Jump to content

Super league 2 / Γ εθνική


AG21
 Share

Recommended Posts

Δεν βρίσκω το τόπικ ξεκίνησα καινούργιο . 

Έχει ενδιαφέρων ποιοι ανεβαίνουν κατηγορία και θα συναντήσουμε πιθανότατα του χρόνου ( Κόρινθος , Νιωνιός ) . Μακάρι στο Β να ανέβει Αρτάκη για να γίνει χαμός στη πόλη !! 

 

ScreenHunter 714.png

ScreenHunter 713.png

ScreenHunter 712.png

ScreenHunter 715.png

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Με 20 ομάδες και ένα όμιλο την επόμενη χρονιά . Άγνωστο πόσες θα πέσουν ( θα καθοριστεί στην αρχή σε συμφωνία με την κυβέρνηση για να πάρουν λεφτά ) αλλά θα ανέβουν πάλι από τη γ 4 ομάδες . 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

απο mikriliga.gr

 

Σχεδόν…από το μηδέν ξεκινούν οι ομάδες της Super League 2 στα play off και τα play out, μετά την ολοκλήρωση της κανονικής περιόδου. Έτσι, αναμένονται μεγάλες μάχες τόσο για την άνοδο στη Super League, όσο και για τις ομάδες που θα συνοδεύσουν Τηλυκράτη και Απόλλωνα Πόντου στη Γ’ Εθνική (θα υποβιβαστούν άλλες 3).

Δείτε ΕΔΩ ολόκληρη την τελική βαθμολογία στον νότιο όμιλο της Super League 2

Play off

Πρώτη ξεκινά η Καλλιθέα με 24 βαθμούς, τα Χανιά ακολουθούν με 22, ενώ στην 3η θέση ισοβαθμούν τρεις ομάδες, οι Ιωνικός Καλαμάτα και Ηλιούπολη που θα ξεκινήσουν την προσπάθειά τους με 18 βαθμούς.

Βαθμολογία play off

1.Καλλιθέα 24
2.Χανιά 22
3.Ιωνικός 18
4.Καλαμάτα 18
5.Ηλιούπολη 18

Play out

Δείτε τους βαθμούς με τους οποίους μπαίνουν οι έξι ομάδες οι οποίες θα παλέψουν με στόχο την παραμονή, με τις τρεις τελευταίες να υποβιβάζονται στην Γ’ Εθνική.

Βαθμολογία play out

6.Διαγόρας 14
7.Αιγάλεω 13
8.Ολυμπιακός Β 12
9.Γιούχτας 11
10.Παναθηναϊκός Β 11
11.Παναχαϊκή 11

Link to comment
Share on other sites

πολυ σημαντικο οτι το Αργος προσπερασε την Κορινθο του αιωνιου ταλεντου με την καβασακι 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, amd said:

πολυ σημαντικο οτι το Αργος προσπερασε την Κορινθο του αιωνιου ταλεντου με την καβασακι 

και η αρτάκη ανεβαίνει και ήδη ισοβαθμεί με το πρώτο . Αν πάει super league 2 θα εκπροσωπεί Εύβοια και την ιστορια απο τη μικρά ασία και άνετα γίνεται ΑΕΚ Γ αφού διοίκηση και οπαδοί ειναι βαμμένοι ΑΕΚτζίδες όλοι τους . 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, AG21 said:

Βαθμολογία play out

6.Διαγόρας 14
7.Αιγάλεω 13
8.Ολυμπιακός Β 12
9.Γιούχτας 11
10.Παναθηναϊκός Β 11
11.Παναχαϊκή 11

Επιτελους, Αιγαλεω και Ολυμπιακος μαζι

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

Τα ωραία των μικρών κατηγοριών από mikriliga.gr . Έχει ξεκινήσει από ανακοίνωση του Κούγια φυσικά όλο αυτό ... 

Εκατέρωθεν ανακοινώσεις από οπαδούς του Παναργειακού και της Κορίνθου για το ντέρμπι της Γ’ Εθνικής την επόμενη Κυριακή.

