Jump to content

Μαλμπασα, ευθυνες, μελλον  

41 members have voted

  1. 1. Βραβείο Μάλμπασα

    • Μπαρόχα
      0
    • Γκάλο
      0
    • Ντίντακ
      0
    • Τζανετόπουλος
      25
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Γιόχανσον
      1
    • Σιμόες
      0
    • Μάνταλος
      1
    • Πλατέλλας
      9
    • Μπαρμπόσα
      0
    • Αραβίδης
      5
    • Μπουονανότε
      0
    • Κρισάντους
      0
    • Κορδέρο
      0
  2. 2. Μεγαλύτερες ευθύνες για την συντριβή

    • Παίκτες
      2
    • Δέλλας (Μπάγεβιτς)
      29
    • Διαιτησία
      1
    • Όλοι οι παραπάνω λόγοι
      9
  3. 3. Τι πιστεύετε ότι πρέπει να γίνει για να έχει ένα σοβαρό μέλλον η ομάδα?

    • Να κάνουμε υπομονή, είναι νωρίς ακόμα
      1
    • Να γίνουν διορθωτικές κινήσεις από τον Μελισσανίδη, έστω και σε ίδιου επιπέδου μπάτζετ, δεν είναι το μπάτζετ το βασικό πρόβλημα
      6
    • Να πιεστεί ο Μελισσανίδης να βάλει λεφτά, αλλιώς να φύγει
      18
    • Να φύγει άμεσα ο Μελισσανίδης γιατί δεν πρόκειται να βάλει λεφτά
      16


Recommended Posts

Όποιος μάθει πρώτος μέρα και ώρα ας μας διαφωτίσει.

 

ΓΑΜΗΣΤΕ ΤΟΝ ? ΟΥΣΤΗ ΤΟΝ ΟΛΥΜ? ΙΑΚΟ!

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Αν υπάρχει ένα θετικό στην όλη φάση, αυτό είναι το γεγονός ότι μας έχουν ψιλοπάρει χαμπάρι ότι είμαστε αστεία ομάδα κι έτσι δύσκολα θα γίνει "επιστράτευση" για το ματς με την ΑΕΚ. Θα σε κερδίσουν και το ξέρουν. Βασικά κι εσύ το ξέρεις. Στην καλύτερη περίπτωση δε, θα σε υποτιμήσουν κιόλας οπότε ενδέχεται να πάρεις τις ευκαιρίες σου.

 

 

Δυστυχώς όμως η ΑΕΚ πάει στον ? ειραιά όπως πάει ο ξεβράκωτος στα αγγούρια. ? οιος μπορεί να προστατεύσει την ΑΕΚ από τη διαφαινόμενη συντριβή; Η διοίκησή της; ? οια διοίκηση, αυτή που κρύβεται; Αυτή που σε έκαναν πουτάνα στο ζευγάρι του κυπέλλου με χειρουργεία στο Καραϊσκάκη, με αναβολές όποτε γούσταραν, με αστείες διακοπές αγώνα, με κωλοδάχτυλα στον κόσμο σου και η αντίδρασή της ήταν να βγει ως άλλος Αδαμίδης να σκούζει στους δημοσιογράφους;

Ο προπονητής της; Αυτός που πανικοβάλλεται με το παραμικρό; Αυτός που μαθαίνει τη νέα του δουλειά στην καμπούρα της ΑΕΚ και από το φόβο του μπορεί να βάλει τον ? λατέλλα σέντερ φορ, τον Μάνταλο αριστερό μπακ και να κατέβει με κανένα παρανοϊκό σύστημα τύπου 6-0-4; Ο βάτραχος που του 'ρχεται περίοδος στα μεγάλα ματς; Οι παίχτες της;

 

Δυστυχώς είμαι πολύ απαισιόδοξος. Όχι για αποτέλεσμα, αυτό μόνο αφελείς το πιστεύουν. ? ου και να το κυνηγήσεις μέσα στο γήπεδο θα σε τελειώσει το κοράκι με συνοπτικές... Δεν θέλω να γράψει ξανά 6άρα και γενικά τέτοιο σκορ. Ούτε θέλω να ξαναδώ ντροπιαστική εμφάνιση όπως στην Τούμπα που σε κάνανε κώλο κατά βούληση.

 

Να πάνε και να χάσουν σαν άνθρωποι, αυτό μόνο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

Ενσταση,και γω για μερικα λεπτα δεν προλαβα το ανοιγμα του θεματος.

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

Ειμαι με τονυ, γνωστος γουρλης.

