Jump to content

MVP - Κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου  

84 members have voted

  1. 1. 1. MVP

    • Αθανασιάδης
      0
    • Ρότα
      0
    • Callens
      7
    • Βίντα
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμανσκι
      1
    • Γιόνσον
      0
    • Pineda
      11
    • Ελίασον
      59
    • Αραούχο
      5
    • Πονσε
      1
    • Μάνταλος
      0
    • Γκαρσια
      0
    • Amrabat
      0
    • Γκατσινοβιτς
      0
    • Μήτογλου
      0
  2. 2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
      80
    • Μέτριο
      1
    • Κακό
      1
    • Φυσιολογικό
      2
  3. 3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Αθανασιάδης
      0
    • Ρότα
      1
    • Callens
      0
    • Vida
      0
    • Χατζισαφι
      0
    • Σιμανσκι
      1
    • Γιόνσον
      0
    • Pineda
      0
    • Ελίασον
      0
    • Αραουχο
      1
    • Πονσε
      0
    • Μάνταλος
      1
    • Γκαρσια
      0
    • Amrabat
      0
    • Γκατσινοβιτς
      0
    • Μήτογλου
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ
      80


Recommended Posts

1 minute ago, Λευτέρης Πέκινπας said:

σιγουρα καποια καραμπολα μετα την τσακωμαρα μακεδου κουλη 

Παίζει, το σκέφτηκα κι εγώ.

Να πω (άσχετο) ότι για μένα δεν είναι πεναλτυ αυτά, τα ίδια λεω και όταν τα ζητάμε εμεις. Η μπάλα είχε φυγει.

Γενικά είμαι εναντίον των αδερφιστικων πεναλτυ και φάουλ και βρηκα τον αποψινο διαιτητη πολύ καλο για τα δικά μου γούστα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, BillR21 said:

@Skepastosτον μπακασετα θα μπορεσουμε να τον παρουμε το καλοκαιρι για μπακ απ του μανταλου;

Δεν κρατηθηκες.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, BillR21 said:

@Skepastosτον μπακασετα θα μπορεσουμε να τον παρουμε το καλοκαιρι για μπακ απ του μανταλου;

Σατανά 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Παίζει, το σκέφτηκα κι εγώ.

Να πω (άσχετο) ότι για μένα δεν είναι πεναλτυ αυτά, τα ίδια λεω και όταν τα ζητάμε εμεις. Η μπάλα είχε φυγει.

Γενικά είμαι εναντίον των αδερφιστικων πεναλτυ και φάουλ και βρηκα τον αποψινο διαιτητη πολύ καλο για τα δικά μου γούστα.

νταξει δινεται  αλλα ντραπηκανε και δεν πιαστηκανε απο αυτο οι λαγορεπορτερ βλεπω

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξύ ρε μαλακες, ακόμα και ο Αθανασιάδης σήμερα έκανε πολύ καλές πάσες με την μπάλα στα πόδια 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, nikos said:

Ο Σπάθας περιεργως δεν είδε πεναλτυ στον Κωτσιρα. Άρρωστος ειναι, το παράτησαν, τι σας συμβαίνει παιδιά; 

Μάλλον σημαίνει ότι οι γκέι αποσύρουν τη στήριξή τους στο βάζελο , του στυλ «καλά να τα πάθετε» … 😀

πάντως όσο και να μαλακίζεται ο Βαρούχας που «είδε πέναλτι» … ο Κότσιρας έχει κάνει ήδη τη σέντρα και έχει απομακρυνθεί η μπάλα .. τέτοιο τηλεοπτικό βαζελικό  πέναλτι δε δίνεται ΠΟΤΕ και πουθενά 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει όλα καλά με Σπάθα τελικά. Προσωρινή ήταν η φάση. Είδε πέναλτι για Ολυμπιακό, κακός δόθηκε το φάουλ στο πρώτο γκολ και αν ήθελε έπρεπε επίσης να δώσει φάουλ στον Ντοη. Επέστρεψε στις εργοστασιακές.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, nikos said:

Ο Σπάθας περιεργως δεν είδε πεναλτυ στον Κωτσιρα. Άρρωστος ειναι, το παράτησαν, τι σας συμβαίνει παιδιά; 

Μα δεν ήταν, αν υπάρχει μαρκάρισμα είναι εκτός περιοχης

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Agent HAF said:

Εντάξει όλα καλά με Σπάθα τελικά. Προσωρινή ήταν η φάση. Είδε πέναλτι για Ολυμπιακό, κακός δόθηκε το φάουλ στο πρώτο γκολ και αν ήθελε έπρεπε επίσης να δώσει φάουλ στον Ντοη. Επέστρεψε στις εργοστασιακές.

