Jump to content

ΑΕΚ - Παναιγιαλειος 26/01 18:00 ote sport 4 hd


Guest amd
 Share

Recommended Posts

Όσο σκέφτομαι τώρα ότι είμαστε χαλαροί και κάνουμε χαβαλέ φέτος στα παιχνίδια, του χρόνου ο χρήστης Αβραάμ21 θα πάρει το όπλο στα χέρια του αρχίζοντας χριστοπαναγίες, το κλίμα θα είναι τεταμένο στα πλείστα παιχνίδια, λέω να απολαύσω αυτή την περίοδο όσο περισσότερο μπορώ. :D

Link to comment
Share on other sites

Κατάπια τη γλώσσα μου σήμερα με τον Αραβίδαρο.

Όμως το τρελό respect πάει τον ένα και μοναδικό Πλατέλαρο που στο δύσκολα σημεία του αγώνα κράτησε την ομάδα μόνος του.

Link to comment
Share on other sites

Το εχουμε πει οτι ο Αραβιδης εχει στοιχεια Μπενζεμα στο παιχνιδι του.Απλα του ελειπε το γκολ.

 

Χαρακτηριστικο ειναι οτι θα πει μετα το ματς στους συμπαικτες του πως με τα 3 του τερματα ''νιωθει οτι καταλαβαινει πια τον τροπο που αγωνιζεται η ομαδα και θα βοηθησει με ολες του τις δυναμεις.''

 

Αλλωστε ο Ντουσαν Μπαγεβιτς επισκεπτομενος τα αποδυτηρια θα δωσει τα χερια στον Χρηστο και θα του επαναλαβει πως ολο το τεχνικο τιμ αλλα και ο ιδιος ο Προεδρος της ΑΕΚ εχουν επενδυσει πολλα πανω του.Ο Πριγκηπας μαλιστα θα ειναι ιδιαιτερα ορεξατος και θα φωναζει στους υπολοιπους παικτες της ΑΕΚ:''Και με βροκη γκαμαμε,αφου εκουμε τον Γκρεγκ Λουγκανις εντω.''

 

Αυτη η στηριξη θα δωσει φτερα στον παικτη και θα αποδειξει το εξαιρετικο κλιμα που υπαρχει.

xD

Όσο σκέφτομαι τώρα ότι είμαστε χαλαροί και κάνουμε χαβαλέ φέτος στα παιχνίδια, του χρόνου ο χρήστης Αβραάμ21 θα πάρει το όπλο στα χέρια του αρχίζοντας χριστοπαναγίες, το κλίμα θα είναι τεταμένο στα πλείστα παιχνίδια, λέω να απολαύσω αυτή την περίοδο όσο περισσότερο μπορώ. :D

ΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Link to comment
Share on other sites

Ο Κορδερο με τον Κολεβετσιο ποτε επανερχονται; Καπου διαβαζα οτι το ιατρικο επιτελειο σπαταλαει το τετραπλασιο χρονο αποθεραπειας απο το κανονικο. Πχ ο Σοιλεδης σε 2 μηνες επρεπε να επαιζε και καλα.

Link to comment
Share on other sites

Ο σοιλέδης πως έπαιξε?

 

Επιθετικά σαφώς ανώτερος από Πεταυράκη, ωραία σέντρα και μπουκαδόρος.

Αμυντικά δεν πιέστηκε πολύ σήμερα, δεν έχω καθαρή εικόνα, αλλά θα βοηθήσει αρκετά. Ποιοτικά αρκετά ανώτερος από Πεταυράκη κατά την άποψή μου.

Link to comment
Share on other sites

καλα ητανε και σημερα, αν εξαιρεσεις οτι εμπαζε το κωλογηπεδο

 

ο σοιλεδης επιθετικα ειναι 1 κλαση πανω απο πεταυρακη.

 

το αιγιο αδικείται απο την θεση που ειναι, εχωντας κλεισει ενα γυρο θα επρεπε να ηταν 3ο 4ο με το ροστερ που εχει.

Link to comment
Share on other sites

το αιγιο αδικείται απο την θεση που ειναι, εχωντας κλεισει ενα γυρο θα επρεπε να ηταν 3ο 4ο με το ροστερ που εχει.

 

eιδικα και μετα την προσθηκη του Φουρταδο.

Link to comment
Share on other sites

Ο σοιλέδης πως έπαιξε?

 

Πάρα πολύ καλός.