Συγκεκριμένα οι οπαδοί του Παναργειακού με ανακοίνωση τους ανέφεραν:

Είναι απορίας άξιο το πως απτην μια μιλαγανε για ηθικη κι απτην άλλη απειλούν για το τι θα παθουμε στην κορινθο..

Τα κοντέρ σε μας έχουν γράψει χιλιάδες χιλιόμετρα,με αεροπλάνα και βαπόρια..

Όλη η Ελλάδα σέβεται το σωματείο που ονομαζεται Παναργειακος
(εκτός από συγκεκριμένα σκουπίδια) φροντίσαμε λοιπόν όπου μας χρειαζοταν ο Παναργειακος
να κάνουμε αισθητή την παρουσία μας και μετρήσαμε πολλές χαρες αλλα και λύπες πιο πολύ..

Όμως ημασταν εκεί πάντα για την ομάδα μας.

Στο Άργος τους σεβαστήκαμε όλους όσους ταξίδεψαν να δουν την ομάδα τους,
ακομα και σας που προκαλούσατε σε όλο το παιχνίδι,
σεβόμενοι την ηλικιακή κατηγορία απτην οποία αποτελείται η λέσχη σας(γιατί δεν είστε κάτι περισσοτερο)
δε σας ενόχλησε κανεις,ήρθατε σας κερασαμε ένα γκολ,
σας δείξατε το ποσό ανύπαρκτοι είστε στο γήπεδο αλλά και το ποσό ‘’λίγοι’’ είναι οι διοικούντες της ομάδας σας..

Όπως μαθαίνουμε λοιπόν διαδίδετε στα μικρά παιδιά να ετοιμαστούν για ’’πολεμο’’
και όχι για μια γιορτή που δεν έχουν ξαναζήσει αυτά τα παιδάκια,
αλλα επίσης γράφετε ότι ζητησαμε αυξημενη αστυνομική παρουσια
(εδω γελάμε,σε καμία από τις παρακάτω εκδρομές δε μας συνόδεψε αστυνομία)
θα θέλαμε να σας απαντήσουμε πως,αν κάνετε το λάθος και πέσει έστω ένα μπουκάλι στην κερκίδα μας
θα είστε υπαίτιοι για ότι θα ακολουθήσει!

Είναι δύσκολο να χωνέψετε τα τέσσερα που αρπάξατε στη Σύρο,
θα είναι ακομα πιο δύσκολο όμως οταν συνειδητοποιήσετε ότι χάσατε το πρωταθλημα στην έδρα σας ,
βλέποντας πρασινες φανέλες να στηνουν πάρτι μες το σπίτι σας.

Ραντεβου το Σάββατο..

Από την πλευρά τους οι οπαδοί της Κορίνθου ανέφεραν ως απάντηση:

Θα θέλαμε να απαντήσουμε σχετικά με μια ανακοίνωση που αναρτήθηκε από τους φίλους του Παναργειακου..

Όπως είπατε ναι ήρθαμε στο Άργος και δεν μας πειραξε κανείς αυτό σας το αναγνωριζουμε.

Ειμασταν και περισσότεροι βέβαια από όσους έχετε φιλοξενήσει..

Δεν τέθηκε ποτέ θέμα πολέμου ούτε παρακινηθηκαν μικρά παιδιά όπως αναφέρεται. Τομ πόλεμο των πληκτρολογιων εννοείτε τον όποιο εσείς ξεκινήσατε.

Όσο για την αστυνομική δύναμη που αναφέρατε ρωτήστε τους διοικούντες σας τι ζήτησαν από το ΑΤ Κορίνθου και δεν θα μας διαψεύσουν..

Σας περιμένουμε όπως άλλοτε να σας φιλοξενήσουμε και η αντιπαλοτητα που μας διακρίνει χρόνια τώρα με όλους τους φίλαθλους είναι μόνο στα συνθήματα, δεν ξέρουμε γιατί εσείς νιώθετε ότι απειλειστε..

Ακόμα και τον γιο του προέδρου σας κ Τσιοδρα και τον προπονητή σας τον κ Βαζακα φιλοξενησαμε να δει την ομάδα μας και δεν τον πείραξε κανείς..

