Jump to content

Παναιγιάλειος - ΑΕΚ, 12/10 (18.00) ΟΤΕ tv


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Μιλάνε πάνε πολλά χρόνια που είχε καταφέρει διαιτητής να με κάνει να αναποδογυρίσω τραπέζι... Τουλάχιστον 10 δολοφονικά κλαδέματα με σχάρα μέτρησα... και στο τέλος αυτοί τελείωσαν με 11 κι εμείς με 10... και ας μη διαβάζουμε παρακαλώ μαλακίες οτί στη Β εθνική έτσι παίζουν... με πάθος... γιατί τέτοιο ΑΤΙΜΩΡΗΤΟ βρωμόξυλο δεν υπάρχει ούτε στα πιο πεταμένα τοπικά, όπου οι ομάδες απαρτίζονται από γιδοβοσκούς που παίζουν φορώντας πίγκες... Μας έχουν ζαλίσει τ'αρχίδια 2 βδομάδες για ένα φάουλ του Ταυλαρίδη στο γαύρο και σήμερα είχαμε περί τα 30 τετοια και ΠΟΛΥ χειρότερα μαζέματα και διαβάζουμε πως "στη Β εθνική έχει τσαμπουκά και πάθος"...

 

ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΞΥΠΝΑ... ΣΕ ΓΑΜΑΝΕ ΜΕΣ ΣΤΗ ΜΑΠΑ ΣΟΥ...

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Νικη με αθλιο θεαμα οπως προεβλεψα περιμενα 2 γκολ βαλαμε 1 .... αστεια ομαδα αστειες κινησεις ...σιγα χεστηκαν επανω τους απο τον μεγιστανα στην εξεδρα. Συμφωνω με Κωστα....σιγα τις κλωτσιες καθε ματς ετσι θα ειναι.

Δεν ειδα τιποτα διαφορετικο απο το εμετικο θεαμα στα φιλικα και μου αρεσει που ετρωγαν σιδερα απο την αναμονη η παιχτες χαχαχαχαχα σκεψουν να βαριοντουσαν και ολας....

Ντερμπι με το ΑΙΓΙΟ ! Εκει καταντησανε την ομαδα οι μικροΚΟΜΠΛΕΞΙΣΜΟΙ ΦΤΟΥΣΑΝ και οι ΚΑΒΟΥΡΟΣΥΝΗ τιγρη......ε του χρονου τα ιδια θα βλεπουμε σε ματς με Εργοτεληδες κτλ τιποτα δεν θα αλλαξει .... σιγα τιγρη ψαρωσε ο πλανητης ρε ΤΙΤΑΝΟΤΕΡΑΣΤΙΕ πορδοβαφεα.....

Τραγικες φιγουρες τα ΜΜΕ που μιλανε για κατεστημενο ΑΙΓΙΟΥ ...ποσο ΧΑΜΗΛΑ ΣΕ ΠΗΓΑΝΕ ΑΕΚΑΡΑ ΜΟΥ.....

Edited by ΧΑΜΠΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ενταξει παιδια μετα το σημερινο οποιοι τα ριξουν στους παιχτες επειδη ΚΕΡΔΙΣΑΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ αλλα ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ ειναι απλα αμπαλοι. Sorry ετσι; Δεν εχω να πω κατι παραπανω.

Link to comment
Share on other sites

Και το γραφω αυτο επειδη ειμαι αρκετα εκνευρισμενος αλλα η καποιοι εχουν υποστει λοβοτομη απο τα διαιτητικα γαμησια 20 χρονια τωρα και απλα δεν χαμπαριαζουν, η απλα εχουν την ομαδα αυτη για να βγαζουν γουστα και βιτσια

Link to comment
Share on other sites

Περαν του ξυλου, να πουμε 2 πραγματα.

Στο Β μερος δεν κλαταρε το αιγιο οπως ισως καποιοι να περιμεναν, αντιθετως για ένα τεταρτο σε πιεσε. Μετα οντως εχασε εδαφος αλλα κι εσυ απειχες παρα πολυ από το να χαρακτηριστεις απειλητικος. Ως συνηθως δεν εκανες ευκαιριες διοτι δεν εχεις φορ. Αρα κατα μια εννοια η νικη ειχε δοση τυχης. Αυτο δεν θα συμβαινει παντα και ειναι σιγουρο οτι θα απωλεσεις βαθμους. Αυτα τα περι μεγαλης διαφορας μου ακουγονται ανεδαφικα. Με την επιθεση μας, δε βλεπω το λογο να πιστευετε οτι εντος εδρας θα κανουμε μεγαλες νικες. Ένα καλο ταμπουρι αρκει για να μπλοκαρεις. Η αντιδραση του Αραβιδη μου εβγαλε καλως εννοουμενο τσογλανισμο. Οι βλαχοι ηταν τσαμπουκαλεμενοι από το πρωτο λεπτο και η ΑΕΚ μου δωσε την εικονα οτι ξαφνιαστηκε.