Αν εκλεγω,θα σε διορισω κοινοβ. εκπροσωπο.

Link to comment
Share on other sites

Ενσταση,και γω για μερικα λεπτα δεν προλαβα το ανοιγμα του θεματος.

 

Αμαν ρε Τόνυ. Αυτό έπρεπε να το είχες προλάβει εσύ. Κι εσείς ρε μαλάκες συνήθως θυμάστε να ανοίξετε θρεντ από Τρίτη και μετά, τι σας έπιασε τώρα;

Link to comment
Share on other sites

Αν υπάρχει ένα θετικό στην όλη φάση, αυτό είναι το γεγονός ότι μας έχουν ψιλοπάρει χαμπάρι ότι είμαστε αστεία ομάδα κι έτσι δύσκολα θα γίνει "επιστράτευση" για το ματς με την ΑΕΚ. Θα σε κερδίσουν και το ξέρουν. Βασικά κι εσύ το ξέρεις. Στην καλύτερη περίπτωση δε, θα σε υποτιμήσουν κιόλας οπότε ενδέχεται να πάρεις τις ευκαιρίες σου.

 

 

Δυστυχώς όμως η ΑΕΚ πάει στον ? ειραιά όπως πάει ο ξεβράκωτος στα αγγούρια. ? οιος μπορεί να προστατεύσει την ΑΕΚ από τη διαφαινόμενη συντριβή; Η διοίκησή της; ? οια διοίκηση, αυτή που κρύβεται; Αυτή που σε έκαναν πουτάνα στο ζευγάρι του κυπέλλου με χειρουργεία στο Καραϊσκάκη, με αναβολές όποτε γούσταραν, με αστείες διακοπές αγώνα, με κωλοδάχτυλα στον κόσμο σου και η αντίδρασή της ήταν να βγει ως άλλος Αδαμίδης να σκούζει στους δημοσιογράφους;

Ο προπονητής της; Αυτός που πανικοβάλλεται με το παραμικρό; Αυτός που μαθαίνει τη νέα του δουλειά στην καμπούρα της ΑΕΚ και από το φόβο του μπορεί να βάλει τον ? λατέλλα σέντερ φορ, τον Μάνταλο αριστερό μπακ και να κατέβει με κανένα παρανοϊκό σύστημα τύπου 6-0-4; Ο βάτραχος που του 'ρχεται περίοδος στα μεγάλα ματς; Οι παίχτες της;

 

Δυστυχώς είμαι πολύ απαισιόδοξος. Όχι για αποτέλεσμα, αυτό μόνο αφελείς το πιστεύουν. ? ου και να το κυνηγήσεις μέσα στο γήπεδο θα σε τελειώσει το κοράκι με συνοπτικές... Δεν θέλω να γράψει ξανά 6άρα και γενικά τέτοιο σκορ. Ούτε θέλω να ξαναδώ ντροπιαστική εμφάνιση όπως στην Τούμπα που σε κάνανε κώλο κατά βούληση.

 

Να πάνε και να χάσουν σαν άνθρωποι, αυτό μόνο.

? ΛΕΟΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ Υ? ΟΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ.......

Link to comment
Share on other sites

Αμαν ρε Τόνυ. Αυτό έπρεπε να το είχες προλάβει εσύ. Κι εσείς ρε μαλάκες συνήθως θυμάστε να ανοίξετε θρεντ από Τρίτη και μετά, τι σας έπιασε τώρα;

 

Ναι, αυτό πίστευα κι εγώ την δεύτερη αγωνιστική μετά την πρεμιέρα και βάλθηκες νας κλειδώσεις το χ από νωρίς. :P Ρε το έχω λέμε, μην αγχώνεστε.

Link to comment
Share on other sites

? ΛΕΟΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ Υ? ΟΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ.......

 

Αν δεν είσαι ΑΕΚ, ναι  είμαστε άλλη ομάδα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Με εμφανιση και νοοτροπια αντιστοιχη της τουμπας, θα υποφερουμε πολυ.

