηκε ή δουλειά απτσ φιλικά που σφύριζαν οι σφαλιάρες.

Άιντε να δούμε στα πλέι άουτ τι θα δουμε

Link to comment
Share on other sites

Just now, Νονός said:

Ξέρεις τι μου θυμίζουνε ?

Όταν μαζευόμασταν στον Άγιο Κοσμά 8 ΑΓΝΩΣΤΟΙ και παίζαμε μονό 4-4 και ο πιο μεγάλος στην ηλικία έκανε και χρέη -ας πούμε- κόουτς. "Πιάσε εσύ αυτόν, εγώ εκείνον" και πάει λέγοντας.

Όλο iso με τον πεθαμένο ναιτ η τον ΜακΡέι, η καμία πασα στον ψηλό. Άμυνα δεν το συζητώ. Στο 4-4 έπεφτε κ καμία ψιλή για να μην ξεφύγει το σκορ. Έδω σμπουτσα τους 

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Κατά τα άλλα το πρόβλημα μας ήταν ο Πλάθα, όχι το τραγικό ροστερ που "ενισχύθηκε" υποτίθεται, ούτε η γενικότερα ερασιτεχνική νοοτροπία της διοίκησης...

Επίσης δεν ξέρω αν το παρατήρησε κάνεις... Την ώρα που έδινε ο Ζουρος οδηγίες στα time out και οι κάμερες ήταν κοντά, ο MacRae έδειχνε τρελά ενοχλημένος και ξενερωμενος με τον κόουτς. Εκανε διάφορους μορφασμους του τύπου "τι είναι αυτός ο γελοίος που μας δίνει οδηγίες;;;" και γενικά σαν να έδειχνε ότι διαφωνεί κάθετα με τη προτεινόμενη τακτική. MacRae για μένα ο μόνος σοβαρός μας παίκτης φέτος πέρα από Καμπεγκελε (όσο τον είχαμε). Καλά θα πάει και αυτό...

Link to comment
Share on other sites

Ούτε μια στιγμή δεν φανήκαμε ικανοί να απειλήσουμε …. Κάκιστη εμφάνιση 

Link to comment
Share on other sites

αντε να παιξουμε και με μουρθια να γινει και το final 8 και να αρχισει ο μακης τις αποχωρησεις και εχει ο θεος για τον Σεπτεμβρη παλι

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos unpinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×