Jump to content

MVP - Κόουτσινγκ - Βραβείο Μάνταλου  

59 members have voted

  1. 1. 1. MVP

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Ρότα
      0
    • Βίντα
      0
    • Κάλενς
      1
    • Γιόνσον
      2
    • Σιμανσκι
      1
    • Ελίασον
      1
    • Μάνταλος
      0
    • Πόνσε
      37
    • Πινεδα
      3
    • Πηλιος
      0
    • Αραούχο
      0
    • Γκαρσια
      12
    • Λιούμπισιτς
      0
    • Σιντιμπε
      0
    • Χατζισαφι
      0
    • ΔΕΝ ΞΕΧΩΡΙΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ
      1
  2. 2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
      37
    • Μέτριο
      1
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
      20
  3. 3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Ρότα
      4
    • Βίντα
      2
    • Κάλενς
      1
    • Γιόνσον
      0
    • Σιμανσκι
      1
    • Ελίασον
      1
    • Μάνταλος
      20
    • Πόνσε
      0
    • Πινεδα
      2
    • Πηλιος
      3
    • Αραούχο
      0
    • Γκαρσια
      0
    • Λιούμπισιτς
      0
    • Σιντιμπε
      0
    • Χατζισαφι
      1
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ
      23


Recommended Posts

Φανταστείτε να είχε σκοτωθεί αστυνομικός σε αγώνα της ΑΕΚ τι θα είχαν τραβήξει οι οπαδοί. 

Link to comment
Share on other sites

Όπως με καταλαβε ο @Νονός,δυο λεπτα πριν το ημίχρονο τα εκλεισα όλα κι εφυγα....

Δυο λόγια για την ομάδα.Ασφαλώς και το χθεσινό παιχνίδι δεν προσφερεται για εξαγωγή ασφαλών συμπερασμάτων,αλλωστε όπως είχα πει και σε ενα αλλο φορουμ αν δεν μπορείς να κερδίσεις τη Λαμία,δε δικαιούσαι να λες ότι πας για πρωταθλημα..

Η ομαδα πίσω δεν με καθησυχάζει...Όταν βλεπω αυτό το build up από τον Στανκοβιτς με πιανει η καρδια μου...Θα κανει το λαθος λεω ο Ροτα,ο Χατζησαφι,ο Βίντα κλπ.

Επίσης το κεντρο χωρίς Πινεδα μοιάζει ερημος,ο Μανταλος φιλοτιμος αλλα για 30 λεπτα max.

Λειπει ο περυσινός Σερτζιο,ο Γκατσινοβιτς,ο Τσουμπερ του πρωτου γυρου..

Θετικό ότι εχουν ξεμπουκώσει τα φορ μας,25 γκολ δεν εχει καμια άλλη ομαδα από τους δυο φορ της..

Τιποτα δεν εχει τελειώσει,πάμε για τη μητερα των μαχών μεχρι την επόμενη σε τρεις εβδομαδες να τελειώσουμε τους γαυρους που πελαγοδρομούν,αλλα δυστυχώς με 20 μερες off εχουν καιρο για ανασύνταξη.Τον Βαζελο τον εχω πιο κατω,ο β θα ξεφουσκώσει κι αλλο,εδω θα ειμαστε να τα λέμε..

Προς το παρόν απολαμβανουμε τη θεα από το ρετιρέ και αυτό αρκει!!!!

Φορουμ για καβλαντα σημερα των γαυρων  https://www.red-dna.com/forum/index.php

και των β   https://forum.paokmania.gr/viewforum.php?f=306

ΒΡΕΙΤΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΣΤΑ ΜΑΤΣ!!!!ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΕΣ ΒΟΛΤΕΣ!!

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Λυσσαξαν τα βρωμοσκυλα με τον Τσιλούλη...ωχρα φυλλάδες-μεγκα/πορνο - καναλια-αρδ περιοπης...

Τσιλουλης=ο μεγας υπαιτιος της ηττας της Λαμιας

Σκυλιασαν και οι κρατικες (Π)ορδες του ματομπούκαλου με την μοναδικη μεγαλη ομαδα εντος της επικρατειας ( και οχι των συνορων ) τσουβαλιαζοντας τον διψασμενο κοσμο της ταρατσας για κανονικη μπαλα..

Και ο Μιχαλης μειδιά ... απο κει ψηλά..

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Captain21 said:

Δυο λόγια για την ομάδα.Ασφαλώς και το χθεσινό παιχνίδι δεν προσφερεται για εξαγωγή ασφαλών συμπερασμάτων,αλλωστε όπως είχα πει και σε ενα αλλο φορουμ αν δεν μπορείς να κερδίσεις τη Λαμία,δε δικαιούσαι να λες ότι πας για πρωταθλημα..

 

Προσφέρεται. 