Link to comment
Share on other sites

Σταυρο εγω προτιμαω αυτο που παει να παιξει ο Δελλας με τον Αραβιδη απο το να μου φερναν κανα Νταμαριτς στην επιθεση. Ειναι δυσκολο αλλα θα βγει και θα ναι ομορφο να το θυμασαι

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Η επρεπε να κανει ομαδα να βαζει 7 και να εχει χεσμενη την διαιτησια η επρεπε να εχει κανει τα κουμαντα να μας παιζουν νορμαλ....ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΕΝΤΟΛΕΣ ΜΕ ΑΙΓΙΟ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ουτε εκει δεν μπορει να μας παιξουν νορμαλ.

Κοροιδευουμε τους ΠΑΝΤΟΦΛΕΣ που κλαινε σε καθε ματς για το κατεστημενο της ΑΘΗΝΑΣ που φταιει για ολα και εμεις αρχισαμε με το ΚΑΤΕΣΤΗΜΕΝΟ ΤΟΥ ΑΙΓΙΟΥ χαχαχαχαχα επειδη δεν πληρωσε ο τιγρης για παιχτες και τον εχουν χεσμενο οι διαιτητες ...

Ε οχι ρε δεν το δεχομαι !! Δεν ντρεπομαστε να μιλαμε για σφαξιμο με Αιγιο???? Για τα παντα φταινε οι ΑΛΛΟΙ εκτος του ΤΙΓΡΟΒΑΤΡΑΧΟΥ ! ουστ ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Link to comment
Share on other sites

Χαμπε στον πουτσο μου ρε φιλε ο Τιγρης. Εγω ειδα 11 παιχτες σημερα και εναν προκλητικο γαμωκορακα και παρ ολα αυτα τον δωραμε στους βλαχους στο στομα να τον πιπιλανε μεχρι να γινει παπαρα.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Και μενα στον Πουτσο μου ο Τιγρης αλλα οπως ειδες ουτε ομαδα να βαζει 7 γκολ εκανε ουτε τους διαιτητες χεσμενους εχει ! Τι θα γινει τωρα θα κλαιμε οτι μας ΑΔΙΚΟΥΝ σε ματς με ταβερνες? Παμε καλα ρε παιδια?????????

Link to comment
Share on other sites

Ειπαμε στη β θα τρωμε ξυλο αλλα οχι οτι υπαρχουν αλλοι κανονισμοι..το τραγικο ειναι οτι ο κορακας ηξερε οτι ο τιγρης ειναι στην εξεδρα...

Link to comment
Share on other sites

Παιδες ο Αραβιδης οσο τσογλανισμο και να βγαζει δεν ειναι παικτης. Σαφως χειροτερος του παλιου Καμπανταη ειναι, τετοια φαση. Πρεπει να το παρουμε αποφαση οτι δεν γνωριζει τοπι ο τυπος. Τα ιδια κι ο Ντουνης, ο Λακης των φτωχοτατων. Δεν κανουν. Αντιθετως οι αλλοι δυο του Πανιωνιου εχουν δειξει οτι την παλευουν καπως, ειδικα για φετος ουτε κουβεντα.

Link to comment
Share on other sites

Και μενα στον Πουτσο μου ο Τιγρης αλλα οπως ειδες ουτε ομαδα να βαζει 7 γκολ εκανε ουτε τους διαιτητες χεσμενους εχει ! Τι θα γινει τωρα θα κλαιμε οτι μας ΑΔΙΚΟΥΝ σε ματς με ταβερνες? Παμε καλα ρε παιδια?????????

 

1. Ε οχι και στον πουτσο σου ο Τιγρης

2. Πρεμιερα εκτος εδρας και στο 30' μπορουσε να ναι 0-2 καθως ειχες δοκαρι, σε εκοψε ενα τετ α τετ και εχασες αλλο ενα

3. Ναι οι κανονισμοι ισχυουν ΚΑΙ για τις ταβερνες

4. Και περσι στο Περιστερι σου καναν εξυπναδες και μετα μαζευτηκαν

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
Ειπαμε στη β θα τρωμε ξυλο αλλα οχι οτι υπαρχουν αλλοι κανονισμοι..το τραγικο ειναι οτι ο κορακας ηξερε οτι ο τιγρης ειναι στην εξεδρα...

 

Ρε χεσμενο τον εχουν τον Τιγρη αυτα ειναι μονο μεσα στην φαντασια μας...Χ-Ε-Σ-Μ-Ε-Ν-Ο !!!

