Jump to content

ΑΕΚ - Ατρόμητος xαλκηδόνας. 8/1 17:15


tzav
 Share

Recommended Posts

ο 1ο τραυματισμος ηταν κακωση δηλαδη απο χτυπημα το σημερινο δεν ξερουμε τι ειναι, αλλα ουτε στο ιδιο σημειο ειναι ουτε αναφερεται πουθενα οτι ειναι χτυπημα

 

ας ειμαστε σχετικοι με αυτα που συζηταμε

Link to comment
Share on other sites

Ενδυναμωση θελει και να μην τρεχει πανω-κατω ασκοπα κατι που ειναι θεμα προπονητη

 

Ε το να μην τρέχει πάνω-κάτω άσκοπα σχετικό είναι, ποδοσφαιριστής είναι, τι να κάνει; :) Δεν μπορεί να παίζει κάποιος κάνοντας οικονομία μη τυχόν τραυματιστεί, εκτός κι αν έχει κριθεί ματς ξέρω 'γω.

Link to comment
Share on other sites

Ε το να μην τρέχει πάνω-κάτω άσκοπα σχετικό είναι, ποδοσφαιριστής είναι, τι να κάνει; :) Δεν μπορεί να παίζει κάποιος κάνοντας οικονομία μη τυχόν τραυματιστεί, εκτός κι αν έχει κριθεί ματς ξέρω 'γω.

 

Καλο ειναι να μαθει να κανει διαχειριση. Και ο υπερβαλλων ζηλος ειδικα αν δεν εχει γινει καταλληλη προετοιμασια (μην ξεχναμε πως εγινε προετοιμασια για Β φετος και μεδιαφορες διακοπες) επειδη ο Μπακακης ειχε μαθει σε συνθηκες Α Εθνικης, ισως οδηγησει σε τετοιες ψιλομαλακιες. Τεσπα σκατοχρονια και φετος και του χρονου που η μεταβαση θα ναι ζορικη

Link to comment
Share on other sites

Στο προπονητικό κέντρο, στα Σπάτα, για να παρακολουθήσει την προπόνηση της ομάδας βρίσκεται, αυτήν την ώρα, ο Δημήτρης Μελισσανίδης. Δύο ημέρες, πριν τον κρίσιμο αγώνα με τον Ατρόμητο στο ΟΑΚΑ, ο διοικητικός ηγέτης της ΑΕΚ θέλει να μεταδώσει την αυτοπεποίθησή του και να δώσει μήνυμα στήριξης στους παίκτες και το προπονητικό τιμ. Οι παρουσίες του, άλλωστε, στην καθημερινότητα της ομάδας είναι συχνότατες και είναι βέβαιο, πως πέρα από τις ευχές που θα δώσει για τη νέα χρονιά, θα ζητήσει και την πρόκριση στην επόμενη φάση του Κυπέλλου.

Aek365

 

Ok, δεν φαινεται αγχωμενος με κατι παντως ο Μελ :popcorn2:

Link to comment
Share on other sites

Παρά τις άσχημες καιρικές συνθήκες, ο «Τίγρης» ήταν στα Σπάτα από πολύ νωρίς και συγκεκριμένα μία ώρα πριν την έναρξη της προπόνησης, δίνοντας με την παρουσία του το σύνθημα στην ομάδα όχι μόνο για τον αγώνα με τον Ατρόμητο την Πέμπτη αλλά και για αυτούς που θα ακολουθήσουν. Αυτή, βέβαια, δεν ήταν η πρώτη φορά που ο Μελισσανίδης πήγε στην προπόνηση της ομάδας αφού είναι πάντα δίπλα στον Τραϊανό Δέλλα και στους ποδοσφαιριστές, από τους οποίους είναι απολύτως ικανοποιημένος από όσα έχει δει ως τώρα. Τα καλύτερα, πάντως, έρχονται! Ο Μελισσανίδης μίλησε στην ομάδα και πέρα από τις καθιερωμένες ευχές για το νέο έτος, φρόντισε να κάνει σαφές τι θέλει από αυτούς στον αγώνα κυπέλλου της Πέμπτης.

