Jump to content

O®️iginal 21 ?


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

5 minutes ago, enck1 said:

Χάλια κερκίδα για τα κυβικά μας,. Δε πρέπει να καταφέραμε να φωνάξουμε σύνθημα πάνω απο 2 λεπτά

Σε λίγα ματς θα γίνει Ο σεισμός

αλλο λεβελ ακουστικης,  δεν βοηθησαν τα πολλα καπνογονα , χρειαζομαστε προσαρμογη 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, enck1 said:

Χάλια κερκίδα για τα κυβικά μας,. Δε πρέπει να καταφέραμε να φωνάξουμε σύνθημα πάνω απο 2 λεπτά

Σε λίγα ματς θα γίνει Ο σεισμός

Συνήθως αυτό συμβαίνει με γεμάτο γήπεδο.

Διαφορά φάσης και κανένας συγχρονισμός.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά, δε πιστεύω οτι φταίει το γεμάτο γήπεδο ή κατι τέτοιο.. Καθαρά θέμα πετάλου είναι και είμαστε εντελώς μα εντελώς αμέα..Το υπόλοιπο γήπεδο είναι ΦΟΒΕΡΟ. 

Δλδ σε 90' αγώνα έβγαλες βίντεο 18 λεπτά να παίζει ο ύμνος γτ δεν έχεις κ τπτ να δείξεις. Αυτό απο μόνο του τα λέει όλα

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Το πέταλο μονο λόγω κορεο και ατμόσφαιρας εντυπωσίασε.

Εμενα μου θυμησε ξεκαθαρα μια σύγχρονη σκεπαστή.

Με τα συνθήματα θα το βρει σιγά σιγά πιστεύω. Ήταν τόσα χρονια και στο Νταχαου.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πάντως είναι δύσκολο να κρατήσεις σταθερά παλμό σε κερκίδα με μακροσκελή  συνθήματα. Να παίζει η ΑΕΚαρα, Η αιτία που είμαι στον κόσμο αυτο, Ψυχίατρος αυτά είναι σαν να λες την Οδύσσεια για το 80%. Παίξε εκεί ΑΕΚ ΑΕΚ γαμησε τους ΑΕΚ, Εμπρός αετέ, όλοι στον ναο να φωνάζουν όλοι κι έρχονται τα υπόλοιπα. Γνώμη μου.  

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, enck1 said:

Προσωπικά, δε πιστεύω οτι φταίει το γεμάτο γήπεδο ή κατι τέτοιο.. Καθαρά θέμα πετάλου είναι και είμαστε εντελώς μα εντελώς αμέα..Το υπόλοιπο γήπεδο είναι ΦΟΒΕΡΟ. 

Δλδ σε 90' αγώνα έβγαλες βίντεο 18 λεπτά να παίζει ο ύμνος γτ δεν έχεις κ τπτ να δείξεις. Αυτό απο μόνο του τα λέει όλα

Για το τελευταιο φταιει οτι βαλαμε και 4 γκολ και σε καθε γκολ γινοταν της πουτανας απο γονα.

Παντως ο υμνος ακουγεται καυλα πλεον και απο τα ηχεια και απο τον κοσμο.

Για τα υπολοιπα πρωτο παιχνιδι ηταν πρεπει να βρουμε τα πατηματα μας.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/6/2022 at 12:48 AM, JOSS said:

Πάντως είναι δύσκολο να κρατήσεις σταθερά παλμό σε κερκίδα με μακροσκελή  συνθήματα. Να παίζει η ΑΕΚαρα, Η αιτία που είμαι στον κόσμο αυτο, Ψυχίατρος αυτά είναι σαν να λες την Οδύσσεια για το 80%. Παίξε εκεί ΑΕΚ ΑΕΚ γαμησε τους ΑΕΚ, Εμπρός αετέ, όλοι στον ναο να φωνάζουν όλοι κι έρχονται τα υπόλοιπα. Γνώμη μου.  

Μια φορά στο 2ο ημίχρονο πήρε τη μπάλα για λίγο ο Ιωνικός κι άλλαξε μερικές πάσες για 2 λεπτά και ξεκίνησε το εμπρός αετε δικέφαλε. Ε σε ένα λεπτό έχασαν τη μπάλα και σταμάτησε το σύνθημα. Εγώ εκεί κατάλαβα τη δύναμη της έδρας. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, stavros 9-11 said:

Που ειναι οι Τζιτζιφιές 

Καλλιθέα προς την πλευρά της θάλασσας. Θα γνωρίζει καλύτερα ο Τζυμπε. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Στην ουσία περίπου μετά τον οίκο τυφλών  ξεκινούν οι Τζιτζιφιές.

Τα τελευταία χρόνια   κιτρινόμαυρος πυρήνας έχει φυτρώσει στην περιοχή,

ανεξήγητα θεωρώ.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, gybe21 said:

Στην ουσία περίπου μετά τον οίκο τυφλών  ξεκινούν οι Τζιτζιφιές.

Τα τελευταία χρόνια   κιτρινόμαυρος πυρήνας έχει φυτρώσει στην περιοχή,

ανεξήγητα θεωρώ.

 

@stavros 9-11 Η περιοχή κάτω από την οδό Σπάρτης (κάθετη σε λεωφόρο Συγγρού και στην λεωφόρο Θησέως) και μέχρι τον παλιό ιππόδρομο είναι οι Τζιτζιφιές

Πάντα στις Τζτζιφιες ειχε ΑΕΚαρες, διοτι υπήρχαν προσφυγικές κατοικίες, όπως επίσης και στην περιοχή κοντά στην πλατεία Δαβάκη στο κέντρο της Καλλιθέας όπου και μεγάλωσε και ζούσε (δεν ξέρω αν μένει ακόμα εκεί) ο Νεστορίδης.

