Jump to content

O®️iginal 21 ?


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

45 minutes ago, AG21 said:

Σωστά γενικά όλη αυτή η κουβέντα είναι λάθος , υπάρχει ενδιαφέρων γιατί αφορά ένα σημαντικό κομμάτι της ΑΕΚ αλλα ξεκινάει από άγνοια . Εγώ δεν έχω ρωτήσει κανέναν εδώ μέσα ούτε εκεί έξω  ούτε έχω πάρει κανένα τηλέφωνο να μάθει . Δεν χρειάζεται να ξέρω απλά και αν μάθω κάτι ξοφαλτα μπορεί να μην ξέρω και την πραγματική αλήθεια . Δεν το έκανα άλλες εποχές πολλή περισσότερο τώρα . 

Pare leksiko ksenon glosson kai tha thn vreis thn alhtheia.

Link to comment
Share on other sites

Αδερφέ μου να σου εξηγήσει τι και γιατί; Ότι και να μάθεις για το σκηνικό πίσω απο το οποίο κάποιοι κάφροι τις παίξανε με κάτι άλλους κάφρους κάτω από τα σπίτια ανθρώπων των οποίων τα παιδάκια μπορεί και να κάνανε βόλτα με τα ποδήλατα τους στον πεζόδρομο την ίδια ώρα, θα σου κόψει 30 πόντους IQ και μόνο στην ανάγνωση τους. Ειλικρινά η φάση δεν είναι να ρωτάς τι παίχτηκε αλλά να πάει ο άλλος να σου πει και να του λές "σταμάτα μαλάκα μούδιασε μισό εγκεφαλικό ημισφαίριο μου με το που πήρες ανάσα για να μιλήσεις"

Η μεγαλύτερη και πιο λούμπεν ηλιθιότητα σε αυτό το σύμπαν που ασφυκτιά από βλακεία είναι η οπαδική βία, αλλά ακόμα και εκεί μέσα βρίσκεις υποσύνολα και διαβαθμίσεις που το κάνουν ακόμα πιο ξεφτιλίκι, και στην κορφή είναι η οπαδική βία μεταξύ οπαδών της ίδιας ομάδας. Δεν έχω καν ιδιαίτερο πρόβλημα να τις παίζουνε μεταξύ τους μέσα στο μαντρί του γηπέδου που ο καθένας μπαίνει ξέροντας τι και πως, αλλά τα καφριλίκια στο μαγαζί του άλλου που δεν ξέρει και δεν τον νοιάζει να μάθει για τη μαλακία που σε δέρνει, ή κάτω από το σπίτι του άλλου που μεγαλώνει τα παιδιά του εκεί μέσα, είναι για ΦΤΥΣΙΜΟ. Ειδικά αν ο άλλος παίζει και να μην ήθελε τότε να κάνεις γήπεδο κάτω από το σπίτι του ακριβώς για να μη γίνει η είσοδος του σπιτιού του circlejerk με ολιγή από σπασμένα κρανία.

Α, και να πω ότι δεν είμαι κατά της βίας. ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗ ΒΙΑΣ. Αλλά ζούμε σε μία γαμημένη κοινωνική δυστοπία και επιλέγουμε να πάμε και να τις παίξουμε κάτω από το σπίτι του άλλου για τις τρίχες της ψωλής.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Evolve said:

Ειδικά αν ο άλλος παίζει και να μην ήθελε τότε να κάνεις γήπεδο κάτω από το σπίτι του ακριβώς για να μη γίνει η είσοδος του σπιτιού του circlejerk με ολιγή από σπασμένα κρανία

Στ' αρχιδια μας. Σε όποιον δεν αρέσει η Νέα Φιλαδέλφεια με την ΑΕΚ παρούσα, μπορεί να πουλήσει το σπίτι του και να πάει αλλού. Ανησυχίες για κατοίκους και περιουσίες στη ΝΦ, δεν έχουν θέση εδώ μέσα. Δεν έγιναν τον περασμένο αιώνα τα γεγονότα του 2014, χθες έγιναν ιστορικά και δεν ξεχνάμε τίποτα. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Όποιος κάτοικος ΝΦ δεν καταλαβαίνει την κοινωνική και ιστορική σημασία του να βρίσκεται το γήπεδο της ΑΕΚ εκεί που βρίσκεται να πάει να γαμηθεί. Όποιος οπαδός της ΑΕΚ δεν έχει την κοινωνική ενσυναίσθηση να μην πηγαίνει να τις παίζει κάτω από το σπίτι του άλλου, να πάει και αυτός να γαμηθεί.

