Jump to content

ΑΕΚ Βόλλεϋ (ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ)


GIANNHS
 Share

Recommended Posts

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΜΠΑΣΚΕΤ

ΒΟΛΕΪ Αντρών και

ΧΑΝΤΜΠΟΛ (Εδώ οι άλλοι έχουν ΠΟΛΟ) και πολλά είναι.

Link to comment
Share on other sites

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΜΠΑΣΚΕΤ

ΒΟΛΕΪ Αντρών και

ΧΑΝΤΜΠΟΛ (Εδώ οι άλλοι έχουν ΠΟΛΟ) και πολλά είναι.

 

Μη τους βαζεις ιδεες

Link to comment
Share on other sites

Τα'χετε ψιλοπάρει που χτες οι καφετέριες έδειχναν γαύρο την ώρα του Ρεάλ-Μπάγερν ή μου φαίνεται?xD

 

Ντάξει,με Γιαννακόπουλο απο τη μια και Αγγελόπουλους απο την άλλη ο μέγιστος στόχος είναι η τρίτη θέση για να μην έχουμε αυταπάτες.Άρα καλύτερα να πέσει το βάρος σε κανένα αντρικό βόλλευ μπας και σηκώσει κανα πρωτάθλημα και μπει στο χάρτη η ομάδα όπως στο χάντμπολ.

Link to comment
Share on other sites

απο τη στιγμη που πλεον αυτα τα αθληματα δεν ρουφανε απο το πορτοφολι της ποδοσφαιρικης ΑΕΚ και δεν τα τρεχουν οπαδοι καλα κανουν και υπαρχουν. τωρα οσον αφορα ιδρυση γυναικειου τμηματος μπασκετ καλα θα κανουν να το σκεφτουν καλυτερα .

Link to comment
Share on other sites

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΜΠΑΣΚΕΤ

ΒΟΛΕΪ Αντρών και

ΧΑΝΤΜΠΟΛ (Εδώ οι άλλοι έχουν ΠΟΛΟ) και πολλά είναι.

 

Για να μην πω μόνο ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ-ΜΠΑΣΚΕΤ :-)

Link to comment
Share on other sites

Μην είναι μόνο "η αρχή" καμιά δεκαετία ξέρω 'γω...

 

Ναι σιγουρα...αν και αμα στη πορεια δεν μπουνε συμπαικτες η να μας παρει και μας κανας ψυχακιας δυσκολα τα πραματα...εκτος αν μικρυνουν πολλοι οι αλλοι..

Παντως κατι μου λεει στο ρεντη θα τις γαμησουμε..

Link to comment
Share on other sites

Ναι σιγουρα...αν και αμα στη πορεια δεν μπουνε συμπαικτες η να μας παρει και μας κανας ψυχακιας δυσκολα τα πραματα...εκτος αν μικρυνουν πολλοι οι αλλοι..

Παντως κατι μου λεει στο ρεντη θα τις γαμησουμε..

 

Σε χτυπώ φιλικά στην πλάτη xD . Στις αρχές είπα θα τις πω κοριτσάρες αν πάρουνε το πρωτάθλημα και προς το παρών είναι κορίτσια. Αναθεώρησα. Πουτάνεις είναι.

Link to comment
Share on other sites

Ψολετες θα συμπληρωνα εγω...εντωμεταξυ αν ισχυει αυτο περι μπατζετ 1 εκ. ενω το αντρικο δεν ξεραμε αν θα κατεβασει ομαδα ειμαστε πολυ μαλακες...

Link to comment
Share on other sites

Για να μην πω μόνο ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ-ΜΠΑΣΚΕΤ :-)

 

Ε να τα κλείσουμε όλα εκτός από την "μπάλα" για να τελειώνουμε...

Για μένα η Α.Ε.Κ. είναι αθλητικός σύλλογος με ό,τι συνεπάγεται αυτό. Συμφωνώ με αυτό που έγραψε ο gybe21.