Μαλλον εσείς φοβάστε και σπερνετε αντιπαλοτητα και εντυπώσεις…

Όσο για την νίκη και τα πανηγύρια ,σας διαβεβαιώνουμε ότι τα παιχνίδια έχουμε μάθει να τα παίζουμε στο χορτάρι όχι σε σκοτεινά δωμάτια ..Και κάπου εκεί μάλλον δεν έχετε τύχη..

Ετοιμαζόμαστε για γιορτή και όχι πόλεμο!!!

Κορινθος Θυρα 3….

Link to comment
Share on other sites

Εχασε 0-1 ο Κουγιας, 2η συνεχομενη φαπα και η ανοδος δυσκολευει πολυ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εια βιντεο που παλι μαλωνει με κοσμο και θελει μηνυσεις επειδη καποιος τον ειπε νουμερο😂😂😂

Link to comment
Share on other sites

Στο μεταξύ τον προπονητή που έχει τώρα παλιά έλεγε ότι στήνει αγώνες?

Link to comment
Share on other sites

Ασυλία απολαυμάνει από το κράτος ο συγκεκριμένος. Το youtube βρύθει από βιντεάκια με τον συγκεκριμένο να απειλεί κ να βρίζει. Μάλιστα μπροστά κ σε αστυνομικούς που τον κανακέυουν. Απλά ντροπή.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, bladerunner21 said:

Ασυλία απολαυμάνει από το κράτος ο συγκεκριμένος. Το youtube βρύθει από βιντεάκια με τον συγκεκριμένο να απειλεί κ να βρίζει. Μάλιστα μπροστά κ σε αστυνομικούς που τον κανακέυουν. Απλά ντροπή.

Σε αλλο βιντεο λεει παρτον μεσα για μηνυση αυτον που με ειπε νουμερο και αυτος εχει κατεβασει τον εξαψαλμο σε ολους. Παρανοια 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Κάθε ήττα του γελοίου κλόουν της κοντούλας λεμονιάς που αλλάζει τις ομάδες σαν τα πουκάμισα είναι νίκη του αθλητισμού 

Link to comment
Share on other sites

Κοτζαμ αντιπροεδρος του Ολυμπιακου και δεν μπορεις να ανεβασεις μια ομαδουλα απο την Γ στην Β ρε κοντε?

Link to comment
Share on other sites

Εδιωξε τον προπονητη λεει ο κοντος μετα απο μολις ενα ματς χααχαχαχαχαχα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, thodoris19 said:

Εδιωξε τον προπονητη λεει ο κοντος μετα απο μολις ενα ματς χααχαχαχαχαχα.

Τη Δευτέρα ο Κούγιας προσέλαβε στην Κόρινθο τον Ηλία Φυντάνη.

Σήμερα η Κόρινθος έχασε από τον Παναργειακό.

Μετά το ματς ο Κούγιας απέλυσε τον Φυντάνη.

 

 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

O ρεφ λεγόνταν... Μελιτζανίδης κ ο ένας επόπτης Παπαδόπουλος χαχαχαχαχα έχω γονατίσει.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 11
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Η βρώμικη εγκληματική οργάνωση του ελληνικού ποδοσφαίρου που έχει αρχηγό τον Γιάννη Παπαδόπουλο μαζί με τους Δανιήλ , Ντάσιο, Μάνδαλο, Σπυροπουλο και τον Διαμαντίδη από τη Β.Ελλάδα έχουν μεταβάλλει το πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής σε βασίλειο του παγκοσμίου παράνομου στοιχήματος.

Σήμερα μπροστά σε 6.000 οπαδούς της Κορίνθου, από το 1' ο πιο βρώμικος διαιτητής που υπάρχει αυτή τη στιγμή στην Ελλάδα, ο Μελιτζανίδης , ένας διαιτητής που έβριζε τους ποδοσφαιριστές μας για να τους προκαλέσει και να τους αποβάλλει, από το 1' μέχρι το τελευταίο, δεν σφύριξε ούτε 1 φάουλ από τα δέκα και πλέον φάουλ που έκαναν οι ποδοσφαιριστές του Παναργειακού έξω από την περιοχή τους και ανέκοψε τουλάχιστον 10 επιθέσεις μας μη αφήνοντας το πλεονέκτημα για να μη γίνει η ομάδα μας επικίνδυνη.

