Jump to content

Recommended Posts

Just now, AG21 said:

Και αν δεν είναι θα γίνει στη φυλακή 

Σωματικά δεν με αφορά το θα πάθει , στην ψυχή είναι αδερφαρα και γαμιεται .

Από χτες έχω πάθει πλάκα και λυπάμαι το παιδί αλλά και τους γονείς έτσι .

Τι να τους πεις και πως να ζήσουν ? 

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana
10 minutes ago, AG21 said:

Και αν δεν είναι θα γίνει στη φυλακή 

Στις φυλακες ,οι αλβανοι ειναι και πολλοι και σκληροι καργιοληδες.

Ζωαρα θα κανει , κανα δυο χρονια.

Link to comment
Share on other sites

Ο afksendos carciu χτυπάει την ίδια αρτηρία στη πεζογέφυρα το Βόλου ( τον προλάβαμε τον ΑΕΚτζη ) 

 

 

20220203_083531.jpg

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Από τα early 80's που ξεκίνησε αυτό το "πανηγύρι" μεγαλώσαμε με το τσιτάτο "κάποια μέρα θα θρηνήσουμε νεκρούς".

"Πέσαμε από τα σύννεφα" πριν από ΔΕΚΑΠΕΝΤΕ χρόνια όταν -επιτέλους- "είχαμε νεκρό" τον Φιλόπουλο.

Στα "σύννεφα" πλέον διατίθενται αλεξίπτωτα και ΟΥΔΕΙΣ πέφτει πια από αυτά.

Γνωστοί ΑΠΑΝΤΕΣ. Υπεύθυνοι, αυτουργοί, ηθικοί και φυσικοί, ωφελημένοι από την κατάσταση άμεσα και έμμεσα και ΚΥΡΙΩΣ ποιοί  ... κοιμούνται τον ύπνο του δικαίου.

Ναι οι ΠΑΕ, ναι οι Πρόεδροι, ναι οι "στρατοί", ναι οι οργανωμένοι, ναι η εγκληματικότητα, αλλά ούτε εγώ ούτε κανένας άλλος ΕΧΕΙ ΨΗΦΙΣΕΙ κάποιον από αυτούς για να ΚΥΒΕΡΝΗΣΕΙ αυτό το κράτος.

Κομπλέ περί ... ευθύνης και υπαιτίων ???

Κοντολογίς, άμα ΘΕΛΕΙΣ το ΕΞΑΦΑΝΙΖΕΙΣ σαν "φαινόμενο" ΧΘΕΣ ! Όχι σήμερα ! Άμα ΘΕΛΕΙΣ όμως ....

Από "αθώους του αίματος" ΞΕΜΕΙΝΑΜΕ ....

Πολύ θα ήθελα να ακούσω την άποψη και την εκτίμηση περί της "δολοφονίας Άλκη" ΕΝΟΣ από εκείνους που κάνανε "καροτσάκια" με τα χέρια τους και τραγουδάγανε "εκεί, εκεί στην αναπηρική" τριγύρω από πανί με σχεδιασμένο αναπηρικό καρότσι.

Συνεννοηθήκαμε ?

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

Τιμη και δοξα στον παρασκευοπουλο και τους νομους του και σε αυτους που τους διατηρουν .

Ευχαριστουμε που δεν κρατατε τετοια μπουμπουκια πολυ καιρο μακρια απο την κοινωνια.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν και αυτοί αλλά ο συγκεκριμένος ήταν αντίπαλος τους και έπαιζε ξυλο με αυτούς .  Τέλος πάντων δεν έχει και σημασία . 

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει περίπτωση να καθαρίσει όλο αυτό. Μαχαιροβγάλτες, σεσημασμένοι, φυλακόβιοι, οργανωμένοι,δικηγόροι ΠΑΕ, διοικήσεις, πρόεδροι, δημοσιογράφοι, μπάτσοι, δικαστικοί κ πολιτικοί διαπλέκονται για δεκαετίες. Είναι αστείο κ μόνο να το ζητάς. Αυτή είναι η κατάσταση. Την αποδέχεσαι κ εύχεσαι έστω να μην δούμε κάποιον εκ των κατηγορουμένων πρόεδρο στον ερασιτέχνη ΠΑΟΚ μετά από κάποια χρόνια κ φυσικά κ άλλους νεκρούς.. Τουλάχιστον να αποφύγουμε σαν κοινωνία την απόλυτη ξεφτίλα για δεύτερη φορά. This is Greece... τόσο απλά.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι μεν το ίδιο αλλά είναι τραγικό από το μικρό στρουφακι . Το πρώτο από ότι έμαθα διαβάζοντας εχθές έχει και ιστορία σαν μαχαίρι . 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, AG21 said:

Δεν είναι μεν το ίδιο αλλά είναι τραγικό από το μικρό στρουφακι . Το πρώτο από ότι έμαθα διαβάζοντας εχθές έχει και ιστορία σαν μαχαίρι . 