Αν αυτές οι "ανησυχίες" δεν έχουν θέση "εδώ μέσα" τότε ούτε εγώ έχω

Link to comment
Share on other sites

Ηρεμία και ψυχραιμία το όλο σκηνικό είναι κατάντια είτε γίνεται στην νέα Φιλαδέλφεια είτε στην Αλάσκα. Δεν είναι θέμα περιοχής δηλαδή δεν θα ήταν λιγότερο κατάντια να πλακώνονται 5 χιλιόμετρα μακριά τα ίδια σκατα ακριβώς θα ήταν. Γενικώς τώρα όσο πιο γρήγορα ξεκαθαρίσει αυτή η κατάσταση με οποιαδήποτε απόφαση τόσο το καλύτερο για την ΑΕΚ. Είναι οξύμωρο ότι η ομάδα περνάει πολύ καλές μέρες αλλά στα ομαδικά υπάρχει πρόβλημα. Αντέξαμε τα σκατα και στα καλά θα γίνουμε πουτανα.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Μπομπίτσα 3
Link to comment
Share on other sites

Ανησυχίες είναι ότι στη πόλη μου κάθε εβδομάδα έχουμε ξεκαθαρισματα και πυροβολισμούς της μαφίας και δεν ξέρω αν το παιδί βρεθεί κάποια μέρα ανάμεσα ,.όπως φυσικά ότι δεν μπορείς να κυκλοφορήσεις η να παρκάρεις αλλά όλα αυτά οφείλονται στην ανάπτυξη της περιοχής κάτι που φέρνει άμεσο όφελος και σε μένα με διάφορους τρόπους . 

Ανησυχίες των κηφισιωτων είναι οτι στη Κηφισιά την πέφτουν κάθε Σάββατο σε παιδάκια για να πάρουν τα iphone . Φυσικά οι μαγαζατορεε κάνουν χρυσές δουλειές και η περιοχή έχει φτιαχτεί . 

Άπειρα τα σχετικά παραδείγματα . 

Βία υπάρχει παντού στο δρόμο , στο σχολείο , στις οικογένειες , στο αθλητισμό , στα ερασιτεχνικά κ.αμ Δεν είναι άνθρωπος της βιΣ . Έχω να πλακωθω ούτε εγώ θυμάμαι από ποτέ και οταμλν ήμουν πιτσιρικάς κάλυπτα αυτή την ανάγκη μέσω πολεμικών τεχνών . 

Τι θέλω να πω ? Ότι το γήπεδο έφερε τόσο καλά στη περιοχή . Οι κάτοικοι το βρήκαν το γήπεδο και όχι το αντίθετο . 1,5 χρόνο τώρα το γήπεδο μόνο καλά έχει φέρει στην περιοχή . Το ότι οπαδοί τις έπαιξαν μεταξύ τους είναι άσχημο αλλά όχι δεν σοκάρονται και δεν θα σοκαροστω αν ξαναγίνει κιόλας . 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είμαστε οι κάτοικοι της Νέας Φιλαδέλφειας με την ΑΕΚΑΡΑ ξανά στην πολη μας και τη ΓΗΠΕΔΑΡΑ. 

Μόνο ρε μλκς μη μας κλείνετε τις εισόδους των γκαράζ. 

  • Δικεφαλάκι 2
  • Hahaha 5
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, AG21 said:

Το ότι οπαδοί τις έπαιξαν μεταξύ τους είναι άσχημο αλλά όχι δεν σοκάρονται και δεν θα σοκαροστω αν ξαναγίνει κιόλας . 

