Jump to content

Σκώληξ - ΑΕΚ 26η Αγ. 03/03 19:30 NS Prime


Kami
 Share

MVP - Κόουτσινγκ - Βραβείο Μάνταλου   

61 members have voted

  1. 1. 1. 1. MVP

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Ρότα
      0
    • Βίντα
      1
    • Κάλενς
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Γιόνσον
      14
    • Άμραμπατ
      10
    • Λιούμπισιτς
      23
    • Ελίασον
      2
    • Μάνταλος
      0
    • Πόνσε
      3
    • Πισάρο
      0
    • Πινέδα
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Τσούμπερ
      0
    • Αραούχο
      0
    • ΔΕΝ ΞΕΧΩΡΙΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ
      8
  2. 2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
      2
    • Μέτριο
      20
    • Κακό
      37
    • Φυσιολογικό
      2
  3. 3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
      10
    • Ρότα
      1
    • Βίντα
      1
    • Κάλενς
      13
    • Χατζισαφί
      0
    • Γιόνσον
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Λιούμπισιτς
      0
    • Ελίασον
      1
    • Μάνταλος
      7
    • Πόνσε
      0
    • Πισάρο
      21
    • Πινέδα
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Τσούμπερ
      1
    • Αραούχο
      5
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ
      1


Recommended Posts

1 minute ago, MITSAKLAS said:

Εγώ σίγουρος ήμουνα για το 2πλο, αλλά βεβαιωθηκα να ρίξω στον πάτο τις προσδοκίες μου για κατάκτηση του τίτλου.

Δεν προέκυπτε διπλό δυστυχώς από το σημείο που προηγηθηκαμε και μετά, όταν μαλιστα έχασε ο Τσουμπερ την ευκαιρία κλείδωσε η γκέλα.

Link to comment
Share on other sites

Trikymia Almeyda me tis alages kai gantemia sto 97 me apistefth fash pou ginete penalty.

Zuber moireos. Pizzaro apo tora sto Mexico city me kordela.

Link to comment
Share on other sites

Η καλυτερη κληρωση θα ηταν παοκ και ολυμπαικος τα δυο πρωτα ματς εκτος εδρας. Ας το χασουμε νωρις λοιπον αφου ειστε εδω μεσα ολοι σιγουροι.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης επειδή πολλοί γράφετε για πολλά φαουλ του καλενς μακριά απο την περιοχή κλπ.. Κάποτε λέγαμε κάντε ενα κωλοφαουλ στο κέντρο μν βγουν αντεπίθεση και το φάμε, κατι που το χουμε δει άπειρες φορές να συμβαίνει γιατί κάτι τιτικες όχι μόνο μαρκαραν με τα μάτια αλλα ούτε χέρια πόδια δε βάζανε να κόψουν τον αντίπαλο στο κέντρο. Ε έγινε η γιόμα απο τέτοιο φαουλ, σήκωσε χέρι ένας απο τους καλύτερους αμυντικούς της ιστορίας μας, έγινε πέναλτι, κλασσικα το τέρμα μας δν το πιασε.. Ε οκ sorry σε αυτήν τη φάση δε θα ρίξω ολο το ανάθεμα στον (κάθε) καλενς 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Brom21 said:

Ο Καλλενς, οποτε εβγαινε απο την ευθεια με τον Βιντα για να μαρκαρει, ειτε εκανε φαουλ, ειτε γινοταν ταναπου απο τον προσωπικο του αντιπαλο παντως.

100% σιγουρος οτι θα το φαμε ημουν

Ναι αλλά μέσα στην ομάδα είναι ευχαριστημένοι οπότε θα τον κρατήσουμε

Link to comment
Share on other sites

Just now, mporat said:

Εντάξει 1 βαθμό από την κορυφή είμαστε με αυτούς, όχι στο -10 και στην τέταρτη θέση. Έχουν οι άλλοι τόσο καλύτερους σε αυτές τις θέσεις; Γιατί δεν το δείχνουν; 

Δεν ξέρω τι έχουν, ξέρω τι έχω εγώ και αυτό που έχω δεν μπορεί να είναι ικανοποιητικό ούτε με τα λιμα.