Link to comment
Share on other sites

Ε να τα κλείσουμε όλα εκτός από την "μπάλα" για να τελειώνουμε...

Για μένα η Α.Ε.Κ. είναι αθλητικός σύλλογος με ό,τι συνεπάγεται αυτό. Συμφωνώ με αυτό που έγραψε ο gybe21.

 

Για μένα αφού έκαναν ρισταρτ μπάλα και μπάσκετ πρέπει ένα ένα να μπουν σε μια σειρά. Πρώτα απ όλα το ποδόσφαιρο (γήπεδο, πρωτάθλημα, κύπελλο, εξοδος στο cl). Μετά να βρεθεί ένας οικονομικά ισχυρός για το μπάσκετ να τα σπρώξει κι εκεί (ένα φάιναλ φορ ευρωλιγκας και κύπελλο θα μου αρκούσε). Και μετά αρχίζεις να χτίζεις τα άλλα τμήματα έχοντας πρωταθληματικες αξιώσεις (βόλεϊ πχ).

ΥΓ: Εξαίρεση το χάντμπολ που συνεχίζει ως έχει. Αλλα πρώτα: 1.Ποδόσφαιρο και με την δυναμική και την καυλα που θα σου φέρει στρωνεις και το 2.Μπάσκετ...

Link to comment
Share on other sites

Βασικα ειναι τοσο απαλευτο το γυναικειο βολει που οχι μονο πρεπει να κλεισει το τμημα το δικο μας, αλλα να απαγορευτει δια ροπαλου και με πραξη νομοθετικου περιεχομενου σε ατομα γυναικειου φυλου να το εξασκουν..

 

Ενα πραγμα κανει θεαματικο αυτο το αθλημα και αυτο ειναι η δυναμη με την οποια χτυπουν οι αθλητες την μπαλα, πραγμα που δινει καποιες θεαματικες φασεις.. χωρις δυναμη στα χτυπηματα μιλαμε για ενα αθλημα με ενδιαφερον αντιστοιχο του κερλινγκ και θεαμα που παραπεμπει στο παιδικο παιχνιδι τα "μηλα"..

 

Οσες φορες εχω επιχειρησει να δω τις γυναικες το χω κλεισει στα πρωτα λεπτα, συνηθως μετα απο καποιο "καρφι" με δυναμη πενταχρονου ή καποιο σερβις που ταξιδευει για ωρες μεχρι να περασει το φιλε.. το επομενο βημα ειναι να δουμε και σερβις "απο κατω".. αυτο με την μπουνια και την καμπυλη..

 

nαι αλλα οι μισες τουλαχιστον γκομενες που παιζουν ειναι αδιανοητα ομορφες.

 

Να κλεισει το τμημα γυναικειου βολευ παρ'αυτα,μπορουμε να περασουμε αλλα 1-2 χρονια ακομα χωρις να εχουμε αθλημα στο οποιο να μας γλενταει ο Γαυρος.

Link to comment
Share on other sites

Είναι τόσο απρόβλεπτες οι δικές μας που μπορεί να νικήσουν σήμερα και να χάσουν στον πέμπτο τελικό.

Τελοσπάντων καλή επιτυχία, είναι δύσκολα τα πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

25-20 το 2ο σετ. Μεγάλο γλέντι στις δικές μας οι του γαύρου. Πλακίτσα τους κάνουν.

Link to comment
Share on other sites

Μονο χειροκροτημα για τα κοριτσια μας, η δικια μας ΑΕΚ δε χανει ποτε, αν ειναι ονειρο μη με ξυπνατε και τετοια...

Link to comment
Share on other sites

Αντε και του χρονου κοριτσαρες. Με ακομα περισσοτερα λεφτα, κοσμο και στηριξη.

Link to comment
Share on other sites

ειπαμε πριν καιρο οτι θα ξανασχοληθουμε μαζι τους μονο αν παρουν ξανα πρωταθλημα

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×