Αν θέλουμε να είμαστε κυνικοί, μιλάμε για το δεύτερο παίκτη μας μετά τον Μπαρμπόσα με παραστάσεις ΤσουΛι και φάνηκε.

Link to comment
Share on other sites

Ο Κορδερο με τον Κολεβετσιο ποτε επανερχονται; Καπου διαβαζα οτι το ιατρικο επιτελειο σπαταλαει το τετραπλασιο χρονο αποθεραπειας απο το κανονικο. Πχ ο Σοιλεδης σε 2 μηνες επρεπε να επαιζε και καλα.

 

Του Σοϊλέδη ο τραυματισμός ήταν περίεργος, στράβωσε κάποια στιγμή με το δικό μας επιτελείο και έτρεχε σε δικούς του γιατρούς γιατί φοβότανε ότι θα χάσει όλη τη χρονιά και την ευκαιρία που του παρουσιάστηκε. Και οι γιατροί που πήγε εκτός ομάδας του είπαν τα ίδια με τους δικούς μας. Ντάξυ γκαντεμιά. Σήμερα ήταν πολύ καλός και μακάρι να συνεχίσει έτσι.

Link to comment
Share on other sites

Ναι απλα δεν ειναι μονο ο Σοιλεδης. Ηταν ο Μπακακης, ο Μπρεσεβιτς, ο Μπαρμποσα, ο Κολοβετσιος.

Link to comment
Share on other sites

Ακατανοητο το χατ τρικ Αραβιδαρου.

 

Για το ματς τι να πεις, λιγα πραγματα θα γραψω.

 

Θετικος ο Σοιλεδης επιθετικα. Ο Πλατελλας με αδυναμους αντιπαλους το εχει. Ο Μπαρμποσα μπορει να μην του ταιριαζε λογω αγωνιστικου χωρου το ματς, αλλα παραεχει μαζεψει μετριες εμφανισεις.

Τραγικος ο Σαρρης. Μονιμα θετικος ο Μανταλος.

 

Μπραβο σε οσους πηγαν μεσα με τετοιον καιρο.

Edited by nikos
Link to comment
Share on other sites

'νταξ... πρώτα καραμπόλα 7-8 αυτοκίνητα και να κάνεις ισθμός - μοτορόιλ σε μιάμιση ώρα... μετά χαλάζι σαν μανταρίνι, να γίνεται το αμάξι λες και κατέβηκες απ'τις άλπεις και να κάνεις το αγιοι θεόδωροι - κινέτα μισή ώρα... και στο τέλος κατακλυσμός κυρίου και να θες άλλη μισή ώρα μες στην καταιγίδα για να πας απο ελευσίνα σε ασπρόπυργο...

ξεκίνησα με τον αδερφό μου 3:30 το μεσημέρι από Νεμέα με λιακάδα και φτάνω κόμβο αμαρουσίου 6:20 και να ρίχνει αρκούδες και οκλαχόμες θάντερ... κι ούτε καν ομπρέλα στο αμάξι... οπότε λέμε δε γαμιέται και το κόβω αριστερα και με το κασκολάκι στο σβέρκο βουρ στο μολ για σινεμά... δεν ήθελε ο θεός να ζήσω το ιστορικό χατ-τρικ Αραβίδαρου...

 

Παλαιά με Σαμαρά δεν είχαμε 30 πόντους χαλάζι μες στην εθνική κύριοι... υπήρχε κράτος...

Link to comment
Share on other sites

'νταξ... πρώτα καραμπόλα 7-8 αυτοκίνητα και να κάνεις ισθμός - μοτορόιλ σε μιάμιση ώρα... μετά χαλάζι σαν μανταρίνι, να γίνεται το αμάξι λες και κατέβηκες απ'τις άλπεις και να κάνεις το αγιοι θεόδωροι - κινέτα μισή ώρα... και στο τέλος κατακλυσμός κυρίου και να θες άλλη μισή ώρα μες στην καταιγίδα για να πας απο ελευσίνα σε ασπρόπυργο...

ξεκίνησα με τον αδερφό μου 3:30 το μεσημέρι από Νεμέα με λιακάδα και φτάνω κόμβο αμαρουσίου 6:20 και να ρίχνει αρκούδες και οκλαχόμες θάντερ... κι ούτε καν ομπρέλα στο αμάξι... οπότε λέμε δε γαμιέται και το κόβω αριστερα και με το κασκολάκι στο σβέρκο βουρ στο μολ για σινεμά... δεν ήθελε ο θεός να ζήσω το ιστορικό χατ-τρικ Αραβίδαρου...

