Jump to content

ΑΕΚ - ΑΕ Κηφισιάς 23η Αγ. 18/02 19:00 CosmoteSport


Kami
 Share

MVP - Κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου  

78 members have voted

  1. 1. 1. 1. MVP

    • Stankovic
      1
    • Sidibe
      1
    • Callens
      0
    • Hajisafi
      0
    • Πήλιος
      18
    • Jonsson
      3
    • Eliasson
      20
    • Pineda
      1
    • Gacinovic
      3
    • Zuber
      5
    • Garcia
      25
    • Pizzaro
      0
    • Araujo
      0
    • Amrabat
      0
    • Ljubicic
      1
    • Γαλανόπουλος
      0
  2. 2. 2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
      45
    • Μέτριο
      2
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
      31
  3. 3. 3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Stankovic
      1
    • Sidibe
      10
    • Callens
      2
    • Hajisafi
      1
    • Πήλιος
      0
    • Jonsson
      0
    • Eliasson
      0
    • Pineda
      0
    • Gacinovic
      1
    • Zuber
      0
    • Garcia
      0
    • Pizzaro
      6
    • Araujo
      1
    • Amrabat
      0
    • Ljubicic
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ
      56


Recommended Posts

Η θεμα το να μην μπορείς να παραχωρεις διάρκειας είναι και άλλο .Τις 2 φορές φέτος που ήμουν εκτός και δεν μπορούσα να πάω σε ματς έδωσα το διάρκειας και μπήκε άλλο άτομο στη θέση μου. Σε άλλη περίπτωση θα έμενε αδειο το καρεκλακι την ιδια στιγμη που και κάποιοι θα πάλευαν να βρουν μεμονωμένο εισιτήριο και δεν θα έβρισκαν.  Μαλάκια .

Όπως είπατε πάντως πιστεύω ότι απέχουμε πολύ ακόμα από αυτό. 

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που συζητάτε θα εξαρτηθεί από 2 πράγματα. Αν πάνε να το καθιερώσουν με το να πειράξουν το λογισμικό στα τουρνικε ώστε να διαβάζει το NFC που θα εκπέμπεται από το wallet, πρακτικά δεν μπορείς να κάνεις τίποτα. Το θέμα είναι ότι αν θεωρείται παράλογο να απαιτείται η κατοχή smartphone για να μπεις σε γήπεδο, τότε η κατοχή smartphone με NFC, αν αυτό είναι προαπαιτούμενο, τότε μιλάμε για αστειοτητες. Δεν μπορώ να ξέρω, αλλά υποθέτω ότι τα μισά κινητά τηλέφωνα σε ένα γήπεδο δεν έχουν αυτή την τεχνολογία.

Αν το λογισμικό στα τουρνικε το χειρίζεται και το προγραμματίζει η ίδια η ομάδα, τότε θα εξαρτηθεί από τη θύρα σας. Στο πέταλο για παράδειγμα εγώ δεν βλέπω το πώς θα λειτουργήσει αυτό που θέλουν να κάνουν κι έχω όλη την καλή διάθεση, αλλά δεν βγαίνει κανένα σενάριο 

Link to comment
Share on other sites

Ένας φίλος, μέλος του ΚΜ μου ζήτησε να μεσολαβησω για ένα εισιτήριο με την Κηφισιά. Ο διάλογος κατέληξε στο σημείο της εικόνας. Εγκεφαλικό μου προκάλεσε ο τυπαρας

IMG_20240213_225325.jpg

  • Hahaha 26
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, stavros 9-11 said:

Ένας φίλος, μέλος του ΚΜ μου ζήτησε να μεσολαβησω για ένα εισιτήριο με την Κηφισιά. Ο διάλογος κατέληξε στο σημείο της εικόνας. Εγκεφαλικό μου προκάλεσε ο τυπαρας

IMG_20240213_225325.jpg

Ban 😂😂

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, stavros 9-11 said:

