Jump to content

Μεταγραφές - Σχεδιασμός 2014/15 vol.III


The Magician
 Share

Recommended Posts

Στο γκαζετα γραφει τωρα πως αν και τα ειχαν πανω κατω βρει σε προσφατη συναντηση με τον Καλτσα

τα χαλασαν

η στο οικονομικο

η ψαχνει κατι πολυ καλυτερο για τη θεση η ΑΕΚ.

 

Αν και δεν καιγομαι καθολου για τον παικτη αυτον

θα σχολιασω πως πλεον ακομα και τα 20 χιλιαρικα

απτα 60 στα 80 δηλαδη

ειναι μεγαλη υπερβαση

για την ΑΕΚ του Μελισσανιδη .

 

Και τωρα σας καλω να συνεχιζουμε να ονειρευομαστε τον Σκοκο

και την Αγια Σοφκιά .

Link to comment
Share on other sites

Αν περασει η μεταγραφικη περιοδος χωρις ενα εστω μπαμ καλο ειναι να ομιλουμε για Μελισσανιδη διαχειριστη/διεκπεραιωτη/τζαμπατζη πλεον. Εχει και καποια ορια η φαση.

Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι οπως τα λεει ο Στυλ και υπαρχει ζητημα για το 60 ως το 80,οκ τοτε καληνυχτα.

 

Και που να ξεκινησουν διαπραγματευσεις με παικτες απο το πανω ραφι.

Link to comment
Share on other sites

ενταξει, χιλια χρονια μην ερθει το παιδι. αφου εκανε και αντιπροταση... ας κατσει εκει που ειναι. δε βλεπει τον Βαγγελακη τον Πλατελλα ο οποιος ενω θα μπορουσε να παιζει Μπερμιγχαμ, εμεινε στην ομαδα και λατρευεται απο τους οπαδους. ας μεινει Βεροια να παραγει ροδακινα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

βρε αν ερχοταν θα ακουγαμε για τον καλτσα που φερανε αν δεν ερθει θα ακουσουμε για τον καλτσα που δεν ηρθε

 

τα γνωστα

Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι οπως τα λεει ο Στυλ και υπαρχει ζητημα για το 60 ως το 80,οκ τοτε καληνυχτα.

 

Και που να ξεκινησουν διαπραγματευσεις με παικτες απο το πανω ραφι.

 

Δε ξερω γιατι χαλασε,τους 2 λογους της διαφωνιας τους εμαθα απτο γκαζετα .

 

Για το αλλο γνωριζω σιγουρα,διναμε 60 ηθελε 80 .

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Ειναι τραγικα τα ποσα που ακουμε οτι χαλανε μεταγραφες της ΑΕΚ που επιστρεφει στην Α ....! Απιστευτο πραγματικα ! Λες και διαβαζεις ρεπορταζ αλλης ομαδας....αρε ΑΕΚαρα ...

Link to comment
Share on other sites

σιγα τον Καλτσα ρε παιδες που θα τα βαψουμε και μαυρα... δε νομιζω να καιγοταν η ΑΕΚ να τον παρει και για 20 χιλιαρικα τελικα δεν μπορεσε και πρεπει να το κατακρινουμε κιολας.

Link to comment
Share on other sites

ενταξει, χιλια χρονια μην ερθει το παιδι. αφου εκανε και αντιπροταση... ας κατσει εκει που ειναι. δε βλεπει τον Βαγγελακη τον Πλατελλα ο οποιος ενω θα μπορουσε να παιζει Μπερμιγχαμ, εμεινε στην ομαδα και λατρευεται απο τους οπαδους. ας μεινει Βεροια να παραγει ροδακινα.

 

Πες τα ρε Αδη που κοτζαμ ΑΕΚ κανει προταση σε καποιον Καλτσα και αντι αυτος να τρεξει κανει και αντιπροταση. Ελεος με τα παιχτακια.. Εντος Ελλαδας να παρουν το μηνυμα πως η ΑΕΚ μια φορα θα τους καλεσει και αν.

