Jump to content

Χανιά - ΑΕΚ, 24/10, ΟΤΕ Sport (18.00)


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Θα πεθανουμε ρε πουστηδες και θα υπαρχει μπαγεβιτς γεωργεας κ θρυλος πρωταθλητης

Link to comment
Share on other sites

Βγαλε τον Αραβιδη απο σεντερ φορ ρε πουστη μου, 10 μετρα εκτος περιοχης με πλατη παει και παιζει, ελεος.

Link to comment
Share on other sites

Βγαλε τον Αραβιδη απο σεντερ φορ ρε πουστη μου, 10 μετρα εκτος περιοχης με πλατη παει και παιζει, ελεος.

 

μα συνεχως ετσι παιζουμε, τα εχω γραψει τι να πω δεν το βλεπει ο Δελλας και επιμενει ? Ας βαλει εναν κωνο μεσα στην περιοχη περισσοτερη δουλεια θα κανει.... γελαει ο Σουλης δηλαδη ετσι οπως παιζουμε. βρεχει κιολας.... μονο απο στημενο θα ερθει το γκολ.

Link to comment
Share on other sites

μα συνεχως ετσι παιζουμε, τα εχω γραψει τι να πω δεν το βλεπει ο Δελλας και επιμενει ? Ας βαλει εναν κωνο μεσα στην περιοχη περισσοτερη δουλεια θα κανει.... γελαει ο Σουλης δηλαδη ετσι οπως παιζουμε. βρεχει κιολας.... μονο απο στημενο θα ερθει το γκολ.

 

Ετσι. Ελπιζω να μεινουν και με δεκα αυτοι καποια στιγμη οπως βαρανε.

Link to comment
Share on other sites

Παρταλια που σκοραρουν μονο κατα λαθος και στην κερκιδα αποθεωνουν τον Γεωργεα. Τι δυστυχια, τι θλιψη να εισαι ΑΕΚ

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειαζεται να επαναλαμβανουμε συνεχως οτι σχεδον κανεις δεν κανει για ενδεκαδα ΑΕΚ σουπερ λιγκ.

Link to comment
Share on other sites

δε γινεται να βλεπουμε συνεχως το ιδιο επιθετικο πλανο. που ακριβως αποσκοπει το οτι ο Αραβιδης βγαινει 15 και 20 μετρα εκτος περιοχης να κοντρολαρει (αν το καταφερει) τη μπαλα με πλατη. δε γινεται καμια κινηση απο τους πλαγιους στην περιοχη. ΒΑΛΕ ΜΠΡΕΣΕΒΙΤΣ να παρει καμια κεφαλια στην αναμπουμπουλα. αλλα οκ, θα βαλει Ντακολ...

Link to comment
Share on other sites

μονο απο στημενο ή ατομικη ενεργεια μπορει να σκοραρει η ομαδα

σε χουν παρει χαμπαρι και εισαι βουτηρο στο ψωμι του καθε προπονητη

Link to comment
Share on other sites

Γαμω το σπιτι σου ρε μουνοπανο Γεωργεα. Σαλτα και γαμησου πια. Ψοφα ρε φροκαλο

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×