Jump to content

Recommended Posts

Just now, AG21 said:

Ξέρουμε τπτ ? 

 

οχι εικασίες μόνο

Link to comment
Share on other sites

  • stavros 9-11 changed the title to ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ 2024-2025
  • amd pinned this topic

38-44 θα ήταν εξαιρετικά να έβρισκα. 

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

  • amd pinned this topic

Έχει ζορισει πολύ το πράγμα γιατί πρέπει να βρω σίγουρα ένα επιπλέον διάρκεια στην 38 καθώς γίνονται συνεχώς διαπραματευσεις σπίτι για το ποιος θα πάει, έχουμε στεναχωριες και επειδή το γουστάρουν θέλω να έρχονται και τα δύο. Ελπίζω να υπάρξει λογική στις τιμές μην και μείνουμε αφραγκοι στις διακοπές 

Link to comment
Share on other sites

Δεν επιτρέπονται λάθη φέτος ούτε στο σχεδιασμό των διαρκείας ούτε πουθενά . Πρέπει η χρονιά να ξεκινήσει με διάθεση να συνεχίσουμε απο εκει που το αφήσαμε πέρσι και οχι με γκρίνια .  

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, MITSAKLAS said:

38-44 θα ήταν εξαιρετικά να έβρισκα. 

Ήρθε χθες στην 38 ένας κύριος κάνα 55 ετών με διαρκείας στην 47 και παρόλο που είχαμε όλοι τον νταλκα μας όλο το ματς μονολογουσε πως θα βρει για του χρόνου εκεί.  Ήταν λαχείο αυτή η θύρα για όσους πρόλαβαν. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agent HAF said:

Ήρθε χθες στην 38 ένας κύριος κάνα 55 ετών με διαρκείας στην 47 και παρόλο που είχαμε όλοι τον νταλκα μας όλο το ματς μονολογουσε πως θα βρει για του χρόνου εκεί.  Ήταν λαχείο αυτή η θύρα για όσους πρόλαβαν. 

Δεν ήμανε εγώ.

Link to comment
Share on other sites

38-40 ο στοχος για φετος σιγουρα οχι η 2

Link to comment
Share on other sites

Μη έχοντας διαρκείς φέτος είχα την ευκαιρία να δω αγώνες από διάφορες θύρες. (46, 02 , 30 , 47 , 10 και 45)

Αυτό που αποκόμησα είναι ότι εκτός από την θύρα παίζει πολυ σημαντικό ρόλο και το που βρίσκεσαι σε αυτή την θύρα.

Link to comment
Share on other sites

Να κάνει η ΠΑΕ μια γκαλερί φωτογραφιών των κατόχων διαρκείας σε κάθε θύρα για να μπορείτε να βλέπετε ποιος θα κάθεται δίπλα σας. 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Ισως απο την στιγμη που δεν ειναι εξασφαλισμενη η παρουσια σε ομιλους ευρωπαικων διοργανωσεων να βγει ενα κοινο διαρκειας δηλαδη ελλαδα και ευρωπη μαζι.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τις προβλέψεις σας, αλλά βλέπω κοινό διαρκείας φέτος για Ελλάδα και Ευρώπη, με ελαφριά αύξηση στην τιμή του περσινού αντίστοιχου Ελληνικού.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, nf28 said:

Δεν ξέρω τις προβλέψεις σας, αλλά βλέπω κοινό διαρκείας φέτος για Ελλάδα και Ευρώπη, με ελαφριά αύξηση στην τιμή του περσινού αντίστοιχου Ελληνικού.

Το πρώτο ματς 25/7 επειδή θα ναι με τίποτα Φλοριανα της Μάλτας θεωρώ θα είναι με οτι έχεις πληρώσει για το πρωτάθλημα. 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, nf28 said:

Δεν ξέρω τις προβλέψεις σας, αλλά βλέπω κοινό διαρκείας φέτος για Ελλάδα και Ευρώπη, με ελαφριά αύξηση στην τιμή του περσινού αντίστοιχου Ελληνικού.

Δεν γίνεται να βγάλει ξεχωριστό για Ευρώπη με δεδομένο ότι δεν έχουμε εξασφαλισμενους ομίλους σε αντίθεση με περσι 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Έχω 2 χρόνια στην 24,φέτος ιδανικά θα ήθελα να πάω απέναντι αλλά δυστυχώς δεν μας αφήνουν να πάρουμε σε ελεύθερες σε άλλες θύρες παρά μόνο να ανανεώσουμε την ίδια θέση

 

Link to comment
Share on other sites

έχω τις αμφιβολίες μου για την επένδυση αλλά κυρίως για το πού θα με στείλει αυτή η επένδυση τύπου πλέξιγκλας, κάγκελα, σύρματα, τοίχο, είναι κίντερ έκπληξη, θεωρώ πάντως ότι θα υπάρξει μία σχετική άνεση για νέους κατόχους λόγω της κατάληξης της χρονιάς.

Link to comment
Share on other sites

πολύ βλακεία που δεν σε αφήνουν να επιλέξεις άλλη ελεύθερη θέση/θύρα από αυτή που έχεις.
 

Link to comment
Share on other sites

Guest Rigas21

Εδώ έχουν έως 6 δοσεις με τιμές που στα οικογενειακά ξεπερνάνε το 1000ρικο + στην μπουτίκ δεν υπάρχει αυτή η ευελιξία όταν χρειαζεσαι να σκάσεις 150ε για αγορά φανέλας (πατέρας κ παιδι). Για να μην αναφερω οτι εχουν εξαφανιστει φανελες και ρουχα σε μεγεθη που ειναι τα πιο εμπορικα. Είναι πολύ πίσω στο εμπορικό/οικονομικο κομματι.

Link to comment
Share on other sites

Guest Rigas21
56 minutes ago, Elimav said:

πολύ βλακεία που δεν σε αφήνουν να επιλέξεις άλλη ελεύθερη θέση/θύρα από αυτή που έχεις.
 

Θα μπορουσαν να δίνουν την επιλογή της ανταλλαγής θέσης με άλλον που έχει διάρκειας σε αλλη θυρα

Link to comment
Share on other sites

Οντας κατοχος διαρκειας στην 48 φετος, γιατι ημουν απο τους «εξυπνους» που ελεγαν «ασε μια χρονια να δουμε πως θα παει και βγαζουμε μετα» και προφανως δεν υπηρχε τιποτα αλλο, παραδοξως εχθες που ειχαν αφαιρεθει τα καγκελα μεταξυ των θυρων, το γηπεδο ηταν ονειρικο και δεν θα εμπαινα καν στον κοπο να ψαξω σε αλλη θυρα αν παρεμενε ετσι.

Τα ευρωπαικα ματς ειναι ομως μια πληγη.

Link to comment
Share on other sites

για πείτε καμιά θύρα που θα μπορούσε να κάτσει ένας πατέρας με γιο 10 χρονών χωρίς να πουλήσει το κορμί του που δεν πιάνει μία και χωρίς να σπάσει τον αυχένα του να δει τον χατζησαφί να οργώνει

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×