Οταν δεν κανεις ομαδα να πεταει και 4 μηνες προετοιμασια βλεπεις την ΦΟΛΑ ε τι να πω....τα κορακια φταινε? Και πως ειναι δυνατον τα ΚΟΡΑΚΙΑ να σφυρανε ΚΑΤΑ ΑΕΚ και υπερ ΑΙΓΙΟΥ με την ΥΠΕΡΔΥΝΑΜΗ ΤΙΓΡΗ στην εξεδρα?

Παπαρια μεντολες και θα ΞΥΠΝΗΣΟΥΜΕ πολυ αποτομα......δεν ξερω αν ειναι με το γηπεδο η με την ομαδα πρωτα αλλα με τα ψεμματα δεν μπορεις να την βγαλεις καθαρος πολυ καιρο...

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
1. Ε οχι και στον πουτσο σου ο Τιγρης

2. Πρεμιερα εκτος εδρας και στο 30' μπορουσε να ναι 0-2 καθως ειχες δοκαρι, σε εκοψε ενα τετ α τετ και εχασες αλλο ενα

3. Ναι οι κανονισμοι ισχυουν ΚΑΙ για τις ταβερνες

4. Και περσι στο Περιστερι σου καναν εξυπναδες και μετα μαζευτηκαν

 

Στον ΠΟΥΤΣΟ μου ο ΤΙΓΡΗΣ ενοουσα οτι τον εχω ΓΡΑΜΜΕΝΟ και δεν περιμενω να τον φοβηθει κανεις ουτε να δωσει ρολογια και να παει στα αποδυτηρια για να γινει κατι.

Δεν πηρε παιχτες που επρεπε δεν μετραει πουθενα στην ΠΙΑΤΣΑ τον εχουν χεσμενο και ΟΠΩΣ ΘΑ ΜΑΣ ΣΦΑΖΑΝΕ ΜΕ ΔΗΜΗΤΡΕΛΟ μας σφαξανε και ΣΗΜΕΡΑ ! Τι δεν καταλαβαινεις? Τι διαφορα εκανε σημερα ο Τιγρης μπορεις να μου πεις? Ο Βδελλας ? Ο ΦΟΥΣΑΝ????? Αν δεν τους ειχαμε μηπως θα χαΝαμε???? Σοβαρα μιλαμε??? Η ΑΕΚ??

Μπουκο μαλλον εχεις ξεχασει την ΑΕΚ να παιζει με κανονικη ομαδα εκτος Γ Εθνικης και ΦΙΛΙΚΑ με ΤΑΒΕΡΝΕΣ ! Δεν ειναι ολας οι ομαδες ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΑ με την ΠΛΑΚΕΤΑ στο χερι για ΦΤΟΥΣΑΝ πως θα γινει.....

Edited by ΧΑΜΠΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Προς το παρον Χαμπε τον μονο χεσμενο που βλεπω ειναι αυτον που τρωει ψαρια με πειναλες που πολεμανε επιχειρηματικα συμφεροντα. Επισης Χαμπε γραφουμε στο τοπικ Παναιγιαλειος-ΑΕΚ και σχολιαζουμε τοση ωρα τον Μελισσανιδη ενω για το ματς κουβεντα. Κατα τα αλλα Χαμπε ειμαι 25 δεν θυμαμαι πρωταθλημα, αλλα οταν βλεπω μουνοπανα αντιπαλους να χτυπανε δολοφονικα παιχτες που φορους τον Δικεφαλο (περσι κοντεψαν να αφησουν παραλητο τον Πλατελλα) δεν μπορω να λεω ελα μωρε τωρα ποιο Αιγιο. Κατα τα αλλα τον Μελισσανιδη θα τον κρινω ΜΕΤΑ το σημερινο και σε σχεση με το τι θα κανει στο γηπεδικο ζητημα. Παντως οχι απο το αν θα κερασει ψαρι τους πειναλες που πολεμανε τα συμφεροντα

Link to comment
Share on other sites

Κατα τα λοιπα +2 βαθμους σημερα (αν υποθεσουμε οτι ξεκινανε τα ματς με Χ) απο τον Μπαρμποσα που εφερε ο τσιγκουνης και τον Αραβιδη.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Μπουκο δεν θυμασαι τον ΦΑΜΠΙΑΤΟ για να μιλας για δολοφονικα χτυπηματα αστο ρε συ.......οσο για τα ψαρια αστο και αυτο εισαι παλι εκτος θεματος.

