Jump to content

Λαμία - ΑΕΚ 24η Αγ. 24/02 19:00 CosmoteSport


Kami
 Share

MVP - Κόουτσινγκ - Βραβείο Μάνταλου  

64 members have voted

  1. 1. MVP

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Σιντιμπέ
      0
    • Βίντα
    • Κάλενς
      0
    • Πήλιος
    • Γιόνσον
    • Ελίασον
    • Πινέδα
    • Αμραμπατ
    • Τσούμπερ
    • Πόνσε
      0
    • Μάνταλος
    • Λιούμπισιτς
      0
    • Πισάρο
      0
    • Φερνάντες
      0
    • Αραούχο
      0
    • ΔΕΝ ΞΕΧΩΡΙΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
    • Μέτριο
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
    • Σιντιμπέ
    • Βίντα
      0
    • Κάλενς
    • Πήλιος
      0
    • Γιόνσον
      0
    • Ελίασον
      0
    • Πινέδα
      0
    • Αμραμπατ
      0
    • Τσούμπερ
      0
    • Πόνσε
    • Μάνταλος
    • Λιούμπισιτς
    • Πισάρο
    • Φερνάντες
      0
    • Αραούχο
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ


Recommended Posts

Με την κοσμοτε τι θα γίνει? Υπάρχει ένα μαρκάρισμα από τον Τζανδαρη στον Πινεδα στο 1ο ημίχρονο, πιθανώς με τις σχάρες πάνω στο μπούτι του. Δεν είδαμε ποτέ ριπλέι.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, mporat said:

Λιουμπισιτς νομίζω πως το καλοκαίρι θα παίξει πολύ δικέφαλα τρικέφαλα. Πρέπει να βάλει μούσκουλα. 

O Λιουμπισιτς σημερα ηταν τραγικος. απλα ψηφισα μανταλο απο συνηθεια

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αμραμπατ ειναι κ τεραστια προσωπικότητα. Κ κακα τα ψέματα έχεις ανάγκη από τέτοιους τύπους, όπως Βιντα, Αμραμπατ, ακόμα κ Σιντιμπε. 

Link to comment
Share on other sites

Επεται δυσκολη συνεχεια, ο Λιβαι ηταν εκτος αποστολης και δεδομενου οτι το Ποσειδωνιο εχει κλεισει μηπως πρεπει καποιος να παει στην Φαντασια να κραταει τσιλιες; Τουλαχιστον αν δεν δει τον Λιβαι να μας πει ποιον ξενο του μπασκετ θα δει για να ξερουμε ποιος φευγει.

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Για Λιουμπισιτς εγώ έχω ανάμεικτη εικόνα. Ανασταλτικά μου φαίνεται κακός με μετρια μαρκαρίσματα κ έλλειψη δύναμης. Στα υπόλοιπα όμως, πρώτη πασα, τρόπος που ανεβαίνει στο γηπεδο κ κινείται στον χώρο, φαίνεται πολύ καλος. 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, mporat said:

Λιουμπισιτς νομίζω πως το καλοκαίρι θα παίξει πολύ δικέφαλα τρικέφαλα. Πρέπει να βάλει μούσκουλα. 

Γουορκάουτ στη Μύκονο με Μάνταλο.

Link to comment
Share on other sites

Περί των στατικών φάσεων στους αγώνες της Σουπερλιγκ και εξαιρουμένων των πέναλτι:

- 14 γκολ προήλθαν από στατικές φάσεις.

- 33 γκολ προήλθαν από κανονική ροή αγώνα.

- To 30% των γκολ της ΑΕΚ προέρχεται από στατικές φάσεις.

 - Κάθε πέντε γκολ από κανονική ροή αγώνα αντιστοιχούν σε δύο γκολ από στατικές φάσεις.

