Jump to content

AEK 2013-14


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Αν τον παιρναμε μεσα απο τα χερια του γαυρου ομως θα διαβαζαμε και θα ακουγαμε για τον υπερπαιχτη και τον υπερτιγρη που τσακισε τον μουσατο με τα φουρο κτλ κτλ !

Τωρα που για 40.000 εχασε αυτον που αρχικα ηθελε( αφου δεν ηταν παιχταρας τι τον ηθελε?) σιγα τον παιχταρα...!

Νικο το θεμα δεν ειναι ο παιχτης αλλα το πως εχασες τον παιχτη...

Link to comment
Share on other sites

Ελα οκ, σιγα τον παιχταρα που εχασε.

 

Δεν είναι έτσι. Είναι ότι φέρθηκες Ντέμικα (βλ. πούστικα-τσίπικα).

Τέλος.

Βέβαια, λογικά τώρα ο δικός μας θα ψάξει να απαντήσει κάπου αλλού, όπως περίμενε να απαντήσει ο χοντρός από το καλοκαίρι για τον βλογιοκομμένο το Μάνταλο και του την έκανε τώρα με τον Αυλωνίτη.

Τώρα για τον αν είναι καλός παίκτης ή όχι δεν ξέρω, αλλά ξέρω ότι είναι ένας παίκτης βασικός στην ομάδα του και δεν είναι Βλαχοδήμος π.χ. .

Προφανώς ο γαύρος θα το ταράξει το παλικάρι στα πήγαινε-έλα στα παραρτήματα, αλλά ότι έφαγες γκολ και σε ισοφάρισε ο χοντρός είναι γεγονός.

Link to comment
Share on other sites

το τι θα διαβαζαμε δεν με αφορα ρε συ Χαμπε, αυτο με τους αρδ πρεπει να τελειωνουν καποια στιγμη.

οποιος ενοχλειται με τις ψωρες και τους Κετσετζογλου ας παει να τους κανει μηνυση, εγω δεν δινω σημασια. ποιος ακριβως ειπε οτι εμενα με εκπροσωπουν οι ψωρες αυτου του κοσμου?

 

Κατα τα λοιπα το βιογραφικο του συγκεκριμενου παικτου δεν ειναι και για να σκιζεσαι να τον κλεισεις. του κανεις μια προταση κι αν δεν θελει, αντε και στο καλο. και οχι, αφου δεν ειναι παικταρας δεν ειναι αναγκασμενος ουτε προκαταβολες να δινει ουτε χαρτζηλικια στον Πανιωνιο. ας παει στον χοντρο που βαζει το χερι στην τσεπη (εδω γελαμε).

ασε που στην τελικη ειπε στο "φως" σημερα οτι διαλεγει γαυρο λογω τσ. λ., οκ, με γεια του με χαρα του, δεν εχει κι αδικο απο την στιγμη που ο ιδιος θεωρει τον εαυτο του ικανο.

παντως το να γινει καμια μαχη για καναν αντικειμενικα σοβαρο παικτη να το καταλαβω οτι ειναι τσιγκουνης ο τιγρακος και οτι τον εχασε κλπ. τωρα σιγα την ηττα, μην τρελαθουμε κιολας. πιο πολυ για ηττα του Λυμπεροπουλου που τον εκπροσωπουσε μου φανηκε, αλλα τεσπα, ουτε και που με νοιαζει ποιος φταιει.

btw και για τον Μανταλο τα ιδια πιστευω, αλλο που οι ψωρες γελοιοποιησαν μια μετρια/ μετριο-καλη μεταγραφη με τον γελοια πανηγυρικο τονο που εδωσαν.

Edited by nikos
Link to comment
Share on other sites

Νίκο στο ξαναλέω, καρατιγρικός είμαι και εγώ, αλλά αν είναι χάνω παίκτες για 40.000 € με τίγρη στο τιμόνι, όπως και να το κάνουμε είναι ένα κακό προηγούμενο.

Link to comment
Share on other sites

Βασικα ομως η πραγματικοτητα λεει οτι οι μεν παιζουν τσαμπιονς ληγκ και οι δε Γ εθνικη. Ειναι ευλογο να προτιμας τη μεγαλη ομαδα. Τα ΘΑ δεν υπαρχουν οταν προκειται για δουλεια. Ας ανεβει Α εθνικη η ΑΕΚ και οι συγκρισεις γινονται τοτε.

