Jump to content

ΑΕΚ-Ηρακλής Ψαχνών (Κύπελλο): 28/10, 19.30, ΟΤΕ


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

28/10 πριν αρκετά χρόνια είχαμε παίξει με Μαρούσι μπάσκετ και καπάκια με Καλαμαριά μπάλα. Ψιλοκαλά ήταν. Είχαμε σταματήσει και Βόλο για τσίπουρα. Άσχετο

Link to comment
Share on other sites

Στο ψιλοαδιαφορο αντιμετωπιζει ο οργανισμος ΑΕΚ το αυριανο ματς που αν δεν κερδισεις, λογικα τελειωσες από το κυπελλο. Ελπιζω να μην εχουμε δυσαρεστα αυριο και να προκριθουμε.

Link to comment
Share on other sites

Απλά να υπενθυμίσω οτι εμείς που κράζαμε για το οτι δεν κερδίσαμε τον Πανθρακικό, είχαμε υπερβολικές απαιτήσεις.

Ο Πανθρακικός, ο οποίος είναι η μοναδική ομάδα χωρίς νίκη στην SuperLeague.

Link to comment
Share on other sites

Α ναι, την ξέχασα αυτήν την νίκη.

Έπρεπε να γράψω οτι είναι η μοναδική ομάδα που έχει χάσει από τη Νίκη Βόλου.xD

Link to comment
Share on other sites

Αγγαρεια και 1-0 απο στημενη φαση.xD

 

και πιο συγκεκριμενα απο πεναλτυ το οποιο θα εκτελεσει ο φουλης υστερα απο απαιτηση της εξεδρας.

Link to comment
Share on other sites

Αργία σήμερα τι μου το βάλανε εφτάμιση η ώρα βραδυατικα το ματς οι μαλάκες... δε μπορούσαν 5... να γυρίζουμε σπίτι μεσάνυχτα...

 

Σε ποιές θύρες στάζει ο καλατράβας ρε...? ή τον περάσαν στόκο και είμαστε άρχοντες...?

Link to comment
Share on other sites

Ειναι εμφανες οτι η γραμμη διοικησης-προπονητου ειναι οτι δεν ασχολουμεθα και πολυ σοβαρα με το κυπελλο.

 

Γενικα δεν εχουν καμια επαφη με την πραγματικοτητα τα αρδοσχολια και οι δηλωσεις παικτων οτι παμε δυνατα στον θεσμο. Η ομαδα που παρατασσει ο Δελλας δειχνει οτι δεν καιγονται.

 

Αν ερθει κατι καλο, εχει καλως, διαφορετικα στα παπαρια τους.

 

Να υπενθυμισω τον κινδυνο να μαζεψουμε καμια πενταρα αν πεσουμε με γαυρους, που προφανως δεν απασχολει γενικα τους υπευθυνους (αν και οπως βλεπω τα πραγματα δεν βλεπω να περναμε).

Link to comment
Share on other sites

Ειναι εμφανες οτι η γραμμη διοικησης-προπονητου ειναι οτι δεν ασχολουμεθα και πολυ σοβαρα με το κυπελλο.

 

Αυτό δεν το έχω πάρει χαμπάρι, είπαν/έκαναν κάτι;

Link to comment
Share on other sites

Ναι Σπυρο εκαναν

εχει το φριγκοσιπ του Μαυρομουστακάκη

φωτο με Τραι να κατουραει

και μετα να χεζει

ενα ομοιωμα κυπελλου

στο σαλονι του σπιτιου του.

Link to comment
Share on other sites

Ναι Σπυρο εκαναν

εχει το φριγκοσιπ του Μαυρομουστακάκη

φωτο με Τραι να κατουραει

και μετα να χεζει

ενα ομοιωμα κυπελλου

στο σαλονι του σπιτιου του.

 

Α πες το έτσι! :D

Link to comment
Share on other sites

Ξεκιναει με καποιους παγκιτες σημερα, αυτο κατι λεει. Σιγα τα πολλα δυσκολα ματς που εχουμε για να ξεκουραζει παικτες.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω κι εγώ ότι ισχύει αυτό που έγραψες και θέλουν να περάσουν ένα στυλάκι "δεν μας ενδιαφέρει το Κύπελλο"

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Ο ηρακλης ποντιων καθαριζει τον γαζωρο απο το πρωτο ημιχρονο,εμεις θα μαλακιζομαστε ενα ημιχρονο για να βαλουμε 1-0 στο 86'.

Link to comment
Share on other sites

αυτο ειναι της λογικης εγω σε κερδισα 1-0 εσυ εχασες 2-0 απο αυτον αρα θα χασω 1-0?

Link to comment
Share on other sites

Αν γκουγκλαρετε αυτό:

αεκ ηρακλης ψαχνων Live link

 

και σας βγάλει link για magicgoals.com μην μπείτε

βάρεσε ο kaspersky για διαφορα

Link to comment
Share on other sites

Γενικά όταν λαμβάνετε τέτοιου είδους link μέσω pm παρακαλείστε να τα κάνετε αντιγραφή-επικόλληση και να μη κλικάρετε απ' ευθείας από εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×