Jump to content

O®️iginal 21 ?


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Ε νομίζω από τα συμφραζόμενα και οι απέξω κάτι καταλάβαμε. Πολύ κρίμα να γίνονται τέτοια, πραγματικά...

Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι πραγματα που μπορουν να ειπωθουν παραεξω, ας μου ατειλει καποιος ενα πμ σε μενα που ειμαι άσχετος.

Link to comment
Share on other sites

Εχει περισσότερο από έναν χρόνο που εντος της ορίτζιναλ υπήρχαν ζητήματα. Οι διαφωνούντες με τον καιρό έγιναν όλο και περισσότεροι και πάντα με τη συμπεριφορά τους προσπαθούσαν να μη φτάσουν τα πράγματα στα άκρα, όμως χθες πριν τον αγώνα υπήρξε σύγκρουση. Δεν είναι κανένα μυστικό πλέον, το τι θα γίνει από εδώ και μπρος και ποια θα είναι η εικόνα στο γήπεδο, εγώ τουλάχιστον δεν έχω ιδέα.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Toni Black said:

Παμε για εφταποιηση 

Α,γιατί δεν είχαμε γίνει ήδη ?

  • Δικεφαλάκι 1
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Toni Black said:

Παμε για εφταποιηση 

Με αυτό το σχόλιο δεν διαφωνώ, ωστόσο αυτού του είδους τα σχόλια θα πρέπει να τα κάνουν όσοι θα βρεθούν απέναντι σε αυτούς στους οποίους απευθύνεται το σχόλιο. Δεν είναι σωστό να κλιμακώνεται η ένταση στο ΚΜ, να χρεώνονται άλλοι τα γραφόμενα μας κι εμείς να πίνουμε μπύρες αμέριμνοι λίγο παραπέρα. Οι καιροί είναι ύποπτοι, το νου μας

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορείς να τα συζητήσεις αυτά στο νετ ενώ οι περισσότεροι δεν γνωρίζουμε ειμαστε άσχετοι και ειδικά αυτή τη στιγμή . Μόνο να ελπίζουμε το καλύτερο για την ΑΕΚ μας γιατι ΑΕΚ και Οπαδοί ήταν ειναι και πρέπει να ειναι ενα . 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

οι αποψεις που εκφραζει ο καθενας ειναι καθαρα προσωπικες ουτε γραμμη περναει απο εδω μεσα ουτε θα περασει ποτε, απο εκει και περα επειδη οι περισσοτεροι δεν ξερουν / γνωριζουν καλο ειναι να εκφραζομαστε με προσοχη 

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Toni Black said:

Παμε για εφταποιηση 

Η πιο σωστή κουβέντα.

Και συνάμα η πιο πικρή .....

Βουρκώνουνε τα νιάτα μας και τα δάκρυα τους πνίγουνε τα γεράματα μας ......

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

η ΑΕΚ στα καλυτερα της και οπαδικά στα χειροτερα μας. Υπηρχε και το 94 διάσπαση. Αλλα υπήρχε ο ενας να μαζεψει τα απόνερα. Σημερα δεν είναι διάσπαση. Είναι διάλυση. Που δε ξέρουμε που θα καταλήξει. Η λύση βρίσκετε κάπου στη θύρα 40. Με όσα κουράγια υπάρχουν ακόμα.

  • Δικεφαλάκι 4
  • Μπομπίτσα 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, GIANNHS said:

 Η λύση βρίσκετε κάπου στη θύρα 40. Με όσα κουράγια υπάρχουν ακόμα.

Σωστός 😉

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, GIANNHS said:

Αλλα υπήρχε ο ενας να μαζεψει τα απόνερα.

Γκρίνια και μίρλα και τότε και προς τα εκεί. Αλλά το ... ντηλ έφτανε μέχρι τις "τηλεκάρτες". Τώρα πια έχει "ανεβεί" λέβελ. Πολλά. Ξέφυγε ....

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, GIANNHS said:

η ΑΕΚ στα καλυτερα της και οπαδικά στα χειροτερα μας. Υπηρχε και το 94 διάσπαση. Αλλα υπήρχε ο ενας να μαζεψει τα απόνερα. Σημερα δεν είναι διάσπαση. Είναι διάλυση. Που δε ξέρουμε που θα καταλήξει. Η λύση βρίσκετε κάπου στη θύρα 40. Με όσα κουράγια υπάρχουν ακόμα.