Το να πλακώνονται μεταξύ τους οπαδοί της ίδιας ομάδας και δη της ΑΕΚ, είναι από μόνο του σοκαριστικό.

Οι αιτίες και οι λόγοι της αντιπαράθεσης το κάνουν ακόμη πιο σοκαριστικό ....

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MITSAKLAS said:

Μια χαρά είμαστε οι κάτοικοι της Νέας Φιλαδέλφειας με την ΑΕΚΑΡΑ ξανά στην πολη μας και τη ΓΗΠΕΔΑΡΑ. 

Μόνο ρε μλκς μη μας κλείνετε τις εισόδους των γκαράζ. 

Ψάχνω "άκρη" να μου στείλουνε καΝιά δεκαριά ΓΙΔΙΑ να τα βγάζω για βοσκή κάθε μέρα στον Ποδονίφτη να αντιλαλάει ο τόπος από τα τροκάνια που θα βαράνε.

:ph34r:

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Νονός said:

Ψάχνω "άκρη" να μου στείλουνε καΝιά δεκαριά ΓΙΔΙΑ να τα βγάζω για βοσκή κάθε μέρα στον Ποδονίφτη να αντιλαλάει ο τόπος από τα τροκάνια που θα βαράνε.

:ph34r:

Θα ήτο εξαιρετική εξέλιξη αυτή φίλε Νονέ ή Νουνέ ή Μπίλια. 

Θα γινόσουν και Νουνογιδοβοσκός. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, MITSAKLAS said:

Μια χαρά είμαστε οι κάτοικοι της Νέας Φιλαδέλφειας με την ΑΕΚΑΡΑ ξανά στην πολη μας και τη ΓΗΠΕΔΑΡΑ. 

Μόνο ρε μλκς μη μας κλείνετε τις εισόδους των γκαράζ. 

Στειλε σε pm τη διεύθυνση κύριε Μητσακλα να έρχομαι να το βανω μέσα να είμαι άνετος!

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

@MITSAKLAS εγω στα σκαω κιολας για ενα 4ωρακι ασε τον Σκεπαστο. σιγα 3-4 ατομα μια χαρα θα μας ερχεται

περιμενω pm

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, theo said:

@MITSAKLAS εγω στα σκαω κιολας για ενα 4ωρακι ασε τον Σκεπαστο. σιγα 3-4 ατομα μια χαρα θα μας ερχεται

περιμενω pm

O @Skepastosρε συ θα σκάσει με 2 κιλά γουρνοπούλα, που να τόνε κοντράρεις;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Νονός said:

Το να πλακώνονται μεταξύ τους οπαδοί της ίδιας ομάδας και δη της ΑΕΚ, είναι από μόνο του σοκαριστικό.

Οι αιτίες και οι λόγοι της αντιπαράθεσης το κάνουν ακόμη πιο σοκαριστικό ....

Το ότι έγινε πριν από αγώνα  και Ο λόγος ναι μπορεί να είναι . Δεν γνωρίζω ούτε θέλω να μάθω αλλά συγνώμη Νονε έχουμε δει ξανά να πλακωνονται μεταξύ τους ΑΕΚτζιδες αλλά η λήξη ήταν γρήγορη όταν έβγαινε το ιππικό , δεν μοίραζαν μόνο βασιλόπιτες . 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, AG21 said:

Ο λόγος ναι μπορεί να είναι . Δεν γνωρίζω ούτε θέλω να μάθω αλλά συγνώμη Νονε έχουμε δει ξανά να πλακωνονται μεταξύ τους ΑΕΚτζιδες αλλά η λήξη ήταν γρήγορη όταν έβγαινε το ιππικό , δεν μοίραζαν μόνο βασιλόπιτες . 

Το ... "ιππικό" φίλε, επαρκούσε όταν είχε να κάνει με "καουμπόηδες" και "ινδιάνους".

Όταν μπαίνουνε στο κόλπο "πυρηνικά", τι να σου κάνουνε οι δόλιοι οι καβαλάρηδες ?