Όταν το ποστάρεις μετά από νέρμπι με τον Άρη είναι τραγικό. Έχει πολύ κόσμο με χαλασμένο μυαλό που μπορεί να το πάρει όπως θέλει. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, AG21 said:

Υπάρχουν και αυτοί αλλά ο συγκεκριμένος ήταν αντίπαλος τους και έπαιζε ξυλο με αυτούς .  Τέλος πάντων δεν έχει και σημασία . 

Υπάρχει κόσμος και ντουνιάς γενικά διαφόρων αποχρώσεων πολιτικών η αθλητικών, και υπάρχει και ένα κομμάτι κόσμου που δεν ειναι για να κυκλοφορεί και εντάσσεται όπου μπορεί (σύνδεσμοι, παρατάξεις, παρέες γκραφιτδων) απλά για το ξύλο και τα μαχαιρώματα.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

afa.jpg

Τι λε ρε ΑΛΗΤΑΡΑ Οικονόμου, πας να χρεώσεις τον ... Αντίφα στην "τιμημενη ακροδεξιά" ???

Κατσε καλά ρε !!!!

Πρέπει να σε πάρει τηλέφωνο κανας Διευθυντής ΤραπέζΗς να σου βάλει μυαλό !!!!

kalabokas.jpg

Link to comment
Share on other sites

Λέμε για τις ευθύνες του κράτους, των κυβερνήσεων, των ομάδων αλλά ευθύνη έχει και ο κόσμος. Όχι μόνο αυτοί που συμμετέχουν αλλά και αυτοί που τα ανέχονται ή και τα επικροτουν και μετά τα καταδικάζουν αν ξεφύγει η κατάσταση και έχουμε τίποτα νεκρούς. Δηλαδή και μεις οι ίδιοι. "Σε σφαγές και μαχαιρώματα δεν υπάρχει άλλη καμία". 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

On 2/2/2022 at 4:54 PM, AG21 said:

Από το προφίλ του δολοφόνου 

 

20220202_165309.jpg

20220202_165305.jpg

Το λινκ για το προφίλ του το έχεις; Ούτε το όνομα ταιριάζει, αλλά οκ πες ψεύτικο, ούτε η φάτσα μου φέρνει σε αυτον, αν κ μικρή η φωτό.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, BillR21 said:

Το λινκ για το προφίλ του το έχεις; Ούτε το όνομα ταιριάζει, αλλά οκ πες ψεύτικο, ούτε η φάτσα μου φέρνει σε αυτον, αν κ μικρή η φωτό.

Τι ψάχνεις τώρα κι εσύ ρε Μπιλάκο .....

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Καλοπιστα ρωτάω. Απλα μου κάνει εντύπωση να θέλει να τονίσει κάποιος ότι είναι αντιφα ο δολοφονος, κ ενώ έχουν βγει φωτογραφίες του κ το όνομα του στη δημοσιοτητα, να ανεβάζει το προφίλ του με σβησμένο το όνομα του. 

Πιθανό να είναι πράγματι δικό του, αλλά με προβληματίζει λίγο αυτό.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, BillR21 said:

Καλοπιστα ρωτάω. Απλα μου κάνει εντύπωση να θέλει να τονίσει κάποιος ότι είναι αντιφα ο δολοφονος, κ ενώ έχουν βγει φωτογραφίες του κ το όνομα του στη δημοσιοτητα, να ανεβάζει το προφίλ του με σβησμένο το όνομα του. 

Πιθανό να είναι πράγματι δικό του, αλλά με προβληματίζει λίγο αυτό.

Πάει, θα με πεθάνεις εσύ πριν την ώρα μου ....

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, BillR21 said:

Καλοπιστα ρωτάω. Απλα μου κάνει εντύπωση να θέλει να τονίσει κάποιος ότι είναι αντιφα ο δολοφονος, κ ενώ έχουν βγει φωτογραφίες του κ το όνομα του στη δημοσιοτητα, να ανεβάζει το προφίλ του με σβησμένο το όνομα του. 

Πιθανό να είναι πράγματι δικό του, αλλά με προβληματίζει λίγο αυτό.

Νομίζω αυτό το έβαλαν πριν βγει το όνομα στην φόρα. Πάντως είναι ο τυπος από την πεζογεφυρα του Βόλου όπως έδειξαν όλοι σήμερα 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Araujo21 said:

Νομίζω αυτό το έβαλαν πριν βγει το όνομα στην φόρα. Πάντως είναι ο τυπος από την πεζογεφυρα του Βόλου όπως έδειξαν όλοι σήμερα 

Δεν είναι αυτός 99%. Γενικά θα του φορτώσουν πολλά αυτού, κ πιθανότατα  κάποιοι από τους υπόλοιπους 8,9 θα φροντίσουν να την βγάλουν λάδι.

Γενικά μακάρι να φάει καλό γαμησι ο τύπος, απλά να μην μείνουν μόνο σε αυτόν.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο δύστυχος ο Σακάτης τουλάχιστον θυσιάστηκε για να βρει στον ήλιο μοίρα η οικογένεια του.

Ετούτος θα "βγάλει" τίποτα ή θα τού 'ρθει τζάμπα του Ιβανόη ?

Link to comment
Share on other sites

  • Eddie locked this topic
  • Eddie unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×