Η Λαμία είναι καλή ομάδα, καλύτερη από το Βόλο πέρσι και θα κάνει ζημιές. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Captain21 said:

ΒΡΕΙΤΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΣΤΑ ΜΑΤΣ!!!!ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΕΣ ΒΟΛΤΕΣ!!

cc @Ασμοδαίος

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Captain21 said:

ΒΡΕΙΤΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΣΤΑ ΜΑΤΣ!!!!ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΕΣ ΒΟΛΤΕΣ!!

Στην φιέστα της απονομής του Τίτλου, η ΠΑΕ ΑΕΚ θα μοιράσει δωρεάν αντίτυπα του ταξιδιωτικού οδηγού για τον νομό Χανίων που θα έχει συγγράψει ο @Captain21 .

  • Hahaha 7
Link to comment
Share on other sites

με τιτλο ανακαλυψτε τα κρυφα μονοπατια του νομου

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, amd said:

με τιτλο ανακαλυψτε τα κρυφα μονοπατια του νομου

Subtitle : "Ο Αλμέιδα τη δουλειά του κι εμείς τη δικιά μας"

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Νονός said:

Στην φιέστα της απονομής του Τίτλου, η ΠΑΕ ΑΕΚ θα μοιράσει δωρεάν αντίτυπα του ταξιδιωτικού οδηγού για τον νομό Χανίων που θα έχει συγγράψει ο @Captain21 .

Μυστικά και κρυμένα μονοπάτια των Χανίων. 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Στο μεταξυ στη γκολαρα του Λιβαι το κοντρολ ηταν τοπ κλας

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Man Of Faith said:

Στο μεταξυ στη γκολαρα του Λιβαι το κοντρολ ηταν τοπ κλας

Τοπ κλας ηταν η μανουρα. 😁

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, amd said:

ουτε με 40Μ δεν τον πουλας .&-

Θεωρείς ότι θα έρθουν ξανά ψηλές προτασεις;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Man Of Faith said:

Θεωρείς ότι θα έρθουν ξανά ψηλές προτασεις;

πιο ψηλες απο περσι 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

και να το αναλυσω οι ευρωπαιοι δεν τους ενδιαφερει αν ο γκαρσια ειχε ενοχλησεις θα τους ενδιεφερε αν ειχε καποιον σοβαρο τραυματισμο 

τα νουμερα του γκαρσια φετος ειναι πιο εκφοβιστικα απο περσι

το παιδι εχει 20 ματς 14 γκολ και 3 ασιστ

περσι ειχε 37 ματς 18 γκολ και 7 ασιστ

πολυ καλυτερα το νουμερα του φετος ειδικα αν σκοαρει αλλες 3-4 φορες θα εχει πιασει τα περσινα γκολ με 10 ματς λιγοτερα 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, amd said:

πιο ψηλες απο περσι 

Χαλάλι τα τζακουζι του Ίλια στα Σπατα

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Από το 1992 που βλέπω την ΑΕΚ σταθερά κι αμείωτα ποτέ μα ποτέ δεν μου δόθηκε η αίσθηση ότι έχουμε παίχτες που το κάνουν "άδικο" δηλαδή σα να παίζουν άντρες απέναντι σε μικρά παιδάκια. Βασικά στη Γ εθνική είχα υποσχεθεί στον εαυτό μου ότι θα δω μόνο τον πρώτο αγώνα και μετά κανέναν άλλο και το τήρησα. Αν είχαμε εκεί κάποιον τέτοιον παίχτη που δε νομίζω, οκ κάνω λάθος.

Ο Γκαρσία όμως είναι τέτοιος. Δεν σταματιέται, είναι απίστευτο αυτό το πράγμα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, amd said:

και να το αναλυσω οι ευρωπαιοι δεν τους ενδιαφερει αν ο γκαρσια ειχε ενοχλησεις θα τους ενδιεφερε αν ειχε καποιον σοβαρο τραυματισμο 

τα νουμερα του γκαρσια φετος ειναι πιο εκφοβιστικα απο περσι

το παιδι εχει 20 ματς 14 γκολ και 3 ασιστ

περσι ειχε 37 ματς 18 γκολ και 7 ασιστ

πολυ καλυτερα το νουμερα του φετος ειδικα αν σκοαρει αλλες 3-4 φορες θα εχει πιασει τα περσινα γκολ με 10 ματς λιγοτερα 

Ειδικότερα στο πρωτάθλημα πρέπει να έχει ένα γκολ κάθε 63 λεπτά. 

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έχει στείλει απο χθες το νομικό της τμήμα η ΠΑΕ να ασχοληθεί με το θέμα με τα αδέλφια στο ταρατσάκι, θα είμαστε αν-άξιοι της μοίρας μας....