Μέχρι εδώ. Δεν το πάω παρακάτω. Σόρι.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, MITSAKLAS said:

O @Skepastosρε συ θα σκάσει με 2 κιλά γουρνοπούλα, που να τόνε κοντράρεις;

παιζετε βρωμικα

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MITSAKLAS said:

Θα ήτο εξαιρετική εξέλιξη αυτή φίλε Νονέ ή Νουνέ ή Μπίλια. 

Θα γινόσουν και Νουνογιδοβοσκός. 

Θα σού 'παιζα και το "Έβγα στο παραθύρι σου για να σε δω λιγάκι" με τη φλογέρα κάτω από το μπαλκόνι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Νονός said:

Θα σού 'παιζα και το "Έβγα στο παραθύρι σου για να σε δω λιγάκι" με τη φλογέρα κάτω από το μπαλκόνι.

Όχι ρε, κάτω θα ΄μανε να τα βόσκουμε μαζί τα μανάρια. 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, MITSAKLAS said:

O @Skepastosρε συ θα σκάσει με 2 κιλά γουρνοπούλα, που να τόνε κοντράρεις;

Θέσεις πάρκινγκ "μαύρες", λάδια, ελιές, γορνοπούλες .... τι διάολο εκεί στην ΑΑΔΕ την έχουνε κοπανήσει όλοι με "άνευ αποδοχών" ???

Κούλη στα τρώνε.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Νονός said:

Θέσεις πάρκινγκ "μαύρες", λάδια, ελιές, γορνοπούλες .... τι διάολο εκεί στην ΑΑΔΕ την έχουνε κοπανήσει όλοι με "άνευ αποδοχών" ???

Κούλη στα τρώνε.

Στη σακούλα που ανεβάζω με διπλή λαδόκολλα (μυστικό) το ψητό, πάντα σε περίοπτη θέση είναι η απόδειξη από την ταμειακή. 

Όπως και στη σακούλα με τις δίπλες από του Θαρουνιάτη. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, MITSAKLAS said:

Στη σακούλα που ανεβάζω με διπλή λαδόκολλα (μυστικό) το ψητό, πάντα σε περίοπτη θέση είναι η απόδειξη από την ταμειακή. 

Όπως και στη σακούλα με τις δίπλες από του Θαρουνιάτη. 

Την απόδειξη που θα πάρει ο @Skepastos για τις υπΕρεσίες πάρκινγκ που θα λάβει, να μας δείξεις όταν θά 'ρθει η ώρα.

"Για ένα κωλόσπιτο" πήγανε να μας ρίξουνε κάποτε από την εξουσία, για ένα κωλοπάρκινγκ θα πάνε να μας "στήσουνε" τώρα που ανεβαίνουμε ξανά ....

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Νονός said:

Την απόδειξη που θα πάρει ο @Skepastos για τις υπΕρεσίες πάρκινγκ που θα λάβει, να μας δείξεις όταν θά 'ρθει η ώρα.

"Για ένα κωλόσπιτο" πήγανε να μας ρίξουνε κάποτε από την εξουσία, για ένα κωλοπάρκινγκ θα πάνε να μας "στήσουνε" τώρα που ανεβαίνουμε ξανά ....

Σε χαρτοπετσέτα. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Νονός said:

Λαδωμένη ?

Πάντα, για να είναι φορολογικά έγκυρη η απόδειξη. 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Νονός said:

Μέχρι εδώ

 

10 minutes ago, MITSAKLAS said:

Για ένα κωλόσπιτο

 

10 minutes ago, MITSAKLAS said:

για ένα κωλοπάρκινγκ

 

28 minutes ago, MITSAKLAS said:

(μυστικό)

 

8 minutes ago, Νονός said:

Λαδωμένη

 

6 minutes ago, MITSAKLAS said:

φορολογικά έγκυρη η απόδειξη

 

Το τερματίσατε...

το νου σας..

Αυτοτρολάρεται ο Κυριάκος Μητσοτάκης για τα γουρλωμένα μάτια στο TikTok και  το ατημέλητο μαλλί | Eretikos.gr

ΣΟΚ από την κακοποίηση του Μητσοτάκη

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×