Δεν θα μιλήσω για τώρα δεν ξέρω και δεν θέλω να έχω άποψη αλλα θα μιλήσω για παλιά την εποχή που πήγαινα δωμάτιο εγώ και φυσικά ούτε τότε ηθελα / ήξερα απο αυτά γιατι κοιτούσα τη δουλειά μου άλλα και να ηθελα δεν μου έδιναν το λόγο σε μένα γιατι δεν ειχα ούτε το ειδικό βάρος ( ούτε κάν το ελάχιστο δλδ ) ούτε τις γνωριμίες για να έχω άποψη  . Ηξερα το ρόλο μου και έμενα σε αυτό . Αυτό που θέλω να πώ είναι οτι και τότε υπήρχαν προβλήματα που έμεναν κρυφά και δεν γινόταν σούσουρο γιατι πάντα έβγαιναν οι 2-3 γνωστοί ( οχι ο ΧΧ ) και τα καθάριζαν πριν πάρει έκταση . Προφανώς εχουμε περάσει αυτό το στάδιο προ πολλού . 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, GIANNHS said:

η ΑΕΚ στα καλυτερα της και οπαδικά στα χειροτερα μας. Υπηρχε και το 94 διάσπαση. Αλλα υπήρχε ο ενας να μαζεψει τα απόνερα. Σημερα δεν είναι διάσπαση. Είναι διάλυση. Που δε ξέρουμε που θα καταλήξει. Η λύση βρίσκετε κάπου στη θύρα 40. Με όσα κουράγια υπάρχουν ακόμα.

Αυτο ακριβως λεγαμε χθες. Πως γινεται τετοια ομαδαρα να μην εχει ανταξιο κοσμο

Κριμα που δεν εφυγαν ολοι αν κ νομιζω δε θα αργησει κ αυτο

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, GIANNHS said:

η ΑΕΚ στα καλυτερα της και οπαδικά στα χειροτερα μας. Υπηρχε και το 94 διάσπαση. Αλλα υπήρχε ο ενας να μαζεψει τα απόνερα. Σημερα δεν είναι διάσπαση. Είναι διάλυση. Που δε ξέρουμε που θα καταλήξει. Η λύση βρίσκετε κάπου στη θύρα 40. Με όσα κουράγια υπάρχουν ακόμα.

Χθες στη 40 την ιδια ωρα

 

IMG-20240219-WA0000.jpg

  • Δικεφαλάκι 7
  • Μπομπίτσα 6
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Toni Black said:

Χθες στη 40 την ιδια ωρα

IMG-20240219-WA0000.jpg

Δεν φαίνεται η φωτό 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Toni Black said:

Χθες στη 40 την ιδια ωρα

 

IMG-20240219-WA0000.jpg

Χθες στη 40 στο ημίχρονο, γνωστή φυσιογνωμία από τα παλιά που οργανώνει και τις εκεί θύρες έφερε και έκοψε βασιλόπιτα και τη μοίραζε στα πιτσιρίκια που ήταν στην 38 και τη 40 ... Πολύ όμορφη κίνηση που σπανίζει .... Πολλά ΜΠΡΑΒΟ για εκείνον και όσους συμμετείχαν. Η κόρη μου το καταχαρηκε (αν και στην αρχή χέστηκε λίγο μόλις τη βούτηξε από το μπράτσο για να της δώσει κομμάτι, της έκανα νεύμα και ηρεμισε 😂

  • Δικεφαλάκι 2
  • Μπομπίτσα 7
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να να γνωρίζω κάτι,μεγάλη μλκια αν γίνονται αυτά για πολιτικά.Στο κάτω κάτω όλοι ΑΕΚ είμαστε 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Αλλη γενιά, αλλα ήθη και έθιμα πλέον δυστυχώς 

Link to comment
Share on other sites

Αν κάποιος έχει χρόνο και όρεξη να μου εξηγήσει κάποια πραάγματα ας μου στείλει ένα pm.

Link to comment
Share on other sites

Το τελευταίο που είχα μάθει πρόσφατα ήταν ότι ο Γιδο μπήκε μπροστά κ πως υπήρχε  ένας σεβασμός...και χθες έγινε ότι έγινε.

Δε βγαίνει άκρη, μόνο η ΑΕΚ μη το πληρώσει.

 

 

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, A.K.21 said:

Αν κάποιος έχει χρόνο και όρεξη να μου εξηγήσει κάποια πραάγματα ας μου στείλει ένα pm.

Κανένας δεν θα σου στείλει pm γιατί το φόρουμ δεν είναι μέρος κουτσομπολιού. Εξηγήθηκε ότι υπήρξε μια σύγκρουση στα πλαίσια μιας γενικευμένης διάσπασης της ορίτζιναλ, αν κάποιος δεν γνωρίζει ήδη κάτι περισσότερο επί των πραγμάτων, πάει να πει ότι το ζήτημα δεν τον αφορά (και μπράβο του), οπότε δεν χρειάζεται να ξέρει κάτι περισσότερο ή τουλάχιστον να το μάθει από εδώ.

  • Δικεφαλάκι 8
Link to comment
Share on other sites

Σωστά γενικά όλη αυτή η κουβέντα είναι λάθος , υπάρχει ενδιαφέρων γιατί αφορά ένα σημαντικό κομμάτι της ΑΕΚ αλλα ξεκινάει από άγνοια . Εγώ δεν έχω ρωτήσει κανέναν εδώ μέσα ούτε εκεί έξω  ούτε έχω πάρει κανένα τηλέφωνο να μάθει . Δεν χρειάζεται να ξέρω απλά και αν μάθω κάτι ξοφαλτα μπορεί να μην ξέρω και την πραγματική αλήθεια . Δεν το έκανα άλλες εποχές πολλή περισσότερο τώρα . 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×