Link to comment
Share on other sites

Βασικα ομως η πραγματικοτητα λεει οτι οι μεν παιζουν τσαμπιονς ληγκ και οι δε Γ εθνικη. Ειναι ευλογο να προτιμας τη μεγαλη ομαδα. Τα ΘΑ δεν υπαρχουν οταν προκειται για δουλεια. Ας ανεβει Α εθνικη η ΑΕΚ και οι συγκρισεις γινονται τοτε.

 

Δε νομίζω ότι είναι αυτό στην προκειμένη περίπτωση. Είναι καθαρά θέμα Ντεμιάς.

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21
ΟΙ ΨΕΥΤΕΣ

 

Ψεύτες του κοινού ποινικού κώδικα είναι κάποιοι δημοσιογράφοι που ασχολούνται με την ΑΕΚ. Σας έγραφαν για τον Αυλωνίτη που έχει μάνατζερ τον Λυμπερόπουλο και πως θα φορούσε την κιτρινόμαυρη φανέλα... Τελικά καταλήγει στον Ολυμπιακό. Εγραφαν για τους 5 παίκτες του Ατρομήτου που σχεδόν μιλάνε με την ΑΕΚ και ανέφεραν μεταξύ άλλων ακι το όνομα του Καραμάνου. Ο τελευταίος ανανέωσε την συνεργασία του με το Περιστέρι μέχρι το 2017. Και να τότε πριν από ένα μήνα οι αναλύσεις για τον Καραμάνο που τον ήθελε ο Μπάγεβιτς που τον ανέδειξε κλπ

 

Ψεύτες που εκθέτουν και τον Μελισσανίδη γιατί κάποιοι βγαίνουν στα ραδιόφωνα και βάλλουν κατά του Τίγρη ως δήθεν φραγκοφονιά που δεν δίνει κάτι παραπάνω για να πάρει παίκτες. Και όλα αυτά εξ αιτίας των κιτρινόμαυρων ρεπόρτερ...

 

:good::good:

Link to comment
Share on other sites

Νίκο στο ξαναλέω, καρατιγρικός είμαι και εγώ, αλλά αν είναι χάνω παίκτες για 40.000 € με τίγρη στο τιμόνι, όπως και να το κάνουμε είναι ένα κακό προηγούμενο.

 

Μητσε να διαχωριζουμε σε τιγρικους ή μη, ειναι λιγο ακυρο. Δεν θεωρω καν τον εαυτον μου ιδιαιτερα τιγρικο, εδω και καιρο. αν θεωρουσα οτι υπηρχε αλλη σοβαρη λυση θα την προτιμουσα. και το αβαταρ γι'αυτο το εχω γιατι τον θεωρω την μοναδικη αρκετα σοβαρη λυση.

 

btw για την φετινη ομαδα που εφτιαξε, εχω συρει στον τιγρη τα εξ αμαξης απο το καλοκαιρι κιολας. παιζει μονο εγω κι αλλοι 1-2 ,εδω μεσα, τοσο πολυ. χωρις να υπαρχει και σοβαρος λογος δηλαδη, αφου θα ανεβουμε ετσι κι αλλιως.

 

απλα λοιπον αυτες ειναι οι αποψεις μου, τι τιγρικοι και μη τιγρικοι τωρα.

αν λοιπον ισχυουν τα ρεπορταζ οτι τον θεωρουσαν τον συγκεκριμενο παικτη κλεισμενο, πραγματι ειναι μια (μικρη για μενα) μεταγραφικη ηττα. την θεωρω ομως μικρης σημασιας με βαση το βιογραφικο του παικτη και με βαση το οτι ο ιπποποταμος μια χαρα δινει προκαταβολες απο εδω κι απο εκει γνωριζωντας οτι παντελονιαζει παλι καμια 25αρα. επισης ο ιδιος ο παικτης λεει σημερα οτι δεν ηταν οικονομικο το θεμα (δεν ξερω αν λεει αληθεια, απλα ειναι κι αυτο ενα επιπλεον ζητημα, οτι ειναι πιθανο να προτιμαει το τσ.λ. απο την β΄εθνικη).

 

υγ. δεν θα ελεγα τα ιδια για εναν αντικειμενικα παικταρα. εκει θα πρεπει να μπει το χερι βαθια στην τσεπη κι ας εχει το αβανταζ των εσοδων ο αλλος. δεν γινεται αλλιως.