Μας εχουν πρηστει τα αρχιδια οτι ο Τιγρης θα τα σαρωσει ολα εντος και εκτος και ξαφνικα κλαιμε για διαιτησια με το ΑΙγιο? Σιγα τα δολοφονικα χτηπηματα ρε συ...αδικεις τον ευατο σου με αυτα που γραφεις ! Απλα δεν παιζανε ΧΕΣΜΕΝΑ ...ΑΣ ΒΑΡΑΓΑΝΕ και οι ΔΙΚΟΙ μας τι να πω !

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει ας περιμενουμε την επομενη φορα που ο Πλατελλας θα κοντεψει να μεινει αναπηρος για να πουμε πως επεσε λιγο ξυλο παραπανω

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Απλα δεν παιξανε χεσμενα οι αλλοι λεω ρε συ οπως μαλλον περιμεναν οι δικοι μας.

Edited by ΧΑΜΠΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

ΑΕΚ που φωναζει απο μακρια ερχομαστε και τρεμουν οι οχτροι...ΤΙΤΙΚΕΣ ΟΛΟΙ ΜΕ ΤΑ ΓΕΛΟΙΑ ΚΟΥΡΕΜΑΤΑ(κραζω mode on :))

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Ξεχασες και τους ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΥΣ των 90's στην εξεδρα....με τα κανονικα κουρεματα και τα χαμενα στον χρονο μυαλα....!

Εγω παντως οταν ξαναπαω Πατρα και περναω απο το Αιγιο απεξω καλου καλου θα κλεισω τα παραθυρα γιατι ισως μυριζει ακομα σκατιλα απο το ποσο ΧΕΣΤΗΚΑΝ ολοι που ηταν ο Τιγρης στο γηπεδο...

Ειπαμε απο τον Ιουλιο εδω μεσα οτι στα εκτος εδρας ματς η ΑΕΚ θα εχει προβλημα και να σκοραρει αλλα και θα τρωει ξυλο που δεν θα εχει σχεση με περσυ..! Ακομα πιστευω δεν εχουμε δει τιποτα....καθηστε στα PLAYOFF να δειτε τι εχει να γινει....

Εγω περιμενω την ΑΕΚ να παιξει την μπαλα της ζωης για να ανεβουμε Α ! Την και καλα ''δυναμη'' Τιγρη εκτος γηπεδου που και καλα θα χεστουν ολοι επανω τους μονο γελιο μου προκαλει....

Θελω ομαδα με δυναμη και τσαμπουκα για την ομαδα μου και οχι Αγιο Βασιλη με τα ρολογια που παει σε αγωνα Β Εθνικης και σφαζουν την ομαδα...! Καθημερινα δεν ξερω τι κανει ο Τιγρης στις επιχειρησεις του και αν κερδιζει περισσοτερα κτλ....στην ΑΕΚ παντως χανει ποντους...

Link to comment
Share on other sites

xampo i omas tha anevei aera

xeroume ti omada exoume

gia ti katigoria einai "kali"

perasame me 2plo apo mia edra dyskoli kai logo 1is agonistikis

alloi paizan sklira emeis fagame kokkini

prosopika 1os stoxos to gipedo.an den meta mazi sou.mexri tote omos dn leo tpt opos kai oi perissoteroi apo edo mesa

Link to comment
Share on other sites

το προχθεσινο και το χθεσινο ηταν μυνημα ελπιζω ο παραληπτης να ελαβε γνωση

 

οποιος λεει ετσι ειναι η Β εθνικη ειναι το λιγοτερο αστειος καμια Β εθνικη δεν ειναι ετσι.

 

μυνηματακι θελανε να σου δωοσυνε και με το σπρωξιμο του απολλωνα και με το χθεσινο

 

τα υπολοιπα ειναι για τσαι και κουλουρακια

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Αν καποιος μετραει ολα αυτα η επρεπε να τα ξερει η επρεπε να τα σταματησει η δεν επρεπε να γινουν η δεν πρεπει να ξαναγινουν.....ολα τα αλλα ειναι σεναρια επιστημονικης φαντασιας και λικερακι ''Πιπερμαν''...της εποχης του Νικου Στρατου...

 

Τωρα οποιος νομιζει οτι η Β Εθνικη θα ειναι πλακετες με βραβευσεις ΦΤΟΥΣΑΝ και ομαδες χωρις τερματοφυλακα μαλλον θα υποφερει πολυ φετος απο αυτα που θα δει σε σχεση με αυτα που περιμενε. Και το ποσο χεσμενοι ειναι ολοι με τον Τιγρη το ΕΙΔΑΜΕ !

 

Βαζω και 2 αποψεις αστειων ΑΡΔ .. που συμφωνει μαζι τους και ο αστειος βΔελλαςxD

 

RYEJAqO.png

 

G8MrGNm.png

 

NyqyU6l.png

Edited by ΧΑΜΠΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×