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, stavros 9-11 said:

Από το 1992 που βλέπω την ΑΕΚ σταθερά κι αμείωτα ποτέ μα ποτέ δεν μου δόθηκε η αίσθηση ότι έχουμε παίχτες που το κάνουν "άδικο" δηλαδή σα να παίζουν άντρες απέναντι σε μικρά παιδάκια. Βασικά στη Γ εθνική είχα υποσχεθεί στον εαυτό μου ότι θα δω μόνο τον πρώτο αγώνα και μετά κανέναν άλλο και το τήρησα. Αν είχαμε εκεί κάποιον τέτοιον παίχτη που δε νομίζω, οκ κάνω λάθος.

Ο Γκαρσία όμως είναι τέτοιος. Δεν σταματιέται, είναι απίστευτο αυτό το πράγμα

1457460.jpg

  • Sad 1
  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

Είναι απίστευτο ότι προχθές στο κέντρο της αθήνας έπαιζε πιστολίδι κάτω από το μπαλκόνι μας και οι μπάτσοι δεν ανοίξανε ρουθούνι, και χθες πήγανε και κατεβάσανε από την ταράτσα στη λαμία τους μπαρμπάδες με τα τσίπουρα.

24 ώρες χωρίζουνε τα δύο γεγονότα.  Δηλαδή ειλικρινά, δεν θα έπρεπε να υπάρχει έστω και ένας άνθρωπος σε αυτή τη χώρα που να πιστεύει ότι η αστυνομία προσφέρει κάτι οτιδήποτε θετικό στη ζωή του. 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Evolve said:

Δηλαδή ειλικρινά, δεν θα έπρεπε να υπάρχει έστω και ένας άνθρωπος σε αυτή τη χώρα που να πιστεύει ότι η αστυνομία προσφέρει κάτι οτιδήποτε θετικό στη ζωή του. 

Να υποθέσω ότι ΔΕΝ είσαι χρήστης ουσιών σε αναζήτηση προμηθευτή.

  • Δικεφαλάκι 2
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Evolve said:

Είναι απίστευτο ότι προχθές στο κέντρο της αθήνας έπαιζε πιστολίδι κάτω από το μπαλκόνι μας και οι μπάτσοι δεν ανοίξανε ρουθούνι, και χθες πήγανε και κατεβάσανε από την ταράτσα στη λαμία τους μπαρμπάδες με τα τσίπουρα.

24 ώρες χωρίζουνε τα δύο γεγονότα.  Δηλαδή ειλικρινά, δεν θα έπρεπε να υπάρχει έστω και ένας άνθρωπος σε αυτή τη χώρα που να πιστεύει ότι η αστυνομία προσφέρει κάτι οτιδήποτε θετικό στη ζωή του. 

Εγώ γυρνούσα απο Αγια Σοφιά μέσω κέντρου και περάσαμε απο το πράσινο μπουρβέλο στη λεωφόρο βουλιαγμένης . Πρέπει να ήταν στα περσινα πλευ οφ και να είχαν μαζευτεί για κάποιο λόγο αλλα δεν θυμάμαι τι έπαιζαν εκείνοι ( νομίζω μπάσκετ με το γαύρο ) . Λοιπόν είχαν βάλει σκουπιδοντενεκέ στο δρόμου και είχαν κλείσει τη κυκλοφορία απο 2 και κάτι λουρίδες σε εκείνο το σημείο σε μία και αναγκαστηκα έκοβες ταχύτητα προφανώς να σε ελένξουν και να κάνουν τις μαλακίες τους . Είναι και σε ενα περίεργο σημείο που δεν έχεις ορατότητα απο πριν μέχρι να βρεθείς εκεί . Εγώ με πατέρα , αδελφό , ανιψιό στο αμάξι και επειδή έχω και αυτή την άγνοια κινδύνου που δεν μου έχει στοιχήσει ευτυχώς ακόμα ποτέ  φορούσα ακόμα μια μπλούζα ορίτζιναλ  ( απο τότε είμαι προσεκτικός και την βγάζψ  ) . Μπροστά μου είχε ενα περιπολικό το οποίο με το που το είδε έστριψε δεξιά στο προηγούμενο στενό μερικά μετρα πιο πριν ( ίσως πήγε και αντίθετα κιόλας )  . Τότε έμεινα εγώ και είχα το δρόμος ανοικτό και πατάω μια γκαζιά και έφυγα πριν προλάβουν να γυρίσουν να ρίξουν μια ματιά . 

Κάντε τώρα σύγκρισει στα δυο γεγονόταν και πια σχέση εχει το ενα με την οπαδική βία και πια το άλλο και ποια η αντίδραση της αστυνομία στο ενα και ποια στο άλλο .  

  • Δικεφαλάκι 2
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Νονός said:

Να υποθέσω ότι ΔΕΝ είσαι χρήστης ουσιών σε αναζήτηση προμηθευτή.

Ούτε VIP που δικαιούσαι δωρεάν security/φιλιπινέζες

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, βλέπουμε πολλά εδώ πέρα και έχω να γράφω σεντόνια για ώρες, κάποια στιγμή σε άλλο τόπικ

Link to comment
Share on other sites

  • chris manousopoulos unpinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×