 

Παλαιά με Σαμαρά δεν είχαμε 30 πόντους χαλάζι μες στην εθνική κύριοι... υπήρχε κράτος...

 

iroas xaxxaaa:drinks:

Link to comment
Share on other sites

πολυ ενδιαφεροντα καιρικα φαινομενα σημερις.

πολλα μπραβο στους συντοπιτες μου που εφτιαξαν και κρεμασαν το πανο για το γηπεδο.

αδελφοποιηση με μπιανκονερι τωρα. τι λιβορνα και παπαριες...

η μαυρη θυελλα συμπαθητκη ομαδα, το παλεψε οπως μπορουσε, επρεπε να ναι πενταδα.

ΑΕΚαρα απ το γκολ και μετα που ηταν και το γηπεδο φυσιολογικο, μια χαρα πηγε.

ο μανταλος καποιες στιγμες δειχνει οτι μπορει να γινει απολαυστικος.

αξιοσημειωτες καποιες προσπαθειες του πλατελα , του ανθρωπου που κανει ψαρακι ορθιος, να παρει κεφαλια σε καποιες ψηλες μπαλιες.

 

Αλλο ενα ωραιο απογευμα.

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλη αναλογικα μπαλα κι ας ητανε βαρυ το γηπεδο. Ανεβασμενος ο Ανακογλου, πολυ καλος ο Αρης αριστερα, Πλατελλας με διαθεση, ο Σουηδος ανασταλτικα παντοτε εκει που πρεπει, Ανεστης σταθεροτατος στην αρχη που χρειαστηκε, Αραβιδαρος επιτελους ξεμπουκωσε και ο Μπαρμποσα παρ οτι το γηπεδο δε βοηθουσε προσπαθησε. Το Αιγιο ειναι μια καλη ομαδα που κλαταρε στο Β λογω της καλης ΑΕΚ. Εαν μου επιτρεπεται μια πολυ μικρη κριτικη, ο Σαρρης μου φανηκε αργος και ασταθης, αλλα και παλι μπορει να φταιει απλως η κακη μερα. Μπραβο στα παιδια, μπραβο στο Δελλα, μπραβο στη διοικηση, μπραβο στον κοσμο που παρα το ψυχος, το χαλαζι και την καταρρακτωδη βροχη, παρα το μετεκλογικο του πραγματος και το γεγονος οτι το ματς διεξηχθη Δευτερα, ηταν εκει και γεμισε τις καρδιες μας με αισιοδοξια για τη δυσκολη συνεχεια.

Link to comment
Share on other sites

Η συνεχεια γιατι θα ειναι δυσκολη;

Γιατί ο χρήστης Zastro εκπέμπει αισιοδοξία.

Link to comment
Share on other sites

Αν εχουμε εικονα μετα τα χτεσινα για τα επομενα στειλτε μου pm να γινω κι εγω αισιοδοξος σαν τον χρηστη Zastro xD

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλη αναλογικα μπαλα κι ας ητανε βαρυ το γηπεδο. Ανεβασμενος ο Ανακογλου, πολυ καλος ο Αρης αριστερα, Πλατελλας με διαθεση, ο Σουηδος ανασταλτικα παντοτε εκει που πρεπει, Ανεστης σταθεροτατος στην αρχη που χρειαστηκε, Αραβιδαρος επιτελους ξεμπουκωσε και ο Μπαρμποσα παρ οτι το γηπεδο δε βοηθουσε προσπαθησε. Το Αιγιο ειναι μια καλη ομαδα που κλαταρε στο Β λογω της καλης ΑΕΚ. Εαν μου επιτρεπεται μια πολυ μικρη κριτικη, ο Σαρρης μου φανηκε αργος και ασταθης, αλλα και παλι μπορει να φταιει απλως η κακη μερα. Μπραβο στα παιδια, μπραβο στο Δελλα, μπραβο στη διοικηση, μπραβο στον κοσμο που παρα το ψυχος, το χαλαζι και την καταρρακτωδη βροχη, παρα το μετεκλογικο του πραγματος και το γεγονος οτι το ματς διεξηχθη Δευτερα, ηταν εκει και γεμισε τις καρδιες μας με αισιοδοξια για τη δυσκολη συνεχεια.

 

Epic troll.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×