Edited by nikos
Link to comment
Share on other sites

Ο χοντροβυσωνας μας πηρε κλεισμενο παικτη και ο δικος μας χορευε ποντιακα. Αι στο διαλο χριστουγεννιατικα.

Τον ηθελα πολυ τον Αυλωνιτη, αλλα αμα οντως δηλωσε οτι ο "ολυμπιακος ειναι αλλο πραμα" να παει να γαμηθει το παλιαρχιδο.

Link to comment
Share on other sites

Tο θεμα δεν ειναι οτι προκειται περι υπερπαικτου αλλα οτι τον εχασες ενω

ακομα μια φορα ειχες πει οτι ειναι δικος σου.

Μη λες οτι τον εχεις κλεισει,μην κανεις τον φιλαθλο σου να το θεωρει δεδομενο.

Και τον 55χρονο κλεισμενο Τζαλακωστα να σου παιρνε ο Μακεδος για να πουλαει τις σιναλκο

στο καφασι

παλι ηττα θα ηταν .

Τεσπα ,συνηθες παει να γινει με τον τσιγκουνη .

 

 

.....Toν πρέσαρε η ΑΕΚ, είχε δώσει τον λόγο του στον Λυμπερόπουλο, που πριν αναλάβει πόστο στην ΑΕΚ τον είχε μάνατζερ, όμως μπούκαρε ο Ολυμπιακός. Σε ότι αφορά τον Πανιώνιο μην ενοχληθούν οι οπαδοί του, το καλό της ομάδας τους έγινε. Τζάμπα θα τον έχαναν τον παίκτη, η ΑΕΚ πήγαινε να τον πάρει ελεύθερο το καλοκαίρι που τελειώνει το συμβόλαιό του.

Ο Ολυμπιακός ξηγήθηκε αλλιώς, πλήρωσε την ομάδα».

Καταλήγοντας το ρεπορτάζ της εφημερίδας «ΦΩΣ» αναφέρει πως τον Αυλωνίτη τον θέλει δανεικό ως το καλοκαίρι στον Άρη, ο Σούλης Παπαδόπουλος.

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται οτί με καλύπτει ο Κομπότης...

 

Μας πήραν, λέει, τον Αυλωνίτη...

 

Θα κάνουμε ρελάνς με Ορέστη Μακρή...

Link to comment
Share on other sites

Εγω βλεπω στην τακτικη του Ολυμπιακου την ιδια λογικη που γυρνα μπουμερανγκ οπως στα 90σ. Παιρνει παιχτες για να μην τους παρουν οι αλλες ομαδες απλα, χωρις να τους εχει αναγκη και κυριως για βασικους. Κινησεις επερχομενου πανικου κατα τη γνωμη μου...

Link to comment
Share on other sites

βρε καλα εκανε και δεν εδωσε μπροστατζα σε κανεναν πουσταρα μανατζερ

 

στα @@ μας τα καμαρωτα για τον αυλωνιτη και τον καθε αυλωνιτη

 

ισα ισα μακαρι να γινουν ακομα 3-4 τετοια να γλυτωσουμε και αλλα ελληνικα παλτα και να παμε σε ξενους

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Ξενους παιχταραδες που θα διαλεξει ο Ντουσαν ε? xDxD

 

Χρονια πολλα σε ολους με υγεια αδερφια και οικονομια καντε μονο στην τσεπη σας οχι σε αυτους που τους χαριζουν ΟΠΑΠ ολοκληρους...!

Με ξενους τελειωμενους μισθοφορους made in DUSAN ομαδα δεν κανεις...θες Ελληνες καταρχην που να ειναι ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ....!

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21
Ξενους παιχταραδες που θα διαλεξει ο Ντουσαν ε? xDxD

 

 

 

Παγωνει λεει του κατσουρανη,γιατι οταν θα γυρισει απο το μουντιαλ στα 36 θα ειναι σαν στημενη λεμονοκουπα! Ε οχι,aya sophia klarena,χωρις τον ρουφιανο κατσουρανη δεν το δεχομαι.xDxD

 

Χρονια πολλα..