Το αποκορύφωμα ότι δεν έδωσε 2 καταφενέστατα πέναλτι εκ των οποίων στο 1 ήταν σε απόσταση 2 μέτρων από την φάση .

Εκείνο το οποίο ήταν εντυπωσιακό είναι ότι σε αυτό το παιχνίδι- στο οποίο έγινε μόνο μία φάση από ένα ανυπαρκτο φάουλ και μπήκε το γκολ τυχαία από κόντρα - όλο το παράνομο κύκλωμα στοιχήματος από την Ελλάδα μέχρι την Μαλαισία, είχαν το παιχνίδι στάνταρ διπλό λες και δεν έπαιζαν 2 πρωτοπόροι του πρωταθλήματος.

Αυτός ο αλήτης διαιτητήσ δεν μας άφησε να κάνουμε ούτε 1 φάση!

Στο γήπεδο ήταν ο προϊστάμενος της εισαγγελίας Κορίνθου και όλα έγιναν ενώπιον του.

Ήθελαν να μας διαλύσουν αλλά ευτυχώς συγκρατήσαμε τον κόσμο για να μην μπει στο γήπεδο .

Η διοίκηση της Κορίνθου έχει αποφασίσει όλα όσα συνέβησαν φέτος με την ομάδα μας που αντί να πάρει μια εύκολη άνοδο με 10 βαθμούς διαφορά, η εγκληματική οργάνωση την ανάγκασε να χάσει το πρωτάθλημα, θα τα καταθέσει όλα αυτά τα στοιχεία στον αντιεισαγγελέα του Αρείου Πάγου κύριο Γεώργιο Οικονόμου με μηνυτήρια αναφορά και πρώτο μάρτυρα τον Δήμαρχο Κορινθίων κ Νίκο Σταυρέλη.

ΟΙ ΣΤΗΜΕΝΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΜΑΣ ΈΔΩΣΑΝ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ 64 ΚΙΤΡΙΝΕΣ ΚΑΡΤΕΣ ,9 ΚΟΚΚΙΝΕΣ , 7 ΑΝΥΠΑΡΚΤΑ ΠΕΝΑΛΤΙ ΕΙΣ ΒΑΡΟΣ ΜΑΣ ΚΑΙ 1 ΜΟΝΟ ΥΠΕΡ ΜΑΣ ΟΤΑΝ ΚΕΡΔΙΖΑΜΕ ΗΔΗ 3-0.

Θέλουμε να ευχαριστήσουμε τους 6.000 οπαδούς μας που γέμισαν το γήπεδο και να τους διαβεβαιώσουμε ότι θα είμαστε πάντα κοντά στην ομάδα και ότι και να κάνουν ο ΠΑΣ Κόρινθος θα βρεθεί εκεί που του αξίζει .

Θα τους κλείσουμε όλους Φυλακή !!!

 

Ψυχραιμα το πηρε ο Αλεξης τον φλοκο απο τον Παναργειακο 🤡🤡

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Να δουν στην ΔΕΑΒ το Live απ το youtube στο τέλος πετάνε μπουκάλια στους ηρωικούς παίκτες του Άργους κ να κλείσουν την έδρα τους όπως κ της ΑΕΚ στο μπάσκετ.

Link to comment
Share on other sites

Παραίτηση Αλέξη Κούγια

Μετά τα όσα συνέβησαν σήμερα και λόγω προσωπικών διαφωνιών με τα υπόλοιπα μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου - τα οποία προηγήθησαν του σημερινού αγώνα - δηλώνω αμετάκλητα ότι παύω να ασχολούμαι με οποιοδήποτε τρόπο με το σωματείο του ΠΑΣ Κόρινθος που με την παρουσία μου ξαναμπήκε η Κορινθία στον ποδοσφαιρικό χάρτη και είμαι ευτυχισμένος γιατί κατάφερα να φέρω στο γήπεδο 6000 κόσμο .