- Πέρυσι η ΑΕΚ σε όλο το πρωτάθλημα(36 αγώνες),  είχε 12 γκολ από στατικές φάσεις και ήταν πρώτη στην σχετική κατάταξη μαζί με τον Ολυμπιακό. Φέτος, ξεπέρασε κατά δύο γκολ αυτήν την επίδοση, ενώ απομένουν ακόμα 12 αγώνες.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, thodoris19 said:

Επεται δυσκολη συνεχεια, ο Λιβαι ηταν εκτος αποστολης και δεδομενου οτι το Ποσειδωνιο εχει κλεισει μηπως πρεπει καποιος να παει στην Φαντασια να κραταει τσιλιες; Τουλαχιστον αν δεν δει τον Λιβαι να μας πει ποιον ξενο του μπασκετ θα δει για να ξερουμε ποιος φευγει.

Δύο χρειάζονται.

Ένας πόρτα και ένας πάρκινγκ.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, MITSAKLAS said:

Γουορκάουτ στη Μύκονο με Μάνταλο.

Και Πεταυρακη

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Λευτέρης Πέκινπας said:

κλαμα στα σχολια στο sdna ευχονται να μην μπει η Λαμια στα play off 🤣🤣🤣🤣

μπαλαδοφατσες.

Θελουν τον αστερα που του ριξαμε 4 μεσα και 3 εξω.

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Vagos21 said:

Για Λιουμπισιτς εγώ έχω ανάμεικτη εικόνα. Ανασταλτικά μου φαίνεται κακός με μετρια μαρκαρίσματα κ έλλειψη δύναμης. Στα υπόλοιπα όμως, πρώτη πασα, τρόπος που ανεβαίνει στο γηπεδο κ κινείται στον χώρο, φαίνεται πολύ καλος. 

ειναι πολυ βιταμ σοφτ, πρεπει να κανει βαρη το καλοκαιρι να κανει μυς, να παει και Muay Thai να μαθει να αντεχει το ξυλο, θελει δουλεια

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, MITSAKLAS said:

Γουορκάουτ στη Μύκονο με Μάνταλο.

Pos ton legane ton allon pou  o tigrhs to 18  eipe aston na paizei raketes sthn Mykono pou mas kanei kai ton dyskolo?

Kone 😁

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, felman said:

Pos ton legane ton allon pou  o tigrhs to 18  eipe aston na paizei raketes sthn Mykono pou mas kanei kai ton dyskolo?

Kone 😁

Σιγά μην του έδινε την αποζημίωση από την Ουντινέζε που ήθελε ο Παναωτ.

Σε εποχή που οι ρουμπινεδες της Αγιά Σοφιάς ήταν στόχος ζωής.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Λευτέρης Πέκινπας said:

κλαμα στα σχολια στο sdna ευχονται να μην μπει η Λαμια στα play off 🤣🤣🤣🤣

Πού να δείτε απο Πέμπτη και μετά,που θα μάθουν τα παπαγαλάκια ότι εκτείουν με εμάς Ζαμορα και Νταριντα και θα κάνει και φουλ ροτεισον ο Μάντζιος γιατί έχει κύπελλο μετά από τρεις μέρες..

  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Λευτέρης Πέκινπας said:

ειναι πολυ βιταμ σοφτ, πρεπει να κανει βαρη το καλοκαιρι να κανει μυς, να παει και Muay Thai να μαθει να αντεχει το ξυλο, θελει δουλεια

Κι εμένα λαιτ μου έχει φανεί στο μικρό βέβαια δείγμα ως τωρα, δεν ξερω πώς μπορεί να αξιοποιηθεί καλύτερα γιατί έχει σιγουρα κάποια ωραία  στοιχεία, αλλά στο 8 δεν ξερω.. Θα δείξει.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Κι εμένα λαιτ μου έχει φανεί στο μικρό βέβαια δείγμα ως τωρα, δεν ξερω πώς μπορεί να αξιοποιηθεί καλύτερα γιατί έχει σιγουρα κάποια ωραία  στοιχεία, αλλά στο 8 δεν ξερω.. Θα δείξει.

απο το καλοκαιρι και μετα θα φανει

Link to comment
Share on other sites

Ο φιλος συνοπαδος σαμπρακος, καπου στο 1ο εντυπωσιαστηκε απο μια καθετη καποιου ταλαιπωρου της Λαμιας, χαρακτηρίζοντάς την σαν οτι καλυτερο εχουμε δει μεχρι τοτε. 