Link to comment
Share on other sites

ετσι ακριβως.

δηλαδη οταν τους παιρνει ο γαυρος και ενω ξερουν οτι θα καταληξουν δανεικοι γιατι δε βγαζουν κιχ ?

Η ΑΕΚ ΤΗΣ ΦΑΠΑΣ, ΤΕΛΕΙΩΣΕ.

Link to comment
Share on other sites

βρε αν ερχοταν θα ακουγαμε για τον καλτσα που φερανε αν δεν ερθει θα ακουσουμε για τον καλτσα που δεν ηρθε

 

τα γνωστα

 

Δεν πιανομαστε απο πουθενα...

Link to comment
Share on other sites

ετσι ακριβως.

δηλαδη οταν τους παιρνει ο γαυρος και ενω ξερουν οτι θα καταληξουν δανεικοι γιατι δε βγαζουν κιχ ?

Η ΑΕΚ ΤΗΣ ΦΑΠΑΣ, ΤΕΛΕΙΩΣΕ.

 

Ναι κανουν και αντιπροτασεις στον Βαγγελα μη χεσω που τους βαζουν σαν γουρουνια στο σακι και του τους στελνουν για να ναι δανεικοι μετα..

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως ειμαι και παραμενω αισιοδοξος. ας φερουν Σιμοες, Ζο και Κουστοντιο και πεφτουν τα τσιμεντα

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως ειμαι και παραμενω αισιοδοξος. ας φερουν Σιμοες, Ζο και Κουστοντιο και πεφτουν τα τσιμεντα

 

:tomato:

Link to comment
Share on other sites

Η πρόβλέψη μου για του χρόνου είναι να είμαστε κατά 2 παίχτες καλύτεροι στην ενδεκάδα από φέτος (συν "εσωτερική μεταγραφή" Ανάκογλου που θα βγάζει μάτια στην προετοιμασία xD). Ομάδα για playoff δηλαδή, το κατά πόσο θα μείνουμε σχετικά κοντά στην κορυφή εξαρτάται από το τι σόι πρωτάθλημα θα έχουμε, γαύρο δηλαδή με δορυφόρους και διατησίες ή πιο "καθαρό" και αν καταφέρει η ομάδα να μπει σε ένα καλό mood από την αρχή με καλά αποτελέσματα, ενθουσιασμό του κόσμου κτλ.

Link to comment
Share on other sites

βρε αν ερχοταν θα ακουγαμε για τον καλτσα που φερανε αν δεν ερθει θα ακουσουμε για τον καλτσα που δεν ηρθε

 

τα γνωστα

 

Ετσι το αντιλαμβανεσαι;

 

Η λογικη "δεν φτανει που ασχολειται με τον Καλτσα μετα απο 2 χρονια στην μεταγραφικη πεινα, δεν καταφερνει καν να τον κλεισει" σου φαινεται εκτος πραγματικοτητας πχ;

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Αν ερχοτανε θα ητανε παιχταρας τωρα που δεν ηρθε για 20 χιλιαρικα ειναι αχρηστος και παιχτακι και καλα εκανε η ΑΕΚ και δεν του τα εδωσε. Αλλα αφου ειναι τα 2 πριν γιατι ασχοληθηκε μαζι του? Για 80 ειναι καλος για ΑΕΚ και για 100 οχι?

 

Τα γνωστα...! Θα τρελαθουμε εντελως στο τελος.

Link to comment
Share on other sites

ετσι ακριβως.

δηλαδη οταν τους παιρνει ο γαυρος και ενω ξερουν οτι θα καταληξουν δανεικοι γιατι δε βγαζουν κιχ ?

Η ΑΕΚ ΤΗΣ ΦΑΠΑΣ, ΤΕΛΕΙΩΣΕ.