Δυστυχώς τα υπόλοιπα μέλη του ΔΣ εκτός του κυρίου Παπαγιαννόπουλου που είναι ένας αγνός και ανιδιοτελής άνθρωπος , το μόνο για το οποίο ενδιαφέρονται είναι τα πολιτικά και τα οικονομικά τους οφέλη από το Δήμο Κορίνθου .

Τις χειρότερες εντυπώσεις μου έχω για τον Γιώργο Πιέτρη . Σε αυτά τα 2 χρόνια δαπάνησα περισσότερα από 300.000 ευρώ για να ξαναστησουμε αυτόν τον σύλλογο και δεν μετανιώνω για αυτό καθόλου αλλά δεν μπορώ να γίνω υποχείριο κανενός για να αποκομίσει αυτός οικονομικά και πολιτικά οφέλη.

Αγάπησα πάρα πολύ την ομάδα και τους οπαδούς της αλλά δυστυχώς σε αυτό το βρώμικο περιβάλλον της εγκληματικής οργάνωσης του ποδοσφαίρου εγώ δεν μπορώ να έχω κανένα μέλλον εάν και τα ίδια μέλη του ΔΣ δεν είναι μαζί μου μια γροθιά.

Δυστυχώς όλοι αυτοί εκμεταλλεύθηκαν το όνομα μου και τα χρήματα μου αλλά το μόνο που τους ενδιέφερε ήταν το προσωπικό τους όφελος και όχι το συμφέρον της ομάδας.

Δε θέλω να πιστέψω ότι σήμερα δεν αντέδρασαν για αυτά τα άγρια πράγματα που έκανε εις βάρος μας η διαιτησία γιατί από τώρα σκεφτόντουσαν τις 550.000 που θα χρειάζονταν τον καλοκαίρι για να συστήσουμε μια ΠΑΕ.

Αυτονόητο είναι ότι η ποδοσφαιρική μου ζωή μου πλέον είναι ταυτισμένη με τον Ολυμπιακό και κακώς δεν παραιτήθηκα μόλις ανέλαβα την θέση του Αντιπροέδρου και του νομικού συμβούλου.

Δυστυχώς επικράτησε το συναίσθημα και η αγάπη για την πατρίδα μου και όχι η λογική.

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

Να σε έχει παραιτήσει διαιτητής Μελιτζανίδης και επόπτης Παπαδόπουλος θα γραφτεί στην ιστορία.

Εγώ εν τω μεταξύ νόμιζα τσακωνόταν με τίποτα του Άργους αλλά τελικά μεταξύ τους είχαν θέματα.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, bladerunner21 said:

Παραίτηση Αλέξη Κούγια

Μετά τα όσα συνέβησαν σήμερα και λόγω προσωπικών διαφωνιών με τα υπόλοιπα μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου - τα οποία προηγήθησαν του σημερινού αγώνα - δηλώνω αμετάκλητα ότι παύω να ασχολούμαι με οποιοδήποτε τρόπο με το σωματείο του ΠΑΣ Κόρινθος που με την παρουσία μου ξαναμπήκε η Κορινθία στον ποδοσφαιρικό χάρτη και είμαι ευτυχισμένος γιατί κατάφερα να φέρω στο γήπεδο 6000 κόσμο .

Δυστυχώς τα υπόλοιπα μέλη του ΔΣ εκτός του κυρίου Παπαγιαννόπουλου που είναι ένας αγνός και ανιδιοτελής άνθρωπος , το μόνο για το οποίο ενδιαφέρονται είναι τα πολιτικά και τα οικονομικά τους οφέλη από το Δήμο Κορίνθου .

Τις χειρότερες εντυπώσεις μου έχω για τον Γιώργο Πιέτρη . Σε αυτά τα 2 χρόνια δαπάνησα περισσότερα από 300.000 ευρώ για να ξαναστησουμε αυτόν τον σύλλογο και δεν μετανιώνω για αυτό καθόλου αλλά δεν μπορώ να γίνω υποχείριο κανενός για να αποκομίσει αυτός οικονομικά και πολιτικά οφέλη.