Δεδομενα θα κατεβεις ετσι. Δεν υπαρχει περιπτωση να προσεγγισεις διαφορετικα τακτικα το συγκεκριμενο παιχνιδι, εδω ειχε κανει κακακια του με τρελο ροστερ και με 2-0 στο 8' στον τελικο. Κακακια εκανε ακομα και στο 1-1 που με εσφαξαν, διοτι ακομα και με κοντρα διαιτησια και με ροτεησον που εκανε ο αλλος ο παπαρας, επρεπε να ειχες παρει 1-3 το ματς και να κανεις παρελαση στη ρεβανς. Ο τυπος εμεινε στο 1-1 και το παρουσιαζε σαν τρομερη επιτυχια, ενω η εικονα του ματς με κανονικο προπονητη και διαιτησια ηταν για 1-6. Απειρες οι φορες που εχει χασει τετοιες ευκαιριες αυτο το αρχιδι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΚΑΛΑ ..... ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ? ΟΥ ΜΕ ΞΕΡΟΥΝ Ε? ΙΣΕΙΣ..... ΕΣΥ ΚΑΙ ΚΑ? ΟΙΟΙ ΑΚΟΜΑ ΕΧΕΤΕ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΔΡΟΜΟ

Edited by GIANNHS
Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΚΑΛΑ ..... ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ? ΟΥ ΜΕ ΞΕΡΟΥΝ Ε? ΙΣΕΙΣ..... ΕΣΥ ΚΑΙ ΚΑ? ΟΙΟΙ ΑΚΟΜΑ ΕΧΕΤΕ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΔΡΟΜΟ

 

 

Για πες, γιατί έχει ενδιαφέρον αυτό.

Για πες μας ρε Γιάννη τι δρόμο πήραμε εγώ και κάποιοι ακόμα; Και γιατί ο δικός σου ο δρόμος είναι πιο ΑΕΚ από τον δικό μου;

Link to comment
Share on other sites

Ε ΣΥΓΝΩΜΗ ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΟΤΙ ? ΑΜΕ ΝΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΑΞΙΟ? ΡΕ? ΩΣ ΣΤΟ ΛΥΩΜΕΝΟ ΜΕΣΑ ΣΕ Ο? ΑΔΙΚΟ ΦΟΡΟΥΜ .....Ε ΚΑΤΙ ΔΕ ? ΑΕΙ ΚΑΛΑ......

ΟΛΟ ΓΚΡΙΝΙΑ ΓΚΡΙΝΙΑ ΚΑΙ ΜΙΖΕΡΙΑ ....... ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΟ ΤΙ ΟΜΑΔΑ Υ? ΟΣΤΥΡΙΖΟΥΜΕ. ΕΣΥ ΛΕΣ ? ΟΥ ? ΑΜΕ ΞΕΒΡΑΚΩΤΟΙ ΣΤΑ ΑΓΓΟΥΡΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΙ ? ΑΜΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΓΑΜΙΣΟΥΜΕ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ? ΟΥ ΤΟΥΣ ? ΕΤΑΓΕ

Ε Α.Ε.Κ ΤΟ ΕΝΑ Α.Ε.Κ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ

Edited by GIANNHS
Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι στο ενδιαμεσο.? αμε να τους γαμησουμε με ταμπουρι,προσευχη,και 0-1.

Link to comment
Share on other sites

Ε ΣΥΓΝΩΜΗ ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΟΤΙ ? ΑΜΕ ΝΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΑΞΙΟ? ΡΕ? ΩΣ ΣΤΟ ΛΥΩΜΕΝΟ ΜΕΣΑ ΣΕ Ο? ΑΔΙΚΟ ΦΟΡΟΥΜ .....Ε ΚΑΤΙ ΔΕ ? ΑΕΙ ΚΑΛΑ......

ΟΛΟ ΓΚΡΙΝΙΑ ΓΚΡΙΝΙΑ ΚΑΙ ΜΙΖΕΡΙΑ ....... ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΟ ΤΙ ΟΜΑΔΑ Υ? ΟΣΤΥΡΙΖΟΥΜΕ. ΕΣΥ ΛΕΣ ? ΟΥ ? ΑΜΕ ΞΕΒΡΑΚΩΤΟΙ ΣΤΑ ΑΓΓΟΥΡΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΙ ? ΑΜΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΓΑΜΙΣΟΥΜΕ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ? ΟΥ ΤΟΥΣ ? ΕΤΑΓΕ

Ε Α.Ε.Κ ΤΟ ΕΝΑ Α.Ε.Κ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ

 

 

Το ότι είμαστε οπαδικό φόρουμ σημαίνει ότι δεν έχουμε μάτια να βλέπουμε; Ή το γεγονός ότι κράζουμε τον Μελισσανίδη και τον Δέλλα σημαίνει ότι δεν καιγόμαστε για την ΑΕΚ; ? ως να τους γαμήσουμε, η ομάδα δεν βλέπεται. Και η συντριβή εκεί μέσα είναι πρόσφατη. Άρα δεν μιλάω με θεωρίες, με πραγματικά δεδομένα μιλάω.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×