Link to comment
Share on other sites

δεν με απασχολει ποιος θα τους διαλεξει

 

ναι ναι ελληνες θες για να φτιαξεις ομαδα δεν βλεπεις η παοκαρα την μιση εθνικη εχει και δεν βλεπεται ουτε με κολλυρια

 

ας ερθει οποιος ερθει και θα κριθει κανονικα, να στεναχωρηθω που δεν πηρε η ΑΕΚ τον αυλωνιτη δεν προκειτε στον αιωνα τον απαντα.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
Παγωνει λεει του κατσουρανη,γιατι οταν θα γυρισει απο το μουντιαλ στα 36 θα ειναι σαν στημενη λεμονοκουπα! Ε οχι,aya sophia klarena,χωρις τον ρουφιανο κατσουρανη δεν το δεχομαι.xDxD

 

Χρονια πολλα..

xDxD

 

Μα ο Κατσουρανης θα ειναι παιδαρελι μπροστα στον τιτανιο Γεωργεα 42 χρονων που θα κλεισει την καρριερα ως ΒΑΣΙΚΟΣ την χρονια του aya sophia και της Α ΕθνικηςxD

Που να χαλαμε λεφτα για ΑΝΤΙΓεωργεα τωρα ρε συ ...ζητανε πολλα και οι αλητες οι μανατζερ....και στην τελικη θελετε παιχτες? Καπελακι 100 ευρω στο διαρκειας να παρουμε τον ΣΚΟΚΟ στα 37 τουxD

 

Χρονια πολλα αδερφεεεεε

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη για να καταλαβω, του χρονου θα κατεβαιναμε με αμυντικο διδυμο Αυλωνιτη-Κατσουρανη ?

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Μπορει και με το φετινο για οικονομια ...εχουμε και χαμαμ να κανουμε στο Αγια Σοφια

Link to comment
Share on other sites

αντε κλειστε τον Καλα που μενει ελευθερος το καλοκαιρι και μπορει να υπογραψει οπου θελει απο 1η του μηνου. και αφηστε τα σαπακια του νιωνιου.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Ναι ο Καλα ζωγραφιζει φετος στην Ισπανια και θα ερθει εδω του χρονου Β Εθνικη με ενα γηπεδο στο Youtube και τα ραδικια ακομα αμαζευτα...και παζαρια στο χιλιαρικο απο τον μεγιστανα που δεν πληρωνει μανατζερς...!

Βρε καταφερε να παρεις κανα σαπακι του νιονιου κανονικο ποδοσφαιριστη να ανεβεις με κανα 40.000 χιλιαδες και μετα παιρνεις και παιχτη που παιζει βασικος Α Ισπανιας !xD

Κατσε μην παιζεις με τους ιδιους και χειροτερους....

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21
Μένουν οι «σημαίες»

 

Σε καταρχήν προφορική συμφωνία έχουν έρθει ο Γεωργέας και ο Τσιρίλο με τη διοίκηση της ΑΕΚ για να παραμείνουν και του χρόνου στην ομάδα.

 

 

Aρχισε ο σχεδιασμος για του χρονου,στραβο ξεκινημα.xDxD

 

Κατσε μην παιζεις με τους ιδιους και χειροτερους....

 

:clapping:

Edited by Saxon21
Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
xDxD

 

Μα ο Κατσουρανης θα ειναι παιδαρελι μπροστα στον τιτανιο Γεωργεα 42 χρονων που θα κλεισει την καρριερα ως ΒΑΣΙΚΟΣ την χρονια του aya sophia και της Α ΕθνικηςxD

Που να χαλαμε λεφτα για ΑΝΤΙΓεωργεα τωρα ρε συ ...ζητανε πολλα και οι αλητες οι μανατζερ....και στην τελικη θελετε παιχτες? Καπελακι 100 ευρω στο διαρκειας να παρουμε τον ΣΚΟΚΟ στα 37 τουxD

 

Χρονια πολλα αδερφεεεεε

 

 

xD:p:tease:

 

 

Kαι ξαφνικα μεσα στο κατακαλοκαιρο θα βγει και η ΕΠΙΚΗ ανακοινωση της ''παε'' ΑΕΚ : ''Για αλλα 5 χρονια το ποδοσφαιρικο τμημα της ΑΕΚ θα στεγαστει στο ΟΑΚΑ μιας και θα καθυστερησουν 5 χρονακια ΜΟΝΟ οι εργασιες αποψιλωσης ραδικιων στο οικοπεδο της ΝΦ.

Μετα απο αυτη την εξελιξη αποφασισαμε να βαψουμε το ΟΑΚΑ κιτρινο ( χορηγος VITEX )και να γινει το ΠΑΛΑΤΑΚΙ της ΑΕΚ '' xDxD

Edited by ΧΑΜΠΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×