Jump to content

Ω ΤΙ ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΜΠΑΜΠΑ.


GIANNHS
 Share

Recommended Posts

Εμενα παλι .... γιατι κατι μου λεει οτι ο Ούχο ετοιμαζεται να μας σερβιρει κατι ματσαρες που θα μας φυγει το κλαπέτο ???

ΥΓ : '' Ουσιαστικό επεξεργασία. κλαπέτο ουδέτερο. μηχανισμός που επιτρέπει ή διακόπτει τη ροή σε αγωγούς νερού ή αερίου, είδος αντεπίστροφης βαλβίδας με «πεταλούδα» ''

Link to comment
Share on other sites

οποιος καθεται και δινει βαση σε το τι γραφεται στα σοσιαλ, μεταφερει τη τοξικοτητα μεσα του. 

στο γηπεδο εγω βλεπω υγεια, χειροκροτημα, φωνη. 

αυτο σημαινει πως η ομαδα ειναι οκ. και πειθει.

εννοειται πως η ομαδα δε πρεπει να δινει βαση στο τι γραφει ο καθε τραχανοπλαγιας στα σοσιαλ. 

βαζω και μενα μεσα που μπινελικωνω ενιοτε.

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

Το 99% των ατομων που σχολιαζουν στα σοσιαλ ειναι ειτε οι κλασικοι μιζεροι Ελληνες φιλαθλοι που στην πρωτη στραβη ζητανε αλλαγη προπονητη, ειτε μεριδα ατομων που θυμηθηκε οτι ειναι ΑΕΚ περσυ.

Δεν βρισκω τον παραμικρο λογο να τα κοιταει καποιος, εγω προσωπικα τα χω κοψει καιρο τωρα.

Η υγιης μεριδα φιλαθλων τον Ματιας τον εχει εικονισμα.

Παρεα αεκτζηδων απο το γηπεδο στην παραμικρη κακη κουβεντα για τον Πελαδο ειναι ικανοι να σου κοψουν την καλημερα. Και ετσι πρεπει να ειναι. Δεν υπαρχει υγιης ΑΕΚτζης που να μην εχει ερωτευτει αυτον και τη μπαλα που παιζει.

Λαθη κανουν ολοι, κριτικη επιδεχονται ολοι, ουδεις τελειος, τον αγαπαμε και τον αποδεχομαστε οπως ειναι γιατι ετσι μας εκανε να τον λατρεψουμε. Αλλα οι μπαρμπαδες των σοσιαλ πραγματικα αξιζουν αποκλεισμο απο το γηπεδο.

  • Δικεφαλάκι 9
  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

  • amd unpinned this topic
  • amd pinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×