Ένας φίλος, μέλος του ΚΜ μου ζήτησε να μεσολαβησω για ένα εισιτήριο με την Κηφισιά. Ο διάλογος κατέληξε στο σημείο της εικόνας. Εγκεφαλικό μου προκάλεσε ο τυπαρας

IMG_20240213_225325.jpg

Κοψτου ένα για λεωφόρο να τελειωνουμε 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ είμαι αυτός, και ναι, φέτος έχω σπάσει όλα τα ρεκόρ. Προς υπεράσπιση μου πέρσυ πήγα σε 3 παιχνίδια, στις νίκες μας με Ολυμπιακό και ΠΑΟΚ και στην ισοπαλία με τον βαζελο. ( Κανονική διάρκεια,)

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Αυτό με τα κινητά και το NFC θα είναι κωμικοτραγικο, ειδικά σε μια χώρα όπου οι μισοί κάτοικοι βολευονται με τη σειρά Redmi της Xiaomi, η οποία στα μισά της μοντέλα βάζει NFC και στα άλλα μισά όχι. Οι προμηθευτές κι αυτοί δεν ξέρουν τι φέρνουν, τα καταστήματα μπερδευονται, ο κόσμος κουραζεται. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Asteiothtes. Fantasteite tora ano ton 60 sthn Lamia kai to Agrinio na prepei na boune se tetoia diadikasia

Link to comment
Share on other sites

Ας διορθώσουν ζητήματα που βάζαμε ανάποδα το ονοματεπώνυμο με το ΑΜΚΑ να κλείσουμε το διαρκείας για το γήπεδο και μετά συζητάμε για το NFC 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, A.K.21 said:

Παιδιά εγώ είμαι αυτός, και ναι, φέτος έχω σπάσει όλα τα ρεκόρ. Προς υπεράσπιση μου πέρσυ πήγα σε 3 παιχνίδια, στις νίκες μας με Ολυμπιακό και ΠΑΟΚ και στην ισοπαλία με τον βαζελο. ( Κανονική διάρκεια,)

Γιατί ρε μάνα μου, γιατί τώρα που πάμε για το πρωτάθλημα να ντριπλαρει από το πουθενά τέσσερις ο Αντρικος ο Τετες και να μείνουμε παγωτό Κυριακή βράδυ; Να κεράσω τις μπύρες σε όποιο καφέ θες; Να το σιγουρέψουμε κάπως το πράγμα.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, A.K.21 said:

Παιδιά εγώ είμαι αυτός, και ναι, φέτος έχω σπάσει όλα τα ρεκόρ. Προς υπεράσπιση μου πέρσυ πήγα σε 3 παιχνίδια, στις νίκες μας με Ολυμπιακό και ΠΑΟΚ και στην ισοπαλία με τον βαζελο. ( Κανονική διάρκεια,)

Φιλε ψηνεσαι για προσκληση στην Τουμπα? Να βηθησουμε ολοι

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Agent HAF said:

Γιατί ρε μάνα μου, γιατί τώρα που πάμε για το πρωτάθλημα να ντριπλαρει από το πουθενά τέσσερις ο Αντρικος ο Τετες και να μείνουμε παγωτό Κυριακή βράδυ; Να κεράσω τις μπύρες σε όποιο καφέ θες; Να το σιγουρέψουμε κάπως το πράγμα.

Χάλασε το ΚΜ. Παλιά αυτό το σχόλιο θα ήταν "μην τολμήσεις να πατήσεις Φιλαδέλφεια την Κυριακή, θα σε φάμε ζωντανό"

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Μετά την λαϊκή κατακραυγή λέω να κάτσω στα αυγά μου και να μην πάω γήπεδο φέτος. Μπορείτε να κοιμηθείτε ήσυχοι.