Γυμνάσιο και Λυκειο ήμουν Καλλιθέα, βαζέλες λίγοι, πολλοί γαύροι και πολλοί ΑΕΚτζήδες.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gybe21 said:

Στην ουσία περίπου μετά τον οίκο τυφλών  ξεκινούν οι Τζιτζιφιές.

Τα τελευταία χρόνια   κιτρινόμαυρος πυρήνας έχει φυτρώσει στην περιοχή,

ανεξήγητα θεωρώ.

Από παλιά είχαμε κόσμο Καλλιθέα και τοπικό κλαμπ αν θυμάμαι καλά γιατί έχουν περάσει και τα χρόνια σε ισόγειο κιόλας και μάλιστα σε μια δύσκολη περιοχή λόγο εγγύτητας με καραισκακη και νέα Σμύρνη που οκ είναι ανύπαρκτοι οι πάνθηρες αλλά τους έχουμε κάνει αρκετά ξεφτίλα στο παρελθόν.  

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, AG21 said:

Από παλιά είχαμε κόσμο Καλλιθέα και τοπικό κλαμπ αν θυμάμαι καλά γιατί έχουν περάσει και τα χρόνια σε ισόγειο κιόλας και μάλιστα σε μια δύσκολη περιοχή λόγο εγγύτητας με καραισκακη και νέα Σμύρνη που οκ είναι ανύπαρκτοι οι πάνθηρες αλλά τους έχουμε κάνει αρκετά ξεφτίλα στο παρελθόν.  

Στεγασμενο  R στην Ανδρομαχης 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gybe21 said:

Στην ουσία περίπου μετά τον οίκο τυφλών  ξεκινούν οι Τζιτζιφιές.

Τα τελευταία χρόνια   κιτρινόμαυρος πυρήνας έχει φυτρώσει στην περιοχή,

ανεξήγητα θεωρώ.

Δραστηριοποιείται επαγγελμάτικά στην περιοχή ο χρήστης Νονός από το 2006 και θεωρείς "ανεξήγητο" το φαινόμενο ???

🎶 "Δεν το περίμενα αυτό από σένα, να με πληγώσεις τόσο σκληρά" 🎶 ........

Άμα δεν βαρεθώ, τη Δευτέρα που θα πάω δουλειά θα σας βάλω φωτορεπορτάζ ολόκληρο με τα γκράφιτι στην περιοχή.

1 hour ago, Nestoridis21 said:

 

@stavros 9-11 Η περιοχή κάτω από την οδό Σπάρτης (κάθετη σε λεωφόρο Συγγρού και στην λεωφόρο Θησέως) και μέχρι τον παλιό ιππόδρομο είναι οι Τζιτζιφιές

Πάντα στις Τζτζιφιες ειχε ΑΕΚαρες, διοτι υπήρχαν προσφυγικές κατοικίες, όπως επίσης και στην περιοχή κοντά στην πλατεία Δαβάκη στο κέντρο της Καλλιθέας όπου και μεγάλωσε και ζούσε (δεν ξέρω αν μένει ακόμα εκεί) ο Νεστορίδης.

Γυμνάσιο και Λυκειο ήμουν Καλλιθέα, βαζέλες λίγοι, πολλοί γαύροι και πολλοί ΑΕΚτζήδες.

Το πρακτορείο ΟΠΑΠ ακόμη εκεί το έχει. Πίσω από την αγορά στην Πλ. Δαβάκη.

  • Δικεφαλάκι 2
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Νονός said:

Δραστηριοποιείται επαγγελμάτικά στην περιοχή ο χρήστης Νονός από το 2006 και θεωρείς "ανεξήγητο" το φαινόμενο ???

Erxonte ta gazakia. LFS Forever

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, felman said:

Erxonte ta gazakia. LFS Forever

Μετά χαράς !!!

Αλλά να ξέρετε ότι η περιοχή έχει πολλά στενάκια και κάποια από αυτά αδιέξοδα. Τέσσερις εξόδους άμα σου κλείσουνε, δεν φεύγεις από κεί, που να γυρίσει ο Ρουμπάπας ανάποδα.

Τό 'γραφε και το πανό στην (παλιά) ΝΦ με την Τορίνο του Καζαγκράντε :

aek-torino_2-2_91-92.jpg

:ph34r:

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, gybe21 said:

Στεγασμενο  R στην Ανδρομαχης 

Θυμάμαι να το έχω επισκεφτεί εξωτερικά για κάποιο λόγο αλλά δεν θυμάμαι τπτ άλλο ούτε το λόγο που το έκανα γιαυτό και είχα μια επιφύλαξη. Πρέπει να είχαμε μαζευτεί εκεί για να πάμε σε κάποιο βολλευ στη νέα Σμύρνη. Έχουν περάσει τουλάχιστον 15 χρόνια και πλέον αρχίζω να ξεχνάω πράγματα.  

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Νονός said:

Αλλά να ξέρετε ότι η περιοχή έχει πολλά στενάκια και κάποια από αυτά αδιέξοδα. Τέσσερις εξόδους άμα σου κλείσουνε, δεν φεύγεις από κεί, που να γυρίσει ο Ρουμπάπας ανάποδα.

Ξεχνάς την ύπαρξη της ΠΑ της LFS, με αναγνωριστικές και βομβαρδιστικές ικανότητες που καμια αλλη φαμίλια δεν εχει. Καταλαβαινεις τι σημαινει 400kg ωφέλιμο φορτίο; Σαν το κονα του @Hades ένα πραγμα. Θα πρεπει να ταμπουρωθείς εκει οπως οι αντίπαλες ομαδες του ένδοξου Βαζελινιακου που τρομοκρατουνται με την απόδοση του.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×