τι καθεστε και βλεπετε βρε ανωμαλοι 🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Λευτέρης Πέκινπας said:

νταξει δινεται  αλλα ντραπηκανε και δεν πιαστηκανε απο αυτο οι λαγορεπορτερ βλεπω

Δεν λεω ότι δεν δίνεται, λεω τι πιστεύω εγώ για τετοιες φασεις. Και τσακώνομαι όταν γίνονται σε μας.

Δεν πιάστηκαν, τι να πιαστούν. Είχαν 1 τελική εντος εστίας κι εμεις 8, 3 γκολ, διπλο δοκαρι, χαμένο τετ α τετ κλπ

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, nikos said:

Παίζει, το σκέφτηκα κι εγώ.

Να πω (άσχετο) ότι για μένα δεν είναι πεναλτυ αυτά, τα ίδια λεω και όταν τα ζητάμε εμεις. Η μπάλα είχε φυγει.

Γενικά είμαι εναντίον των αδερφιστικων πεναλτυ και φάουλ και βρηκα τον αποψινο διαιτητη πολύ καλο για τα δικά μου γούστα.

Συμφωνώ απόλυτα η μόνη αλλαγή που θα έκανα στο ποδόσφαιρο είναι το πώς δίνεται το πέναλτι. Και για τέτοιες περιπτώσεις και για τράβηγμα σε κάποιον που βγαίνει από τη περιοχή η έχει πλάτη στο τέρμα. Έμμεσο πολύ καλύτερα θα ήταν για τη μπάλα 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nickpes21 said:

Μα δεν ήταν, αν υπάρχει μαρκάρισμα είναι εκτός περιοχης

Ψάξε βρες γενικά, φάση απλά για πονεμένους 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, vamos bien said:

Μάλλον σημαίνει ότι οι γκέι αποσύρουν τη στήριξή τους στο βάζελο , του στυλ «καλά να τα πάθετε» … 😀

πάντως όσο και να μαλακίζεται ο Βαρούχας που «είδε πέναλτι» … ο Κότσιρας έχει κάνει ήδη τη σέντρα και έχει απομακρυνθεί η μπάλα .. τέτοιο τηλεοπτικό βαζελικό  πέναλτι δε δίνεται ΠΟΤΕ και πουθενά 

Ίδιο με του Ρετσου με Φενερ πάντως 

Link to comment
Share on other sites

Με ΒΑΡ αυτά δίνονται. Αν δεν μας το έδιναν εμάς αυτό θα γκρίνιαζα. Αλλά ακόμα και ο Τερίμ αναγνωρίζει οτί είτε το παίρναν είτε όχι θα χάνανε.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Araujo21 said:

aekara.jpg?itok=ZV3PbNSS

Ιωαννιδη ...κοιτα τ πουλακι

Του χρόνου για φωτογραφος 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Snafu said:

Συμφωνώ απόλυτα η μόνη αλλαγή που θα έκανα στο ποδόσφαιρο είναι το πώς δίνεται το πέναλτι. Και για τέτοιες περιπτώσεις και για τράβηγμα σε κάποιον που βγαίνει από τη περιοχή η έχει πλάτη στο τέρμα. Έμμεσο πολύ καλύτερα θα ήταν για τη μπάλα 

Επισης  έχει κάνει και το βαρ πολλους να το έχουν κάνει μπασκετ το άθλημα. Θέλει κάποια αλλαγή οπως λες ή πιο συγκεκριμένες οδηγίες.
Και πάλι βέβαια η φύση του αθλήματος περιέχει το «στην κρίση του διαιτητη»  δεν γίνεται να αλλάξει αυτό 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Agent HAF said:

Δεν την γέμισαν στους 8 με Μπριζ θα την γεμίσουν την Κυριακή; Μιλάμε για πανυγηριτζιδες ολκής. Αν πήγαιναν καρφί για πρωτάθλημα μπορεί. Θα έχει πάμπολα κενά θεωρώ.

Πας νικάς και κάνεις το γύρο του θριάμβου μέσα στη τούμπα.

Link to comment
Share on other sites

Πόσο στα αρχιδια μας η συγκεκριμένη φάση . Εδώ γλιτώσανε από διασυρμό . Τι λέμε τώρα ? 

Link to comment
Share on other sites

Σε ορισμένες φάσεις σήμερα χαζεψα μέχρι και με το Ροτα, καλό είναι να το αναφέρουμε και να του πούμε μπράβο γιατί ήταν εξαιρετικός. 

Επίσης φωναξαμε τα ονόματα αρκετών παικτών με νέα προσθήκη το Οοοορμπελιν Πινεεεεδα σε ρυθμό seven nation army.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Snafu said:

Ίδιο με του Ρετσου με Φενερ πάντως 

Μοιάζει όντως αλλά εκεί ο Ρέτσος χώνει κλωτσιά κανονική που είναι και για κίτρινη ..

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×