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, AG21 said:

Το γράφω από τώρα του χρόνου ο κόσμος θα μετατοπιστεί προς τα πέταλα αναζητώντας πιο φθηνό εισιτήριο μετά το φετινό καζο του κλεισίματος εκτός και αν κάνει μια γερή έκπτωση ο Μελ . 

Νομίζω είναι δύσκολο γιατί έχει μεγάλο βαθμό ρίσκου. Αν δεν ανανεώσεις στη θέση που έχεις το διαρκείας, νομίζω πρέπει να περιμένεις να ξεκινήσει η διάθεση των διαρκείας που δεν ανανεώθηκαν, οπότε ίσως χάσεις τη θέση σου και μείνεις χωρίς διαρκείας.

Προσωπικά, 2-3 φορές που έλειπα και δεν μπορούσα να είμαι μέσα, έδωσα το διαρκείας σε φίλο οπαδό και η θέση δεν έμεινε άδεια. Είναι και θέμα της κάθε ΠΑΕ, αν προτιμά άδεια καρεκλάκια, χωρίς κόσμο να χορεύει στα ντάμπα-ντούμπα που βαράει ο DJ στο ημίχρονο. Πέρα από την πλάκα, και οικονομικά προφανώς δεν συμφέρει την κάθε ΠΑΕ, γιατί ένας άνθρωπος στο γήπεδο παραπάνω όλο και κάτι ψωνίζει, όλο και κάτι ακουμπάει.

Αν θέλουμε να το δούμε και πιο σοβαρά, από πού κι ως πού εξαρτάται η είσοδος σε ένα θέαμα από την κατοχή κινητού εξοπλισμού συγκεκριμένης ποιότητας; Αν θες να κάνεις ταυτοπροσωπία, κάνεις και με εκτυπωμένο εισιτήριο και επίδειξη ταυτότητας, όπως κάνουν και στα αεροδρόμια. Εκτός κι αν είναι πιο επίφοβο το γήπεδο (που έχει χρόνια να συμβεί κάτι) από το αεροδρόμιο.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Yossarian said:

Φοβάμαι ότι δεν ήρθε μόνο για το μπάσκετ (cc: @MITSAKLAS)

 

ΜΑΚΡΙΑΑΑΑ

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Παει να δεθεί η γκέλα απ όλες τις πλευρές 

Τα τικετια και ο έλεγχος είναι αρμοδιότητα της ΠΑΕ, όχι των αρίστων που δεν μπορούν να κρατήσουν ανοικτό τον σερβερ των πανεπιστημίων. 

Αυτό έχει να κάνει με την ζήτηση σε συνδυασμό με την παρουσία.  Στο νησί επιβάλλεται η παρουσία σου στους αγώνες γιατί έχει άπειρες αναμονες.  Αυτές οι αναμονες είναι που πιέζουν τις διοικήσεις να κάνουν τα κουμάντα τους και βέβαια η απενοχοποίηση της νοοτροπίας της σχέσης μαγαζιού-πελατη.  Τα καλά μαγαζιά στην αλλοδαπή σε σέβονται. Δεν αναμασάνε Τζιληκες παπαριες περι στήριξης ακόμα και σε ένα τόσο ιδιαίτερο προιον όπως είναι η μπάλα 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Aggelos Komvolidis said:

ΜΑΚΡΙΑΑΑΑ

Kai sto skoulikia - gyftario htane sto basket. Exei egatastathei edo kai gyrizei opou vrei mexri kai mesa se pshstaries kanei video o malaks.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, bladerunner21 said:

Προπονήθηκε κ ο Αμραμπατ.

O Polonos ston pago eipe o keftes etoimos gia Lamia.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, felman said:

O Polonos ston pago eipe o keftes etoimos gia Lamia.

Mακάρι να γυρίσει τόσο γρήγορα, θα ναι κομπλέ για τα Playoff.

Link to comment
Share on other sites

Να μη βιαστει να γυρισει. Μηνβεχουμε αλλα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • amd unpinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×