Jump to content

Εισητήρια Διαρκείας σεζον 2014-15


gybe21
 Share

Recommended Posts

Εισιτήρια διαρκείας 2014-2015

 

Από την ΑΕΚ ανακοινώνεται ότι την Τετάρτη 2 Ιουλίου και ώρα 12:00 στην αίθουσα Συνεντεύξεων Τύπου του ΟΑΚΑ θα πραγματοποιηθεί η παρουσίαση των εισιτηρίων διαρκείας για τη σεζόν 2014-2015.

Link to comment
Share on other sites

b54bede783044762d361eceefc71f2a8_342131.jpg

 

μειωση κατα 50 ευρω 7,11

 

ιδιες τιμες για 1,35,15, ΑΜΕΑ

 

αυξηση κατα 50 ευρω σε 3,5,13,9

 

αυξηση 100 στην 29.

Link to comment
Share on other sites

Παντελώς αδιάφορο το θέμα τον διαρκείας. Είτε τα αύξανε 200%, είτε τα μείωνε 300%, διαρκείας χωρίς ΓΗΠΕΔΑΡΑ, ΟΜΑΔΑΡΑ, ΠΑΙΧΤΑΡΑΔΕΣ και ΤΙΤΛΟΥΣ, δεν παίζει.

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21
Το 80% των διαρκείας πάνε στο γήπεδο!

 

Δεν παιρνεις διαρκειας,δεν χτιζεις ΓΗ-ΠΕ-ΔΩ.xD

Link to comment
Share on other sites

οριστικα ΟΤΕ tv κοντα στα 2,5 χαρτια

 

πωπω μεγαλομετοχος θα γινω

 

10 μετοχες περσυ και 20 φετος

 

30 μετοχουμπες

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21
:D

To emoticon αυτο ειναι dead,δεν δουλευει.xD Τους ειπα να βαλουν αυτο Resident_Slug_Into_by_Mad_Mark.gif?noCache=1404299142,αλλα ακομα το βαζουν.xD

Link to comment
Share on other sites

Παντελώς αδιάφορο το θέμα τον διαρκείας. Είτε τα αύξανε 200%, είτε τα μείωνε 300%, διαρκείας χωρίς ΓΗΠΕΔΑΡΑ, ΟΜΑΔΑΡΑ, ΠΑΙΧΤΑΡΑΔΕΣ και ΤΙΤΛΟΥΣ, δεν παίζει.

 

:)

Την έχουμε κάνει πάμπολλες φορές αυτή τη κουβέντα στο ΚΜ. Ομάδα χωρίς φιλάθλους, δεν γίνεται ομαδάρα, παιχταράδες δεν φέρνει κι ούτε τίτλους. Για μένα (και κατά τις γενικές οικονομολογικές αρχές).

Edited by SpiRos
Link to comment
Share on other sites

Guest xxxampossss_part2

Για Ανεργους παλι τιποτα σαν περσυ στην αρχη ε? 1.000.000 ευρω να κερδισω φετος δεν θα παρει φραγκο .... περσυ πηρα 3 και ειδα ποσα εγιναν ενα χρονο μετα....ακομα στα ΘΑ ΘΑ ΘΑ ....! Ουτε σεντς λεμε μεχρι να αρχισουν εργα....

 

SMAUG Νικο και κυριοι διαχειριστες ο παλιος Χαμπος ειναι οκ και ευχαριστω αλλα παλι δεν μπορω να γραψω απο εκει κατι πρεπει να κανετε να εχω προσβαση. Δεν βιαζομαι ας γραψω μερικα συλλεκτικα ποστ με αυτον εδω χεχε μην αργησετε πολυ ομως γιατι μετα θα μου αρεσει αυτο και δεν θα μπω στον παλιο xD

 

 

Δεν ξερω που να πρωτογραψω και τι μετα τοσο καιρο νιωθω θηριο ανημερο :tease: τιποτα δεν θα αφησω ασχολιαστο υπομονη να προσαρμοστω ξανα !! Τιγρη-Ντουσαν ταβερνιαρηδες σουβλατζηδες ηρθε η ωρα σας !!!!xD

Link to comment
Share on other sites

:)

Την έχουμε κάνει πάμπολλες φορές αυτή τη κουβέντα στο ΚΜ. Ομάδα χωρίς φιλάθλους, δεν γίνεται ομαδάρα, παιχταράδες δεν φέρνει κι ούτε τίτλους. Για μένα (και κατά τις γενικές οικονομολογικές αρχές).

 

Ναι και δεν έχω καμιά όρεξη να την ξανακάνω. Για τον εαυτό μου μιλάω.

Link to comment
Share on other sites

To emoticon αυτο ειναι dead,δεν δουλευει.xD Τους ειπα να βαλουν αυτο Resident_Slug_Into_by_Mad_Mark.gif?noCache=1404299142,αλλα ακομα το βαζουν.xD

 

Λογικό το βρίσκω, όλος ο κόσμος ΑΕΚ κινείται σε ρυθμούς 90s. Να καταργήσουμε τα fora και να το γυρίσουμε σε mailing lists

Link to comment
Share on other sites

εκτος λοιπον απο το τσιμπηματακι προς τα πανω στα κειας δυστυχως δε την γλυτωνουμε την πυτζαμα-φανελα-πολυθρονα.