Θα είναι στα ζορικα;

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Aussie said:

Μάλλον εξαιτίας του τρόπου και του χρονικού σημείου που ισοφαρίστηκες. Ακόμη μια φορά που τρως γκολ στο 90+ και σου κοστίζει βαθμούς όπως ανέφερε κι ένα παλικάρι πιο πάνω μετά από Σέρρες, Τούμπα κλπ.

Το ξέρω ότι είναι λόγια εν θερμώ και τα δικαιολογω. Ωστόσο δεν κάνουν καλό σε κανέναν, ούτε σε όποιον τα λέει. Καλύτερα να κλείσει για σήμερα οποίος δεν την παλεύει.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

μπαινουμε στα πλευ οφ με +11 γκολ παθητικο σε σχεση με περσυ οταν ειχαμε μπει, με τετοια αμυνα πρωταθλημα δεν παιζει

Link to comment
Share on other sites

και μια χαρά θυμόμαστε την ΑΕΚ να κάνει 3 σερί  και να ζητάμε και το τέταρτο...

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Brom21 said:

Ο Καλλενς, οποτε εβγαινε απο την ευθεια με τον Βιντα για να μαρκαρει, ειτε εκανε φαουλ, ειτε γινοταν ταναπου απο τον προσωπικο του αντιπαλο παντως.

100% σιγουρος οτι θα το φαμε ημουν

Αν κράτησουν τον καλένς θα είναι έγκλημα.Ας βρουν αριστερό στόπερ καλύτερο του.Ούτε αλχημεία με τον ιρανό.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Bukowski said:

Καλα εχουμε υποβιβαστεί κιολας, σιγα ξερω γω που χαμε μαθει στα μπακ του μπακ πρωταθληματα.

Ποτε ξανα ειχαμε την ποιοτικοτερη ομαδα, τον καλυτερο προπονητη, ισχυρη διοικηση και την καλυτερη εδρα;

Βασικα οταν τα χαμε ολα αυτα μια χαρα καναμε μπακ του μπακ

Επειδη αυτη τη νοοτροπια την εχω δει σε πολλα παιχνιδια και μεσα στο χορταρι, εγω θα πω οτι θα πρεπει ολοι τους στην ομαδα να τσακιστουν να κανουν το μπακ του μπακ και οτι η σεζον φετος θα ειναι απολυτα αποτυχημενη αν δεν το καταφερουν, ακομα και αν αυτο γινει για μολις 1 βαθμο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Geologos said:

Οσο καλη παρεμβαση ηταν οι αλλαγες στο 60, αλλο τοσο οικτρή ηταν η παρέμβαση μετά.

Δυστυχώς, παίκτης Αραούχο δεν υπάρχει πια ετσι οπως τον ξέραμε. Πρέπει αγωνιστικα να αντικατασταθει, και αν μείνει να έχει ΦανΦέερτιο ρόλο.

Επίσης, είτε θα αλλαξεις τρόπο παιχνιδιου σε πιο συντηριτικό ωστε να μην έχεις απουσίες, είτε θα παιζεις ετσι ξεροντας οτι οι απουσιες ειναι μεσα στο παιχνιδι, αλλα οι ρεζέρβες θα είναι πολύ καλυτερες απο τις υπαρχουσες.

Το καλοκαιρι ξεκινάμε με Γιαννουλη και δεξι μπακ μεταγραφή τύπου λιουμπισιτς πρώτη ιουλιου και βλέπουμε.

Όποτε παίζεις μαζεμένος, κόβεις ρόδα μυρωμενα.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mporat said:

Εντάξει 1 βαθμό από την κορυφή είμαστε με αυτούς, όχι στο -10 και στην τέταρτη θέση. Έχουν οι άλλοι τόσο καλύτερους σε αυτές τις θέσεις; Γιατί δεν το δείχνουν; 

Οσο πιθανη ειναι η 1η θεση, τοσο πιθανη ειναι και η 3η πλεον. Αντικειμενικα.