Μετα δεν ειδε κατι αλλο ενδιαφερον να σχολιάσει ετσι.

Επισης καπου αναφέρθηκε ποσο σημαντική και επικερδης ειναι η σχετικά νέα ειδικότητα του προπονητη στημένων φάσεων, και αμέσως μου ρθε στο μυαλό το πόστο από το οποίο θα συνεχίσει να υπηρετει την ομάδα ο Πετρος, αν ποτέ αποφασίσει να σταματησει το ποδοσφαιρο, αυτο το πραγμα που παιζει τελος παντων.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

Ο λιουμπισιτς εχει καλο αριστερο. καλο κοντρολ, καλη, συρτη πασα. αυτα φαινονται παρολο που σημερα τα κοντρολ του ηταν μετρια.

απο εκει και περα, ο τυπος μου φαινεται οτι ειναι απλα ευτυχισμνεος που εφυγε απο την κροατια. μακαρι να πιασει.

Link to comment
Share on other sites

Είδα τις φάσεις γιατί ήμουν στη δουλειά.....τι Στάξιμο τους έδωσε ο καράφλα απόψε? 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, tarasfw said:

Είδα τις φάσεις γιατί ήμουν στη δουλειά.....τι Στάξιμο τους έδωσε ο καράφλα απόψε? 

μοιραζε γκολ απο δω κι απο κει

 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Το βλέπω τώρα στην επανάληψη, αγέλη δόξα το θεούλη. 

Μάνταλε πούστρα γύριζε στο πέναλτι τη μπάλα, δεν είσαι Φερνάντες. 

Βοκολε μουνί γιατί μοιάζεις 65 χρονών; Δύο γάμοι και παιδί; 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Βοκολος εβαλε φωτια στα σοσιαλ με την αποκαλυχ]ψη. Εχουν λυσσαξει ολοι εναντιον της ΑΕΚ

Εχει γινει πολυ τοξικο το πρατθλημα επειδη βλεπουν οτι θα το χασουν προσπαθουν να το απαξιωσουν 

Link to comment
Share on other sites

Μόλις γύρισα από Λαμία. Όλα καλά, ντόπιος κόσμος δυνατός, το club ήταν κανονικά ανοικτό πριν και μετά το παιχνίδι, ενώ μέσα στο γήπεδο ήμασταν καμιά 300αριά, περισσότεροι στο πέταλο και κάποιοι σκόρπιοι. Πολύ κλάμα με τους γύρω γαβροβάζελους που βρίζανε το Βόκολο και εύχονταν να μην πάρει πρωτάθλημα η ΑΕΚ. Η ομάδα απλά πέρασε από πάνω τους, ετοιμάζεται για άλλες 2 νίκες για να μπει τουλάχιστον 1 βαθμό μπροστά στα play offs.

  • Δικεφαλάκι 23
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, 1989 generation said:

Μόλις γύρισα από Λαμία. Όλα καλά, ντόπιος κόσμος δυνατός, το club ήταν κανονικά ανοικτό πριν και μετά το παιχνίδι, ενώ μέσα στο γήπεδο ήμασταν καμιά 300αριά, περισσότεροι στο πέταλο και κάποιοι σκόρπιοι. Πολύ κλάμα με τους γύρω γαβροβάζελους που βρίζανε το Βόκολο και εύχονταν να μην πάρει πρωτάθλημα η ΑΕΚ. Η ομάδα απλά πέρασε από πάνω τους, ετοιμάζεται για άλλες 2 νίκες για να μπει τουλάχιστον 1 βαθμό μπροστά στα play offs.

Τσιμπησες τίποτα πατροπαράδοτο;

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MITSAKLAS said:

Τσιμπησες τίποτα πατροπαράδοτο;

Κάτι κοκορέτσια και κοντοσούβλια διαίτης, συνοδεία αγνώστου αριθμού μπύρας άνευ αλκοόλ.............

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×