 

«Εχουμε την Πέμπτη ένα σημαντικό ματς, το ξέρετε όλοι. Πάμε να περάσουμε στο κύπελλο! Αυτός είναι ο στόχος μας και αυτό πρέπει να κάνουμε. Την Πέμπτη σας θέλω Ταλιμπάν», είπε προς τους ποδοσφαιριστές το αφεντικό της ΑΕΚ, που περιμένει να δει την Πέμπτη πολύ κόσμο στις εξέδρες αφού το ματς με τον Ατρόμητο είναι το πιο δύσκολο αλλά και το πιο σημαντικό από όσα έχει δώσει ως τώρα η ομάδα.

 

ΜΟΙΡΑΣΟΥ ΤΟ:

FacebookTwitter

 

 

Διάβασε περισσότερα στο: «Την Πέμπτη σας θέλω Ταλιμπάν»! | gazzetta.gr

Follow us: @gazzetta_gr on Twitter | gazzetta.gr on Facebook

Link to comment
Share on other sites

Τίγρη τσιμεντωσε τους. Αν τους θελεις Ταλιμπάν φερε μια καραβιά απο αυτους που μετεφερες και αμολα τους. Πουτανα όλα.

Edited by stavros 9-11
Link to comment
Share on other sites

Τίγρη δεν έπρεπε να τους πεις ταλιμπάν. Την πέμπτη ο φιλης θα έχει άρθρο σοκ για τους τζιχαντιστές στη λιβύη, τους τρομοκράτες στο οακα, τον ξηρό που συλλάβαν και θα έχει αποκάλυψη ότι όλα τα κάνεις για να εκθρονίσεις τον βασιλόπουλο και τον μαρινάκη xD

Link to comment
Share on other sites

Κάνε θεέ μου να περάσουμε και να σταυρωθουμε με τον ολυμπιακό να μας αποκλεισει η ΦΙΦΑ απο παντού για 30 χρόνια... Εδώ που φτάσαμε...

Link to comment
Share on other sites

μλκ χιονιστρες θα βγαλουμε αυριο γαμω τον κωλοκαιρο και το κωλογηπεδο

Link to comment
Share on other sites

μλκ χιονιστρες θα βγαλουμε αυριο γαμω τον κωλοκαιρο και το κωλογηπεδο

πω πω φιλε, σαν ενα ευρωπαικο με μια β γερμανικη που δε θυμαμαι πως τη λεγανε θα ειναι.

θυμαμαι μονο οτι το χαμε δαγκωσει ασχημα και οτι ειμασταν περιπου 17 ατομα.

Link to comment
Share on other sites

Αλεμανια Ααχεν λεγόταν... Για μένα πάντως το πιο παγωμένο μου βράδυ στο οακα ήταν εκείνο με την Καβάλα που ψάχναμε λεφτά για να πλερώσουμε το κορακι. Μιλάμε για τον απόλυτο πάγο και ειδικά στο γύρνα που είχαμε αποκλειστεί....Αστα να πανε Αρη.

Link to comment
Share on other sites

Όταν ακούω Άαχεν μου'ρχεται στο μυαλό ο Κόντης.Οι σέντρες του εκείνο το βράδυ ήταν πιο κρύες απο τον καιρό.

Link to comment
Share on other sites

Και με την Lille εκείνη την χρονιά είχε απίστευτο κρύο.

Και χιόνι.

 

Τί έχουμε τραβήξει ρε πούστη μου.

Link to comment
Share on other sites

σημερα που θα ριξει και αλλο χιονι θα γινει το γηπεδο μπουρδελοοοοοοοοο

Link to comment
Share on other sites

Να στείλουμε πρώην (μικρόσωμο) Πρόεδρο Π.Α.Ε. μεγάλου προσφυγικού σωματείου ή νύν (τροφαντό και αγνώστου πατρός τέκνο) Πρόεδρο Ελληνοαμερικανικής Π.Α.Ε., για δοκιμαστές.

Είναι χιόνι ή κάτι άλλο;

Link to comment
Share on other sites

αφου δεν εχει γραμμες μπορει να μη ξερουν απο που να αρχισουν

 

προβληματισμος21

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×