 

Γουελ, αν το διλημμα ειναι 60 ή 80 χηνες στην ΑΕΚ και γαυρος, γιατι να μην πανε στο Γαυρο? Δεν πρεπει να υπαρχει δανεικος στο Γαυρο που αμειβεται με τοσο χαμηλα ποσα.

Link to comment
Share on other sites

Μου είναι αδιάφορος ο παίχτης κάλτσας άρα δεν θα έπρεπε να μας απασχολεί καν αν θα έρθει η οχι. Κάλτσα έχω τον Πλατελα άρα δεν μου κάνει καμιά αίσθηση είτε έρθει είτε όχι. Θα μου κάνει αίσθηση αν δεν φέρουν κάποιον καλύτερο από τον Πλατελα. Οπότε περιμένω και θα δω. Ούτε μπαμ ούτε μπουμ. Παίχτες που θα μπορούν να βοηθήσουν. Όπως ο Πορτογάλος χαφ (σιμοε) . Κουστοντιο κλπ. Άρα ας δούμε που θα πάει και το συζητάμε

Link to comment
Share on other sites

Παντως ειναι λιγο καπως να κατηγορειται ο ΑΕΚτζης για μεταγραφικη γκρινια. 1,5 χρονο στο τιμονι και παιχτες μεγαλους δεν εχουμε παρει ακομα. Τουλαχιστον αν ασχολειται με τους Καλτσαδες να τους κλεινει, αλλιως μην ασχολειται καν.

 

Και το καλοκαιρι γκρινιαζαμε και τελικα ειπαμε να περιμενουμε τους αλλους 2 μετα τον Μπαρμποσα. Κι ακομα ερχονται. Οποτε καλα καναμε και γκρινιαζαμε.

 

Η αλλη λογικη ειναι να λεμε συνεχεια "περιμενω να δω στο τελος" και στο τελος να μην κανεις ουτε μια μεταγραφη για 1 ολοκληρο μηνα, οπως συνεβη το καλοκαιρι.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
Τουλαχιστον αν ασχολειται με τους Καλτσαδες να τους κλεινει, αλλιως μην ασχολειται καν.

 

 

Ειπες τα παντα σε μια μικρη προταση ! Αυτο και τιποτα αλλο !

Link to comment
Share on other sites

Τι να κάνουμε ρε Νικόλα εμένα αυτή είναι η λογική μου. Θα κριθεί από το αποτέλεσμα όπως όλοι. Αν δεν φτιάξει ομάδα κακό και σε αυτόν θα κάνει.

Link to comment
Share on other sites

Μην το κουραζουμε .

Αν ερθει ο Καλτσας,ο Μαρτινεζ,ο Μαλαμάνδρε,ο Βιγιαφανες,ο Ζακ-Υβ Κουστώ

ακομα και ο πανυψηλος ο Μπεζά ο Μπονσού αν ερθει

αυτο θα

εξαρτηθει απο την ερευνα που θα γινει

για τα 3 εκατομμυρια ευρω

που μενει να αποδειχθει

οτι εβγαλε εξω

ο Λακης ο Λαζοπουλος .

 

Στηριζω Γεωργιαδη

Στηριζω την ΑΕΚ

Link to comment
Share on other sites

ΥπΕμονή. Γιορτές έχομεν όλο και κάποιο δωράκι θα μας κάνει ο Μελισσανίδης για να γλυκαθουμε

Link to comment
Share on other sites

Τι να κάνουμε ρε Νικόλα εμένα αυτή είναι η λογική μου. Θα κριθεί από το αποτέλεσμα όπως όλοι. Αν δεν φτιάξει ομάδα κακό και σε αυτόν θα κάνει.

 

Εννοειται πως κουβεντα κανουμε. Ολοι τα ιδια θελουμε στην τελικη.

 

Υγ. Στυλιανοπουλε την γειωσες την κουβεντα, δεν κρατηθηκες xD

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×