Link to comment
Share on other sites

Τσούμπερ εκτός στο πρώτο ματς τον playoffs.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MITSAKLAS said:

Δεν ξέρω τι έχουν, ξέρω τι έχω εγώ και αυτό που έχω δεν μπορεί να είναι ικανοποιητικό ούτε με τα λιμα.

Θα είναι στα ζορικα;

Μέχρι στιγμής ήταν ως ένα σημείο. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, mporat said:

Κι όταν μας έρθει η Λαμία τη 2η αγωνιστική και πάει ο γαυρος στην Τούμπα τι θα λέμε; 

Τιποτα, το πρωταθλημα θα γινει ηδη μπουρδελο εξαιτιας των δικων μας επαναλαμβανομενων δωρων

Link to comment
Share on other sites

Επισης δεν αναστήσαμε κανένα γαβρο, έριξε ο αλλος ποσο χρήμα τον ιανουαριο έκανε 10 μεταγραφές έφερε 3ο προπονητη και τελικώς καταφεραν και εκαναν μια υποτυπώδη ομάδα. Τον ρόλο μας σε αυτό που τον βλέπετε δεν καταλαβαινω.

  • Δικεφαλάκι 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, Geologos said:

Επισης δεν αναστήσαμε κανένα γαβρο, έριξε ο αλλος ποσο χρήμα τον ιανουαριο έκανε 10 μεταγραφές έφερε 3ο προπονητη και τελικώς καταφεραν και εκαναν μια υποτυπώδη ομάδα. Τον ρόλο μας σε αυτό που τον βλέπετε δεν καταλαβαινω.

Μονο τους σημερινους βαθμους να βαλουμε μαζι με αυτους σε Σερρες και Αγρινιο, θα μασταν στο +9 απο αυτους

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Man Of Faith said:

Κάποιοι είχαμε μάθει 

Ποσα μπακ του μπακ πανηγυρισες στην ζωη σου δηλ και θεωρεις οτι ετσι εμαθες;

Link to comment
Share on other sites

Just now, AlexKR21 said:

Μονο τους σημερινους βαθμους να βαλουμε μαζι με αυτους σε Σερρες και Αγρινιο, θα μασταν στο +9 απο αυτους

Που να βαλει και ο βαζελος δηλ αυτους που χει χασει..

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Ποσα μπακ του μπακ πανηγυρισες στην ζωη σου δηλ και θεωρεις οτι ετσι εμαθες;

3 στην εφηβεία μου, αρα...

Link to comment
Share on other sites

Ο καθενας εχει την αποψη του, εγω ξερω οτι κρεμομαστε απο τα ποδια του Λιβαι και του Γκατσινοβιτς γιατι αλλιως η χρονια δε θα εξελιχθει καθολου καλα.

Αυτα για σημερα οσον αφορα τα οποια αγωνιστικα, δεν αντεχεται αλλο.

Ενα ΠκΟ για τη θεση της ΑΕΚ στη κανονικη διαρκεια θυμαμαι.... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, AlexKR21 said:

Μονο τους σημερινους βαθμους να βαλουμε μαζι με αυτους σε Σερρες και Αγρινιο, θα μασταν στο +9 απο αυτους

Αυτο δείχνει οτι δεν είμαστε εμεις εκει που πρέπει, δεν ειναι ανασταση στον γάβρο

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Που να βαλει και ο βαζελος δηλ αυτους που χει χασει..

Ο βαζελος δεν ειναι πουθενα καλυτερος σου

Ουτε διοικητικα, ουτε ποιοτικα, ουτε στον προπονητη που εχει ουτε στην εδρα ουτε στη συσπειρωση ουτε σε τιποτα

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AlexKR21 said:

Μονο τους σημερινους βαθμους να βαλουμε μαζι με αυτους σε Σερρες και Αγρινιο, θα μασταν στο +9 απο αυτους

Εγώ δεν το κοιτάω έτσι αλλά ότι σε 5 ματς φέτος σε Κηφισιά Αγρίνιο Σέρρες Τούμπα και απόψε ισοφαρίστηκες στο 90+.

Αν αυτό δεν είναι παγκόσμιο ρεκόρ μέσα σε μια χρονιά τότε τι είναι;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×