Jump to content

οσφπ - ΑΕΚ 9η Αγ. Play-off 15/05 20:00 CosmoteSport


Kami
 Share

Recommended Posts

34 minutes ago, Kami said:

Ελα στη θέση του Καρυ για 1 λεπτό. 
Κυριακή ερχονται οι «τούρκοι» οπως τους λενε αυτοί να κάνουν μυστική φιέστα μεσα στου χαριλάου με χιλιάδες κρυφους που θα πάρουν εισιτήρια. Ο s3 σε προοιδοποιεί ότι τέτοιο ρεζιλίκι θα μείνει στην ιστορία γιατί σε περνάνε σε πρωταθλήματα μες το σπιτι σου και εσυ στήνεις λοκο..

ξαφνικά γίνεται ξεκάθαρο.. Αμα σηκώσεις το κύπελο το Σάββατο θα το σώσεις γιατί ειναι ενας τίτλος μετά τοσα χρόνια κλπ κλπ

ετσι και μπει ο φωτάρας πυρκαυλος και σε ξεμπουκώσει τι θα κάνεις?? Θα πέσει φάπα φιλαράκι και θα πας σπίτι σου!

Για πες λοιπόν, εσύ τι θα αποφάσιζες?

Ελα και εσύ στη θέση του Μαντζιου, του Μορον και του Μπραμπετς που το όνομά τους θα μνημονεύεται 150 χρόνια. 

Εδώ γιορτάζουν το έπος της Περούτζια 

Link to comment
Share on other sites

Συζητάτε λες και το αποτέλεσμα εξαρτάται μόνο από τις διαθέσεις της Χαριλάου σεν ζερμαιν

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Αν κάνει κάποιος 3/3 ε ας το παρει. Είχαμε τόσες ευκαιρίεςς και τις πετάξαμε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, DiK said:

Συζητάτε λες και το αποτέλεσμα εξαρτάται μόνο από τις διαθέσεις της Χαριλάου σεν ζερμαιν

οχι ρε, λέω για το αν θα το χτυπήσει το ματς η θα κατεβάσει rotation έν όψει τελικού. Αλλιώς θα αντιδρασει ο κοσμος αν κατέβεις να παίξεις ότι μπορείς και αλλιώς να ξεκινήσεις χωρις Νταρίντα + Μορόν

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Karagimi said:

Αν κάνει κάποιος 3/3 ε ας το παρει. Είχαμε τόσες ευκαιρίεςς και τις πετάξαμε.

Αν το κάνει ο ΠΑΟΚ, πάλι από μας εξαρτάται. Θα έχουμε ακόμα μια τελευταία ευκαιρία στο Φάληρο, έστω και πιο δύσκολη, που δεν θα πρέπει να πετάξουμε. 

Link to comment
Share on other sites

το μόνο που θα πρέπει να σκέφτονται οι παίκτες της ΑΕΚ είναι να νικήσουν τον γαύρο στο τηγάνι. Μόνο αυτό θα πρέπει να περνάει από το μυαλό τους για τις επόμενες 2 εβδομάδες. 

  • Δικεφαλάκι 4
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτο το πρωταθλημα δεν γινεται να χαθει για πολλους λογους και ΔΕΝ θα χαθει...

Link to comment
Share on other sites

Θα τους γαμησουμε τα εσώψυχα. - 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Karagimi said:

Αν κάνει κάποιος 3/3 ε ας το παρει. Είχαμε τόσες ευκαιρίεςς και τις πετάξαμε.

Εκεί έχω καταλήξει κι εγώ. Με όση ψυχραιμια μπορώ να έχω.

Και προσοχη. Το 3/3 προϋποθέτει ταυτοχρονα ΚΑΙ 1 ακόμα ήττα ή ισοπαλία (αναλογως τον συνδιεκδικητή) δικη σου στο μοναδικό ντερμπυ που σου απέμεινε.

Link to comment
Share on other sites

Επισης δεν πιστεύω σε καμια θεωρία συνωμοσίας.

Δεν ξερω τι θα εμφανίσει ο βαζελος στην Τούμπα λόγω κακής ψυχολογίας, αλλά σε ολα τα υπόλοιπα ματς αν παίζεται ο τιτλος θα πέσουν κορμιά.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω και κάτι που αφορά το ματς. Οποιος θέλει απαντάει.

Στο ΠΑΟΚ-ΟΣΦΠ  θελουμε χ. 
 

2ο αποτέλεσμα τι προτιμάτε; 
 

Αν κερδίσει ο γαυρος, μας κάνει και το χ με γαυρο και θα είναι και κουρασμένοι αυτοί.

Από την άλλη αν έχει χάσει ο γαυρος θα έχει μείνει εκτός πρωταθληματος, αλλά μονο με διπλό θα το κλειδωσουμε.