Link to comment
Share on other sites

Για Ανεργους παλι τιποτα σαν περσυ στην αρχη ε? 1.000.000 ευρω να κερδισω φετος δεν θα παρει φραγκο .... περσυ πηρα 3 και ειδα ποσα εγιναν ενα χρονο μετα....ακομα στα ΘΑ ΘΑ ΘΑ ....! Ουτε σεντς λεμε μεχρι να αρχισουν εργα....

 

SMAUG Νικο και κυριοι διαχειριστες ο παλιος Χαμπος ειναι οκ και ευχαριστω αλλα παλι δεν μπορω να γραψω απο εκει κατι πρεπει να κανετε να εχω προσβαση. Δεν βιαζομαι ας γραψω μερικα συλλεκτικα ποστ με αυτον εδω χεχε μην αργησετε πολυ ομως γιατι μετα θα μου αρεσει αυτο και δεν θα μπω στον παλιο xD

 

 

Δεν ξερω που να πρωτογραψω και τι μετα τοσο καιρο νιωθω θηριο ανημερο :tease: τιποτα δεν θα αφησω ασχολιαστο υπομονη να προσαρμοστω ξανα !! Τιγρη-Ντουσαν ταβερνιαρηδες σουβλατζηδες ηρθε η ωρα σας !!!!xD

 

Πού δεν μπορεις να γραψεις ρε Χαμπε? δεν ειναι οκ ακομα?

 

Edit. Οκ, ειδα και το αλλο post. Φανταζομαι θα στο λυσει ο Smaug το θεμα.

Edited by nikos
Link to comment
Share on other sites

Μέσω της Δικέφαλος 1924 θα πωλούνται τα εισιτήρια διαρκείας της ΠΑΕ ΑΕΚ για την περίοδο 2104-2015 σύμφωνα με εξακριβωμένες πληροφορίες του aek365. Ο λόγος είναι καθαρά τυπικός και έχει να κάνει με την υπό σύσταση νέα ΠΑΕ που δεν μπορεί ακόμη επισήμως να πουλάει εισιτήρια γιατί δεν έχει ολοκληρωθεί η νομική διαδικασία. Σύμφωνα με τις ίδιες πληροφορίες το 80% των εσόδων θα πάνε στην Δικέφαλος 1924 αλλά το ακριβές ποσοστό που θα δοθεί για το γήπεδο θα αποφασιστεί από τον Δημήτρη Μελισσανίδη όταν ολοκληρωθεί η διαδικασία σύστασης της νέας ΠΑΕ η οποία θα πουλάει στη συνέχεια τα διαρκείας. Εκ παραδρομής οι άνθρωποι της ΑΕΚ δεν διευκρίνησαν χθες την διαδικασία αυτή και έτσι ειπώθηκε ότι το 80% των εσόδων θα πάει για το χτίσιμο της Αγιά Σοφιάς. Η αλήθεια είναι πως θα πάει ένα ποσοστό αλλά θα είναι μικρότερο.

 

Χμμμμ...

Link to comment
Share on other sites

μπιλακο μεριμνησε.....

ρε σεις οτε με δωρεαν εξοπλεισμο και 3 μηνες δωρεαν ..... στο φουλ πακετο..... αξιζει???

ποσο παει το φουλ πακετο

Link to comment
Share on other sites

μπιλακο μεριμνησε.....

ρε σεις οτε με δωρεαν εξοπλεισμο και 3 μηνες δωρεαν ..... στο φουλ πακετο..... αξιζει???

ποσο παει το φουλ πακετο

Εαν έχεις και ίντερνετ Ο.Τ.Ε., βγαίνει συν ένα εικοσάρικο τον μήνα από το πακέτο τηλεφωνίας που έχεις.

ΚΑι έχεις δυνατότητα είτε δορυφορικό είτε μέσω internet.Βέβαια μέσω internet δεν έχεις HD ποιότητα που έχεις με το σορυφορικό.

 

Αν δεν έχεις Ο.Τ.Ε. τηλεφωνο, βγαίνει πιο ακριβά και νομίζω μπαίνει ΜΟΝΟ δορυφορικά.

 

Εγώ έχω έναν χρόνο Ο.Τ.Ε. και γαμάει.

Έχει τα πάντα.

 

Άσε που υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να πάρει ο Ο.Τ.Ε. την Nova.

Link to comment
Share on other sites

πραγματικα γαμει ο ΟΤΕ, εγω για το full package μεσω δορυφορου (ιντερνετ εχω forthnet) πληρωνω 27 το μηνα ενω με ΟΤΕ ιντερνετ ερχεται στο 20αρικο.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×