Αγάπησα πάρα πολύ την ομάδα και τους οπαδούς της αλλά δυστυχώς σε αυτό το βρώμικο περιβάλλον της εγκληματικής οργάνωσης του ποδοσφαίρου εγώ δεν μπορώ να έχω κανένα μέλλον εάν και τα ίδια μέλη του ΔΣ δεν είναι μαζί μου μια γροθιά.

Δυστυχώς όλοι αυτοί εκμεταλλεύθηκαν το όνομα μου και τα χρήματα μου αλλά το μόνο που τους ενδιέφερε ήταν το προσωπικό τους όφελος και όχι το συμφέρον της ομάδας.

Δε θέλω να πιστέψω ότι σήμερα δεν αντέδρασαν για αυτά τα άγρια πράγματα που έκανε εις βάρος μας η διαιτησία γιατί από τώρα σκεφτόντουσαν τις 550.000 που θα χρειάζονταν τον καλοκαίρι για να συστήσουμε μια ΠΑΕ.

Αυτονόητο είναι ότι η ποδοσφαιρική μου ζωή μου πλέον είναι ταυτισμένη με τον Ολυμπιακό και κακώς δεν παραιτήθηκα μόλις ανέλαβα την θέση του Αντιπροέδρου και του νομικού συμβούλου.

Δυστυχώς επικράτησε το συναίσθημα και η αγάπη για την πατρίδα μου και όχι η λογική.

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Η βόμβα που συνταράσει την Κόρινθο δεν ειναι η παραίτηση Κούγια αλλά αυτή του ομίλου Πιέτρη, που ήταν και ο χρηματοδότης του ιστορικού σωματείου. Ο όμιλος Πιέτρη με ανακοίνωση που εξέδωσε τονίζει πως " δεν μπορούμε να συρθούμε στα τάρταρα από ανθρώπους που ζουν για να δυσφημούν το ποδόσφαιρο", φωτογραφίζοντας ξεκάθαρα τον... Αλέξη Κούγια. 

Η ανακοίνωση: 

Δυστυχώς δεν μπορούμε άλλο!
Ο Όμιλος Πιέτρη έδωσε ότι είχε και δεν είχε στον αγώνα να επιστρέψει η «Μπάρτσα» ψηλά!
Η οικογένεια μας έκανε ότι ήταν δυνατό και αδύνατο για να υποστηρίξει τον κοινό σκοπό!
Όμως πλέον δεν μπορούμε να ακολουθήσουμε την λογική του παραλόγου!
Δεν μπορούμε να συρθούμε στα τάρταρα από ανθρώπους που ζουν για να δυσφημούν το ποδόσφαιρο και τον αθλητισμό!
Δεν μπορεί να δέρνουμε ή να μηνύουμε όποιον μας νικά!
Παίζει και ο αντίπαλος!
Εμείς μπορεί να είμαστε επιχειρηματίες αλλά ταυτόχρονα είμαστε και οικογενειάρχες και ζωντανά κύτταρα της κοινωνίας  που πρεσβεύουν το ευ αγωνίζεσθαι και τα υψηλά ιδεώδη του αθλητισμού!
Η νίκη και η ήττα στο μυαλό το δικό μας είναι το ίδιο αποδεκτά αποτελέσματα και ο σκοπός ποτέ δεν αγιάζει τα μέσα!
Δεν θα γίνουμε ποτέ συνένοχοι στο αιματοκύλισμα του ποδοσφαίρου και του αθλητισμού!
Θα συνεχίσουμε να αποτελούμε αρωγούς και βοηθούς της Μπάρτσας μας αλλά όχι από διοικητικό πόστο!
Θα αφήσουμε τους ειδικούς…
Αυτούς που έβαλαν τα χιλιάδες αόρατα €!!!
Εμείς είμαστε ρομαντικοί ερασιτέχνες!
Ταπεινά αποχωρούμε!

 

ΞΕΒΡΑΚΩΜΑ, ΤΟ.

  • Δικεφαλάκι 2
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×