υγ. Προφανως ισως κάποιοι θα θέλουν να δουν τι θα γίνει με Αστον Βίλα (ψυχολογία, πιθανοί τραυματισμοί κλπ) για να απαντησουν 

Link to comment
Share on other sites

Εγω προτιμω 2πλο γαυρου μετα το Χ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Άσο παοκ. 
να θέλουμε μόνο ένα αποτέλεσμα για πρωτάθλημα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Νίκη γάβρου για να έχει μεγαλύτερη αξία το πρωτάθλημα που θα σηκώσουμε εκεί μέσα. Ποιός τον γαμεί τον ΠΑΟΚ, ποτέ δεν ήταν πραγματικός αντίπαλος των τριών της Αθήνας, όσο κι αν το παλεύουν. Η μαγκιά είναι να το πάρεις μέσα στο άντρο του ενός εκ των δύο διαχρονικών αντιπάλων σου, δηλαδή του γάβρου, σε αγώνα-τελικό για πρωτάθλημα.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Ασσο ποακ…ο ποακ μπορει να τα κανει σκατα και με ζελα κ χαριλαου…ο γαυρος αν περασει απο τουμπα πιστευω θα κανει 3/3 για πολλους λογους

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω κι εγώ γαυρο.

εχουν ματς 9/5 Βίλα, 12/5 ΠΑΟΚ, 15/5 με μας, 19/5 με βαζελο 

 

Τι στο μπουτσο δλδ να κάνουν 3 στα 3.
Αν και όπως ξαναβλέπω τις ημερομηνίες φαβορι στην Τούμπα είναι ο μπαοκ πιστεύω.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, nikos said:

Να ρωτήσω και κάτι που αφορά το ματς. Οποιος θέλει απαντάει.

Στο ΠΑΟΚ-ΟΣΦΠ  θελουμε χ. 
 

2ο αποτέλεσμα τι προτιμάτε; 
 

Αν κερδίσει ο γαυρος, μας κάνει και το χ με γαυρο και θα είναι και κουρασμένοι αυτοί.

Από την άλλη αν έχει χάσει ο γαυρος θα έχει μείνει εκτός πρωταθληματος, αλλά μονο με διπλό θα το κλειδωσουμε.

υγ. Προφανως ισως κάποιοι θα θέλουν να δουν τι θα γίνει με Αστον Βίλα (ψυχολογία, πιθανοί τραυματισμοί κλπ) για να απαντησουν 

Θα το απαντήσω αντίστροφα, δηλαδή τι βολεύει πρώτα τους άλλους.

Με βάση τις πιθανότητες για να το χάσουμε, αυτοί θα θέλουν άσο, μιας και είναι η μόνη περίπτωση που κάποιος διεκδικητής δεν παίζει με την ΑΕΚ στη συνέχεια.

Ύστερα, όπως το είπες, αν κερδίσει ο γάβρος,θα μας κάνει και το Χ στο μεταξύ μας.

Προφανώς το Χ είναι που μας βολεύει.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Και να γράψω και την προφητική μλκια  μου.

Φοβαμαι ότι ο Μεντιλιμπαρ στην Τούμπα θα αναγκαστεί σε ροτεησον αφού θα είναι ψόφιοι και θα πάνε και ταξίδι πάνω, θα χάσουν και θα έρθουν σαν τους μαλακες μετά να μας κάνουν ζημιά με πιο ξεκούραστους καποιους παικτες. Όχι επίτηδες για μας, προφανως και θέλουν το πρωτάθλημα, αλλά θα αναγκαστεί εκ των πραγμάτων να το παει έτσι.

Οποτε αν δεν κερδίσουμε στο τηγάνι, θα πέσουμε στην ανάγκη του κυρ Γιάννη και του Καρυ…

 

Link to comment
Share on other sites

Οι πουτσες ειναι αμέτρητες Ολυμπιακε

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Στον Πειραιά ο Μανταλος θα φτάσει σε Πρωταθληματα τον ΠΑΟΚ.

  • Δικεφαλάκι 3
  • Hahaha 3
  • Μπομπίτσα 6
Link to comment
Share on other sites

ο Μουκουντι τι έχει ρε μλκς ? Τον χρειαζόμαστε επειδή είχε κάνει γιογιο τον Ελ Καμπί στο προηγούμενο μας ματς

Link to comment
Share on other sites

Δύσκολη μέρα αύριο ....

Είναι και που έχω αυτή τη Βίλα ... καταχωρημένη στις "ομάδες - κλόουν".

Σοβαρότης μηδέν by Σεφερλής.

Μακάρι να τελειώσει εδώ αυτή η "πλάκα" ....

  • Δικεφαλάκι 8
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Νονός said:

Δύσκολη μέρα αύριο ....

Είναι και που έχω αυτή τη Βίλα ... καταχωρημένη στις "ομάδες - κλόουν".

Σοβαρότης μηδέν by Σεφερλής.

Μακάρι να τελειώσει εδώ αυτή η "πλάκα" ....

Αντίθετα με τις φοβίες σου Νουνέ μου, ένα απο τα σενάρια που εξετάζουν σοβαρά και οι ίδιοι οι μαουνιέριδες είναι να μην χτυπήσουν την ρεβάνς στο τηγάνι αν έχουν εισπράξει καμια 3άρα στο Μπέρμινχαμ, αλλά να ρίξουν το βάρος στο 3 στα 3 για το πρωτάθλημα

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Νονός said:

Δύσκολη μέρα αύριο ....

Είναι και που έχω αυτή τη Βίλα ... καταχωρημένη στις "ομάδες - κλόουν".

Σοβαρότης μηδέν by Σεφερλής.

Μακάρι να τελειώσει εδώ αυτή η "πλάκα" ....

Ευχομαι ΕΠΙΚΗ ΣΦΑΛΙΑΡΑ!!!!!

εικόνα_Viber_2024-04-19_22-47-47-313.jpg

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×