Jump to content

Λαμία - ΑΕΚ 24η Αγ. 24/02 19:00 CosmoteSport


Kami
 Share

MVP - Κόουτσινγκ - Βραβείο Μάνταλου  

64 members have voted

  1. 1. MVP

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Σιντιμπέ
      0
    • Βίντα
    • Κάλενς
      0
    • Πήλιος
    • Γιόνσον
    • Ελίασον
    • Πινέδα
    • Αμραμπατ
    • Τσούμπερ
    • Πόνσε
      0
    • Μάνταλος
    • Λιούμπισιτς
      0
    • Πισάρο
      0
    • Φερνάντες
      0
    • Αραούχο
      0
    • ΔΕΝ ΞΕΧΩΡΙΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
    • Μέτριο
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
    • Σιντιμπέ
    • Βίντα
      0
    • Κάλενς
    • Πήλιος
      0
    • Γιόνσον
      0
    • Ελίασον
      0
    • Πινέδα
      0
    • Αμραμπατ
      0
    • Τσούμπερ
      0
    • Πόνσε
    • Μάνταλος
    • Λιούμπισιτς
    • Πισάρο
    • Φερνάντες
      0
    • Αραούχο
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ


Recommended Posts

3 minutes ago, goku21 said:

Έχεις ολόκληρο Αραούχο στον πάγκο και λέμε δεν έχεις φορ  Και θα είχαμε αν είχε φέρει τον φαν φεερτ 

Ταμαμ είναι ο Φαν Φερτ για αλλαγή σε τέτοια ματς κατά τη γνώμη μου. Ο Σερχιο από την άλλη δείχνει να είναι πολύ ντεφορμέ... Είναι αρκετό μεγάλο ρίσκο να κυνηγήσεις το διπλό με Σερχιο αν δεν το κλειδώσουμε πιο νωρίς το ματς. Ο Εκι όσο να ναι "πέφτει" προς το τέλος του ματς, δεν έχει τις ίδιες δυνάμεις με Λιβαι. Τεσπα, κάτι παραπάνω από μένα θα ξέρει ο Μαθιος που το σχεδίασε έτσι...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Το να συγκρίνεις τα γκολ ανά λεπτό Βερτη με Ουχο τη τελευταία διετια και να προτιμάς τον δεύτερο σε αυτή τη θέση δε βγάζει άκρη.

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι πιο πολυ υπερ του να μη συνεχισει ο Αραουχο το καλοκαιρι, αλλα το να προτιμαμε Φαν Βεερτ απο Σερχιο ειναι τουλαχιστον ιεροσυλια απο οπου και να το δεις.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Brom21 said:

Ειμαι πιο πολυ υπερ του να μη συνεχισει ο Αραουχο το καλοκαιρι, αλλα το να προτιμαμε Φαν Βεερτ απο Σερχιο ειναι τουλαχιστον ιεροσυλια απο οπου και να το δεις.

Αδερφέ δε λέω ότι η συνολική παρουσία του Βαν Φεερτ είναι ανώτερη από τη συνολική της λατρείας που είναι ο Ουχο. Πριν μια εβδομάδα έγραφα κιόλας ότι ο Ουχο έχει άλλο ένα κρίσιμο γκολ για μας μέσα του. Αλλά τι να κάνουμε είναι πολύ μακριά από τα γκολ αυτή τη διετία και ο Ολλανδός παστελωνει

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, makisg said:

Ταμαμ είναι ο Φαν Φερτ για αλλαγή σε τέτοια ματς κατά τη γνώμη μου. Ο Σερχιο από την άλλη δείχνει να είναι πολύ ντεφορμέ... Είναι αρκετό μεγάλο ρίσκο να κυνηγήσεις το διπλό με Σερχιο αν δεν το κλειδώσουμε πιο νωρίς το ματς. Ο Εκι όσο να ναι "πέφτει" προς το τέλος του ματς, δεν έχει τις ίδιες δυνάμεις με Λιβαι. Τεσπα, κάτι παραπάνω από μένα θα ξέρει ο Μαθιος που το σχεδίασε έτσι...

Ενώ ο φαν φεερτ μέσα στην φόρμα είναι ...

Το να βάζεις την λέξη ουχο και φαν φεερτ στην ίδια πρόταση είναι αστείο 

Link to comment
Share on other sites

Η κατάσταση με τον Φαν Βεερτ μου θυμίζει τότε που ο κόσμος ήθελε τον Τζανετοπουλο αμυντικό χαφ επειδή είχε κάνει ένα καλό ματς κάποτε. Δε βγάζεις άκρη.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Ο Αραουχο ναι δεν εχει τοσο το γκολ οσο ο Φαν Βεερτ, αλλα και φορ να τον βαλεις, η συνολικη προσφορα του στο πλανο της ομαδας ειναι παρα πολυ μεγαλυτερη αποτι του Ολλανδου.

Link to comment
Share on other sites

Αδέρφια δε μου λειτουργεί κανένα λινκ και περιμένω το ματς σαν άρρωστος όλη τη βδομάδα. Αν έχει δει κάποιος τίποτε θα ήμουν υπόχρεος 

Link to comment
Share on other sites

Βιντα στο τοπ 3 των αμυντικών στην ιστορία μας για όλους τους λογους

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Μιλαμε για τρομερη εκτελεση και τακτικη στο κορνερ. 3 παιχτες κανουν σκριν για να βγει ο Βιντα απο πισω ελευθερος

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Γαμάτη η κοσμοτε με τα συνεχή πλάνα στον Παπαδόπουλο.

Γκόμενος του Τσωχου είναι;

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×